بهترین سایت ریپورتاژی در ایران

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 6 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1398/09/30
بهترین سایت ریپورتاژی در ایران

دقّت کنید که فاکتورهای دیگری ممکن است تأثیر گذار باشد، کیفیت محتوای تهیه شده، شما وقتی ریپورتاژ می دهید من وقتی ببینم خود لینک سازی ریپورتاژ درست نیست یا استاندارد ندارد اصلاً آن را در آنالیز خود نمی آورم که در نتیجه من تأثیر بگذارد. دقّت کنید کسی که ریپورتاژ داده است بداند که چه کار می کند. خیلی نمونه های اشتباه از ریپورتاژ زیاد است. میزان رقابت در کلمه هدف و جایگاه فعلی مهم است. مثلاً آنکه صفحه دوم است خرید ریپورتاژ خیلی برای او احتمالاً سودی ندارد.

جایگاه درستی نیست رتبه ۱۹ سناریوی خرید ریپورتاژ، سناریوی درستی برای او نیست دیدیم که کمترین رشد هم به نسبت بقیه داشت. به طور کلی برآیند آنالیز های من این بود که برای خرید ریپورتاژ زومیت سایت خوبی است. البته احتمالاً از قبل معلوم بود که خوب است ولی تحقیق هم که کردم متوجه شدم که واقعاً برای ریپورتاژ سایت خوبی است. به شرطی که از خود شما بالاتر نیاید یک وقت هایی روی کیوردی که دادید از خود شما بالاتر می آید. دقّت کنید در زومیت خیلی روی کیورد اصلی مانور ندهید.

وقتی در صفحه اول باشید به صورت دیفالت جایگاه بهتری لزوماً می گیرید و میتوانید سرچ کنید سایتی که ریپورتاژ داده است به چه سایت های دیگری هم ریپورتاژ داده است یک وقت تأثیر شدیدی که داشته است به خاطر آنها نبوده باشد ترجیحاً همه به خاطر همان سایت باشد و اینکه به شما اجازه می دهد همانطور که گفتم هزینه ای نکنید و نتایج را از قبل آنالیز کنید.

کلمه کلیدی ریپورتاژ

مرحله بعدی انتخاب کلمه کلیدی ریپورتاژ است. ما در هر سیکل ریپورتاژ سه صفحه سطح یک یا دو یعنی لزوماً یک لازم نیست در ریپورتاژ باشد و دو صفحه سطح سه از سایت خود را تقویت می کنیم، که سطح ۳ را معمولاً سعی میکنیم از آن سطح سه های مرجع یا مهم و پر جستجو باشد. برای هر صفحه ای که انتخاب می کنید از این ۵ صفحه ۱ کلمه کلیدی اصلی دشوار و پر جستجو را تعیین میکنید. مهم ترین ترکیب که جستجوی زیادی دارد و برای شما اهمیت زیادی دارد.

علاوه بر آن دو کلمه کلیدی مرتبط را از ابزارهای کیوردی، الکسا یا پنل سرچ کنسول پیدا می کنید که در حقیقت همان مفهومی که شما می خواهید روی آن کار کنید را می رساند. لیست کلمات را در یک فایل اکسل قرار می‌دهید که بعد از آن داشته باشید و جایگاه خود را قبل از شروع پروسه سایکل خرید ریپورتاژ ذخیره می کنید که بدانید که در هر کلمه ای چه جایگاهی داشته اید.

مثال برای انتخاب کلمه کلیدی ریپورتاژ

مثال خودرو ای زده ام که برای شما ملموس باشد. برای سطح یک خود کلمه کلیدی من فروش اقساطی خودرو در سطح یک است. کلمه مرتبط اول که در سطح یک مفهوم را می رساند می‌تواند یکی نام برند باشد و دومی خرید خودرو اقساطی است. کلمه پر جستجویی است که همان مفهوم است عیناً ولی یک ترکیب کاملاً متفاوتی است. فروش اقساطی ایران خودرو در سطح دو است که شرایط فروش ایران خودرو و فروش ایران خودرو تحویل فوری دو عبارتی است که پر جستجو است و همین مفهوم را القا می‌کند به همین شکل برای سایپا و سطح ۳ به خودروهای دنا پلاس و ۲۰۶  می رسد. پس من دوباره برای هرکدام سه کیورد دارم.

انتخاب کلمه کلیدی ریپورتاژ

یک اصلی و دو جانبی که کیورد ها را شما می توانید از سرچ کنسول خود در بیاورید. در صفحه سایپا ببینید کیورد هایی که پر جستجو هستند رقابت زیادی هم دارند، به مفهوم شما می خورند و همه شرایط لازم را دارند ۳ تا را انتخاب می کنیم یکی اصلی و دو حاشیه ای.

تولید محتوا ریپورتاژ

تولید محتوا ریپورتاژ

قدم بعدی این است که محتوای مناسب برای آگهی انتخاب و تهیه کنید. آن چیزی که قرار است در سایت های پذیرنده منتشر شود. اول یک عنوان جذاب متناسب با موضوع سایتی که قرار است در آن انتشار بدهیم و متناسب با موضوعی که می خواهیم بنویسیم برای مطلب خود انتخاب کنید این که جذاب باشد مهم است چون در آن سایت دیده می شود شاید در سوشال نتورک پابلیش شود و آنجا هم دوباره دیده شود شما کاربران را باید ترغیب کنید که صفحه را بازدید بکنند.

همانطور که گفتم یک صفحه از سایت خود شما است باید نسبت به آن مسئولیت پذیر باشید متناسب با فضای سایت ابعادی که تصاویر در آن سایت دارند و نوع سبک تصاویری که در آن سایت گذاشته میشود رئال می گذارند، دیتیل میگذارند، آبسترکت میگذارند، سعی کنید فضای آن سایت را حفظ کنید. ناگهان در آنجا یک چیز متفاوت نشوید و متناسب با موضوع کاری خودتان یک تصویر شاخص حتماً باید مطلب شما داشته باشد مثل مقالاتی که برای خودتان می نویسید اگر داخل ریپورتاژ هم به شما اجازه دهند عکس بگذارید که خیلی بهتر می شود. در ابتدای متن خود دو پاراگراف در مورد موضوع کلی آن مقاله مینویسید و بخش های مختلف آن را توضیح می دهید. کلمه کلیدی اول را در پاراگراف دوم به صفحه مورد نظر خود لینک می کنید. ما در هر رپرتاژ ۵ لینک قرار است بگذاریم.

لینک اول را بلافاصله بعد از h1 در پاراگراف دوم به مهمترین صفحه‌ آن ریپورتاژ لینک میکنیم. در اسلاید های بعدی دقیقاً به شما نشان می دهم. برای هر کدام از کلمات کلیدی دوم و سومی که برای آن صفحه انتخاب کرده اید یک تگ h1 می زنیم. دوم و سوم کجا است؟ قرار بود سه فالو باشد برای آن دومی که فالو است و سومی که فالو است هرکدام یک h2 می زنیم. اولی را با یک ‏ h1 پوشش داده بودیم. زیر این h1 ها دوباره دو پاراگراف متن اختصاصی در مورد آن موضوع می نویسید و به آن کلمه و به صفحه لندینگ مورد نظر خود لینک میکنید. این استاندارد را بر اساس اینکه هشتصد کلمه بشود نوشته ام حالا اگر ۳ خط شما ۴ خط یا ۵ خط بشود اتفاق عجیبی نمی‌افتد.

من فقط یک استاندارد اولیه را در نظر گرفتم. در نهایت یک تگ h2 دیگر مرتبط با موضوع اصلی می‌گذاریم زیر آن دو یا سه پاراگراف می آوریم و آن لینک های نوفالو را آنجا قرار میدهیم. درآخرین که گذاشتیم دو لینک نوفالو که اجازه داریم بگذاریم را آن جا می گذاریم. پس لینک‌ها ها با توجه به درجه اهمیت در متن ریپورتاژ ما حاضر می‌شوند. لینک به صفحه اصلی را، به سطح یک آخر ریپورتاژ نمی دهید اولین لینک ما است. بالاترین فضای متنی ما را اشغال می کند.

جایگاه انکرتکست در مقاله

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید