چگونگی تولید محتوای با کیفیت ؛ راه های تولید محتوا با ارزش

 • نویسنده : علیرضا قزوینی
 • زمان مطالعه : 7 دقیقه
 • تاریخ انتشار : 1398/05/16
چگونگی تولید محتوای با کیفیت ؛ راه های تولید محتوا با ارزش

تولید محتوای با کیفیت برای موتورهای جستجوگر و بازدیدکنندگان سایت شما باید بهینه شود و تولید محتوای با کیفیت انواع مختلفی دارد که باید به خوبی نوشته شود و در موضوعاتی باشد که بیشتر مربوط به مخاطبان شما است. برای رشد کسب‌وکار، باید محتوای آنلاین با کیفیت‌تری تولید کنید تا آوازه‌ی محصول، خدمات و شرکت‌تان مثل طوفان کاترینا بین مردم بپیچد ( با این کار بهبود سئو هم انجام داده‌اید). در ثانی، محتوای سایت شما، باید مشتریان را به تعامل بیشتر وا دارد و در بهترین حالت، پاتوقی شود که عده‌ای خود را متعلق به آنجا احساس کنند. در ادامه با الو محتوا همراه باشید…

انواع محتوا 

در اینجا چند نوع از محتوا وجود دارد که می توانید برای بهینه سازی سایت و ارائه مطالب بهتر و بالابردن رتبه بندی در موتورهای جستجوگر استفاده کنید:

 • پست های وبلاگ و آموزشی
 • مقالات
 • محتوا در رسانه های اجتماعی
 • کتاب الکترونیکی و روزنامه ها
 • محتوای بصری
 • فیلم ها و ضبط های صوتی

تولید محتوای با کیفیت

نکته مهم دیگر در تولید محتوا کلمات کلیدی و عبارات SEO می باشد که ممکن است کاربر و مخاطب شما برای یافتن پاسخ سوالات آن را تایپ کند.

وقتی تولید محتوا با موضوع کلمات کلیدی باشد شانس شما برای بالا بردن رتبه سایتتان در صفحه نتایج موتور جستجو افزایش می یابد و به بهینه سازی سایت کمک می کند. عامل دیگر که بر محتوای سایت و رتبه بندی موتور جستجوگر تاثیر می گذارد محتوای جدید است.

تولید محتوا با نام تجاری جدید نه تنها راه نگه داشتن محتوای تازه نیست شما می توانید با به روز رسانی مطالب، بازنویسی آنها، اضافه کردن اطلاعات و آمار جدید در طول زمان محتوای تازه تولید کنید.

در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر محتوا را محترم می دارند و بازدیدکنندگان به محتوای با کیفیت اهمیت می دهند و به محتوای با کیفیت نیاز دارند. ایجاد چند پست وبلاگ، یک مطلب در رسانه های اجتماعی شروع کنید زمانی که پیروان و دنبال کنندگان مطالب خود را پیدا کردید وب سایت شما می تواند یکی از عوامل بهینه سازی موتورهای جستجوگر را شروع کند.

ایجاد تولید محتوای با کیفیت

ما هرروز با تعداد زیادی از محتویات بمباران می شویم. در هر یک از شبکه های اجتماعی روزانه با میلیون ها محتوا روبرو هستیم. با همه ی اینها هنوز ما به نوشتن محتوای با کیفیت تشویق می شویم. در طول سالها محتوای با کیفیت معانی زیادی داشته است و تکامل یافته است. گوگل محتوایی را دوست دارد که بیش از 1000 کلمه باشد و این محتوا یک محتوای با کیفیت است.

آیا با وجود هزار کلمه موضوع به عنوان یک علامت واقعی از محتوای با کیفیت بالا مخفی می شود؟ البته که اینطور نیست.

محتوای با کیفیت بالا چیست

اگر از کارشناسان سئو جواب این سوال را بخواهید پاسخ های متفاوتی را دریافت می کنید یکی از این پاسخ های اشتباه استفاده از طول محتوا برای تعیین کیفیت محتواست.

ولی محتوایی با کیفیت است که در درجه اول ما را به هدف بازاریابی برساند. برای شما ممکن این اهداف در

اولویت باشد:

 • افزایش آگاهی از نام تجاری
 • رتبه بندی خوب در موتورهای جستجو
 • افزایش کلیک.
 • گرفتن سهام اجتماعی

محتوای با کیفیت محتوایی است که شما را به همه یا یکی از اهداف بازاریابی برساند. پس چگونه می توان محتوای با کیفیت ایجاد کرد؟

ایده محتوا را محقق می کند

ایده ی محتوای شما تعیین می کند که محتوای شما بماند یا فراموش شود.

هنگامی که یک محتوا ایده مناسب داشته باشد مخاطبان شما آن را می خورند و به گسترش و نشر آن می پردازند.

برای بدست آوردن ایده های محتوایی مناسب، می توانید سایت های رقبای خود را بررسی کنید، تا ببینید چه نوع محتوایی برای آنها بهتر و جذاب تر است. و باعث شده است محتوای آنها را با کیفیت کند.

اگر شما فکر می کنید این کار سختی است، پس یک ابزار مانند BuzzSumo می تواند به شما در پیدا کردن آنچه که در هر سایت انتخابی شما محبوب است، کمک کند.

در هر موضوعی که تولید محتوا می کنید ممکن است شما را به هزاران موضوع دیگر برساند پس ان موضوع ها را در تقویم خود ثبت کنید.

در مورد موضوع خود تحقیق کنید

مهم نیست که محتوای شما صوتی یا تصویری و یا نوشتاری است مهم است که در مورد آن تحقیق کنید حتی اگر دوست دارید براساس تجربیات خود چیزی بنویسید تحقیق را فراموش نکنید.

تولید محتوای با کیفیت

وبلاگ و دسته بندی

وبلاگ همیشه شامل فعالیت های فنی خسته کننده است. شما نیاز دارید عکس های مرتبط را پیدا کنید آپلود کنید عنوان و برچسب برای آن بزنید.

این کارها زمان زیادی را لازم دارد ولی دسته بندی در زمان آپلود را فراموش نکنید عکس های مربوط به هر پست را در کنار خود قرار دهید حتی اگر آنها را همانروز انتشار نمی دهید.

نوشتن پیش رو

یکی از بزرگترین استرس ها برای تولید محتوای با کیفیت زمان است.

اگر محتوای خود را در همان لحظه که تولید کرده اید انتشار دهید یک ابزار قوی برای بهبود نوشتن خود را که فرصتی برای خواندن دوباره قبل از کلیک برروی ارسال است را از دست خواهید داد. شما به 48 ساعت زمان نیاز دارید تا نوشته خود را ارسال کنید با این زمان می توانید چندین بار محتوای خود را بخوانید.

عملکرد محتوا را اندازه گیری کنید

پس از ایجاد و انتشار آنچه که “شما فکر می کنید” محتوای با کیفیت بالا است، شما نمی توانید آن را واقعا بگویید تا زمانی که شما نگاه کنید به اعداد پس از انتشار.

تولید محتوای با کیفیت

آنالیز کردن

راه دیگری برای ایجاد محتوا معتبر این است که یک تحلیل دقیق در مورد موضوع مورد علاقه انجام دهید. اگر شما یک کنجکاوی قوی در مورد چیزی داشته باشید، تحقیق آن معمولا اولین گام است که قبل از تلاش برای پیاده سازی آن انجام می دهید. قبل از اشتراک گذاشتن یک مطلب ان را تجزیه تحلیل کرده و داده های افرادی را که در این زمینه محتوایی تولید

کرده اند را ببینید که چند بار به اشتراک گذاشته شده است نظرات مردم چه بوده است و… شما می توانید تولید محتوای با کیفیت را از تیم طراحی سایت وب داران بخواهید تا محتوایی را تولید کنند که به سئو سایت شما کمک کند.

نظرات شما

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید