تقویت ریپورتاژ بعد از انتشار

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 6 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1398/10/10
تقویت ریپورتاژ بعد از انتشار

بعد از آنکه ریپورتاژ آگهی منتشر شد چون ظرف ثابت است و دیگر پولی برای آن نمی دهیم باید آن ظرف را تا جایی که می توانید تقویت کنید. روشهای مختلفی برای این کار هست تکنیک های کامنت مارکتینگ در خود آن صفحه یعنی ما در آن صفحه سایت شروع به کامنت گذاشتن میکنیم. هرچقدر کامنت های بیشتری بتوانید در آن صفحه رپورتاژ بگذارید و بقیه را جذب کنید به این که کامنت بگذارند آن ظرف پر و پرتر می شود و ارزش آن بالاتر می رود. برای ریپورتاژ آگهی خود بک لینک های معمولی یا متوسط بخرید.

به خصوص برای خرید ریپورتاژ قوی و متوسط که هزینه بیشتری برای آنها داده اید مثلاً شما یک میلیون یا ۸۰۰ هزار تومان برای رپورتاژ قوی پول داده اید. یک بک لینک ۳ ماهه ۴۰-۳۰ هزار تومانی بخرید جریمه که نمی شوید چون برای خودتان نخریده اید. چقدر خوب میشود که آن سایت بک لینک فروش نیز باشد و بک لینک را از خود آن برای ریپورتاژ آن بخرید. عملاً یک لینک داخلی از آن سایت برای ریپورتاژ خود خریده اید و صفحه ریپورتاژ خود را در آن سایت ارزشمند می کنید.

این خیلی نکته مهمی است ولی می توانید از بک لینک فروش هایی که سطح ۲ یا ۳ می فروشند، ۱ اگر بخواهید بگیرید برای سایت خود بهتر است بک لینک هایی که ارزان هستند ولی مخرب نیستند برای ریپورتاژ خود بخرید. ریپورتاژ را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذاریم برای آن دوباره سعی می‌کنیم لینک سازی بکنیم. هر کاری که برای صفحات سایت خود می کنیم برای ریپورتاژ هم انجام میدهیم. مثلاً این مقاله را در سایت زومیت دیدم، چه جالب است، در لینکدین خود می‌گذارید. مثل یک مطلب که در سایت خود دیده اید. بین ریپورتاژ آگهی خود لینک سازی کنید این چیزی است که در سناریو های قبلی دیدیم مثلاً از ۶ به ۴ از ۳ به ۱ لینک سازی داخلی را داشتیم.

یک تکنیک که یک ذره گری هت کلاه خاکستری است و مشکل آن این است که احتمالا بعد از یکی دو ماه دیگر نمی توان از آن استفاده کرد چون همه شما می خواهید از آن استفاده کنید. این است که خرید ریپورتاژ آگهی خود را در آن سایت منتشرکننده شاخص کنید. بازدید بفرستید. چه کار کنید؟ یکی از روشهای آن این است: بازدید بفرستید. شاخص کنید یعنی چی؟ یعنی بهترین مطلب آن سایت بشوید!

استفاده از باگ سایت ها برای تقویت ریپورتاژ

حالا چه اتفاقی می افتد؟ برای شما لینک سازی داخلی ارزشمندی می گذارد. سایت های قوی معمولاً در ریپورتاژ مجله اینترنتی ها هستند یا سایت های متوسط و ضعیف عمومی بر بستر وردپرس هستند یا جوملا که ساختارهای آنها به هم شبیه است. همه این سایت ها فضاهایی در سایدبار و فوتر خود دارند برای پربحث ترین ها، پر بازدید ترین ها، محبوب ترین ها. که خیلی هم پر بحث و پربازدید و محبوب نیستند مثلاً یکی از این سایت ها بود که ۵ لایک میزدید در محبوب ترین ها قرار می گرفت و این قرار گرفتن در محبوب ترین ها یعنی خرید ریپورتاژ شما از هوم پیج یک بک لینک داشت.

من چند نمونه برای شما آورده ام سعی کنید. سایتی که می خواهید در آن ریپورتاژ بدهید آنالیز کنید و ببینید باگ خاصی در بخش های مختلف سایت دارد و این باگ را چطور می توان از آن استفاده کرد؟ بعضی مثلاً پر بحث ترین ها زده اند ولی واقعاً نیست خود آنها انتخاب کرده اند و آن جا گذشته اند که پر بحث شود. باید خوب آنالیز کنید.

مثال هایی از استفاده از باگ های سایت ها

مثلاً سایت یک پزشک، من این را تست کردم و جواب داد در فوتر یک بخش دارد به اسم بحث های داغ یک هفته اخیر. اگر سایت شما پربازدید بود چون برای یک هفته اخیر هم هست لزوماً پربازدید نیستند در یک هفته اخیر پربازدید بوده اند اگر بازدید صفحه را بالا ببرید در این صفحه می نشیند و شما یک هفته بک لینک از همه صفحات یک پزشک برای ریپورتاژ خود دارید رایگان. چطور این کار را بکنیم؟

استفاده از باگ سایت ها در ریپورتاژ

یک افزونه خودکار آسان به روز شو است که روی کروم نصب می کنید یک مرورگر باز می گذارید خود آن هر ۱۰ ثانیه رفرش می کند شما کار خود را بکنید. در یک ساعت برای شما کلی بازدید صفحه می زند و آن مطلب همین طور بالا می آید جوگیر نشوید که حتماً بیاوریدش یک مهم نیست فقط در پنج تای اول باشد کافی است اگر یک بیاید حتماً سایت یک پزشک می فهمد که این مطلب انقدر کشش نداشت چرا  مقاله خود من دوم است به یک طریقی آن را از لیست در می‌آورد همین ۵ هم باشد.

کافی است حالا حاشیه اطمینان داشته باشید به ۴ که رسید رفرش را قطع کنید چون اینها را می بندند. من دیده ام یکی دو تا سایت که با آنها کار می کردم اصلاً آن قسمت محبوب ترین را از سایت برداشت دیگر کلاً نیست. جواب نمی داد. پس باید سایت را خوب آنالیز کنید.

یک نمونه دیگر که هست سایت کارناوال در این ۲ قسمت دارد: پربحث ترین و محبوب ترین ها. یک ذره ساختار سایت پیچیده بود من خودم هم نفهمیدم این ها همه مطالب یکجا مقاله است یکجا گزارش است و هر صفحه دیزاین آن فرق داشت خیلی سایت عجیبی بود ولی می‌توان روی آن کار کرد در بخش پر بازدید ترین ها با توجه به اینکه سایت تازه کار بود خیلی پیچیده نبود خوب می توانستی خود را جزء پر بازدید ترین ها بیاورید و یک لینک دائمی در همه صفحات سایت بگیرید. حداقل تا زمانی که بفهمند.

استفاده از باگ سایت ها در ریپورتاژ

یا مثلاً تکراتو یک بخش دارد به نام پر بحث ترین مطالب که در فوتر آن است. رتبه هشتم که آخری است ۴۴ کامنت داشت این پربحث ترین مطالب در طول تاریخ تکراتو است نه در یک ماه اخیر. مسلماً که ۴۴ کامنت در این صفحه بگذارید خیلی کار سختی است ولی اگر بتوانید خیلی کار جالبی است هم صفحه به خاطر کامنت مارکتینگ خیلی ارزشمند و قوی شده است و همین که تا مدت ها یک لینک عالی در فوتر یک سایت معتبر برای ریپورتاژ خود خواهید داشت و هم اینکه وقتی در این فضا بیایید به صورت خودکار کامنت بیشتر برای آن می آید.

چون کاربر می آید قسمت پربحث ترین وارد می شود به خصوص اگر آن روش‌های کامنت مارکتینگ که در مورد آن صحبت کردیم مثلاً ایجاد هیجان یا تکنیک من مخالف هم هستم  و این روش ها را در آن استفاده بکنید ممکن است اصلاً به صورت خودکار سطح های بالاتر بیاید و تا رتبه دو و سه خود را بالا بکشد و کامنت زیاد روی آن بیاید. پس این فضاها یک ذره خاکستری است ولی به شما کمک می کند ارزش آن خرید ریپورتاژ را بالا ببرید. یک مخزن آب است هرچه آن را پرتر کنید به شما فایده بیشتری می رساند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

رستگار

با سلام از سایت به مقاله ریپورتاژ لینک بدهیم ؟

پاسخ دادن
cherfug

how to get prescribed accutane All recent studies of pharmacologic agents have been conducted in the context of calcium replacement vitamin D

پاسخ دادن
HopyApodo

557 Hyperpigmentation may follow ipledge accutane

پاسخ دادن
SehoffMow

Despite the potential success with other treatment methods, ILE therapy appears to lead to the fastest reduction in neurological symptoms in addition to an increase in survival rate 19 another name for lasix

پاسخ دادن

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید