ساخت bpn

ساخت pbn

pbn روشی است که برای تقویت سئو شما بسیار موثر است. شما به کمک این سرویس الو محتوا می‌توانید اقدام به سفارش ساخت bpn شخصی خود کنید که این pbn به هیچ شخص دیگری واگذار نمی‌شود و مخصوص پروژه و موضوعات سایت شما خواهد بود. دقت داشته باشید پروژه ساخت bpn شما با حساسیت‌های امنیتی توسط تیم ما اداره می‌شود و برای تحویل pbn شما در زمان مقرر شده تلاش خواهد شد. برای کسانی که با این روش کلاه خاکستری سئو آشنایی ندارند باید توضیح دهیم که به کمک این روش شما تعدادی سایت با هویت‌های مختلف را می‌سازید که پس از دریافت جایگاه از سمت گوگل می‌توانید به سایت مادر خود لینک‌دهی موثری را داشته باشید.

مراحل ساخت bpn

نمونه کار محتوا ۱- در مرحله اول شما را دعوت می‌کنیم به دیدن نمونه کارهای ساخت bpn خودمان و این بزرگترین مرحله در استفاده از خدمات ما است. شما می‌توانید با آرامش در سایت الو محتوا گشته و خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فرم مشاوره محتوا ۲- در مرحله دوم فرم مشاوره ای که در آغاز این صفحه است را پر کرده و برای ما ارسال می‌کنید. ما به شما وعده می‌دهیم که کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس گرفته و خدمات مورد نظر شما را دریافت می‌کنند.

تحقیقات محتوایی ۳- در مرحله سوم تحقیقات گسترده‌ای در حوزه درخواستی شما اعم از بازار هدف شما، نحوه لینک‌دهی شما و رقبای شما، برنامه‌ریزی برای گارد گوگل نسبت به ساخت pbn شما، تولید محتوا مدون برای مجموعه سایت‌های شما و… صورت می‌پذیرد.

خدمات تولید محتوا ۴- شروع پروژه ساخت bpn شما در دستور کار قرار گرفته و اقدام به تهیه استراتژی موثری برای اجرای تخصصی این شبکه خصوصی لینک‌دهی تهیه می‌شود.

بارگذاری مقاله در سایت ۵- در مرحله پنجم مطالبی که باید روی مجموعه سایت‌های شما صورت بپذیرد انجام می‌گردد و اقدام برای تهیه استراتژی محتوایی شما صورت می‌گیرد. این برنامه به گونه‌ای است که روزانه تعدادی مقاله روی سایت‌های شما قرار خواهد گرفت.

بازاریابی محتوا ۶- در مرحله ششم و بعد از ساخت bpn شما می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای ما بهره‌مند شوید تا عملکرد مناسبی را برای لینک‌دهی به سایت مادر داشته باشید تا نتیجه موثر و بهینه شده‌ای را دریافت کنید.

نمونه تولید محتوا

نمونه‌های ساخت bpn

در این قسمت شما می‌توانید بعضی از پروژه‌های ساخت bpn ما را ببینید و با تمام وجود خود حس کنید که تفاوت کار ما در چیست. برای ساخت bpn شما یک تیم ۵ الی ۶ نفره تشکیل شده و فقط روی پروژه شما تمرکز خواهند داشت و خروجی کار نتیجه‌ای از بزرگ‌ترین مشتریان ما است.

تماس مستقیم با ما

✔️ ۳۳ لینک سوشال بوکمارک بسیار با کیفیت در لایه ۱

✔️ ۱۶۰۰ لینک بلاگ خارجی با دامین آتوریتی بسیار بالا در لایه ۲

✔️ ۱۳۰ لینک پروفایلی بسیار با کیفیت در لایه ۳

✔️ ۵۰۰ لینک ویکی بسیار با کیفیت در لایه ۴

۳۹۰ هزار تومان

نحوه ثبت سفارش

 ۱- بررسی دقیق خدمت مورد نظر

۲- اقدام به ارسال فرم زیر

۳- تحقیقات گسترده توسط ما

۴- شروع ساخت pbn شما

۵- بارگذاری روزانه مطالب

۶- مشاوره جهت لینک‌دهی مناسب

برای دریافت خدمات فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید. طی ساعات کاری کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

همکاری با شما مایع افتخار ما است