ایجاد پایداری در بازاریابی ربایشی با هنر به‌ کارگیری مجدد محتوا

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 4 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1398/03/25
ایجاد پایداری در بازاریابی ربایشی با هنر به‌ کارگیری مجدد محتوا

متخصصان جهت پایداری بازاریابی ربایشی اغلب توصیه می‌کنند، که وبلاگ نویسی استراتژی بازاریابی شما را افزایش می‌دهد. زیرا باعث افزایش SEO می‌شود و مخاطبان بسیاری را جذب می‌کند و میزان محتوایی را که شرکت شما ارائه می‌دهد، گسترش می‌دهد. اما اگر شما استراتژیک هستید، وبلاگ نویسی و دیگر اقدامات برای ایجاد محتوا می‌توانند دست به دست هم بدهند تا شما را به قوی‌ترین ایده‌ها برسانند.

در طی سال گذشته، بر اساس تحقیقی مشخص شده که وبلاگ‌ها نه‌ تنها برای تولید محتوای اصولی ضروری هستند، بلکه برای ایجاد منابع قوی و کاربردی به‌منظور تغییر و پرورش سلیقه ی  مشتری نیز حیاتی هستند. با به جریان انداختن و به‌ کارگیری محتوای خوب، می توانید به‌ طور مؤثر مقدار جذب مخاطب را برای هر کلمه‌ای که نوشته اید، به حداکثر برسانید.

برای پایداری بازاریابی ربایشی دو دلیل اصلی وجود دارد، برای برنامه‌ ریزی کردن جهت به‌ کارگیری دوباره بازاریابی ربایشی:

1) تولید محتوا را ارزشمندتر می‌کند.

2) استراتژی بازاریابی ربایشی شما را با ارائه محتوای بیشتر به روش‌های مختلف بهبود می‌بخشد.

ارزشمندتر کردن تولید محتوا

گاهی اوقات ما با کسب‌ و کارهایی رو به رو می‌شویم که تلاش می‌کنند، بخشی از برنامه بازاریابی معمول خود را وبلاگ نویسی کنند.

آن‌ها دلسرد می‌شوند و نسبت به تأثیری که وبلاگ نویسی می‌تواند در رشد و گسترش کسب‌ و کار آن‌ ها داشته باشد، شک پیدا می‌کنند.

گاهی اوقات به این نکته اشاره دارند: نوشتن یک مطلب “خلاقانه” هر روز هفته کار مشکلی است.

اما برای پایداری بازاریابی ربایشی با به‌ کارگیری مجدد محتوا، برای پروژه‌های بزرگ‌ تر و بلند مدت مانند کتاب‌های الکترونیکی، ویدیوها و یا مطالب وب جدید، احتمالاً دیدگاه شما در مورد وبلاگ نویسی تغییر خواهد کرد.

تولید محتوای ارزشمند

بعد از به‌ کار گرفتن مجدد محتوا، در نظر گرفتن وبلاگ نویسی تنها به‌ عنوان یک شکل رسمی از ایجاد محتوا سخت‌تر است.

بلکه هدف های بلند مدتی به آن گره خورده و مفهوم‌ سازی برای آن از الگوهایی که مضامین وبلاگ نویسی را مشخص می‌کنند، بسیار ساده‌ تر است.

این رویکرد می‌تواند برای نویسندگان وبلاگ و سایر سازندگان محتوا در تیم شما کمک بزرگی باشد.

این روش باعث توسعه اهداف بلند مدت وبلاگ نویسی می‌شود، که اغلب به‌ عنوان دوره‌ای یا مستمر در نظر گرفته می‌شود.

ما معمولاً وبلاگ‌ هایمان را به‌ صورت مجموعه یا موضوعی طراحی نمی‌کنیم و فقط همیشه خیلی ساده فکر می‌کنیم.

هدف ما این است که همیشه محتوای تازه و خلاقانه خلق کنیم. با این وجود، با تفکر هدفمند در مورد گستره‌ی موضوعاتی که ما می‌خواهیم در طول دوره‌های هفته‌ای و ماهانه در مورد آن‌ها بحث کنیم. شروع به شکل دادن یک تصویر از اهداف بلند مدت احتمالی در ذهن خود می‌کنیم.

بهبود پایداری بازاریابی ربایشی

از زمانی که ما محتواهای قبلی وبلاگ را برای داشتن پیشنهاد‌های محتوای جدید و پیشرفته‌تر دوباره بکار گرفتیم، تنوع صفحات مقصد ما به‌ شدت افزایش یافته است.

در حال حاضر کتاب‌های الکترونیکی بسیار محبوب هستند، چرا که نسبت به وبلاگ اصولی‌تر بوده و دارای جزئیات بیشتری هستند.

بازاریابی محتوایی

با این وجود، هرگز گزینه‌های دیگر برای به‌ کارگیری مجدد محتوا را نادیده نگیرید. تیپ‌ شیت‌ها، ویدیوها، اینفوگرافیک‌ها و مجموعه اسلاید‌ها همه گزینه‌های عالی‌ای برای تبدیل محتوا به فرم‌های قابل‌ دسترس‌تر هستند که مشتریان نسبت به آن‌ها نظر مساعدی دارند.

با ایجاد انواع مختلفی از محتوای قابل دانلود با استفاده از ویژگی به‌کارگیری مجدد محتوای وبلاگ، شما می‌توانید به‌راحتی پیوندهای طبیعی بین پست‌های وبلاگ‌های آینده و CTA پایانی مقاله‌ها ایجاد کنید. اگر CTAها اصولی و یکپارچه به نظر برسند، به‌طور مؤثرتری مشتریان را جذب خواهند کرد.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید