برنامه چیدمان پست اینستاگرام

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 6 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1400/12/05
برنامه چیدمان پست اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که به لطف حضور گسترده کاربران در این شبکه، یک بازار با پتانسیل بالا برای کسب و کارهای مختلف محسوب می شود. به همین دلیل است که پست گذاری در اینستاگرام نیز می تواند با قوانین و مقرراتی همراه باشد که روی فروش و کسب درآمد کسب و کارها تأثیرگذار است. یکی از اصولی که در اینستاگرام باید رعایت شود، چیدمان پست اینستاگرام است. در این مقاله به برنامه چیدمان پست در اینستاگرام نگاهی خواهیم انداخت.

اپلیکیشن های چیدمان پست در اینستاگرام

پستگذاری به صورت شبکه ای یا گرید (Grid) یکی از محبوب ترین انواع پست گذاری در اینستاگرام است که در آن پست ها به صورت مربعی و شبکه ای در کنار هم قرار می گیرند. البته گرید تنها یک نوع از چیدمان پست در اینستاگرام محسوب می شود و روش های مختلفی برای این کار وجود دارد که می تواند زیبایی و جذابیت صفحه اینستاگرام شما را چندین برابر سازد. در ادامه به معرفی برنامه هایی می سازیم که به همین منظور طراحی شده اند و می توانید از آنها برای یک چیدمان بی نظیر در صفحه خود استفاده کنید.

برنامه های ایجاد پست در اینستاگرام

نرم افزارهای چیدمان پست در اینستاگرام در کنار قابلیت هایی که برای طراحی چیدمان پست ها دارند اغلب برنامه های کاربردی و مدیریتی مناسبی نیز در اختیار کاربر قرار می دهند.

اپلیکیشن planoly

این برنامه قابلیت نصب در سیستم  عامل های اندروید، ios و ویندوز را دارا است و علاوه بر ایجاد طراحی پست به صورت گرید می توانید برای مدیریت بهتر اینستاگرام خود نیز از آن استفاده کنید. این برنامه رابط کاربری ساده ای دارد و کار کردن با آن بسیار آسان است.

اپلیکیشن planoly

اپلیکیشن Previw App

این ابزار نیز از جمله ابزارهای محبوب پست گذاری به سبک گرید محسوب می شود. البته همانند برنامه قبلی در این برنامه نیز می تواند بسیاری از قابلیت های مدیریتی اینستاگرام از جمله زمان بندی انتشار پست ها و استوری، مدیریت هشتگ ها، آنالیز اینستاگرام و … نیز از آن استفاده کنید.

اپلیکیشن Previw App

ابزار VSCO

این برنامه از جمله برنامه های کاربردی اینستاگرام است و یک اپلیکیشن طراحی پست محسوب می شود. برنامه ابزار VSCO یک برنامه محبوب است که توسط بسیاری از کاربران برای ویرایش تصاویر مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه کاربری ساده ای دارد و فیلترها و قابلیت های مدیریتی بسیاری نیز به کاربران ارائه می کند.

VSCO

اپلیکیشن Canva

این اپلیکیشن نیز یکی از برنامه های طراحی پست اینستاگرام محسوب می شود. این برنامه شامل صد هزار الگو، گرافیک و تصویر می شود که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. در این نرم افزار ساخت پست اینستاگرامی با قالب های مختلف و نحوه چینش متنوع برای کاربر امکان پذیر است.

اپلیکیشن Canva

اپلیکیشن Adobe Spark

یکی دیگر از برنامه های چیدمان پست اینستاگرام که از شهرت بالایی برخوردار است برنامه Adobe Spark بوده که دارای بیش از 34 هزار تمپلیت و قالب برای ساختن پست در اینستاگرام است. این برنامه طراحی پست اینستاگرام امکان استفاده از آیکن ها، ابزارهای طراحی و پس زمینه های مختلف را برای ویرایش تصاویر در اختیار کاربر قرار می دهد.

اپلیکیشن Adobe Spark

اپلیکیشن Desygner

برنامه دیگری که در راستای معرفی برنامه های چیدمان پست به شما معرفی می کنیم برنامه Desygner است. این برنامه دارای ویژگی های حرفه ای برای طراحی پست است. از جمله امکانات این برنامه می توان به امکان استفاده از قلم طراحی اشاره کرد که می توانید به کمک آن شفافیت تصاویر و رنگ های آن را تغییر دهید. همچنین امکان تغییر سایز یک تصویر برای پست اینستاگرام در این اپلیکیشن وجود دارد.

Desygner

اپلیکیشن UNUM

این ابزار نیز یکی از برنامه های کاربردی در زمینه ویرایش پست های اینستاگرامی محسوب می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا پست های شبکه ای تولید کنید. این برنامه امکانات دیگری مثل قرار دادن تصاویر روی متن، آپلود کردن پست ها در زمان مشخص، مدیریت هشتگ ها و … را برای شما فراهم می سازد.

جمع بندی

همانطور که مشاهده می کنید تعداد برنامه های طراحی پست در اینستاگرام بسیار زیاد است و می توانید این برنامه ها را برای پست گذاری ویژه و  حرفه ای در اینستاگرام مورد استفاده قرار دهید. برخی از این برنامه ها رایگان هستند و تمام امکاناتی که در آنها وجود دارد به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می گیرد و برخی از آنها نیز به صورت رایگان محدودیت استفاده دارند و برای بهره مندی از تمام امکانات آن باید از نسخه غیر رایگان آن استفاده کنید.

استفاده از چنین برنامه هایی به شما امکان می دهد تا ضمن طراحی پست ها و زیباسازی صفحه اینستاگرام خود از بسیاری از برنامه های تحلیلی و مدیریتی مثل هشتگ گذاری اصولی، تجزیه و تحلیل تعاملات در پیج کاری و همچنین میزان فعالیت فالوورها را نیز در اختیار داشته باشید. بنابراین می توانید با کمک چنین برنامه هایی فعالیت خود در اینستاگرام را به صورت کاملا حرفه ای ادامه دهید.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سپهر

سلام، نصب شون سخته راه حل ندارید؟

پاسخ دادن
نسرین

عالی بود

پاسخ دادن

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله 0 تومان
قیمت کل 0 تومان
قیمت با تخفیف 0 تومان
پرداخت