خدمات دیتا اینتری

دیتا اینتری به فرایند وارد‌کردن داده‌ها گفته می‌شود. اگر شما تعداد زیادی محصول دارید و قصد ورود اطلاعات آن به فروشگاه اینترنتی خود را دارید، به خدمات دیتا اینتری احتیاج دارید. زمانی که تعداد این داده‌ها محدود باشد مشکل خاصی وجود ندارد. اما حجم زیاد و هم‌چنین تداوم این کار می‌تواند هزینه و وقت زیادی را به شما تحمیل کند. بدین منظور ما این خدمت را برای اتوماسیون دیتا اینتری و افزایش سرعت و دقت کار در نظر گرفته‌ایم. کارهای زمان‌بر و وقت‌گیر را به ما بسپارید و خودتان بر روی مدیریت امور تمرکز کنید.

 • محتوای یونیک
 • ویراستاری شده
 • سئوبیس
 • تحویل فوری
 • باکیفیت ترین

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

دیتا اینتری یا ورود اطلاعات چیست؟

دیتا اینتری یا ورود داده‌ها، در واقع یک شغل است. شما برای این کار به یک یا چند نیرو احتیاج دارید. اگرچه این کار دانش زیادی را طلب نمی‌کند اما دقت بالا برای انجام این کار بسیار مهم است. با توجه به حساسیت داده‌های فروشگاهی، کم و زیاد‌شدن حتی یک صفر در درج قیمت‌ها می‌تواند ضرر زیادی به یک کسب‌و‌کار وارد نماید. هم‌چنین اشتباهات تایپی و نظیر آن به اعتبار کار شما لطمه می‌زند.

استخدام نیروی کار دیتا اینتری در بسیاری از موارد توجیه اقتصادی ندارد. چراکه این نیروها اغلب دانشی در زمینه‌های دیگر ندارند و بیشتر توانایی تایپ و اپراتوری برای آن نیاز است. لذا اگر صاحب یک کسب‌و‌کار آنلاین هستید، یا قصد راه‌اندازی آن را دارید، می‌توانید از این خدمات بهره ببرید. ما سرعت و دقت بالا را تضمین می‌کنیم.

   خدمات دیتا اینتری الومحتوا

   ما در مجموعه الومحتوا از یک سیستم آموزش ویژه برای تربیت نیروهای دیتا اینتری بهره می‌بریم. این کار با آموزش توانایی‌های مختلف به این افراد انجام می‌شود. از جمله این‌ توانایی‌ها تایپ سریع، تکنیک‌های افزایش دقت و آموزش کار با سیستم‌های مدیریت فروشگاهی است. این افراد به صورت تخصصی روزانه تعداد زیادی از این داده‌ها را با کم‌ترین اشتباهی وارد بانک اطلاعاتی شما می‌کنند. هم‌چنین با سیستم پیشرفته نظارت بر عملکرد، احتمال بروز خطا تا حد چشم‌گیری کاهش یافته است.

   مزایای استفاده از خدمت دیتا اینتری

   چرا الومحتوا

   افزایش سرعت کارهاتمرکز مدیران بر کارهای مهماستفاده از نیروهای ویژه کاهش هزینه‌های استخدامیافزایش بهره‌وری کسب‌و‌کارمزیت رقابتی در بازارافزایش امنیت و قابلیت اعتمادکاهش فشار کاری در سازمان  

   استفاده از نیروهای ویژه برای دیتا اینتریآموزش دائمی کارکنان برای این مسئولیتسیستم نظارت بر عملکرد هوشمنداستخدام نیروهای مستعد با آزمونتجربه بالا و شناخت چالش‌های دیتا اینتریتوانمدی تولید محتوا و ایجاد ارزش افزودهشناخت بهتر نیازمندی‌های بازار  

   فارغ از حجم کاری و تکنولوژی مورد استفاده شما، انجام این کار برای تیم ما تفاوتی ندارد. ما سیستم کاری خود را با انواع سیستم‌های مدیریت محتوای شناخته‌شده یا حتی سیستم‌هایی با طراحی اختصاصی هماهنگ خواهیم کرد. سابقه ما در این کار طی چندین سال اخیر، ما را با مهم‌ترین نیازها و خواسته‌های مشتریان آشنا کرده است. هدف ما آسودگی خیال شما از تمامی موانع و چالش‌ها و تمرکز بر مسائل مهم کسب‌و‌کارتان است.

    

   قیمت ورود اطلاعات محصولات در فروشگاه اینترنتی

   آیا درباره هزینه‌های برون‌سپاری خدمات خود نگران هستید؟ قیمت‌های ما کاملا رقابتی و به نسبت بسیاری راه‌کارهای دیگر برای شما مقرون به صرفه است. همکاری با ما علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، زمان آزاد زیادی نیز برای شما به وجود می‌آورد. سریع‌ترین و بهترین راه برای این‌که درباره روش و هزینه‌های انجام کار مناسب کسب‌و‌کار خود طالاعت کسب کنید، برداشتن تلفن و تماس با الومحتوا است. بی‌شک انتخاب ما تجربه‌ای متفاوت برای شما رقم خواهد زد.

   دیتا اینتری فروشگاه

   امکان یک‌پارچه‌سازی خدمات دیتا اینتری

   الومحتوا علاوه بر دیتا اینتری طیف گسترده‌ای از خدمات بازاریابی محتوایی را در سبد خدماتی خود دارد. این خدمات شامل تولید محتوای حرفه‌ای، خدمات سئو، بک‌لینک و… است. در صورت استفاده از خدمات دیتا اینتری برای کسب‌و‌کار خود، می‌توانید با تخفیف‌های عالی از دیگر خدمات ما نیز بهره ببرید. این کار به منظور افزایش بهره‌وری و رسیدن به هدف اصلی یعنی فروش بر بستر اینترنت است. مشاورین ما می‌توانند بسته‌های عالی محتوا مناسب کار شما را خدمتتان معرفی کنند.

   title
   با ما گفتگو کنید