خدمات تولید محتوا سینما

بدون شک یکی از پرمخاطب ترین محتواهای موجود در فضای مجازی مطالب مربوط به دنیای بازیگری و سینما است. این مقوله در تمام دنیا طرفدار دارد و پرحاشیه ترین خبرها همیشه در این حوزه اتفاق می افتد. روزی نیست که اخباری مربوط به یک ستاره سینما و تلویزیون داخلی یا خارجی سر و صدا راه نیندازد، محبوبیت و شهرت دنیای بازیگری سبب می شود تا مخاطبان همواره به دنبال کسب اطلاعاتی در این زمینه باشند، پس تولید محتوا در این زمینه بسیار واجب و حتی می توان گفت حیاتی است. در این جا قصد داریم به اصول مهم تولید محتوا بازیگران بپردازیم.

ارسال فرم برای تماس
 • محتوای یونیک
 • ویراستاری شده
 • سئوبیس
 • تحویل فوری
 • باکیفیت ترین

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

فاکتورهای مهم در تولید محتوا بازیگران

شاید بتوان گفت یکی از حوزه های پرمخاطب دنیای مجازی پرداختن به زندگی، امور، اخبار و حواشی مربوط به بازیگران است، فرقی نمی کند بازیگران ایرانی یا خارجی، هالیوودی یا بالیوودی، قدیمی یا جدید، آنچه اهمیت دارد علاقه کاربران به پرداختن به مطالب مربوط به آن هاست. همین امر سبب می شود که تولید محتوا در زمینه سینما و بازیگران و اصطلاحا سلبریتی ها بسیار دقیق و تخصصی باشد. در این خصوص باید ملزوماتی توسط کارشناس تولید محتوا رعایت شود که در این قسمت به آن می پردازیم.

 1. طبقه بندی اطلاعات : وقتی صحبت از تولید محتوا در مورد یک بازیگر می شود باید بدانید که می توانید وارد بخش های مختلفی شوید، کارنامه هنری، بیوگرافی، حواشی حرفه ای، حواشی اجتماعی و داده هایی از این دست می تواند مثال خوبی برای این موضوع باشد. پس سعی کنید هنگام تولید محتوا اطلاعاتی که دارید طبقه بندی کنید.
 2. شناخت قابل قبول از سینما: از آنجایی که حرفه بازیگران ارتباط تنگاتنگ با سینما دارد پس باید به خوبی در این حوزه سررشته داشته باشید. برای اینکه بتوانید یک محتوای حرفه ای تولید کنید بد نیست در مورد سینما، تلویزیون، تئاتر و تاریخچه و سبک بازیگران و خلاصه هرچیزی که به زندگی و کار یک بازیگر ارتباط دارد، اطلاعات داشته باشید.
 3. از خط قرمزها عبور نکنید : تولید محتوا بازیگران یکی از پرحاشیه ترین زمینه های تولید محتواست. از آنجایی که هر اتفاقی ممکن است رخ دهد سعی کنید از شایعه سازی و یا ایجاد حاشیه های دردساز برای سلبریتی ها دوری کنید. این کار علاوه بر معذورات وجدانی خلاف قوانین و مقررات نیز می باشد و شخص میتواند به خاطر انتشار آن محتوا از شما شکایت کند. پس اگر دنبال دردسر نمیگردید بهتر است از خط قرمزهای این زمینه دوری کنید. برای مثال انتشار عکس های خصوصی بازیگران، پرداختن به زندگی و مشکلات شخصی بازیگران و حواشی از این دست مصداق بارز خط قرمزهای تولید محتوا در خصوص بازیگران است.
 4. خلاق باشید : برای تولید محتوا پرمخاطب باید خلاقیت به خرج داد، برای مثال تولید محتوا در خصوص دیالوگ های مشهور یک بازیگر محبوب، استفاده از تولید محتوا عکس نوشته، تولید محتوا صوتی با صدای بازیگران سرشناس و محتواهایی از این دست می تواند گامی نو در زمینه تولید محتوا بازیگران باشد.
 5. تولید محتوا مستند و موثق : اگر میخواهید مورد اعتماد بازیگران و خوانندگان محتوا باشید بهتر است محتوایی که تولید میکنید درست، موثق و مستند باشد. برای این امر باید به منابع معتبر دسترسی داشته باشید. از طرفی می توانید با هنرپیشگان معروف تعامل داشته باشید تا در صورت لزوم بتوانید صحت و سقم اطلاعات را بررسی کنید.
 6. به روز باشید : یکی از لازمه های تولید محتوای هنرپیشه ها به روز بودن است. این که بدانید چه جشنواره هایی در راه است، کدام فیلم ها اکران می شوند، نامزدهای دریافت اسکار و زمان آن چه موقع است، داوران جشنواره ها چه کسانی هستند و …. به شما کمک می کند تا اطلاعات بهتری در اختیار مخاطبان قرار دهید.
 7. دانستن زبان انگلیسی یک امتیاز مثبت است: اگر بخواهید اخبار و مطالب مربوط به سینمای خارج از کشور و بازیگران هالیوودی را پوشش دهید بهتر است زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. این کار به شما کمک می کند تا به منابع بیشتری دسترسی پیدا کرده و اخبار دست اول را به صورت ترجمه شده منتشر کنید.
 8. استفاده از تصاویر با کیفیت : برای تزئین و تکمیل محتوای تولیدی در زمینه بازیگران بهتر است از تصاویر و ویدئوهای با کیفیت و مرتبط با عنوان محتوا استفاده کنید. سعی کنید با استفاده از عناوین گول زننده مخاطب را جذب نکنید این کار شاید برای یک بار جوابگو باشد اما به مرور زمان کاربر را نسبت به محتواهای ارائه شده از سوی شما بی اعتماد می کند.
 9. سرکشی به حساب های کاربری هنرمندان : یکی از منابع موثق و در عین حال به روز برای تولید محتوا هنرمندان استفاده از صفحات اجتماعی آنان است. میتوانید به صورت مرتب به حساب های کاربری آنان در شبکه های اجتماعی سرکشی کنید. به این ترتیب اخباری مثل ازدواج، جدایی، فعالیت های حرفه ای و امثال آن که نیاز به تایید دارند را به راحتی در اختیار دارید.

ویژگی‌های محتوای سینمایی الومحتوا

 • 1 تولید محتوا توسط کارشناسان سینمایی
 • 2 تیم تولید محتوای اختصاصی حوزه فیلم و سریال
 • 3 نقدهای بسیار دقیق و به روز فیلم‌ها
 • 4 تیم آموزش دیده شده بسیار فنی در زمینه سئو
 • 5 بهینه شده برای وب و نگارش فارسی معیار

چرا الو محتوا را انتخاب کنیم؟

 • 1 چون یک تیم تخصصی فیلم و سریال دارد
 • 2 چون سرعت تحویل بسیار بالا را دارا است
 • 3 چون در نقد فیلم‌های روز تخصص دارد
 • 4 به سرعت سایت سینمایی شما را رشد می‌دهد
 • 5 چون الومحتوا است!

استفاده از خدمات تولید محتوا بازیگران

شما میتوانید به راحتی با استفاده از خدمات تولید محتوا در زمینه فعالیت هنرمندان و بازیگران به یک محتوای عالی و با کیفیت دسترسی داشته باشید. استفاده از یک گروه تخصصی و با تجربه به شما امکان می دهد تا هم قوانین مربوط به تولید اخبار و محتوا در خصوص بازیگران و سلبریتی ها را زیر پا نگذارید و هم به منابع بیشتری دسترسی داشته باشید. از طرفی یک تیم تولید محتوای حرفه ای قبل از پرداختن به یک موضوع از صحت و سقم آن و میزان محبوبیت و ترند بودن موضوع در فضای مجازی تحقیق می کند و در نهایت با انتخاب کلمات کلیدی مناسب و متناسب با نیاز کاربران جستجوگر اقدام به تهیه محتوای بازیگران می کند. وقتی شما کار را به یک کارگروه تخصصی میسپارید نتیجه دلخواه برایتان به راحتی فراهم میشود. از آنجایی که گروه های خدمات تولید محتوا به ایجاد محتوا و استفاده از داده ها در فضای مجازی تسلط کامل دارند میتوانید به راحتی امور را به دست آنها سپرده و از انتشار محتواهای استاندارد و با کیفیت بهره مند شوید.

همکاری با شما مایه افتخار ماست

همکاری با شما مایه افتخار ماست

تعرفه خدمات محتوایی فیلم و سریال الو محتوا بر اساس دیگر تعرفه‌های سایت است و با توجه به تخصصی بودن این خدمات هیچ هزینه اضافی از شما اخذ نخواهد شد.

بعد از ثبت سفارش در کمتر از ۲۴ ساعت محتوای شما تحویل داده خواهد شد و در صورت سفارش تعداد بالاتر برنامه‌ریزی دقیق و سریعی برای تحویل انجام خواهد شد که توسط همکاران ما با شما در میان گذاشته خواهد شد.

محتوایی که به شما تحویل داده خواهد شد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا یک تیم سینمایی این محتوا را تهیه و تولید کرده‌اند و نتیجه امر متنی تخصصی برای وبسایت شما خواهد بود.

با توجه به حوزه تخصصی، یعنی سینما و تلویزیون متن مورد نظر شما را تیم تخصصی تولید محتوای سینمایی الومحتوا تهیه خواهد کرد و این خود یکی از برتری‌های این مجموعه برای این نوع محتوا است.

با توجه به کیفیت بالایی که متون تهیه شده از لحاظ سئو و نگارش فنی دارد؛ همچنین تخصص نویسنده‌های فیلم و سریال الومحتوا نتیجه امر به این صورت خواهد بود که بی شک و به سرعت به یکی از اصلی‌ترین قطب‌های حوزه کاری خود بدل خواهید شد.

برنامه ریزی برای محتوای سینمایی

با داشتن یک برنامه ریزی دقیق هنگام همکاری با یک گروه خدماتی تولید محتوا شما امکان دارید تا به صورت روزانه محتواهای خود را آپدیت کرده و از طرفی از نظر تولید محتواهای به روز مثل پرداختن به جشنواره ها، اکران های عمومی و خصوصی، ایونت ها و امثال آن خیال آسوده تری داشته باشید. یکی دیگر از نکات مهم در زمینه تولید محتوای سلبریتی ها، عمومیت و تعداد بالای محتواهای یکسان در فضای مجازی است، بنابراین دیده شدن در میان هزاران محتوا با یک موضوع مشابه کاری بسیار دشوار است اما همکاری با کارگروه تولید محتوا به شما اجازه میدهد تا با بهره مندی از اصول سئو، انتخاب کلمات کلیدی مناسب، عنوان های درست و رعایت اصول نگارشی و امثال آن امکان دیده شدن توسط موتورهای جستجو را بیش از پیش افزایش دهید.

گروه تولید محتوای “الو محتوا” متشکل از ده ها نویسنده برتر در زمینه تولید محتوا مفتخر است تا تجربیات و تخصص کارشناسان خود را در حوزه تولید محتوای بازیگران در اختیار شما قرار دهد. اگر به دنبال محتوای با کیفیت، استاندارد و منحصر به فرد در این زمینه هستید بهتر است با کارشناسان الو محتوا همکاری را آغاز کنید.

title
با ما گفتگو کنید