صفر تا صد کسب درآمد با وردپرس

 • نویسنده : رضوانه ابراهیمی
 • زمان مطالعه : 7 دقیقه
 • تاریخ انتشار : 1400/05/09
صفر تا صد کسب درآمد با وردپرس

زمانی که وردپرس برای اولین بار به بازار آمد، از گذشته خود فقط یک پلت فرم ساده وبلاگ نویسی را به همراه آورد. در واقع وردپرس یکی از اولین انواع وب سایت هایی بود که افراد می توانستند بدون داشتن دانش کدنویسی طراحی سایت کرده و از آن استفاده کنند. امروزه کسب درآمد با وردپرس یکی از مرسوم‌ترین کارهایی است که وبمستران انجام می‌دهند.

اکنون، وردپرس چیزهایی فراتر از یک بستر وبلاگ نویسی است. می تواند به عنوان چارچوبی برای ایجاد سایت های عضویت، سایت های تجارت الکترونیکی، سایت های محتوایی و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد. این کار با استفاده از قابلیت های اضافی است که توسط “افزونه ها” تولید شد استفاده می‌شود. افزونه ها برای وردپرس کار می کنند به روشی مشابه که برنامه ها برای گوشی هوشمند شما کار انجام می دهند و مضامین آن ظاهر و احساس سایت شما را ایجاد می کنند. وردپرس آنقدر مفید است که اکنون 30٪ وب سایت های موجود در اینترنت با آن طراحی شده‌اند.

کسب درآمد با وردپرس چگونه است؟

برای اینکه بتوانید از طریق وردپرس وبلاگ نویسی کنید به یک استراتژی اساسی کسب و کار نیاز دارید. کسب درآمد با وردپرس نوعی جادو نیست، بلکه فقط کمی نظم و انضباط لازم است. اگرچه روش های زیادی برای ایجاد مشاغل با استفاده از بستر وردپرس وجود دارد اما ساده ترین راه برای شروع کسب درآمد از طریق وبلاگ وردپرس برای اکثر افراد این است:

 1. به صورت پست های وبلاگ، محتوای ارزشمند در سایت خود ایجاد کنید.
 2. از طریق روش‌های بازاریابی محتوا و تبلیغات پولی به آن محتوا قدرت ببخشید.
 3. کسب درآمد از این ترافیک با تبلیغات AdSense یا بازاریابی شرکت های مشابه ایرانی را حتی در دستور کار قرار دهید.
کسب درآمد با وردپرس

3 مرحله برای کسب درآمد با وردپرس

برنامه های کسب درآمد با وردپرس به راحتی قابل استفاده هستند و استفاده از آن ها در سایت بسیار آسان است. در اینجا اصول هر سه مرحله آورده شده است:

1. محتوای ارزشمندی ایجاد کنید

محتوای ارزشمند، محتوایی است که مردم دوست دارند آن را بخوانند. مطالب ارزشمند به سوالات دیگران پاسخ می دهند (مانند این مقاله که به سوال”چگونه با وردپرس درآمد کسب کنیم؟” پاسخ می دهد).

محتوای با ارزش معمولاً سرگرم کننده، آموزشی یا هر دو است. دو فرمت که به صورت آنلاین بسیار خوب جواب می‌دهد، محتواهای فهرستی و مقاله های چگونگی یا چیستی هر چیز هستند. من مطمئن هستم که شما فهرست های زیادی را دیده و خوانده اید. آنها می توانند به صورت مقالاتی مانند “10 نکته برای استفاده از مبلمان در منزل” یا “هفت راه برای خواباندن نوزاد در شب” باشند.

مقالات چگونگی، توضیح بیشتری در مورد چیستی یک چیز است. هر سوالی که با “چگونه” شروع می شود می تواند در یک مقاله پاسخ داده شود. این می تواند چیزی مانند “چگونه در هزینه های منزل صرفه جویی کنیم؟” یا “چگونه هر شب بهتر بخوابیم”باشد.

2. به محتوای خود مراجعه کنید

ترافیک فقط برای افرادی است که از وب سایت شما بازدید می کنند. ده ها روش برای بیشتر کردن بازدید یک وب سایت وردپرسی وجود دارد. پنج روش ذکر شده در زیر را ببینید.

5 راه برای افزایش بازدید به سایت وردپرس خود

 1. بهینه سازی موتور جستجو: SEO نامیده می شود که این جایی است که موتورهای جستجو مقاله شما را در صفحات نتیجه جستجو لیست می کنند. معمولاً وقتی به لیست صفحه اول در موتورهای جستجو دست می یابید بیشترین میزان بازدید را دارید. سئو کار خیلی دشواری نیست اما نیاز به یادگیری چند مجموعه مهارت اساسی دارد.
 2. اظهار نظر در انجمن ها: در انجمن هایی که به موضوع شما مربوط هستند، می توانید پیوندی به محتوای مربوطه در امضای خود اضافه کنید، این واقعاً می تواند به خوبی کار کند و متعجب خواهید شد که چقدر می توانید با بازاریابی فروم‌ها ترافیک بگیرید.
 3. ترافیک گوگل ادز: تمام لینک‌هایی که در گوگل آیکون ads دارند و آنها را مشاهده می کنید، مشاغلی هستند که برای گرفتن ترافیک هزینه می کنند. گوگل یک موتور جستجوی عالی است زیرا برای شروع کار بسیار ارزان است. می توانید با هزینه ای کمتر از یک دلار در روز کمپین هایی را در گوگل ادز اجرا کنید.
 4. Reddit: مسلماً هیچ جایی در وب نظر بیشتر از Reddit وجود ندارد، می تواند برای شما وبسایت شما کلیک بیاورد. هنگام کامنت گذاری در انجمن ها از همان تکنیک ها استفاده کنید که اغلب شاهد بازگشت بازدید به سایت خود خواهید بود.
 5. ارسال محتوای مهمان: این جایی است که شما به صورت رایگان برای سایت های افراد دیگر می نویسید. به نظر می رسد کار زیادی باشد اما اگر بتوانید به سایتی با بازدید زیاد بروید، با پخش مستقیم پست مهمان و میزان ثابت بازدید به مرور زمان، می توانید منجر به هجوم بازدید کنندگان شوید.

اکنون که مطالب و افرادی را دارید که از سایت شما بازدید کنند، وقت آن است که کسب درآمد کنید.

کسب درآمد با وردپرس

3. کسب درآمد از سایت وردپرس خود

صدها روش مختلف برای کسب درآمد از سایت وردپرس وجود دارد. اما ساده ترین راه برای بیشتر افراد تبلیغات AdSense هستند. AdSense که توسط Google اجرا می شود، به شما این امکان را می دهد در وب سایت خود تبلیغاتی قرار دهید و با کلیک افراد بر روی تبلیغات، پول دریافت کنید.

کسب درآمد از یک سایت وردپرسی کاملاً امکان پذیر است. معمولاً کمی وقت و تلاش لازم است تا مردم از این طریق آگاه شوند اما تقریبا هیچ احساسی بهتر از کسب اولین پول از سایتی نیست که متعلق به شماست.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید