تولید محتوای سایت آموزشی ترجمه، تخصصی، جذاب و سئو شده

 • نویسنده : امید ابوالحسنی
 • زمان مطالعه : 8 دقیقه
 • تاریخ انتشار : 1398/04/22
تولید محتوای سایت آموزشی ترجمه، تخصصی، جذاب و سئو شده

تولید محتوای سایت به صورت خصوصی، جمعی و تلفنی امکان پذیر است. خدمات آموزشی تولید محتوا به صورت جمعی تنها برای مشتریان ویژه و در محل ایشان صورت می پذیرد. به همین منظور می توانید با ما تماس بگیرید و از شرایط این خدمات مطلع شوید. همچنین می توانید آموزش های مربوط به تولید محتوای وب سایت را در مقالات زیر مطالعه بفرمایید.

اگر سوالی در مورد مقالات برایتان به وجود آمد، حتما از طریق بخش نظرات آن را با ما مطرح کنید. همچنین می توانید درخواست آموزش های تخصصی مورد نظرتان به صورت مقاله را با ما در نظر بگذارید. شما موضوع مورد نظرتان را به ما اعلام می کنید و متخصصین ما با توجه به نیاز شما مقاله آموزشی را تهیه کرده و به صورت رایگان آن را از طریق بخش مقالات سایت مطالعه خواهید کرد.

تولید محتوای سایت آموزشی

در تولید محتوای آموزشی ترجمه شده همیشه تصور می شود کیفیت ترجمه کیفی است و ممکن است افراد و سازمان های مختلف تعبیر مختلفی از کیفیت آن داشته باشند. این گفته تا حدی صحیح است چراکه که نوشتار افراد مختلف متفاوت است. با این حال درستی ترجمه با دقت قابل اندازه گیری است. در سطح جهان از معیاری تحت عنوان MQM برای سنجش کیفیت ترجمه استفاده می شود. در این معیار پارامتر‌های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرند و به آن‌ها امتیاز داده می شود. ما در الو محتوا از این معیار برای ارزیابی و سنجش کیفیت ترجمه‌ها استفاده می کنیم. پارامتر‌های اصلی موثر در کیفیت ترجمه از دیدگاه معیار MQM در شیوه نامه مترجمان ناربو آمده است.

ما در الو محتوا به استارتاپ ها و کسب و کارهای آنلاین در تولید محتوای اختصاصی و دست اول برای وب سایت و شبکه های اجتماعی خدمات ارائه می کنیم. محتواهایی که ترجمه می شود، توسط ما یعنی منبع قابل قبولی از انگلیسی درباره موضوع مورد نظر شما انتخاب، ترجمه و آماده می شود. محتوای الو محتوا مبتنی بر استانداردهای سئو و آماده برای بارگذاری در سایت است. این محتوا فقط و فقط برای شما آماده می شود و حفظ محرمانگی آن به عهده الو محتوا است.

چرا خدمات تولید محتوا توسط ما (الو محتوا)؟

محتوا در کسب و کار اینترنتی تنها چیزی است که نمی‌توانید در تولید و استفاده از آن حتی یک درصد کوتاه بیابید. چون محتوا نماینده شما برای معرفی محصولات و خدماتتان به مشتری است. همین محتوا است که مشتری را راضی می‌کند از شما خرید کند و یا سراغ فروشنده بعدی برود. علاوه بر این موتور های جستجو به خصوص گوگل فقط زبان محتوا را می‌فهمند! و جالب است بدانید، علاقه ی بسیار زیادی به محتوای آموزشی دارند. پس اگر شما بخواهید نتایج بهتری در نتایج جستجوی گوگل و هر موتور جستجو دیگری داشته باشید باید به خوبی زبان محتوا و قائده و قانون های آن را بلد باشید.

ویژگی های تولید محتوا توسط تیم ما:

 1. ما این خدمات را به صورت تخصصی انجام می دهیم.
 2. موفقیت مشتریان برای ما مهم است.
 3. کلیه مطالب تحت نظر ویراستار سئو انجام می پذیرد.
 4. ما محدودیتی در ارائه این خدمات نداریم.
 5. هزینه های تولید محتوا شما کاهش خواهند یافت.
 6. رتبه سئو بهتری برای وب سایتتان به دست خواهید آورد.
 7. محتوای بهینه سازی شده از ما تحویل خواهید گرفت.
 8. زمانبدی های ما دقیق و بدون تاخیر می باشند.
 9. ما ویرایش های بیشتری بنا به درخواستتان به شما تحویل می دهیم
 10. و در آخر ما ( تیم الو محتوا) برای کسب و کارتان ارزش قائلیم.

سوالات متداول خدمات تولید محتوای آموزشی

محتوای آموزشی که توسط شما تولید می شود در زمان تعیین شده به دست ما خواهد رسید؟
بله، تمامی موارد در زمان مقرر تهیه شده و برای شما ارسال خواهند شد.

آیا امکان سفارش خدمات تولید محتوا بدون گذاشتن بر روی وب سایتم وجود دارد؟
بله شما می توانید به راحتی آن را سفارش دهید و هر زمان که خودتان مایل بودید بر روی وبسایتتان قرار دهید.

آیا هزینه های اعلام شده تخفیفی دارد؟
خیر، با توجه به اینکه قیمت ها بسیار رقابتی و پایین ترین حد به شما عزیزان ارائه می شود و توسط سیستم قیمت گذاری اصولی انجام می شود امکان تغییر آن وجود نخواهد داشت.

آیا پس از دریافت تولید محتوا موفقیت ما در سئو حتمی است؟
قطعا محتوای تولید شده بر روی سئو شما تاثیرات بسیار مثبتی خواهد گذاشت. اما فراموش نکنید که همواره رقبای شما هم مشول به فعالیت هستند. پس همواره سعی کنید در تولید محتوا از رقبایتان پیشی بگیرید. به همین دلیل ممکن است در برخی فاکتور ها لزوما بهبود رتبه ای را مشاهده نکنید. اما این به معنی بی اثر بودن تولید محتوا نیست، بلکه نشان می دهد رقبای شما بیشتر سرمایه گذاری کرده اند.

آیا امکان پرداخت به شیوه دیگری وجود دارد؟
در این مورد بهترین روش همان پرداخت اینترنتی و امن است که برای شما فراهم آورده شده اما بازهم اگر موردی دارید با پشتیبانان با مطرح فرمایید تا سوالاتتان پاسخ داده شود.

هزینه تولید محتوای سایت آموزشی چگونه محاسبه می شود؟

هزینه تولید محتوا ممکن است در ابتدا برای بسیاری از افراد مبلغ بالایی به نظر برسد. در این مقاله قصد داریم درباره موضوع تولید محتوا برای وب سایت، هزینه های آن و نحوه انتخاب یک سرویس دهنده خدمات تولید محتوا مناسب به بحث و گفتگو بپردازیم. تولید محتوا هزینه بر است، اما اگر اصولی باشد این هزینه چندان زیاد نخواهد بود.

هزینه تولید محتوا برای یک وب سایت ممکن است توسط فاکتور های مختلفی سنجیده شود. به عنوان مثال تخصصی بودن یک محتوا می تواند هزینه آن را افزایش دهد. اما این تنها عامل تعیین کننده قیمت تمام شده برای تولید محتوا نیست. بلکه عوامل دیگری هم در این موضوع دخیل هستند که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.
هزینه تولید محتوای سایت آموزشی اگر روی آن درست فکر و عمل کنید چندان برایتان بالا نخواهد بود. اما منظور از این موضوع که انتخاب درست داشته باشید به راستی چیست؟ آیا اگر مجموعه ای هزینه های بالایی برای خدمات خود اعلام می کند الزاما کیفیت بالایی هم به ما ارائه خواهد داد؟

انتخاب درست تیم تولید کننده محتوای سایت به معنی توانایی انجام آن تیم برای تولید یک محتوای با کیفیت و اثر گذار است. باید نویسنده محتوایی برای شما بنویسد که هم برای خواننده جذاب باشد و هم برای موتورهای جستجو. اگر رویکرد تنها به سمت خواننده باشد، ممکن است در نتایج سئو هیچ گاه اثر گذار نباشد. اگر هم به تنهایی برای موتورهای جستجو نوشته شده باشد، احتمالا نمی تواند خواننده را راضی کرده و منجر به افزایش نرخ بازگشت (Bounce Rate) و آثار نامطلوب ثانویه سئو خواهد شد.

یک تولید محتوای با کیفیت اگر توسط نویسنده ای خبره نوشته شده و سپس به درستی ویراستاری سئو روی آن انجام گیرد هزینه بالایی نخواهد داشت. چرا که به سرعت اثرگذاری خود را به شما نشان داده و می توانید از درآمدی که حاصل از وارد شدن کاربر جدید به سایت است برای آن استفاده کنید. و تولید محتوا منجر به سود آوری برای شما شود. اما در نظر داشته باشید گاهی ممکن است شما از یک محتوای با کیفیت هم نتیجه نگیرید! چرایی و چگونگی برطرف کردن این مشکل را در ادامه توضیح خواهیم داد.

تولید محتوای با کیفیت اما بی نتیجه فایده ای ندارد، تولید محتوا حتی اگر از کیفیت بالایی برخوردار باشد، همیشه نمی تواند اثر خود را نشان دهد! چرا که تولید محتوا در قالب صفحاتی به موتورهای جستجو نمایش داده می شود که بر اساس ساختار های مورد نظر موتورهای جستجو طراحی شده باشند.

اگر شما سایتی داشته باشید که ساختار آن بر اساس اصول سئو تنظیم و طراحی نشده باشد، محتوا نمی تواند شما را نجات دهد. شاید بپرسید برخی از وب سایت های بسیار معروف موارد مختلفی از اصول سئو را رعایت نکرده اند اما کاربران زیادی دارند، پس آنها چطور موفق شده اند؟

این موضوع ممکن است علت های مختلفی داشته باشد. مثلا وب سایت های قدیمی که سالیان سال است کار می کنند کاربران زیادی دارند. چرا که بیشتر کاربران آنها به صورت مستقیم وارد وب سایت می شوند و همین موضوع ترافیک این سایت ها را افزایش می دهد. ترافیک بیشتر منجر به نتیجه گیری بهتر در سئو می شود. برخی از این وب سایت ها هزینه های بسیار بالایی بابت تبلیغات می پردازند. به جای آنکه از اصول سئو پیروی کنند به دنبال روش هایی همچون تبلیغات کلیکی، تبلیغات در رسانه ها و روش های این چنینی می آورند. اما باید بدانید اگر ساختار درست سئو برای وب سایت خودتان استفاده نکنید، برای نتیجه گیری نیاز به صرف هزینه های بالاتری خواهید بود.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سید جمال الدین طراوتی

در مورد نحوه استفاده روش ارزیابی MQM نونه یا کتاب یا مقاله ای دارید؟

پاسخ دادن

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید