خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا

تولید محتوا سنگری است ایمن که بعد از تمامی الگوریتم‌های روز گوگل به آن خواهیم رسید. خدمات تولید محتوا از آن دسته خدماتی است که باید با دقت و تحقیقات همراه شود. در بازار تولید محتوا سایت‌های زیادی فعالیت دارند که خود را صاحب سبک در این حیطه می‌دانند کافیست شما درخواست نمونه کار داشته باشید. خودتان خواهید دید که محتوای این دسته از سایت‌ها دیگر به دست فراموشی سپرده شده است. در الو محتوا سبکی جدید و هوشمند از خدمات تولید محتوا را تجربه خواهید کرد. به این صورت که همکاران ما از آغاز پروژه محتوایی شما تا سئو و خدمات مختلف سایت شما همراه رشد کسب و کارتان خواهند بود. خدمات تولید محتوا مدرن به شیوه‌ای که ساعت‌ها کاربر را در سایت خود نگه دارید از آن دسته خدماتی است که به راحتی یافت نمی‌شود ولی الو محتوا به واسطه سالیان سال تجربه در این زمینه و به کارگیری متخصصین این امر موفق به یافتن این راه حل منطقی شده است. فراموش نکنید محتوای هوشمند ارزششو داره!

مراحل تولید محتوا

نمونه کار محتوا ۱- در مرحله اول شما را دعوت می‌کنیم به دیدن نمونه کارهای خودمان و این بزرگترین مرحله در استفاده از خدمات ما است. شما مختارید که با آرامش در سایت الو محتوا گشته و خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فرم مشاوره محتوا ۲- در مرحله دوم فرم مشاوره ای که در آغاز این صفحه است را پر کرده و برای ما ارسال می‌کنید. ما به شما وعده می‌دهیم که کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس گرفته و خدمات مورد نظر شما را دریافت می‌کنند.

تحقیقات محتوایی ۳- در مرحله سوم تحقیقات گسترده‌ای در حوزه درخواستی شما اعم از نیاز کسانی که مقالات شما را می‌خوانند، ترند‌های سرچ در گوگل، گرافیک مورد نظر مخاطبین شما، نحوه نگارش و لحن محتوا و… به عمل می‌آید.

خدمات تولید محتوا ۴- در مرحله چهارم خدمات تولید محتوا هوشمندانه‌ای، با گرافیکی مثال‌زدنی مخصوص برند شما و بر حسب رقابت‌پذیری و آنالیز داده‌ها تهیه می‌شود که این محتوا از لحاظ عملکردی تمامی فاکتورهای جهانی در تجربه کاربری را دارا است.

بارگذاری مقاله در سایت ۵- در مرحله پنجم شما با دادن دسترسی‌های لازمه به همکاران ما می‌توانید خدمات بارگذاری محتوای هوشمندانه تولید شده را دریافت کنید و ما بر حسب کسب و کار شما تمامی اصول سئو را هم برای شما اعمال کرده و محتوای شما را طبق تقویم محتوایی که برای شما تهیه کرده‌ایم بارگذاری خواهیم کرد.

بازاریابی محتوا ۶- در مرحله ششم و بعد از استفاده از خدمات تولید محتوا ما، برنامه‌ریزی و استراتژی‌های لازمه برای بازاریابی محتوا آغاز می‌گردد که در این مرحله شما شاهد به ثمر نشستن محتوای خود و جنبه عملکردی آن خواهید بود.

نمونه تولید محتوا

نمونه‌های تولید محتوا

در این قسمت شما می‌توانید بعضی از پروژه‌های خدمات تولید محتوا ما را ببینید و با تمام وجود خود حس کنید که تفاوت کار ما در چیست. محتوایی که برای هر پروژه یک تیم ۵ الی ۶ نفره تشکیل شده و فقط روی پروژه شما تمرکز خواهند داشت و خروجی کار نتیجه‌ای از بزرگ‌ترین مشتریان ما است. برای شروع می‌توانید از مقالاتی که در وبلاگ الومحتوا قراد داده شده است شروع کنید. شما را به یک بازدید استثنایی دعوت می‌کنیم!

تماس مستقیم با ما

نحوه ثبت سفارش

 ۱- بررسی دقیق خدمت مورد نظر

۲- اقدام به ارسال فرم زیر

۳- تحقیقات گسترده توسط ما

۴- تولید محتوا هوشمندانه

۵- بارگذاری محتوا توسط ما

۶- برنامه‌ریزی بازاریابی محتوا

برای دریافت خدمات فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید. طی ساعات کاری کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

همکاری با شما مایع افتخار ما است