خدمات تولید محتوای اینستاگرام

با سفارش تولید محتوای اینستاگرام به خوبی قادر خواهید بود کسب و کار اینترنتی خود را ارتقاء دهید. از زمان ایجاد اینستاگرام، پلتفرم آن به بستری مناسب برای به اشتراک گذاری تصویر، متن و فیلم­های کوتاه تبدیل شده است. بیش از 800 میلیون کاربر ماهانه در این سایت فعال هستند. روزانه بیش از 60 میلیون عکس ارسال می شود و روزانه 1.6 میلیارد “لایک” داده می شود. افراد مشهور و معتبر با تعداد زیادی دنبال­کننده در آن فعالیت دارند. با یک برنامه‌­ریزی صحیح  اینستا می‌­تواند بستر مناسبی برای تبدیل کردن شما از یک برند معمولی به یک برند جهانی باشد.

 • محتوای کاملا یونیک
 • نحویل در کمتر از 24 ساعت
 • منطبق بر اصول سئو
 • برترین گروه محتوا
 • با کیفیت و ارزان ترین قیمت

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

برای تولید محتوای در اینستاگرام استراتژی داشته باشید

 شما باید متن مناسبی را  ارسال کنید تا با نیازهای دنبال­ کنندگان فعلی مرتبط باشد و در عین حال پتانسیل جذب مخاطبان جدیدی را نیز به همراه داشته باشد. اما انتخاب و تولید محتواهایی که منجر به رونق کسب و کار شما در فضای اینستا باشند، بسیار دشوار است. در این رابطه محتوای باکیفیت و جذاب بیش از هر چیزی دیگری دارای اهمیت است؛ با الومحتوا همراه باشید تا شما را بیشتر با کسب و کار در این شبکه اجتماعی روبرو کنیم.

برای تولید محتوای اینستاگرام باید به الگوریتم آن دقت داشته باشید. این بدان معناست که برای فعالیت در اینستاگرام برنامه ریزی، تعیین هدف، ویرایش، ارسال مطالب  و داشتن استراتژی عملی به شدت مورد نیاز است. از آوریل 2018، هند، پس از آمریکا و برزیل سومین کشور پیشرو در سطح جهان است که دارای 59 میلیون کاربر فعال اینستاگرام است. در دنیای امروز رسانه و شبکه‌­های های اجتماعی به طور فزاینده ای در حال پیشرفت هستند.

در این میان اینستاگرام پتانسیل فوق العاده ایی دارد  برای  اینکه مشاغل  گوناگون به اهداف خود برسند. بنابراین، مهم است که استراتژی تولید محتوا برای اینستاگرام را به درستی بدانید. به این ترتیب قادر خواهید بود به طور قابل ملاحظه­ایی از رقیبان خود متفاوت باشید.

با یک استراتژی خوب برای تولید محتوا در اینستاگرام مورد توجه خوانندگان قرار خواهید گرفت. این در حالی است که با یک استراتژی بهتر آنها را درگیر خود خواهید کرد. داشتن چنین راهبردی در ابتدای کار برای جلب توجه خوانندگان، طرفداران، دنبال­کنندگان و درنهایت مشتریان بسیار ضروری است.

زمانبندی در ایجاد محتوا یا پست اینستاگرام

زمان­بندی در تولید محتوا داخل اینستاگرام می­تواند کسب و کار شما را به خوبی ارتقاء دهد. با ارسال­های پی در پی زمینه برای از دست دادن دنبال­کنندگان شما فراهم می­شود. اگر آنها  در پست­ها به طور مداوم با برند و کسب و کار شما در ارتباط باشند، دیگر علاقه­ایی برای دنبال کردن شما نخواهند داشت.

زمان ارسال پست­ها را به­گونه­ایی تنظیم کنید تا ارتباطی محکم با مخاطبین داشته باشید. برای این منظور بهتر است روزهای خاصی را در نظر بگیرید. مثلا فقط در روزهای زوج. سعی کنید پستها را در ساعاتی که کاربران آنلاین هستند ارسال کنید. برای این منظور بهتر است به روزهای تعطیل و حوادثی که در منطقه جغرافیایی شما اتفاق می­افتد توجه داشته باشید.

خدمات اینستاگرام

دقت کنید کاربران در چه ساعاتی از روز بیشترین زمان خود را در فضای مجازی سپری می­کنند. انتخاب روز و ساعت مناسب یکی از مهم­ترین فاکتورها برای ارسال پست است.

در تولید محتوا برای شبکه اجتماعی اینستاگرام به معیارها توجه کنید

در تولید محتوای اینستاگرام حتما عملکرد خود را ارزیابی کنید. در غیر این صورت نخواهید توانست نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید. زمانی که بتوانید خود را ارزیابی کنید، خواهید فهمید چه کاری را باید انجام دهید، چه فعالیتی را باید تقویت کنید و از انجام دادن چه کارهایی باید اجتناب نمایید.

   در طراحی محتوا برای اینستاگرام از تصاویر جذاب استفاده کنید

   در تولید محتوای اینستاگرام سعی کنید از فیلم و عکس­های جذاب و باکیفیت استفاده کنید. برای این منظور لازم است تا درک درستی از کسب و کار خود داشته باشید. باید بدانید در این فضای رقابتی به دنبال چه چیزی هستید. چه عواملی منجر به جذب توجه و سرمایه می­شود.

   به این موضوع دقت کنید که چگونه می­خواهید برای رسیدن به اهداف خود، مطالب را ارائه کنید. مهم نیست تولید محتوای اینستاگرامی شما در چه زمینه­ایی باشد: فیلم، پست، داستان، عکس و … . مهم این است که بتوانید در فواصل زمانی مناسب مطالب را به مخاطبین عرضه کنید. استفاده از تولید محتوا گرافیکی میتواند صدای شما را بلندتر ازهر زمان دیگری به گوش دیگران برساند.

   خلاقیت در طراحی محتوا برای اینستا

   خلاقیت در تولید محتوای اینستاگرام مهم­ترین نکته است. باید با یک استراتژی متفاوت و البته موثر خود را معرفی کنید. علاوه براین، از استوری های اینستاگرام غافل نشوید! استوری­های اینستا روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. این ویژگی جدید توسط اینستاگرام به شما امکان می دهد تا عکس و فیلم ها را 24 ساعته منتشر کنید.

   شما می­توانید در استوری­ها از استیکر، موقعیت­یابی،نظرسنجی، هشتگ و … نیز استفاده کنید. به این ترتیب آنها را جذاب­تر ارائه خواهید کرد. همچنین با استفاده از ویژگی Swipe up امکان پیوندهای خارجی نیز وجود خواهد داشت. 

   تولید محتوای استوری اینستاگرام؛ با ایده‌های جذاب

   برای نوشتن استوری به منظور تولید محتوای اینستاگرامی به نکات زیر دقت کنید:

   سعی کنید استوری­ها را خلاقانه بنویسید.

   بازدیدکنندگان را با استفاده از Swipe up به صفحات مرتبط هدایت کنید.

   از ویدئوهای زنده، پرسش و پاسخ، کمپین­های تبلیغاتی و … در استوری­های خود استفاده نمایید.

   مطالب را به­گونه­ایی بنویسید که خواندن آن برای مخاطب راحت و ساده باشد. مبهم و دو پهلو صحبت نکنید.

   با استفاده از هایلات کردن مطالب، آنها را به طور ویژه و خاص مطرح کنید.

   تولید محتوای کپشن اینستاگرام چگونه است؟

   در تولید محتوای اینستاگرام باید بتوانید پست­های باکیفیت تهیه کنید. کپشن­ها ( زیرنویس عکس) یکی از مهم­ترین قسمت­های پست شما هستند که اغلب نادیده گرفته می­شوند. ممکن است بگویید برای آن محدودیت کاراکتر وجود دارد. یعنی بیش از 2200 کاراکتر نمی­توانید در آن استفاده کنید.

   تولید محتوای اینستاگرام

   اما اگر به دنبال متفاوت بودن هستید و می­خواهید از رقیبان خود پیشی بگیرید، باید سعی کنید آن را جذاب و باکیفیت بنویسید. آنها بخش مهمی از معرفی کسب و کار شما هستند و به طور خاص و ویژه­ایی با مخاطبان سروکار دارند. بازدیدکنندگان  فقط “توصیف”  description )) را نمی خوانند، بلکه داستانی را جستجو می کنند که جالب باشد. در آنها روحیه ایجاد کنند و تجربه ایی موفق را به آنها را نشان دهند. آنها به دنبال کپشن­هایی هستند که الهام­بخش باشند.

   در تولید محتوای اصولی اینستاگرام چگونه باید کپشن بنویسیم؟

   برای اینکه در تولید محتوای اینستاگرام از کپشن بیشترین بهره را ببرید به نکات زیر دقت داشته باشید:

   اطلاعات اصلی پیام خود را در چند خط اول کپشن قرار دهید. در حالت ایده آل، نباید بیش از دو تا سه  خط بنویسید.

   مطمئن شوید از زبانی استفاده کرده­اید که  با اصطلاحات بمباران نشده است. متن باید  ساده، خلاق، کاربر پسند و اساساً متناسب با نام تجاری شما باشد.

   با استفاده از پرسش، نظرخواهی و … سعی کنید تعامل خود را با مخاطبان بالا ببرید.

   استفاده از هشتگ در متن تولید محتوای اینستاگرام

   استفاده از هشتگ در تولید محتوای اینستاگرام شما را قادر می­سازد تا با بازدیدکننگان و دنبال­کنندگان جدید ارتباط موثری برقرار کنید. همچنین به این طریق می­توانید جستجویی مناسب از مخاطبان و نیازهای آنها را داشته باشید.  به بیانی ساده باید گفت هشتگ یک کلمه و یا عبارت کلیدی است، که بدون درج فاصله همراه با علامت # نوشته می شود.

   هشتگ ها را در هر جایی از پست های شبکه های اجتماعی خود می­توانید قرار دهید. آنها میتوانند در ابتدای متن، در انتها یا هر مکان دیگری که شما مایل باشید، قرار بگیرند. با استفاده از آن گفتگویی عمومی بین کاربران به جریان خواهد افتاد. در این حالت بیشمار مخاطب با موضوع مورد نظر درگیر خواهند شد. کافی است به درستی در این جریان قرار بگیرد، آنگاه به طور فوق­العاده­ایی از رقیبان پیشی خواهید گرفت. 

    برای مثال اگر در حوزه مد فعالیت می­کنید، کافی است # مد را تایپ کرده و آن را جستجو نمایید. در این صورت لیستی از کاربرهایی که در این زمینه فعالیت دارند را خواهید یافت. اگر می­خواهید در رابطه با فعالیت خود هشتگ بسازید. سعی کنید در عین سادگی مرتبط با کسب و کار شما باشد. به این ترتیب به راحتی در ذهن خواهد ماند. آنها را در شبکه­های اجتماعی مختلف مانند فیس بوک، توییتر و … گسترش دهید.

   برنامه ریزی و زمانبندی در تولید پست اینستاگرام

   اولین قدم برای تولید محتوا در اینستاگرام موفق این است که برنامه ریزی داشته باشید. از آنجا که اینستاگرام یک پلتفرم بصری است، بهتر است در ابتدا با  طراحی پروفایل خود کار را آغاز کنید. بهتر است در انتخاب رنگ، افکت و .. توجه داشته باشید. پروفایل  را متناسب با کسب و کار مورد نظر خود تنظیم نمایید. زمانی که می دانید نمایه اینستاگرام شما به صورت بصری چه چیزی می­خواهد بیان می کند، آماده خواهید بود تا برنامه­ریزی محتوای خود را شروع کنید.

   قبل از اینکه شروع به تولید محتوای اینستاگرامی نمایید، در ابتدا مشخص کنید هدف شما از این کار چیست؟ آیا در پی فروش بیشتر هستید؟ آیا می­خواهید صرفا دنبال­کننده بیشتری داشته باشید؟ مشخص کردن اهداف مهم است. چرا که سبب می شو تا در مسیر درست حرکت کنید. به این ترتیب در زمان و هزینه به طور چشمگیری صرفه­جویی خواهید کرد.

   تولید محتوا اینستاگرام نقش مهمی در رونق کسب و کارهای اینترنتی خواهد داشت. در حال حاضر  اینستاگرام بر دنیای رسانه های اجتماعی حاکم شده است. میلیونها کاربر در آن اشتراک دارند. روزانه میلیون­ها لایک در آن ثبت می­شود. نوع محتوای ارائه شده در آن می­تواند در کمترین زمان ممکن شما را به اوج برساند. برای این منظور باید از تخصص و مهارت یک تیم باتجربه بهره­مند شوید. توجه به جزئیات تولید محتوا اینستاگرام شما را از رقیبان به طور معناداری متمایز خواهد کرد. 

   title
   با ما گفتگو کنید