سفارش تولید محتوای لندینگ پیج

لندینگ پیج یا صفحه ورود یک صفحه اختصاصی از وب سایت است که با استراتژی های بازاریابی و به شکل خاص برای هدایت بازدیدکنندگان به صفحات مورد نظر و تبدیل کردن آنها به مشتری طراحی می شود. بنابراین باید گفت که لندینگ پیج یکی از موثرترین ابزار کاربردی در کمپین های تبلیغاتی است که به شکل مستقل از صفحات سایت و با هدف مشخص طراحی می شود و سفارش آنلاین محتوا لندینگ پیج یکی از دغدغه‌های صاحبان کسب و کار است که الومحتوا این فرآیند را به خوبی دنبال می‌کند.

لندینگ پیج با اهداف مختلفی ساخته می شود که می تواند شامل معرفی و فروش محصول، ثبت  نام در یک رویداد مهم، دانلود یک برنامه یا نرم افزار یا هر خدمت دیگری باشد.

تماس با ما
 • محتوای یونیک
 • ویراستاری شده
 • سئوبیس
 • تحویل فوری
 • باکیفیت ترین

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

اهداف تولید محتوای لندینگ پیج

هدف از طراحی یک لندینگ پیج ممکن است هریک از موارد زیر باشد:

 • تشکیل روابط تجاری
 • برندینگ
 • دریافت اطلاعات کاربران
 • افزایش مشتری، افزایش بازخورد و در نتیجه افزایش فروش

مراحل نوشتن متن برای لندینگ حرفه ای

برای این که بتوانید یک لندینگ حرفه ای و عالی بنویسید می توانید از راهنمای زیر استفاده کنید:

عنوان مناسب انتخاب کنید

اولین و مهمترین نکته در مورد نوشتن متن لندینگ انتخاب عنوان مناسب و هیجان انگیز است به طوری که کاربر را به خوبی جذب کند. عنوان اولین چیزی است که مورد توجه مخاطب قرار می گیرد و او را برای مشاهده بقیه اطلاعات مشتاق می سازد بنابراین سعی کنید این بخش از لندینگ را با دقت و وسواس بسیار انتخاب کنید. بهتر است در عنوان لندینگ از کلمات کلیدی مرتبط و پر جستجو استفاده شود.

توضیحات صفحه فرود

این قسمت را معمولا با فونت کوچکتر و بعد از عنوان قرار می دهند. ممکن است شامل متن، عکس و یا هردو در کنار هم باشد. این توضیحات باید ساده و روان بوده و مخاطب را درگیر کرده و به ماندن در صفحه لندینگ پیج ترغیب کند. مطالب بخش توضیحات باید طبقه بندی شده و به قطعات کوچک تقسیم شود معمولا استفاده از متن های طولانی در این بخش باعث می شود که مخاطب حوصله خواندن همه متن را نداشته باشد.

لحن ساده و صمیمی نگارش

برای این که احساسات مخاطب را درگیر کنید باید از لحن نگارش ساده و صمیمانه ای استفاده کنید. متن باید کاملا روان، سلیس و به دور از الفاظ عجیب و غریب و اصطلاحا سنگین باشد.

هدایت کاربر تا هدف

مهمترین نکته در تولید محتوای لندینگ پیج آن است که بتوانید مخاطب را گام به گام به هدفی که در ذهن دارید نزدیک کرده و او را آماده اقدام مورد نظر کنید. اگر قرار است در پیج شما ثبت نام کند، محصولی بخرد، خدماتی را مشاهده کند و یا اطلاعاتی را وارد نماید باید قدم به قدم او را به سمت هدفی که در ذهن دارید سوق دهید.

    اصول نوشتن محتوای لندینگ پیج

   مهمترین نکته ای که در نوشتن محتوا برای لندینگ پیج باید در نظر داشته باشید این است که محتوای لندینگ پیج باید حامل یک داستان باشد. این داستان ذهن مخاطب را برای فرود در صفحه ای که هدف طراحی لندینگ پیج است آماده می کند. بنابراین نحوه بیان و اجرای این داستان از سوی نویسنده مهمترین عامل همراهی مخاطب تا آخرین لحظه فرود در بستر مورد نظر خواهد بود.

   شناخت مخاطب

   مهمترین موردی که در نوشتن محتوا برای لندینگ پیج باید به آن دقت کنید این است که مخاطب شما کیست؟ برای چه کسانی این صفحه طراحی می شود و هدف از طراحی لندینگ پیج دقیقا چیست. شناخت دقیق مخاطب به شما کمک می کند تا محتوای مناسب تری تهیه کنید.

   مزایای رقابتی

   برای این که بتوانید یک لندینگ پیج کاربردی و موثر داشته باشید باید بدانید دقیقا چه ویژگی هایی است که باعث تمایز شما از رقبا می شود. این ویژگی ها را باید در طراحی صفحه لندینگ پیج خود و محتوای آن پیاده سازی کنید.

   استفاده از عنوان جذاب

   عنوانی که برای صفحه لندینگ پیج خود انتخاب می کنید یکی از اصلی ترین قسمت های این صفحه است. عموما کاربران   به دنبال رسیدن به خواسته خود در سریعترین زمان ممکن است به همین دلیل است که عنوان ها را بیش از سایر بخش ها مورد توجه قرار می دهند، در صورتی که عنوان به اندازه کافی جذابیت نداشته باشد مطمئنا صفحه لندینگ مورد توجه قرار نخواهد گرفت. عنوانی که انتخاب می کنید باید در سریعترین لحظه مفهوم و هدف صفحه لندینگ را در ذهن مخاطب  ایجاد کرده و او را به مطالعه و تماشای دیگر بخش های آن ترغیب کند.

   به مزایا اشاره کنید

   یکی دیگر از مهمترین نکات در نوشتن صفحه لندینگ اشاره به مزایای محصول یا خدمات است. استفاده از کلمات مناسب می تواند احساسات مخاطب را درگیر کند و به این ترتیب شانس ماندن مخاطب در لندینگ بیشتر می شود و می توان با ترفندهای بعدی او را به صفحه مورد نظر هدایت کرد.

   ویراستاری محتوا

   بسیار مهم است که نکات نگارشی در محتوای لندینگ پیج رعایت شود. اصولا یک محتوای واضح، روان و با جمله بندی های مناسب می تواند رضایت کاربر را به همراه داشته باشد. از توضیحات اضافه خودداری کنید و هدف خود را از نگارش محتوا به صورت واضح و  در جملات موثر و کوتاه بیان کنید. توجه به قالب بندی، مثلا استفاده از متن پررنگ، مواردی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند که توجه آنها را جلب می کند. می توانید از Bullet Point برای برجسته سازی اطلاعات اصلی استفاده کنید.

   استفاده از ادبیات ساده و صمیمی

   یک محتوای روان و ساده با زبان صمیمی بیشترین تأثیرگذاری را بر مخاطب خواهد داشت. وقتی از زبان نامفهوم و مبهم استفاده می کنید کاربر فرصت کافی برای تجزیه و تحلیل جملات را در اختیار نخواهد داشت. بهترین کار این است که از جملات کوتاه و زبان روزمره و صمیمی در نگارش محتوا استفاده شود.

   دعوت به اقدام از مخاطب

   بعد از این که مخاطب را درگیر لندینگ پیج و خواندن محتوای آن کردید نوبت آن می رسد که از او بخواهید اقدامی انجام دهد. دعوت به اقدام یا کال تو اکشن یا (CTA) مهمترین هدف یک پیج فرود است. این بخش از لندینگ پیج باید کاملا جذاب و گیرا باشد. محتوایی که برای این بخش انتخاب می کنید باید ساده، کوتاه و تأثیرگذار باشد. جملاتی مثل همین حالا ثبت نام کن! به جمع ما بپیوندید و … نمونه ای از جملات کال تو اکشن هستند.

   خصوصیات یک لندینگ پیج پر فروش

   یک لندینگ پیج عالی ویژگی های منحصر به فردی دارد و همچنین به شکل اصولی و استاندارد طراحی شده است، در ادامه به برخی از خصوصیات لندینگ پیج پر فروش اشاره خواهیم کرد:

   طراحی ساده و مینیمال

   مهمترین ویژگی یک لندینگ پیج عالی طراحی ساده، زیبا و مینمال آن است. به یاد داشته باشید که لندینگ پیج نباید شلوغ و سردرگم کننده باشد.

   کاربر محور بودن

   از جمله نکات مهمی که باید به آن اشاره داشته باشید، کاربر محور بودن لندینگ است. شما باید همانند یک کاربر فکر کنید و در طراحی و تولید محتوای پیج به کاربر محور بودن آن توجه کنید.

   کال تو اکشن حرفه ای

   مهمترین هدف لندینگ وادار کردن مخاطب به اقدام است بنابراین طراحی یک کال تو اکشن قوی می تواند مشتری را برای اقدامی طراحی شده ترغیب کند.

   گرافیک مناسب

   طراحی گرافیکی ساده و زیبا و استفاده صحیح از رنگ ها و فونت ها نقش مهمی در جذابیت و درنتیجه جذب مخاطب خواهد داشت.

   ساده و بدون حاشیه

   استفاده از مواردی که مخاطب را برای هدفی که لندینگ پیج طراحی شده است اگرچه می تواند جذابیت کار را بالا ببرد اما نباید به گونه ای باشد که باعث عدم تمرکز و حواس پرتی مخاطب باشد. در واقع لندینگ پیج علاوه بر کارآ بودن باید بسیار ساده، مختصر و مفید باشد.

   تولید محتوای لندینگ پیج حرفه ای با الو محتوا

   همانطور که مشاهده می کنید نگارش و طراحی یک لندینگ پیج کاری حرفه ای و بسیار تأثیرگذار است. به همین دلیل توصیه می شود که انجام آن را به نیروی متخصص بسپارید. داشتن یک لندینگ پیج حرفه ای می تواند کمپین تبلیغاتی شما را دگرگون کند، الو محتوا با استفاده از متخصصین امر در زمینه طراحی و تولید محتوای لندینگ پیج می تواند بهترین خدمات را در این عرصه به صاحبان سایت ها و کسب و کار ارائه دهد. برای بهره مندی از مزایای یک لندینگ پیج حرفه ای و پر فروش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

   title
   با ما گفتگو کنید