تولید محتوا اینفلوئنسرها

گسترش روز افزون استفاده از اینترنت این تکنولوژی پرکاربرد را به یکی از ابزارهای مهم در زندگی انسان های امروزی تبدیل کرده است، به طوری که افراد بسیاری از آن به عنوان سرگرمی هم استفاده می کنند و بنابر آمار منتشر شده و گزارش ها در کشورهای مختلف دنیا افرادی هستند که به استفاده از اینترنت معتاد هستند و نمی توانند بدون آن زندگی کنند. کمتر کسی را می توان پیدا کرد که روزانه چندین بار شبکه های اجتماعی و سایت های مختلف مورد علاقه اش را در تلفن هوشمند، تبلت یا کامپیوتر و لپ تاپ چک نکند. همین مسئله است که باعث می شود روانشناسان، کارشناسان اقتصادی و اجتماعی تاثیر اینترنت و شبکه های اجتماعی را بر زندگی نسل امروز مستقیم و بسیار پررنگ بدانند. اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پرمخاطب و پرطرفدار در سراسر دنیاست و همین امر سبب شده است که افرادی در اینستاگرام به عنوان ” اینفلوئنسر” شناخته شوند، اینفلوئنسرها کسانی هستند که به واسطه فعالیتشان در شبکه های اجتماعی مشهور شده اند و به این وسیله در زندگی روزمره مخاطبان تاثیرگذار هستند. بنابراین محتوای تولید شده توسط این قشر بسیار با اهمیت است چه از نظر جذب مخاطب و چه از لحاظ تاثیری که بر زندگی فالوورها یا کاربرانشان می گذارد. در این مبحث به فاکتورهای مهم و اصول تولید محتوا اینفلوسرها می پردازیم.

 • محتوای یونیک
 • ویراستاری شده
 • سئوبیس
 • تحویل فوری
 • باکیفیت ترین

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

اصول تولید محتوا اینفلوئنسرها

همانطور که در بالا توضیح مختصری ارائه کردیم اینفلوئنسرها افرادی هستند که به واسطه فعالیتشان در اینستاگرام توانسته اند مخاطبان زیادی را در پیج خود جذب کنند. هر اینفلوئنسر یک زمینه فعالیت خاص دارد  برای مثال در زمینه  محصولات زیبایی و آرایشی، سفر و  گردشگری، طنز و کمدی، سبک زندگی و .. از جمله مواردی است که اینفلوئنسرهای مشهوری در اینستاگرام دارد. بنابراین هرکدام از این زمینه ها نیاز به تولید آنلاین برای محتوا مخصوص دارد که اصول آن را در این بخش مرور میکنیم.

 1. زمینه فعالیت مشخص باشد: اگر میخواهید یک اینفلوئنسر موفق باشید بهتر است محتوای پیج شما موضوع مشخصی را دنبال کند تا بتوانید کاربران هدف را جذب کنید. در ابتدا روی یک موضوع و محتوا تمرکز کرده و به مرور به واسطه نیاز مخاطب شروع به تولید محتوا در آن زمینه کنید.
 2. آپ دیت و به روز باشد: یک محتوای موثر اینفلوئنسری باید به روز باشد، به این معنا که به مناسبت های مختلف تولید محتوا داشته باشد، برای مثال ایام نوروز، ولنتاین، شب چله، اعیاد مذهبی و امثال آن موقعیت مناسبی برای تولید محتوا در همان زمینه است. به این ترتیب تعامل اجتماعی شما و مخاطبان پیج حفظ خواهد شد و همگام با آنها پیش می روید و این مسئله می تواند ارتباط صمیمانه تری بین پیج و مخاطب ایجاد کند.
 3. آشنایی با حوزه دیجیتال مارکتینگ: حتما می دانید که هدف از تولید محتوا به سبک اینفلوئنسرها هدفی جز کسب درآمد نخواهد بود. بنابراین آشنایی با حوزه دیجیتال مارکتینگ در تولید محتوا اینفلوئنسری به شما کمک می کند تا بتوانید به اهداف اقتصادی و درآمدی خود نیز برسید و موفق تر عمل کنید. بنابراین آشنایی با این موضوع را باید یکی از مهمترین فاکتورها در نگارش محتوا و تولید محتوا اینفلوئنسرها دانست. چرا که پایه و اساس کار آنها بر مبنای بازاریابی و جذب مخاطب خواهد بود.
 4. آشنایی با سلیقه مخاطب: یکی دیگر از اهداف مهم اینفلوئس مارکتینگ در اینترنت جذب مخاطب و کسب درآمد به واسطه حضور آنهاست بنابراین باید سلیقه مخاطبان در حوزه ای که درآن مشغول به تولید محتوا هستید را به خوبی بدانید و با توجه به نیاز و علایق آنها محتوایی تولید کنید تا هم مخاطبان و کاربران دائمی را راضی نگه داشته و هم در امر جذب مخاطبان جدید موفق باشید.
 5. شناخت کافی از بستر تولید محتوا: فرقی نمیکند شما در سایت اینترنتی، اینستاگرام، فیس بوک و یا تلگرام تولید محتوا انجام دهید. مهم این است که هر کدام از این بسترها متخصص باشید. نحوه تولید انواع محتوا و استفاده از ابزار و امکانات آن بستر را به خوبی بشناسید. برای مثال در اینستاگرام استفاده از استوری، ابزار آمار و اطلاعات و منشن کردن و تگ کردن دوستان، استفاده از تب اکسپلور برای بهتر دیده شدن و امثال آن از جمله اطلاعاتی است که دانستن آن به تولید کننده محتوا کمک می کند تا افراد بیشتری را به پیج فعالیتش دعوت کرده و جذب کند.
 6. نگارش و تولید محتوای صمیمانه فراموش نشود: اگر میخواهید به سبک اینفلوئنسرها تولید محتوا داشته باشید و مخاطب جذب کنید بهتر است یک سبک نگارشی صمیمانه و دوستانه داشته باشید. فرقی نمیکند از چه نوع محتوایی استفاده می کنید بهتر است پل ارتباطی میان شما و مخاطب، شفاف، صمیمانه و بر حسب اعتماد باشد به این ترتیب مخاطب با محتوای تولید شده بیشتر ارتباط برقرار میکند و مشتاق می شود تا دیگر پست ها را مروری کرده و فالوور پیج شما باشد.

ویژگی‌ها

 • 1 نمونه ۱

چرا الو محتوا

 • 1 نمونه ۱

محتوای تبلیغاتی در پیج اینفلوئنسری مجاز است یا خیر؟

اگر در حال تولید و تدوین محتوا اینفلوئنسری هستید پس به دنبال جذب مخاطب برای کسب درآمد خواهید بود. بسیاری از فالوورها و طرفداران پیج های اینفلوئنسرها از تبلیغات زیاد در این پیج ها استقبال نمیکنند. بنابراین اگر میخواهید یک محتوای تبلیغاتی منتشر کنید باید مطمئن شوید که با زمینه فعالیت پیج همسو باشد، از نوع تبلیغات مستقیم نباشد، از کیفیت ارائه خدمات و محصولات پیجی که قرار است تبلیغ کنید مطمئن باشید.می توانید برای پست های تبلیغاتی جایزه تعیین کنید تا استقبال بیشتری از آنها شود. رعایت این اصول در تولید محتوای تبلیغاتی در پیج های اینفلوئنس محور به شما کمک میکند تا مخاطبان خود را از دست ندهید.

همکاری با شما مایه افتخار ماست

همکاری با شما مایه افتخار ماست

تست

خدمات تولید محتوا برای اینفلوئنسرها

با توجه به نکات ارائه شده در بالا حتما به این نتیجه رسیده اید که تهیه و تولید محتوا اینفلوئنسرها کار ساده ای نخواهد بود و برخلاف تصور کاملا حرفه ای و تخصصی است. از آنجایی که اکثر اینفلوئنسرها فعالیت در فضای اینترنت شغل اصلی شان نیست و یا با درآمد از این راه سرمایه گذاری های مختلفی انجام میدهند به افرادی پر مشغله و فعال تبدیل می شوند که وقت چندانی برای فعالیت های گسترده شان نداشته و به همین دلیل مدیر یا کارشناس تولید محتوا برای پیج های اینفلوئنسری استخدام می کنند. استفاده از خدمات تولید محتوا اینفلوئنسرها یک امر ضروری و اجتناب ناپذیر است. اما از آنجایی که اینفلوئنسرها با زندگی و افکار مخاطبان تعامل صد در صد دارند در استخدام تولید کننده محتوا باید اصولی را رعایت کنند که در این بخش به آنها می پردازیم.

 1. نویسنده معتمد و وفادار : یک تولید کننده محتوا برای صفحه یا سایت شخصی از آنجایی که معرف شخصیت و خصوصیات شماست باید فردی معتمد و وفادار به اخلاق انسانی باشد. این شخص باید بتواند خواسته های اینفلوئنسر را همانطور که او میخواهد در قالب محتوا منتشر کند. به طوری که به شخصیت مستقل شخص اینفلوئنسر خدشه ای وارد نشود.
 2. آشنایی کامل با اصول تولید محتوا: یک شخص متخصص در امور تولید محتوا می تواند تمام خواسته های یک اینفلوئنسر را در قالب انواع محتوای کاربر پسند آماده انتشار کند. بنابراین سعی کنید از خدمات شخص یا شرکتی استفاده کنید که کاملا حرفه ای و با تجربه در زمینه تولید محتوا باشند.
 3. وقت شناس و مسئولیت پذیر : در امر تولید محتوا وظیفه شناسی و منظم بودن یک فاکتور مهم است. اگر میخواهید دغدغه فکری نداشته باشید یک تولید کننده محتوای کاملا وقت شناس و مسئولیت پذیر استخدام کنید.
 4. پرهیز از حاشیه سازی : اگر میخواهید بدون دردسر فعالیت کنید بهتر است به دنبال محتوایی باشید که برای شما حاشیه ایجاد نکند، شناخت حساسیت های فضای وب و اجتماع به تولید کننده محتوا کمک میکند تا یک محتوای مستقل، روشن و بدون حاشیه تولید کند. بخصوص در مورد اینفلوئنسرها این امر یک مسئله کاملا جدی است و هر اشتباهی در این زمینه می تواند دردسری بزرگ برای صاحب پیج ایجاد کند.

با توجه به نکات ارائه شده می توان به اهمیت تولید کننده محتوای اینفلوئسری پی برد. تیم تخصصی نویسندگان ” الومحتوا” با سال ها فعالیت و تجربه در زمینه نویسندگی و تولید محتوا، آماده همکاری با اینفلوئنسرها و اشخاصی هستند که میخواهند آینده روشنی در فضای اینترنت داشته باشند. با کمک همکاران ما در بخش تولید محتوا مطمئن باشید که بهترین و با کیفیت ترین محتوای تولید شده در زمینه اینفلوئنس مارکتینگ در اختیار شما خواهد بود.

title
با ما گفتگو کنید