خدمات سئو

خدمات سئو

سئو را می‌توان جدیدترین نحوه بازاریابی مدرن دانست زیرا به کمک آن و گرفتن جایگاه در گوگل می‌توان مشتریان فراوانی را به سایت خود بیاورید. انواع خدمات خود را با آنها ارائه دهید و در نهایت محصول خود یا خدمتی که مد نظر دارید را به آنها بفروشید. انتخاب نوع و شرکت خدمات سئو یکی از مهم‌ترین قسمت‌های بازاریابی دیجیتال برند شما است. الو محتوا با توجه به اینکه مهم‌ترین قسمت سئو یعنی تولید محتوا هوشمند را به خوبی می‌شناسد به شما کمک می‌کند تا نتایج موثری را در کسب و کار خود و در نتیجه سئو سایت خود کسب کنید. هزینه‌های نا مربوط و گزاف را فراموش کنید، الو محتوا در واقع راهنمای راه شما خواهد بود تا هزینه‌های خود را پایین آورده و بتوانید به کمک استراتژی‌های موثر خدمات سئو ما نتایج ملموس و قابل توجهی را تجربه کنید. این مهم‌ترین رسالت ما در الو محتوا است که در بسیاری از شرکت‌ها یافت شدنی نیست و ما از این حیث به خود می‌بالیم.

مراحل خدمات سئو

نمونه کار محتوا ۱- در مرحله اول شما را دعوت می‌کنیم به دیدن نمونه کارهای خودمان و این بزرگترین مرحله در استفاده از خدمات ما است. شما می‌توانید با آرامش در سایت الو محتوا گشته و خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فرم مشاوره محتوا ۲- در مرحله دوم فرم مشاوره ای که در آغاز این صفحه است را پر کرده و برای ما ارسال می‌کنید. ما به شما وعده می‌دهیم که کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس گرفته و خدمات مورد نظر شما را دریافت می‌کنند.

تحقیقات محتوایی ۳- در مرحله سوم تحقیقات گسترده‌ای در حوزه درخواستی شما اعم از نیاز کسانی که مقالات شما را می‌خوانند، ترند‌های سرچ در گوگل، خدمات سئو و گزارش‌های عملکردی آن، تحلیل بازار هدف شما، سختی کلمه کلیدی هدف و… به عمل می‌آید.

خدمات تولید محتوا ۴- در مرحله چهارم به کمک بهترین کارشناسان و مدیران سئو تیم ما، به تحلیل سایت و بازار هدف شما مشغول می‌شویم و استراتژی سئو شما را طبق بازار شما و با صداقت تنظیم خواهیم کرد.

بارگذاری مقاله در سایت ۵- در مرحله پنجم برنامه‌ریزی انجام شده را به کمک تیم مخصوص پروژه شما اجرایی می‌کنیم و شما می‌توانید در هر مرحله به پروژه خود نظارت کرده و نتایج آن را به خوبی ببینید.

بازاریابی محتوا ۶- در مرحله ششم و بعد از اجرایی کردن استراتژی خدمات سئو که به شما ارائه شده است می‌توانیم پشتیبانی از کلمات کلیدی مورد نظر شما را به عهده بگیریم تا با قدرت همیشه در نتایج گوگل بالا باشید و مشتریان خود را بیشتر کنید.

تماس مستقیم با ما

نمونه‌های پروژه خدمات سئو

در این قسمت شما می‌توانید بعضی از پروژه‌های سئو ما را ببینید و با تمام وجود خود حس کنید که تفاوت کار ما در چیست. پروژه سئو شما توسط یک تیم ۵ الی ۶ نفره مدیریت می‌شود که این تیم فقط روی پروژه شما تمرکز خواهند داشت و خروجی کار نتیجه‌ای از بزرگ‌ترین مشتریان ما است که تا به حال داشته‌ایم. برای شروع می‌توانید از مقالاتی که در وبلاگ الومحتوا قراد داده شده است شروع کنید. شما را به یک بازدید استثنایی دعوت می‌کنیم!

نمونه تولید محتوا

نحوه ثبت سفارش

 ۱- بررسی دقیق خدمت مورد نظر

۲- اقدام به ارسال فرم زیر

۳- تحقیقات گسترده توسط ما

۴- تعیین استراتژی خدمات سئو

۵- اجرایی کردن استراتژی سئو

۶- پشتیبانی از کلمات کلیدی

برای دریافت خدمات فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید. طی ساعات کاری کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

همکاری با شما مایع افتخار ما است