سفارش تولید محتوا خبری

انسان یک موجود اجتماعی عاشق تعامل است. همین مسئله باعث شده است که همیشه پیگیر اطلاعات و اخبار اطراف خود باشد. از زمان های قدیم و خواندن روزنامه های صبح و عصر مدت زیادی نگذشته است اما پیشرفت تکنولوژی سبب شده است که در کوتاهتر از چند ثانیه دسترسی به آخرین اخبار روز سراسر دنیا برای دوستداران مهیا باشد. بنابراین سایت ها و شبکه های اجتماعی که در این زمینه فعالیت دارند وظیفه خطیری را برعهده گرفته اند و مسلما تهیه و تولید محتوا برای بخش های خبری کاری بسیار دشوار و شاید بتوان گفت تخصصی است. در این مبحث قصد داریم فاکتورهای مهم در تولید و تهیه و نشر محتوا خبری را برایتان شرح دهیم.

ارسال فرم برای تماس
 • محتوای یونیک
 • ویراستاری شده
 • سئوبیس
 • تحویل فوری
 • باکیفیت ترین

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

مهمترین فاکتورها در تولید محتوا خبری

علاقه به خواندن اخبار سبب می شود تا سفارش تولید محتوا در این زمینه بسیار مورد توجه قرار گیرد. فرقی نمی کند منظور از خبر کدام یک از بخش های خبری حوادث، ورزشی، اجتماعی، فرهنگی و یا هنری باشد، پرداختن به این بخش از محتوا اصول خاصی دارد که در این مبحث به آن اشاره میکنیم.

 1. به روز بودن: واقعا مهم ترین بخش در نگارش محتوا در زمینه اخبار به روز بودن آن است. هیچ کس برای خبرهای سوخته اشتیاقی ندارد، بنابراین باید سعی کنید مطالب خود را مرتب به روز کنید. شاید مجبور باشید برای این که اخبار داغی منتشر کنید هر ساعت محتوای خود را به روز رسانی کنید. از انجام این کار مطمئن باشید. برای این که محتوای تولیدی شما مشتری های وفادار داشته باشد باید اخبار را داغ و سروقت به آنها تحویل دهید.
 2. منابع معتبر پیدا کنید: هیچ فرقی نمی کند که در چه زمینه ای کار می کنید، همیشه سعی کنید منابع معتبری داشته باشید. بهتر است برای تولید محتوای اخبار منابع معتبر در اختیار داشته باشید تا داده های شما مستند باشد. در این صورت اعتماد خوانندگان به محتوای شما بیشتر خواهد بود.
 3. از عکس ها و تصاویر استفاده کنید: برای این که مستند سازی اخبار را به کمال برسانید بهتر است محتوای خبری خود را با عکس ها و ویدئوهای مربوط و مرتبط مزین کنید. این کار باعث میشود محتوای شما کامل تر بوده و مستند ارائه شود. از طرفی جذابیت بیشتری هم پیدا میکند.
 4. شایعه پراکنی نکنید: هنگام تولید محتواهای اخباری باید مواظب شایعات باشید. شاید این دست از خبرها طرفداران زیادی داشته باشد اما مطمئنا نه از نظر اخلاقی انتشار آنها درست است و نه به دردسرهایی که این نوع محتوا در پی دارد می ارزد. پس سعی کنید همواره از این گونه خبرها دوری کنید.
 5. در چهارچوب قانون کار کنید: هنگام تهیه و نگارش خبر سعی کنید همواره قوانین کشوری را در نظر داشته باشید. حوزه خبر یکی از حساس ترین حوزه هاست. منتشر کردن خبرهای خلاف قوانین کشور قابل پیگرد است، بنابراین مواظب باشید در دام این گونه خبرها نیوفتید.
 6. از عناوین جذاب استفاده کنید: استفاده از تیتر و زیرتیتر در نگارش محتوای خبری به شما کمک می کند تا حرفه ای تر کار کرده و از طرفی مخاطب را در جریان خلاصه محتوا قرار دهید. بنابراین سعی کنید با انتخاب درست تیتر و عنوان خواننده را به پیگیری ادامه محتوا دعوت کنید.
 7. امانتدار خوبی باشید: انتشار خبر بدون ذکر منبع خلاف قوانین حرفه ای است. اگر شما برای اولین بار خبری را منتشر میکند می توانید خود را به عنوان منبع انتشار معرفی کنید، اما در صورتی که خبرهای منابع دیگر را به عنوان محتوای خبری تدوین می کنید بهتر است حتما نام منبع را ذکر کنید حتی اگر با بازنویسی متون خبر را کمی رنگ و لعاب داده باشید. اضافه کردن یا حذف بخش هایی از اخبار به عهده خود شماست اما بهتر است اگر در حوزه اخبار فعال هستید، آن را بدون کم و کاست در اختیار کاربر قرار دهید.
 8. آشنایی با زبان های خارجه: تسلط و آشنایی با زبان های خارجی شما را به منابع مختلف متصل می کند. برای مثال زبان عربی، انگلیسی و فرانسوی از جمله زبان هایی است که با دانستن آنها می توانید به منابع مهم و مشهور خبری دست پیدا کرده و به عنوان اولین منبع داخلی به انتشار خبرهای ترجمه شده بپردازید.
 9. رعایت اصول نگارش و قوائد زبانی: در تهیه و تولید اخبار باید توجه داشته باشید که از نظر املایی و نگارشی هیچ اشتباهی در متن یا فایل صوتی شما وجود نداشته باشد. همانطور که در بالا هم گفتیم حوزه اخبار بخش مهمی است و بنابراین رعایت نکات دستور زبانی در آن حرف اول را می زند.
 10. اصول سئو را فراموش نکنید: برای دیده شدن در میان هزاران عنوان و تیتر مشابه انتخاب کلمات کلیدی مناسب و به کار بردن صحیح آنها به شما کمک می کند تا در موتورهای جستجو به خوبی دیده شوید. پس سعی کنید حتما قوانین سئو را رعایت کرده و آنها را به درستی در تولید محتوا به کار گیرید.

نمونه تولید محتوا خبری

ویژگی‌ها

 • 1 نمونه ۱

چرا الو محتوا؟

 • 1 نمونه ۱

فواید استفاده از خدمات تولید محتوا در حوزه خبر

لازم به توضیح نیست که تولید محتوای خبری چه حوزه پر شاخه و حساسی است. مسلما استفاده از یک گروه محتوا نویس تنها راه پیش روی شماست. این کار هم مقرون به صرفه است و هم از نظر زمانی و منابع شما را در موقعیت خوبی قرار می دهد. در این بخش به بررسی برخی مزایای استفاده از خدمات تولید محتوا می پردازیم.

 1. استفاده از گروه به جای فرد: وقتی با یک شرکت خدمات تولید محتوا کار میکنید به جای چند نویسنده با یک گروه از نویسندگان با تجربه طرف هستید. شما می توانید همزمان از تجربیات چند ده نفر و منابع متعددی که هر کدام برای حوزه کاری خود می شناسند بهره مند شوید.
 2. سرعت عمل بالا می رود: وقتی چند نفر پروژه تولید محتوا را در دست دارند مسلما سرعت کار بالاتر است و حوزه اخبار که یک زمینه پرکار است مسلما به چندین نویسنده تمام وقت نیازمند است تا بتوانند به سرعت اخبار را پیگیری و به روز کنند. بنابراین استفاده از خدمات تولید محتوا به شما اجازه می دهد با صرف وقت کمتر به روز باشید.
 3. بررسی رقبا : اکثر شرکت های خدمات تولید محتوا برای بهتر شدن نتیجه کار به بررسی رقبای شما می پردازند تا کار را بهتر و با کیفیت بیشتری تحویل دهند. این امر به نفع شما خواهد بود.
 4. شناخت سلیقه مخاطبان : یک تیم از متخصصین مسلما با سلیقه مخاطب آشناست و کلمات کلیدی و عناوین مناسب تری برای جذب کاربران به کار خواهد برد. حتما می دانید که نوشتن یک تیتر خبری با یک تیتر معمولی متفاوت است.

همکاری با شما مایه افتخار ماست

همکاری با شما مایه افتخار ماست

سوال ۱

تیم خبری الو محتوا

تیم خدمات تولید محتوا الو محتوا مفتخر است با معرفی همکاران توانمند و با تجربه در زمینه تولید محتوا بهترین و با کیفیت ترین محتواهای ورزشی را ارائه کرده و در این زمینه از رقیبان به مراتب بهتر عمل کند. نویسندگان الو محتوا با سال های سال تجربه در این زمینه و شناخت کافی از اصول به روز سئو و تسلط بر منابع موثق و معتبر در ارائه خدمات نگارش محتوا و نویسندگی برترین تیم تخصصی در حیطه فعالیت خود بوده و با مسئولیت پذیری بالا، وجدان کاری ، نظم فوق العاده و روحیه همکاری مفتخرند تا تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند.

تیم تخصصی نویسندگان ” الو محتوا” با سابقه درخشان در امر تهیه، نگارش و تولید محتوا در زمینه های گوناگون آماده همکاری با کاربران است. کارشناسان ما با شناخت دقیق اصول نگارش اخبار، انتخاب کلمات مناسب، شناخت منابع معتبر و اصول حرفه ای در تهیه خبر می توانند با کیفیت ترین محتوا در این زمینه را در اختیار کاربران حوزه خبری قرار دهند.

title
با ما گفتگو کنید