سفارش تولید محتوا هنری

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون استفاده از آن در موقعیت های مختلف زندگی بسیاری از افراد سعی کرده اند تا پاسخ گویی نیاز کاربران در زمینه های گوناگون در فضای وب باشند. امروزه کمتر کسی است که برای یافتن پاسخ سوالاتش در زمینه های هنری، بهداشتی، سرگرمی، آموزشی و … سراغ موتورهای جستجو نرود. همین مسئله سبب شده است که اطلاعات با کیفیت و به روز خواهان بیشتری داشته باشد. نیاز کاربران سبب شده است تا گروه متخصص ” الو محتوا” خدمات بی نظیر خود را در زمینه تولید محتوا در حوزه های گوناگون با شما عزیزان به اشتراک بگذارد. در این مقاله سعی کرده ایم شما را با خدمات تولید محتوا هنری و سوالات و پاسخ های این حوزه آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ارسال فرم برای تماس
 • محتوای یونیک
 • ویراستاری شده
 • سئوبیس
 • تحویل فوری
 • باکیفیت ترین

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

تولید محتوا هنری در یک نگاه

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز روز افزون استفاده از آن در موقعیت های مختلف زندگی بسیاری از افراد سعی کرده اند تا پاسخ گویی نیاز کاربران در زمینه های گوناگون در فضای وب باشند. امروزه کمتر کسی است که برای یافتن پاسخ سوالاتش در زمینه های هنری، بهداشتی، سرگرمی، آموزشی و … سراغ موتورهای جستجو نرود. همین مسئله سبب شده است که اطلاعات با کیفیت و به روز خواهان بیشتری داشته باشد. نیاز کاربران سبب شده است تا گروه متخصص “سایت الو محتوا” خدمات بی نظیر خود را در زمینه تولید محتوا در حوزه های گوناگون با شما عزیزان به اشتراک بگذارد. در این مقاله سعی کرده ایم شما را با خدمات تولید محتوا هنری و سوالات و پاسخ های این حوزه آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ویژگی ها

 • 1 نمونه ۱

چرا ما؟

 • 1 نمونه۱

تولید محتوا هنری در یک نگاه

از دیرباز هنر یکی از دغدغه های بشر بوده است. آنچه کاربران امروزی را به هنر وابسته می کند احساس آرامش و رضایتی است که با فعالیت در رشته های گوناگون هنری به آن می رسند. بنابراین این رشته طرفداران خاص خود را دارد. ناگفته مشخص است که هنر جایگاه ویژه ای در زندگی دارد و تمام فعالیت های روزمره ما به نوعی با این مقوله گره خورده است. از آنجایی که هنر شاخه های اصلی و زیرشاخه های فراوانی دارد مسلما تولید محتوا هنری نیز به همین اندازه پیچیده خواهد بود. بنابراین شاید بتوان گفت نگارش محتوای هنری سخت ترین نوع تولید محتوا در زمینه وب خواهد بود. رعایت اصول و قوانین خاصی از سوی نویسنده نه تنها باعث جذابیت مقاله و متون در زمینه هنری می شود بلکه می تواند محتوای مورد نظر تولید شده را در موتورهای جستجو دارای ارزش کرده و در صفحه نخست قرار دهد که این مهمترین هدف از تولید یک محتوای هنری خواهد بود. در ادامه شما را با اصول نگارش محتوا آشنا می کنیم.

اگر تا این قسمت از صفحه با ما همراه بوده اید پس اعتراف می کنید که کار تولید و ارائه محتوای هنری یک امر بسیار سخت، پیچیده و تخصصی است. اگر شما قصد دارید که محتوای هنری ارائه دهید بهتر است از متخصصین در حوزه  های مورد نیازتان استفاده کنید. مسلما استخدام افراد خبره و کارشناس در زمینه های مختلف هنری کار آسانی نیست و از طرفی هزینه های گزافی در بر خواهد داشت. ما پیشنهاد میکنیم برای اینکه تمام اصول ذکر شده رعایت شود و محتوای جذاب، استاندارد و موثری ارائه کنید بهتر است از خدمات تولید محتوا استفاده کنید.

استفاده از یک تیم متخصص در امر تولید محتوا راه گشای ارائه یک محتوای برتر است. شما می توانید بدون پرداخت هزینه گزاف به گروهی از تولید کنندگان محتوا در زمینه های مختلف، از خدمات تولید محتوا بهره مند شوید. این کار مزایایی دارد که به آنها اشاره ای مختصر خواهیم کرد.

مزایای استفاده از خدمات تولید محتوا هنری

 1. سپردن کار به شخص متخصص: پیدا کردن متخصص امر نگارش و تولید محتوا در عرصه های مختلف هنری شاید برای شما سخت باشد اما استفاده از خدمات تولید محتوای ” الو محتوا ” به شما کمک میکند تا یک تیم از افراد متخصص همزمان روی عناوین مورد نظر شما به صورت حرفه ای کار کرده و یک محتوای کاملا استاندارد به شما تحویل دهند.
 2. دقیق، منظم، طبق برنامه: وقتی شما کار تولید محتوا را به یک تیم تخصصی می سپارید خیالتان از بابت برنامه ریزی، نظم و دقت در اصول نگارش و زمان تحویل آن راحت است. این مسئله باعث می شود تا وقت و انرژی شما روی اهداف دیگر متمرکز شده و از طرفی از پیشرفت در زمینه تولید محتوا نگرانی نداشته باشید.
 3. دسترسی به منابع معتبر : وقتی یک تولید کننده محتوای حرفه ای قرار است کار شما را انجام دهد مطمئنا می داند از چه منابعی میتوان بهره جست. تسلط به امور و منابع هنری مرتبط با موضوع تولید محتوا بسیار اهمیت دارد و یک تیم حرفه ای میتواند این امر مهم را به راحتی برای شما میسر سازد.
 4. پرداخت هزینه و زمان کمتر : فکر کنید می خواهید در چندین رشته هنری تولید محتوا داشته باشید. پیدا کردن کارشناسان تولید محتوا در هر زمینه و صرف هزینه برای هرکدام کاری زمان بر و پر هزینه خواهد بود، اما وقتی از خدمات تولید محتوا هنری گروه ” الومحتوا ” استفاده می کنید با یک تیر دو نشان می زنید. هزینه ای کمتر صرف می کنید اما گروهی از متخصصین در امر تولید محتوا را در اختیار دارید.

همکاری با شما مایه افتخار ماست

همکاری با شما مایه افتخار ماست

سوال ۱

اصول نگارش محتوا هنری

همانطور که در بالا اشاره کردیم، هنر شاخه های مختلف دارد و بنابراین تولید محتوا هنری در زمینه های گوناگون متفاوت و دارای قوانین خاص خود است. برای مثال نگارش مطلب در خصوص هنر سینما با محتوای نوشته شده برای زمینه هنر نقاشی و نگارگری متفاوت خواهد بود. شاید مهمترین اصل مشترک در میان تولید و نگارش انواع محتوا برآوردن نیاز کاربران جستجوگر است. در این بخش اصول تولید محتوا هنری را به صورت یک فهرست کوتاه برایتان آماده کرده ایم.

 1. آشنایی و تسلط به شاخه هنری مورد نظر : همانگونه که گفتیم شاخه هنری بسیار گسترده است. بنابراین یک نویسنده محتوای هنری باید در مورد حوزه ای که تولید محتوا می کند اطلاعات به روز، صحیح و جامعی داشته باشد. نگارش محتوا در زمینه هنر به قدری ظرافت و پیچیدگی دارد که وقتی به عمق هر رشته هنری وارد شویم احساس میکنیم چه اطلاعات وسیعی پیش رو داریم که هرکدام می تواند موضوعی برای تولید انواع محتوا باشد. نویسنده باید قادر باشد در هر زمینه ای که محتوا تولید میکند به تمام سوالات یک هنرجو پاسخ دهد.
 2. تسلط بر تولید انواع محتوا : از آنجایی که زمینه هنر یک موضوع بصری، شنیداری، ملموس و ترکیبی است، یک کارشناس تولید محتوای مسلط باید قادر باشد در هر زمینه ای که فعالیت میکند محتوای مربوط به آن زمینه را ارائه دهد. برای مثال در مورد هنر سینما و نمایشی اگر در مقوله نقد و بررسی محتوایی تولید می شود نویسنده باید تمام تمرکز خود را در بررسی موشکافانه موضوع مورد نظر قرار دهد و یک محتوای نگارشی مناسب تهیه کند. در خصوص آموزشهای هنری تولید محتوای تصویری، گرافیکی و متنی مورد استفاده قرار میگیرد. در خصوص هنر موسیقی تولید پادکست می تواند مفید باشد. در خصوص هنر تصویرگری استفاده از عکس نوشته ها و محتواهای تصویری کمک کننده است. پس آنچه یک تولید کننده محتوای هنری باید بداند استفاده درست از هرکدام از انواع محتوا در ارائه اطلاعات صحیح است.
 3. تسلط به زبان های خارجی : مسلما تسلط به زبان های خارجی امکان استفاده از منابع گوناگون را در اختیار نویسنده و تولید کننده محتوا قرار می دهد. پس این توانایی می تواند یک نقطه قوت و امتیاز برای هر نویسنده محتوایی در نظر گرفته شود.
 4. علاقمندی به حوزه های مختلف هنری : اگر شخص نویسنده به حوزه های هنری علاقمند باشد مسلما می تواند کار بهتری ارائه دهد. لزوم دانستن تاریخچه ای مختصر از هریک از شاخه های هنری، شناخت استادان و بزرگان آن رشته، داشتن اطلاعات مناسب در خصوص تغییرات رشته هنری مورد نظر در دوران معاصر و همچنین تسلط بر اطلاعات و وقایع اخیر در زمینه مورد نظر می تواند یک محتوای هنری را بیش از پیش موثر و جذاب نماید.
 5. یک محتوای بهینه و پایه ریزی شده بر اساس سئو : اگر شما یک کلمه یا عنوان را در اینترنت جستجو کنید، هزاران هزار مطلب و سایت گوناگون و مرتبط با کلمه شما پیش چشمانتان صف می بندد. بنابراین اگر کسی بخواهد محتوای تولید شده اش مخاطبان را جذب کند موظف به رعایت اصولی است که از سوی مدیران و گردانندگان موتورهای جستجو تحت عنوان الگوریتم ارزش گذاری تعیین شده است. یک محتوا زمانی در صدر صفحه عنوان جستجو شده قرار میگیرد که از نظر ربات های جستجوگر ارزشمند باشد. تنها یک کارشناس تولید محتوای حرفه ای می تواند محتوایی تولید کند که هم از نظر مخاطب و هم از نظر موتور جستجو ارزشمند باشد. فراموش نکنید که رعایت اصول سئو در تولید محتوا مهمترین گام برای دیده شدن شما در فضای وب است. بنابراین در یک محتوای هنری نویسنده و تولید کننده محتوا باید اصول مربوط به سئو در این مورد را به خوبی رعایت کند.
 6. آشنایی و شناخت نیاز کاربران : این بخش مکمل بخش قبلی است. تولید کننده محتوا باید اشراف کاملی بر نیاز کاربران داشته باشد. استفاده از عنوان های درست و جذاب، استفاده از کلمات کلیدی و کلمات معادلی که توسط کاربران جستجو می شود در محتوا، کمک می کند تا محتوای تولید شده در معرض دید کاربران هدف قرار گیرد. پس می توان گفت این بخش یکی از مهمترین اصول تولید محتوا هنری خواهد بود.

گروه تولید محتوای “الو محتوا” مفتخر است با استفاده از یک تیم حرفه ای تولید کننده محتوا در تهیه و تولید انواع محتوای متنی، شنیداری، دیداری، گرافیکی و اینفوگرافی خدمات مورد نیاز مشتریان را در اسرع وقت و با استاندارد بالا به آنها تحویل داده و با کیفیت ترین و اصولی ترین محتوای موجود در فضای وب را در اختیارشان قرار دهد.

title
با ما گفتگو کنید