5 روشی که یک نویسنده محتوا با استفاده از آن‌ها نتایج سئو را بهبود می‌بخشد

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 5 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1398/03/21
5 روشی که یک نویسنده محتوا با استفاده از آن‌ها نتایج سئو را بهبود می‌بخشد

این روزها نمی توانید از تاثیر یک محتوای سئو شده چشم پوشی کنید. موتورهای جستجو نتایج را بر اساس استانداردهای سئو انتخاب و در صفحات جستجوی خود نشان می دهد. و شما نمی توانید بدون رعایت سئو در محتوای خود، جایی در صفحات اول گوگل، یاهو و… داشته باشید.

دنیای آنلاین هر روز در حال تغییر است، که این موضوع شامل مباحث بهینه‌سازی موتورهای جستجو سئو (SEO) نیز می‌شود.

همان‌ طور که می دانید گوگل همچنان به توسعه هوش الگوریتم موتور جستجوی خود ادامه می‌دهد.

تا تکنیک‌های سئو بلک‌هت مانند درج کلمات کلیدی، نهان‌سازی صفحات و لینک‌های پرداخت‌شده و کم کیفیت را به نمایش بگذارد.

با این تغییرات الگوریتم، یک مفهوم کلی به وجود می‌آید: وب‌سایت‌هایی که محتوای جدید، مناسب و باکیفیت تولید می‌کنند، در نحوه رتبه‌بندی آن‌ها در نتایج جستجو تأثیر خواهد داشت.

هنوز چیزهایی برای گفتن در مورد مزایای راهکارها و استراتژی‌های صحیح سئو وایت‌هت وجود دارد.

۵ روش ایجاد محتوای سئو شده

اما در اینجا ۵ روش را معرفی می‌کنیم، که یک نویسنده به کمک تولید محتوا اختصاصی و با استفاده از آن‌ها نتایج سئوی شما را بهبود می‌بخشد و یک محتوای سئو شده ی خوب و عالی در اختیار شما قرار می دهد.

۱- موتورهای جستجو عاشق محتوای جدید هستند

در تولید محتوای سئو شده واضح است، که هرچه وب‌سایت یا وبلاگ شما محتوای جدید‌تری تولید کند، موتورهای جستجو سایت شما را بیشتر بازدید می‌کنند و بیشتر در آن رفت‌ و آمد می‌کنند.

که درنتیجه تعداد صفحاتی را که در وب فهرست کرده‌اید، افزایش می‌دهید. آنگاه صفحه فهرست شده یک فرصت برای هدف شما است تا در هنگام انجام یک جستجو، سایت شما را پیدا کند.

موتور جستجو برای محتوا

داشتن یک نویسنده محتوا اختصاصی به شما کمک می‌کند، تا اطمینان حاصل کنید که بر یک مبنای منسجم، محتویات جدید را تولید می‌کنید.

۲- تکرار محتوا بسیار کلیدی و مهم است

در قدم بعدی تولید محتوای سئو شده می رسید به‌ عنوان کلیدی‌ترین عامل، یعنی هرچه شما به تعداد دفعات بیشتری بتوانید محتوای جدید و باکیفیت‌تری در قالب پست‌های وبلاگ یا صفحات جدید وب تولید کنید، آنگاه می‌توانید به عملکرد جستجوی خود بیشتر سرعت ببخشید.

تکرار محتوا

تولید محتوا زمان می‌برد، پس داشتن یک نویسنده محتوا تضمین می‌کند شما تکرار محتوای خود را طبق یک برنامه زمانی تنظیم‌شده، حفظ می‌کنید.

۳- محتوای باکیفیت، لینک‌های باکیفیت جذب می‌کند

همه لینک‌های بیشتری درون سایتشان می‌خواهند، درست است؟

خب بهترین راه برای دستیابی به تولید محتوای سئو شده و لینک‌های بیشتر بدون پرداخت هزینه، از طریق ایجاد محتوای باکیفیت است.

لینک در محتوا

برای مثال، در صنعت شما همان‌طور که دیگران تحقیق می‌کنند و محتوای وبلاگ خودشان را می‌نویسند، با خوشحالی به مقاله وبلاگ شما مراجعه می‌کنند و به آن لینک می‌دهند.

این نوع از “لینک‌های به‌دست‌آمده” ی واقعی، تأثیر بسیار خوبی بر افزایش اعتبار سئوی شما خواهد داشت.

۴- محتوای باکیفیت از طریق رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود

با ایجاد محتوای باکیفیت و ارزشمند، افرادی نیز ترغیب می‌شوند که محتوای شما را از طریق رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. درست مانند افرادی که می‌خواهند به محتوای شما لینک بدهند.

محتوای شبکه اجتماعی

با همگانی کردن محتوا خود، به اشتراک گذاشتن آن را برای دیگران بسیار آسان‌تر می‌کنید و این سیگنال‌ها و بازخوردهای اجتماعی توسط موتورهای جستجو به عنوانی عاملی مؤثر در نحوه رتبه‌بندی محتوای شما در نتایج جستجو در نظر گرفته می‌شود.

۵- محتوای ارزشمند مشتری‌ها و فروش‌های واجد شرایط جذب می‌کند

بدیهی است که هدف از قرار داشتن در صدر صفحه نتایج موتور های جستجو برای جستجوی یک کلمه خاص، پیدا شدن به‌عنوان اولین مورد است.

اما هنگامی‌که یک بازدیدکننده به وب‌سایت یا وبلاگ شما می‌رسد، هدف شما چیست؟

در اغلب موارد شما به دنبال تبدیل آن ترافیک به مشتری‌ها و کسب‌وکارهای جدید هستید.

جذب مشتری از محتوا

پس یک محتوای سئو شده خوب و پیشرفته، بسته به چرخه فروش شما و نیاز مشتری، می‌تواند برگ برنده شما برای تصاحب این مشتری‌ها و فروش‌ها باشد.

با مستلزم کردن تکمیل فرم مشخصات در ازای ارائه محتوای فوق‌العاده، شما می‌توانید بدانید که چه کسی از آن محتوا استفاده می‌کند و چالش‌ها و نیازهایش چیست.

که اینکار به شما اجازه می‌دهد تا آن‌ها را تغذیه کنید، تا زمانی که فروش را به انجام برسانند. این روند اثبات‌شده بازاریابی ربایشی است.

بازاریابان می‌دانند که سئو و الگوریتم‌های جستجوگرها همچنان به تکامل خود ادامه می‌دهند، بنابراین چه کسی می‌داند آینده چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد؟!

یک چیز مشخص است و آن این واقعیت است که ایجاد، توزیع و بازاریابی محتوا باکیفیت دارای فواید سئوی طولانی‌مدت است.

پرسش و پاسخ تکمیلی

LAULLIEDE

doxycycline hyc 64USD tablet Hyoscyamine 0

پاسخ دادن
Mutarrero

Thus, the delay in parturition cannot be attributed to the administration of tamoxifen but to the reduction of Cx43 protein expression in tamoxifen treated Cx43 fl fl SM CreER T2 mice stromectol dose for scabies 81; 95 percent confidence interval, 0

پاسخ دادن

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید