زمان ساخت محتوا چه زمانی است؟

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 4 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1398/02/19
زمان ساخت محتوا چه زمانی است؟
  1. آیا کسب و کار شما نیاز به اضافه کردن چشم انداز های شایسته دارد؟
  2. آیا می خواهید افرادی که می توانند از محصولات یا خدمات شما بهره مند شوند شما را پیدا کنند؟
  3. آیا می خواهید کسب و کارتان در سال آینده رشد کند؟
  4. آیا مشتریان بیشتر از شما خرید می کنند زمانی که آنها شانس یادگیری بیشتر در مورد سازمان شما و آنچه ارائه می دهید داشته باشند؟
  5. آیا چیزی منحصربه فرد، خاص یا متفاوت بین شما و رقبای شما وجود دارد؟

اگر پاسخ شما به هر یک از موارد فوق مثبت باشد، ساخت محتوا احتمالا مهمترین فعالیت بازاریابی است که می توانید انجام دهید.

مشکل این است که ساخت محتوا ی مستمر سخت است و در این شک نکنید. حتی ما گاهی سعی می کنیم موضوعاتی را مطرح کنیم که فکر می کنیم مشتریان و چشم اندازهای آنها به این موضوع‌ها علاقه مند هستند. ما مانند بسیاری از شرکت ها فراموش می کنیم که مخاطبان ما به اندازه ما در مورد خدمات مان نمی دانند؛ زیرا آنها مثل ما هر روز با آنها زندگی نمی کنند.

در وبلاگ مگ هوپی در جمعه گذشته، او کار بزرگی انجام داد و ۵۰ ایده ساخت محتوا که تقریبا هر شرکتی چه بزرگ یا کوچک می تواند از آنها استفاده کند را مطرح کرد. این یک فرایند تفکر مفید و سریع برای افرادی است که تلاش می کنند ایده هایی ابداع کنند. مشخص شد که این وبلاگ یکی از محبوب ترین و به اشتراک گذاشته شده ترین وبلاگ ها تا به حال است!

این مثال کوچک نشان می دهد که ساخت محتوا شما چقدر ساده و درعین حال تاثیر گذار است. به یاد داشته باشید که مخاطب شما لزوما اطلاعاتی در مورد شما را جستجو نمی کند. آنها درجستجوی اطلاعاتی در مورد یک موضوع خاص که به کمک آن نیاز دارند هستند. پس چه کاری باید کرد؟

ساخت محتوا

خود را جای مخاطب تان قرار دهید

چه چیزی می خواهید بدانید؟ ساخت محتوا را با ایده اشتراک گذاری آنچه میخواهید بگویید ایجاد نکنید، محتوایی ایجاد کنید که مخاطب شما نیاز به شنیدن آن دارد.

با مشتریان خود صحبت کنید

آیا سوالاتی وجود دارد که به طور مرتب از شما پرسیده می شود؟ هر کدام از آنها محتوای عالی ایجاد می کنند و به سرعت خواننده را جذب می کنند.

ساخت محتوا خود را آموزشی کنید نه مبتنی بر فروش

به عنوان مثال، اگر شما در جستجوی اطلاعات قابل اطمینان در مورد وسایل نقلیه هستید، شانس بیشتری در منابع آموزشی مانند سایت ماشین۳ یا خودرو بانک وجود دارد، نه بروشورهای یکدست که توسط تولیدکنندگان تهیه شده اند.

مانند یک رهبر صنعت عمل کنید، حتی اگر نیستید

قابل اعتماد و صادق باشید و بر نیازهای مخاطب خود در حیطه ساخت محتوا تمرکز کنید.

در ساخت محتوا ثابت قدم باشید

با ساخت محتوا منظم، شما می توانید به یک منبع معتبر برای یک نوع خاص اطلاعات و محتوا تبدیل شوید. سعی کنید خودتان را با ایجاد فرم های فراوان محتوا خسته نکنید. با یک وبلاگ شروع کنید، اغلب اوقات محتوای وبلاگ شما، افکار و روش های دیگر به اشتراک گذاشتن دانش تان را تشویق می کند. اگر کمک بیشتری درمورد محتوای وبلاگ می خواهید دیگر مقالات سایت الومحتوا را دنبال کنید.

خدمات تولید محتوا

دریافت خدمات تولید محتوا و دیگر خدمات سایت شما

برای دریافت خدمات تولید محتوا با گارانتی تضمین بالاترین کیفیت کاری فرم را پر کرده و ارسال کنید. تضمین می‌کنیم در ساعات کاری کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید