استخدام نویسنده سایت ؛ بررسی حقوق و کار نویسندگان وبسایت

 • نویسنده : پریسا دهقانی
 • زمان مطالعه : 19 دقیقه
 • تاریخ انتشار : 1398/12/03
استخدام نویسنده سایت ؛ بررسی حقوق و کار نویسندگان وبسایت

استفاده روزانه از دنیای مجازی در دهه اخیر، یکی از ملزومات افراد در حیطه های مختلف است. بسیاری از مردم ساعت ها زمان صرف میکنند تا اطلاعات مورد نیاز و مورد علاقه خود را از سایت های مختلف اینترنتی دریافت کنند. از خریدهای اینترنتی ، تا خواندان اخبار روز در سایت های مختلف طرفداران خود را دارد. در این میان مهمترین کار را نویسنده‌ های فعال در بخش سایت های اینترنتی بر عهده دارد. تهیه و تولید مطالب جذاب و مفید شاید به نظر کار آسانی باشد اما یک نویسنده باید مهارت ها و ویژگی های خاصی داشته باشد و نمیتوان هر نویسنده ای را یک نویسنده موفق در عرصه اینترنت دانست. در ادامه با ما همراه باشید…

آشنایی با مفهوم نویسنده سایت و شغل نویسندگی سایت

نویسنده کیست؟ به فردی که متنی را برای انتشار در یک وبسایت اینترتی تهیه میکند نویسنده می گویند و نویسندگی سایت شغل این شخص تعریف میشود . این تعریفی ساده و جامع از شغل یک نویسنده و کار اوست . اما در اصل نویسندگی سایت طیف های گوناگونی دارد و اگر وارد جزئیات شویم مسئله به سادگی این تعریف نیست. یک نویسنده موفق باید دارای ویژگی ها و مهارت های خاصی باشد که او را از سایر نویسندگان جدا میکند.

کار نویسندگی سایت از یک کپی برداری ساده از مطالب آماده در دیگر وبسایت ها تا تولید محتوای اختصاصی و حرفه ای ، انجام تحقیقات و جستجوهای مرتبط با موضوعات حیطه کاری اش تا ترجمه مقالات منابع مرجع و همچنین مطالعات آزاد و مرتبط و نگارش و انتشار یک متن را شامل میشود.

نویسنده سایت

چگونگی استخدام نویسنده

معمولا صاحبان سایت های اینترنتی برای استخدام نویسنده شرایط مشخصی دارند و در اکثر مواقع یک نویسنده بصورت دورکار استخدام میشود و آنچه بیشتر از هرچیز در مورد به‌کار گیری نویسنده مورد اهمیت است مهارت های شخصی است که به آنها اشاره خواهیم کرد.

استخدام نویسنده ادبی

نویسنده ادبی کسی است که به خوبی به حوزه ادبیات فارسی و نگارش مربوط به آن تسلط دارد. نویسنده ادبی نویسنده ای است که در سایت های مختلف ادبی یا حتی خارج از وب هم فعالیت های ادبی را پیشه میکند. این نوع نویسنده ها اصولا از دل رشته های دانشگاهی همچون ادبیات فارسی و زیر رشته های گروه انسانی خارج می شوند. در تولید محتوا ادبی باید گفت که یکی از سخت ترین حوزه های فعالیت مربوط به این حوزه است زیرا جمعیت بسیار کمی در این حوزه داخل وب فعالیت داشته و به اصول وب آشنا هستند. ولی در کل اگر رشته ادبیات خوانده اید و به این حوزه علاقه دارید می توانید به راحتی در این سیستم اقدام به فعالیت های مدرنی کنید که بسیار به شما نیازمند است.

استخدام نویسنده کودک

امروزه سایت های بسیاری در حوزه کودک و بارداری و امور مربوط به زایمان در وب ایفای نقش میکنند. بسیاری از ترافیک وب به سوی این نوع فعالیت ها روانه شده است و می توان گفت به یکی از اصلی ترین هدف های سرچ روزانه بانوان ایرانی شده است. شاهد این گفتار بنده وب سایت های بسیاری در این حوزه هستند که به صورت روزانه از ترافیک قابل توجهی برخوردار هستند. نه تنها در وب بلکه در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام هم به شدت در حال رشد است.

اولین نیاز این نوع سایت ها دقیقا چه چیزی است؟ درست حدس زدید استخدام نویسنده کودک، نویسنده ای که به این حوزه واقف باشد و بداند دقیقا معضلات پدران و مادران ایرانی چیست. پس اگر شما نویسنده حوزه کودک هستید یکی از اصلی ترین کارهایی که می توانید بکنید این است که به صورت دقیق چالش های جامعه مادران را برای تربیت کودکان خود بررسی کنید. برای تبدیل شده به نویسنده حوزه کودک شما نیاز به تجربیاتی ارزشمند در حوزه فرزند پروری خواهید بود.

استخدام نویسنده رمان

رمان و می توان گفت ترند ترین نوع کتاب در کتاب های موجود در بازار. همه ما خوب می دانیم که این روز ها در کافه های شهر های ما پر است از ژست خاص عکاسی، سیگار، کافه و یک کتاب رمان که ما را تبدیل به جذاب ترین فرد کافه کند. وارد حواشی کافه ها نشیم و بپردازیم به بحث اصلی یعنی استخدام نویسنده رمان که تبدیل شده اند به یکی از رو بورس ترین نویسنده ها در سطح کشور، حتما می پرسید چرا؟ چون تقاضا برای خواندن رمان های مختلف از کوتاه تا بلند، از جذاب و معروف تا نا شناخته و کسل کننده بالا رفته است.

در نتیجه یک نویسنده رمان همیشه می داند که کتاب او به در بازار زیاد نمی ماند و به خوبی فروش خواهد رفت. این شده است که نویسنده های رمان زیادی در کشور ما شکل گرفته اند. در حوزه وب هم در نشریات دیجیتال ایفای نقش این نوع از نویسنده ها رو به صورت محسوس می توانیم شاهد باشیم. سایت های زردی که هر یک حداقل یک نویسنده رمان استخدام کرده اند تا به خوبی این حوزه را نقد و بررسی و به چالش بکشند. پس شما اگر نویسنده رمان هستید بدانید که بازار داغی در سایت های مختلف برای شما وجود دارد که می توانید از این موقعیت ها استفاده کافی را ببرید.

استخدام نویسنده در منزل

از اصلی ترین کارهایی که می توان در منزل انجام داد و به شرط فعالیت مفید درآمد خوبی به هم زد همین استخدام نویسنده در منزل است. در واقع این کار به این صورت است که شما می توانید درخواست خودتان را به یک یا چند آژانس تولید محتوا مانند الو محتوا ارسال کنید و با خیال راحت در منزل اقدام به کسب درآمد کنید. البته گفتنی است که الومحتوا در تخصص های مختلف با شرایط خاصی اقدام به استخدام نویسنده در منزل می نماید که باید مراحل مختلف آن را رد کنید تا بتوانیم همکاری بلند مدتی را رقم بزنیم.

البته گفتنی است که این نوع نویسنده ها بیشتر نویسنده های عمومی هستند که می توانند به راحتی پروژه های مختلف فریلنسری را برای خود انتخاب کنند تا متوسط درآمد بیشتری را داشته باشند. اما بدی این نوع پروژه ها این است که در مدت زمان کوتاهی انجام می شود و ثبات مالی ای را برای نویسنده در منزل رقم نمی زند. ولی حسن کار کردن با آژانس های تولید محتوا این است که شما می توانید به صورت بلند مدت روی پروژه های مختلف آنها حساب کنید. برای مثال ما نویسنده ای در مجموعه خود داریم که ۷ سال است که با ما در این حوزه فعالیت میکند.

استخدام نویسنده سایت غیر حضوری

به این نوع استخدام نویسنده سایت غیر حضوری در واقع نویسنده فریلنسر گفته می شود. نویسنده های فریلنسر یا دورکار در واقع این صورت با سایت شما می توانند فعالیت کنند که شما آنها را امروز استخدام میکنید تا روی سایت شما کار کنند و اقدام به تولید محتوا کنند. از جهتی بعد از گذشت یک مدت کوتاه این نوع فریلنسرها که ما در الو محتوا به آنها نویسنده های فصلی می گوییم اقدام به ترک پروژه شما می کنند.

که این می تواند کاملا به ضرر سایت شما باشد و به شدت ضربه بدی به سایت شما وارد خواهند کرد زیرا تولید محتوا منظم شما را برهم میزنند. پس یکی دیگر از حسن های کار کردن با آژانس های تولید محتوا این است که هیچ موقع این نظم محتوایی را برهم نمی زنند و همیشه پروژه شما را طبق برنامه ریزی محتوایی سایت شما پیش می برند.

استخدام نویسنده سایت با حقوق بالا

گاهی شرایط شما برای استخدام تفاوت دارد و ترجیح شما این است که اقدام به استخدام نویسنده سایت با حقوق بالا کنید. در این شرایط شما می توانید انتظار یک مطلب مفید و یوزر پسند را داشته باشید که قطعا می تواند تبدیل به محتوایی ارزشمند شود. در کل حقوق بالا در تولید محتوا می تواند ناجی جلوگیری از کم کاری های رایج در تولید محتوا باشد. اما خوب شخصی که استخدام می کنید هم خیلی مهم است که تا چه حد توانایی انجام این پروسه سنگین را داشته باشد.

برای مثال ما در حوزه های تخصصی همیشه به مشتریان خود رقم های بالاتری را پیشنهاد می کنیم زیرا می توانیم نیروهای متخصص تر و حرفه ای تری را برای تولید محتوا این نوع سایت ها برگزنیم. برای مثال تولید محتوا در زمینه برنامه نویسی یا حوزه پزشکی یکی از بالاترین قیمت ها در تولید محتوا را دارد زیرا احتیاج است که یک دولوپر یا یک پزشک آنها را نوشته باشد. نتیجه گیری اخلاقی آن جمله معروفی است که همیشه می گوییم یعنی یک مقاله خوب بهتر از ۲۰ مقاله بی ارزش است.

نویسنده سایت دورکاری

و اما می رسیم به یکی از پر چالش ترین انواع نویسنده یعنی نویسنده سایت دورکاری که همیشه حرف های زیادی در ارتباط با نوع فعالیت فریلنسرها وجود دارد. این نوع نویسنده ها میتوان گفت در اکثر مواقع در درجه اول مبلغ پروژه ای که دارند را می بینند پس نتیجتا برای شما بهشت برینی از کارها و تجربیات خودشان بیان میکنند و شما هم انتظار دارید تا بهشت خود را از یکی از آنها دریافت کنید. موعد تحویل پروژه که می رسد شما با صحنه ای عجیب روبرو می شوید که باور آن سخت است. محتوایی که اکثرا یا کپی هستند یا به دست بازنویسی غیر اصولی سپرده شده اند.

در صورتی که شما مبلغ پروژه را به دورکار خود پرداخت کرده اید و میخواهید پروژه خودتان را تحویل بگیرید ولی کیفیت لازمه را ندارد که البته در ۹۹٪ موارد نویسنده سایت دورکاری زیر بار این مسئله نخواهد رفت. پس در نتیجه به این مسئله باید واقف باشیم که آژانس های تولید محتوا حداقل کیفیت تضمین شده ای را به مشتریان خود ارائه می دهند که ما در الو محتوا همیشه گفته ایم که مشتری تا راضی نباشد از پیش ما نخواهد رفت. این خود ضمانتی از تعهد مجموعه را برای مخاطبین ما فراهم می کند.

استخدام نویسنده برای مجله

مجله چه به صورت آنلاین باشد چه به صورت فیزیکی اولین رکنی که نیاز دارد استخدام نویسنده برای مجله است. استخدام این نوع نویسنده ها کار آسانی نیست و حتما باید از قدرت نگارش بسیار بالایی برخوردار باشند زیرا نوشتار نوشتاری است که نمی تواند از زبان نویسنده های عمومی بیان شود و فنی بودن و داشتن مهارت در حوزه بیان زبان فارسی را لازمه کاری خود دارند. این نوع نویسنده ها اصولا بدون سابقه کاری نمی توانند در نشریه ای استخدام شوند و اولین چیزی که از این نوع نویسنده ها طلب می شود داشتن تجربه های زیاد در این زمینه است.

ویژگی های یک نویسنده

– دانش و آگاهی بالا : این به آن معنا نیست که در به‌کار گیری نویسنده مدرک تحصیلی مهم است. غالبا مدیران سایت های اینترنتی برای استخدام نویسنده به دنبال فردی با اطلاعات بالا و یا توان یادگیری سریع برای دستیابی به مطالب و مقالات مرتبط با سایت خود هستند . بنابراین یک نویسنده با هر مدرک تحصیلی که داشته باشد میتواند کار نویسندگی سایت را آغاز کرده و به مرور در کار خود مهارت و علم بیشتر کسب کند.

رعایت اصول بهینه سازی مطالب

حتما میدانید که نمایش داده شدن مطالب یک سایت در موتورهای جستجو تابع قوانین و اصولی است که در صورت رعایت شدن آنها در نگارش یک متن و تهیه محتوا ، ربات های هوشمند موتورهای جستجو آن مطلب را ارزشمند شمرده و با توجه به رتبه ای که کسب میکند در طبقه بندی نمایش قرار میدهند .

به این اصول و قوانین اصطلاحا سئو گفته میشود. بنابراین هرچه نویسنده اصول سئو را بیشتر در نگارش مطالب خود رعایت کند ارزش مطلب بیشتر شده و در لیست رتبه بندی در اولویت بهتری قرار میگیرد و به این ترتیب بازدیدکننده های بیشتری از موتورهای جستجو به سایت وارد میشوند.

خلاقیت ذهنی

شاید از خودتان بپرسید خلاقیت ذهنی چه اثری در کار نویسنده دارد. بعضی از سایت ها موضوع هدف را در اختیار نویسنده قرار میدهند و از او میخواهند در مورد موضوع مطرح شده مطلبی ارائه کند و یا محوریت کلی سایت را برای وی تعریف کرده و کار انتخاب موضوعات را به نویسنده محول میکنند. بنابراین خلاقیت ذهنی به نویسنده کمک میکند تا مطالب مخاطب پسندی انتخاب کرده و به این صورت به جذب کاربر و مخاطب هدف ، کمک کند.

دانستن زبان های مختلف

بعضی سایت ها ، ترجیح میدهند مقالات یا مطالب را از سایت های خارجی گرفته ، ترجمه کرده و در سایت خود به نمایش بگذارند ، در این زمان به‌کار گیری نویسنده‌ای که توانایی ترجمه و نگارش به زبان های دیگری جز زبان مادری دارد در اولویت استخدام قرار میگیرد.

نویسنده سایت

علاقمندی به نگارش و مطالعه

شغل نویسندگی سایت اگر چه با نویسندگی به معنای عام آن تفاوت هایی دارد اما ، یک نویسنده موفق کسی است که به نوشتن نه به عنوان یک شغل و منبع درآمد که به چشم یک علاقه قلبی نگاه کند و به این مسئله علاقمند باشد. در غیر این صورت نوشتن مطالب و یا ادیت کردن مطالب دیگران ممکن است کار خسته کننده ای باشد.

در دسترس بودن

یک نویسنده باید همیشه در دسترس باشد و ساعت کاری مشخص داشته و عملکرد کار خود را با کارفرما در میان  بگذارد ، مخصوصا اگر نویسنده به صورت دورکاری همکاری میکند بهتر است با استفاده از شبکه های اجتماعی موضوعات کاری خود را مرتبا با مدیر سایت در میان بگذارد.

درآمد و مزایای نویسندگی برای سایت‌ها

گاهی استخدام یک نویسنده به صورت تمام وقت صورت میگیرد و شخص ساعت کاری مشخص داشته و بنابراین بر اساس ساعت کاری خود درآمد کسب میکند ، اگر استخدام نویسنده به صورت حضوری باشد به این معنا که شخص در دفتر کار حضور پیدا کند ، مطابق با قوانین وزارت کار در این خصوص حقوق و مزایا دریافت میکند.

اما گاهی استخدام نویسنده به صورت دورکاری است ، در این صورت ، زمان کاری نویسنده در اختیار خودش است و میتواند هر زمان که فراغت بیشتری دارد به کار نویسندگی مشغول شود ، در این صورت نویسنده و صاحب سایت با هم در مورد درآمد توافق میکنند ، گاهی به صورت پروژه ای همکاری میکنند و یا گاهی کارفرما تعداد ثابتی از مطالب را برای نویسنده در نظر میگیرد و بر اساس آن حقوق پرداخت می شود. اما اصولا پرداخت حقوق به نویسنده بر اساس کیفیت مطالب نگارش شده و همچنین بر اساس تعداد کلمات موجود در یک مطلب در نظر گرفته میشود.

با این تعاریف ممکن است فکر کنید یک نویسنده فعال در دنیای دیجیتال درآمد زیادی نخواهد داشت اما همانطور که گفته شد اگر علاقمند به نوشتن و یادگیری بیشتر باشید میتوانید با درآمد کم نویسندگی سایت را آغاز کرده و هرچه تجربه بیشتری کسب کنید با رزومه قوی تر ،  درآمد خود را بیشتر کنید.

نویسنده سایت

وظایف نویسنده

در استخدام نویسنده برای سایت اصولا وظایف وی توسط کارفرما تعریف میشود ، برای مثال بعضی سایت ها آموزشی هستند و به دنبال اشخاص با تجربه و مهارت میگردند تا بتوانند محتوای آموزشی حرفه ای برای آن ها تهیه کند. بعضی سایت ها مقالات و اخبار خارجی منتشر می کنند و نویسنده ای استخدام میکنند که توانایی ترجمه متون و مقالات از زبان های دیگر به زبان مادری را داشته باشد.

برخی از سایت ها در استخدام نویسنده شرایط خاصی ندارند و نویسنده می تواند مطالب را از سایت های دیگر کپی کرده و با یک ادیت ساده در سایت مقصد منتشر کند. گروهی از سایت ها مطالب دست اول و نگارش شده توسط خود نویسنده را میخواهند ، بنابراین در استخدام نویسنده به دنبال فردی با مهارت نگارش متن و دانش بالا هستند.

در دنیای دیجیتال امروز ، محتوای دیجیتالی جایگزین مکتوبات و جزوات فیزیکی شده است . بنابراین بسیاری از کاربران در زمینه های گوناگون مثل خواندن اخبار روز ، جستجوی مقالات علمی ، آموزش در زمینه های گوناگون و یا حتی انجام برخی کارهای روزمره سراغ سایت های اینترنتی ، کتاب های الکترونیک و ویدئوهای آموزشی موجود در فضای مجازی میروند . به همین دلیل امروزه میتوان با داشتن آگاهی و دانش آی تی به راحتی یک کسب و کار سودمند و پر بازده و در عین حال نیازمند سرمایه کم برای خود ایجاد کرد. داشتن سایت های اینترنتی فروشگاهی ، مجلات الکترونیکی ، سایت های آموزشی و یا حتی ترجمه آنلاین میتواند راهی مطمئن و حرفه ای برای کسب درآمد و همچنین زمینه اشتغال برای بسیاری از جوانان علاقمند باشد.
برای آغاز به کار و فعالیت یک سایت یا وبلاگ با هر محوریتی که مورد نظر گرداننده آن است در ابتدا یک نویسنده یا تولید کننده محتوا لازم است که آنچه قرار است کاربران را به سایت مورد نظر راهنمایی کند را به صورت مطالب هدفمند تهیه و در وبسایت منتشر کنند.

استخدام تولید کننده محتوا

شاید شما به عنوان گرداننده و یا صاحب یک سایت اینترنتی با موضوعیت خاص استعداد و یا زمان مناسب برای نوشتن مطالب مربوط با محوریت سایت خود را نداشته باشید. برای انتشار مطالب مفید و کاربردی و کاربر محور باید توجه داشت که اصول خاصی در این زمینه رعایت شود. به این اصول بهینه سازی مطالب و طراحی و قالب و کلیه امور این چنینی سئو گفته میشود که رعایت کردن آن باعث میشود سایت شما از نظر موتورهای جستجو که مهمترین کانال ارتباطی سایت شما و کاربران است ارزشمند تلقی شده و سالم ترین راه برای افزایش بازدید از مطالب در اختیار شما باشد.
از آنجا که اصول یاد شده متنوع است و یادگیری و استفاده از آنها به یک تخصص ویژه نیازمند است پیشنهاد میکنیم کار تولید محتوا را به یک کارشناس تولید کننده محتوا بسپارید تا مطالب شما به بهترین شکل نگاشته شده و در اختیار کاربران قرار گیرد.

برای استخدام کارشناس تولید محتوا باید این شرایط را در نظر بگیرید:

ویژگی های مثبت کارشناس تولید محتوا

 • آشنایی کامل با فضای مجازی
 • تسلط به اصول نگارش ( فارسی و انگلیسی ) متناسب با محوریت مطالب سایت
 • آشنایی با نرم افزارهای نگارشی ، گرافیکی و تصویر ساز
 • تسلط به اصول بهینه سازی مطالب
 • آشنایی کامل با الگوریتم های موتورهای جستجوی پر کاربرد
 • علاقمند به نویسندگی و دارای ذهن خلاق
 • منظم و خوش قول
 • از آنجا که معمولا حضور یک کارشناس تولید محتوا در دفتر کار الزامی نیست داشتن روحیه همکاری و وظیفه شناسی از مهمترین شاخصه های مثبت در استخدام کارشناس تولید محتوا برای سایت است.
 • همچنین میتوانید با آموزش های دوره ای و یا جلسات معارفه و بحث و پیگیری در صورت لزوم احساس امنیت شغلی و بالابردن روحیه اشتغال را در کارشناسان تولید محتوا افزایش دهید.

شروع به کار کارشناس تولید محتوا

برای آغاز کار کارشناس تولید محتوای سایت خود در ابتدا باید توضیح کاملی از شرایط و اهداف سایت خود در اختیار وی قرار دهید تا آشنایی اولیه با موضوع کاری خود در اختیار داشته باشد.
از تولید کننده محتوا بخواهید مطالب دست اول و با استفاده از کلمات کلیدی و رعایت چگالی کلمات و همچنین مطالب ترجمه شده و یا نگارش شده توسط خود را در اختیار شما قرار دهد تا در سایت خود از آن استفاده کنید. برای اینکه همیشه مطالب خوب و پر مخاطبی داشته باشید میتوانید از وی بخواهید تا توسط ابزارهای ویژه موتورهای جستجو کلماتی که بیشتر توسط کاربران در حیطه کاری شما جستجو میشوند را فهرست کرده و از آنها به عنوان کلمات کلیدی استفاده کند.
مهمترین گام در شروع همکاری با یک تولید کننده محتوا داشتن یک قرارداد کاری که در آن وظایف و زمان کاری وی مشخص شده است می باشد. شما میتوانید برای بالا بردن راندمان کاری تولید کننده محتوا زمان کاری منعطفی برای وی در نظر بگیرید تا با ذهن باز و در زمان مناسب مطالب سایت شما را آماده کند.
اگر به صورت دورکاری با یک کارشناس تولید محتوا همکاری میکنید میتوانید در زمان شروع هر پروژه میتوانید با کمک شبکه های اجتماعی تمامی مراحل کار را با هم بررسی کرده و در صورت نیاز از مشاوره یکدیگر بهره مند شوید و در صورت بروز اشکال و یا سوال به راحتی با هم در ارتباط باشید.
آنچه کار را برای شما و یک تولید کننده محتوا برای سایت لذتبخش تر میکند همکاری متقابل و روحیه تیمی است به گونه ای که حضور یا عدم حضور فیزیکی کارفرما و یا تولید کننده سایت باعث احساس عدم امنیت از طرف هریک از شما نباشد.
از تولید کننده محتوای سایت خود بخواهید تا همیشه مطالب تازه ای در زمینه موضوعی سایت شما در اختیار داشته باشد ، پس تسلط به جستجوی هدفمند در دنیای اینترنت میتواند یکی از فاکتورهای مثبت در استخدام تولید کننده محتوا در سایت باشد.

استخدام تولید کننده محتوا در زمینه های مختلف

-اگر صاحب یک فروشگاه مجازی هستید بهتر است از کارشناس تولید محتوایی استفاده کنید که به اصول بازاریابی و تبلیغاتی آشنا باشد. تولید کننده محتوا برای یک سایت فروشگاهی باید ذهن خلاقی در ارائه و معرفی محصولات و ترغیب مشتریان برای خرید از یک فروشگاه اینترنتی به وسیله کلمات داشته باشد.
– اگر کارشناس تولید محتوا قرار است برای یک سایت خبری ، تحلیلی ، تولید محتوا کند بهتر است از وی بخواهید تا منابع موثقی برای تولید محتوای خود در نظر داشته باشد . چرا که انتشار مطالب کذب ، زرد و حاشیه ساز گاهی دامن زدن به یک شایعه دردسرساز است که نهایتا منجر به مجازات منتشر کننده خبر خواهد شد.
– در صورتیکه قصد دارید یک تولید کننده محتوا برای سایت آموزشی خود استخدام کنید ، از وی بخواهید تا با استفاده از انواع محتوای گرافیکی ، صوتی ، تصویری و متنی مرتبط با فعالیت شما ، زمینه استقبال کاربران از مطالب آموزشی شما را فراهم کند. استخدام یک تولیدکننده محتوا با خصوصیات مثبت آشنایی حداکثری با نیاز کاربران به شما کمک میکند تا مطالب آموزشی بهتری تهیه کرده و با رعایت اصول نگارش و سئو بدون نیاز به هزینه زیاد جهت تبلیغات کاربران مشتاق را از طریق موتورهای جستجو به سایت خود هدایت کنید.
با رعایت نکات یاد شده در استخدام کارشناس تولید محتوا برای سایت ، میتوانید انتخاب بهتری داشته و همکاری مستمر و رضایت بخشی با تولید کننده محتوای مربوط به سایت خود داشته باشید.

پرسش و پاسخ تکمیلی

Sina

خیلی مقاله خوب و مفیدی بود ممنون ازتون...??

پاسخ دادن
سحر

من ۵ تا داستان نوشتم و استعداد نویسندگی دارم اما نمیدونم برای پیشرفتم چکار مدتونم بکنم

پاسخ دادن
فاطمه وظیفه شناس

خوبه. من تو بیشتر زمینه ها علاقه و مهارت دارم

پاسخ دادن
Sadra
در پاسخ به سحر گفت:

باید با کسانی که در این زمینه تخصص یا حداقل تجربه و اطلاعات دارن، مشورت کنین و به کسانی مثل اساتید ادبیات، دوستان واقعا کتاب‌خوان، دبیران حاذق رشته مرتبط و... داستلن‌هاتون رو معرفی کنین تا در پیشرفتتون کمکتون کنن. درصورتی که یک کار واقعا کار خوبی باشه، میتونین از ارائه اونها به سایت ها و مجلات و روزنامه‌ها شروع کنین و اسمی در کنین. إن‌شاءالله موفق باشین! ;-)

پاسخ دادن
یاشار
در پاسخ به سحر گفت:

سلام من نویسنده ام و می خوام یک مجله بزنم

پاسخ دادن
یگانه

میخواستم بدونم نویسنده هارو با هر سنی قبول میکنید؟

پاسخ دادن
دختر بچه

سلام.من سنم کمه .میتونم استخدام شم یا پیشنهاد کار بگیرم

پاسخ دادن
ناشناس
در پاسخ به سحر گفت:

من هم علاقه و استعداد دارم.اما سنم زیر 18 ساله .کسی میتونه بهم بگه پیشنهاد کار داره برام

پاسخ دادن
حلیمه فلاح نژاد

استعداد نوشتن رمان داستان جاذبه گردشگری

پاسخ دادن
امیرحسین

من نویسنده متون ادبی هستم. تو کارمم حرفه ای هستم اما جایی برای استخدام پیدا نمیکنم

پاسخ دادن

سلام با عشق بسیار ''اگر قلم نویسندگی در وجود دل ها نبود نه شیرین فرهاد بود نه لیلی مجنون?من عاشق را راهی نشان دهید که استعدادم را به همه ی جهان نشان دهم

پاسخ دادن
سیاوش

من چطور شروع به کار کنم

پاسخ دادن
مبینا

سلام من تا الان دوتا رمان نوشتم و براش کانال هم زدم در تلگرام و همچنین ذهن خلاقانه ای دارم اما نمیدونم باید به کدوم سایتی برم که به نویسنده نیاز داشته باشن

پاسخ دادن
مرادی

سلام من نویسنده هستم وبه تازگی هم کتابی نوشتم. وخیلی علاقه دارم که همکار کنم .

پاسخ دادن
فاطمه
در پاسخ به مبینا گفت:

درود وادب بنده فارغ التحصیل مطالعات زنان به نویسندگی بسیار علاقه مندم بخصوص درحوزه زنان ..‌‌..چگونه میتونم باشما همکاری کنم؟

پاسخ دادن

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید