سفارش تولید محتوا فوتبالی

طرفداران رشته های ورزشی در سراسر دنیا بی شمارند و یکی از رشته های فوق العاده پرطرفدار ورزشی فوتبال است.  علاقمندی به این رشته ورزشی مرزها را پشت سر گذاشته و آن را به یک رشته بین المللی تبدیل کرده است. به طوری که ایونت هایی مثل جام جهانی، جام باشگاه های اروپا، جام ملت های قاره های مختلف و حتی دیدارهای حساس بین تیم های بزرگ و مطرح طرفداران سراسر دنیا را بر آن میدارد تا از هر راه ممکن به اخبار ورزش دسترسی داشته باشند و این امر نیاز به تولید محتوا فوتبالی است. ازطرفی اینترنت معنای واقعی دهکده جهانی را دست کم در فضای تبادل اطلاعات فراهم کرده است و این امکان را در اختیار طرفداران فوتبال قرار میدهد تا هر لحظه و هرمکان بتوانند اخبار و مطالب مرتبط با این رشته ورزشی را دنبال کنند. در این مبحث قصد داریم شما را با روش های تولید محتوا فوتبالی و همچنین فاکتورها و الزامات آن آشنا کنیم.

ارسال فرم برای تماس
 • محتوای یونیک
 • ویراستاری شده
 • سئوبیس
 • تحویل فوری
 • باکیفیت ترین

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

لزوم تولید محتوا فوتبالی

همانطور که اشاره کردیم اینترنت به شما امکان میدهد تا در کمتر از چند ثانیه هر خبر و اطلاعاتی که نیاز دارید حتی اگر مربوط به نقطه ای دیگر از کره زمین باشد در اختیار داشته باشید. از آنجایی که فوتبال یک رشته ورزشی پرطرفدار است و تیم ها و بازیکنان مطرح و سرشناس و اخبار و حواشی مربوط به آنها و رخدادهای ورزشی در این زمینه برای طرفداران مهم هستند باید به عنوان یک زمینه پر کاربر در اینترنت به آن پرداخت و سفارش محتوا با ارزش در این زمینه  از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

ویژگی ها

 • 1 1

چرا ما؟

 • 1 1

اصول تهیه و تولید محتوا فوتبال

برای اینکه بتوانید یک محتوا با کیفیت و استاندارد در زمینه فوتبال برای هواداران تهیه کنید باید فاکتورهایی در نظر داشته باشید که در این بخش به آنها می پردازیم.

 1. شناخت کافی از فوتبال : برای این که بتوانید یک محتوا خوب فوتبالی تولید کنید باید به خوبی با این رشته ورزشی، اصطلاحات کاربردی در آن، قوانین و مقررات حاکم بر آن، تیم های سرشناس، رخدادهای مهم این رشته ورزشی، اشخاص مهم و تاثیرگذار در آن در طول تاریخ و اطلاعاتی از این قبیل آشنا باشید.
 2. اطلاعات خود را مدام به روز کنید : اگر میخواهید از قافله فوتبالی ها عقب نمانید باید مدام اطلاعات خود را در این زمینه به روز کنید تا بتوانید داده های صحیح را به محتوا تبدیل کنید. برای مثال تاریخ مسابقات ، نقل و انتقالات، داربی ها ، تاریخچه حضور تیم ها و اشخاص و اطلاعاتی از این دست به شما کمک می کند تا محتوا جامع تری داشته باشید.
 3. دانستن زبان های خارجی یک حسن است : برای اینکه بتوانید از منابع مهم و معتبر بهره مند شوید باید به یک یا چند زبان بین المللی و یا دست کم زبان انگلیسی تسلط داشته باشید. این مسئله به شما کمک می کند تا تعامل بهتری با منابع برقرار کنید.
 4. از حواشی پاک غافل نشوید : یکی از زیبایی ها و جذابیت های فوتبال برای طرفدارانش حواشی پیرامون مسابقات و تیم هاست. برای اینکه بتوانید یک محتوا کاربر پسند و جذاب تهیه کنید باید به این حواشی سر بزنید. اطلاعاتی مثل علاقمندی بازیکنان سرشناس، ازدواج، تحصیلات، زندگی خصوصی و عقاید چهره های مطرح فوتبالی همواره برای هواداران جذاب است و می تواند آن ها را به خواندن محتوا تولیدی شما جذب کند.
 5. حاشیه سازی های غلط را رها کنید: همانقدر که برخی مسائل عمومی و تا حدی خصوصی فوتبالی جذابیت دارد، ایجاد حاشیه های جنجالی و پرداختن به خط قرمزها می تواند دردسرساز باشد. فراموش نکنید که ایجاد حواشی برای هرشخص حقیقی یا حقوقی می تواند پیگرد قانونی داشته باشد و برایتان دردسر درست کند پس در هنگام تولید این دست محتوا باید به شدت محتاط باشید.
 6. همواره بی طرف باشید: برای این که حرفه ای عمل کنید و بتوانید یک محتوا کاملا رضایت بخش تولید کنید باید بی طرفانه بنویسید. فوتبال یکی از رشته های ورزشی است که به راحتی می توان ساعت ها برای رقبا رجزخوانی کرد و روی نقطه ضعف هایشان دست گذاشت ، برای اینکه همیشه پرطرفدار باشید باید بتوانید عادلانه و به دور از هرگونه غرض و پیش داوری و قضاوت بنویسید.
 7. فرهنگ سازی کنید: تولید محتوا فوتبالی می تواند راه درستی برای فرهنگسازی در این زمینه ورزشی باشد. سعی کنید در تولید محتوا از مطالبی استفاده کنید که به فرهنگ سازی در خصوص این رشته ورزشی بپردازد، پرداختن به مسایلی چون بهداشت روانی و جسمانی در ورزشگاه ها، فوتبال پاک، تسلط و خویشتنداری و احترام به حریفان از جمله مواردی است که با تولید محتوا می توان به راحتی گامی موثر در فرهنگ سازی آنها برداشت.
 8. اصول سئو فراموش نشود : نکته مشترک تولید محتوا در هر زمینه ای رعایت قوانین مربوط به سئو و اصول نگارش است. پرداختن به اموری نظیر رعایت قوائد دستور زبانی، تعداد کلمات، استفاده از کلمات کلیدی و امثال آن در هنگام تولید محتوا به شما کمک می کند تا یک محتوا جامع و در عین حال با کیفیت داشته باشید.
 9. تقویم فوتبالی داشته باشید: برای تولید محتوا به روز باید تاریخ دقیق بازی های مهم مثل داربی ها، جام جهانی، جام ملت ها، نقل و انتقالات و امثال آن را بدانید. پس حتما یک تقویم فوتبالی تهیه کنید تا چیزی فراموشتان نشود.

همکاری با شما مایه افتخار ماست

همکاری با شما مایه افتخار ماست

1

استفاده از خدمات تولید محتوا فوتبال

اگر میخواهید مطمئن باشید که تمام اصول ذکر شده در بالا در محتوا ارائه شده از سوی شما رعایت می شود بهتر است از خدمات تولید محتوا در این زمینه کمک بگیرید. این کار فواید فراوانی برایتان به همراه خواهد داشت که به صورت خلاصه به آنها می پردازیم.

– هزینه کمتر، تخصص بیشتر : اگر بخواهید برای پوشش دهی اخبار و اطلاعات فوتبالی از چندین نویسنده به صورت همزمان بهره مند باشید مسلما هزینه زیادی برایتان خواهد داشت. اما استفاده از خدمات تولید محتوا به شما اجازه می دهد تا به یک تیم تخصصی با تجربه در این زمینه دسترسی داشته باشید. با این کار شما با یک تیر دو هدف می زنید، هم هزینه کمتری می کنید و هم از تخصص بیشتری استفاده کرده اید.

– بررسی رقبا و نیاز کاربر : وقتی شما با یک تیم حرفه ای تولید محتوا همکاری می کنید، در اصل وظیفه خود را برای بررسی کردن کار رقبا و همچنین شناخت نیاز کاربران در تولید محتوا را به عهده تیم تولید محتوا می گذارید. آنها به صورت خیلی دقیق به بررسی سایت ها و صفحات رقیب پرداخته و با ارزیابی نیاز کاربران یک محتوا هدفمند تولید میکنند.

– برنامه ریزی دقیق و منظم: کار کردن با یک تیم تولید محتوا به شما اجازه میدهد تا بتوانید کارتان را زمان بندی کنید و مطابق با آن پیش بروید. به این ترتیب نظم بیشتری دارید و میتوانید با خیال راحت به امور دیگر بپردازید.

title
با ما گفتگو کنید