استخدام تولید محتوا برای سایت

 • نویسنده : آیسان فرهادی
 • زمان مطالعه : 7 دقیقه
 • تاریخ انتشار : 1398/04/28
استخدام تولید محتوا برای سایت

هرآنچه که باید در رابطه با استخدام تولید محتوا برای سایت بدانید در این مقاله برای شما آورده شده است. با الو محتوا همراه باشید.

شرح شغلی استخدام تولید محتوا برای سایت چیست؟ مسئولیت های کلی برای استخدام تولید محتوا برای سایت چیست؟ مسئولیت‌های تخصصی برای استخدام تولید محتوا برای سایت چیست؟ توجه به چه مهارت‌هایی برای استخدام تولید محتوا ضروریست؟

استخدام تولید محتوا

 

شرح شغلی استخدام تولید محتوا برای سایت

شرح شغل تولید محتوا مجموعه‌ای از وظایف اصلی برای تولید محتوا بر اساس کلمات کلیدی در تاریخ مشخص شده است. البته که این تعریف همه مسئولیت این شغل را شامل نمی‌شود یا تعریف نمی‌کند. وظایفی که انتظار می‌رود از طرف تولید کنندگان محتوا انجام شود ممکن است از زمانی به زمان دیگر متفاوت باشد.

مسئولیت های کلی برای استخدام تولید محتوا برای سایت

گزارش به متخصص بازاریابی محتوای ارشد انجام دهید.

 • گسترش دامنه شخصیت‌های خریدار برای کمک به ایجاد و ارائه کمپین‌های خلاقانه برای طیف وسیعی از مشتریان، شروع و تولید کنید.
 • افزایش محتوای بهینه بر اساس SEO و کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی مختلف.
 • به حداکثر رساندن فرصت برای تعامل، نمایه سازی، رتبه بندی در موتورهای جستجو
 • تولید محتوا در سایت، که شامل: متا محتوا، پست مهمان، ویژگی ها، توضیحات محصول، پست های وبلاگ، مطبوعات
 • انتشارات، مقالات سفید، راهنماها، نسخه تبلیغاتی برای پیشنهادات و مسابقات و سایر مطالبات طبق آن چه که از طرف کارفرما از شما  خواسته شده است.

استخدام تولید محتوا

مسئولیت های تخصصی برای استخدام تولید محتوا برای سایت

 • کمک به توسعه استراتژی مبارزات انتخاباتی که شامل ایده‌های تاکتیکی برای استراتژی کمپین است.
 • برای ایجاد محتوای وب سایتی مناسب برای طیف وسیعی از مشتریان، از جمله کلید واژه استراتژیک شده قرار دادن کلید واژه در عبارت متن بازاریابی  که قانع کننده و متقاعد کننده باشد.
 • تولید نسخه‌های تبلیغاتی جذاب
 •  برای ویرایش و بهینه سازی محتوای آنلاین ارائه شده توسط مشتریان
 • ایجاد محتوا برای کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی
 • تولید محتوای سایت از ابتدا برای ایجاد سایت جدید بر اساس توجه مخاطبین
 •  همکاری با تیم جستجوگرها و رسانه‌های اجتماعی برای درک اهداف مشتری
 •  پاسخ دادن به نظرات کاربران در زمان بندی مشخص هماهنگی با مشتریان و آژانس‌‌های خارجی که به موقع و کارآمد هستند، با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.
 • یک درک قوی از محصولات، رقابت، صنعت، اهداف بازاریابی و اهداف هر یک از مشتریانی که محتوای خود را تولید می‌کنید داشته باشید.
 •  تلاش برای برتری در کار خود برای جذب مشتریان جدید
 • شناسایی و ارزیابی کانال‌هایی که ممکن است برای اهداف تبلیغاتی استفاده شوند.

استخدام تولید محتوا

توجه به چندین مهارت برای استخدام تولید محتوا

۱. در واقع، هر کس در اینترنت می‌تواند محتوای تولیدی شخص دیگری را بیابد و آن را بازنویسی کند. اما تولید کنندگان محتوای موفق می‌دانند که این کار کافی نیست که فقط متنی مربوط به تخصص خود را به اشتراک بگذارند. گای کاوازاکی، نویسنده‌ی محبوب نیویورک تایمز می‌گوید: شما باید خود را بعنوان یک متخصص تولید محتوا معرفی کنید و به طور واقعی با جوامع خود ارتباط برقرار کنید. فقط اشتراک گذاری محتوا کافی نیست مشارکت با محتوا به وسیله محتوایی که به اشتراک می‌گذارید آن را فقط به شما منحصر می‌کند. حالا که شروع به استفاده از اینترنت برای بالا بردن دانش خود می‌کنید، احتمالا اطلاعات عمیق‌تری نسبت به آنچه فکر می‌کنید، می‌گیرید. بنابراین اطمینان داشته باشید در هنگام به اشتراک گذاری محتوای خود با دیگران، خوانندگان خود را به اطلاعات اضافی، مفید یا حتی تفکر و یا نظر وا دارید.

۲. این امر برای شما بسیار مهم است که محتوای شما توسط مخاطبان شما دیده شود. در سال ۲۰۱۸، ۶۱ درصد از متخصصان اظهار داشتند که تولید ترافیک و هدایت، چالش بازاریابی بزرگی است. فقط به این دلیل که شما محتوای آنلاین را منتشر میٰ‌کنید، به این معنا نیست که شما ترافیک زیادی خواهید داشت. برای دریافت محتوا‌، ابتدا باید روی یک شاخص عملکرد کلیدی (KPI) تمرکز کنید و محتوای خود را بر اساس آن بهینه سازی کنید. یک KPI معیار خاصی است که انتخاب کرده اید تا اندازه گیری کنید که محتوای شما در مقایسه با انتظارات شما چگونه است.

KPI مدرن شامل موارد زیر است:

 • ترافیک رسانه‌های اجتماعی، تعداد بازدیدکنندگان که از پست رسانه‌های اجتماعی به محتوای شما دسترسی پیدا می‌کنند.
 • ترافیک مستقیم، تعداد بازدیدکنندگان‌، با وارد کردن آدرس اینترنتی وب سایت به طور مستقیم در نوار آدرس مرورگر خود به محتوای شما دسترسی پیدا می‌کنند.
 • ترافیک ارگانیک، تعداد بازدیدکنندگان که از لینک موتور جستجوی به محتوای شما دسترسی پیدا می‌کنند.
 • ارسال‌ها، تعداد افرادی که از وب سایت شما بازدید می‌کنند و اطلاعات خود را در اختیار شما قرار می‌دهند.

 

استخدام تولید محتوا

برای مثال، اگر شما یا کارفرمای خود تصمیم به تمرکز بر ترافیک آلی داشته باشید، این یک ایده خوب برای مطالعه الگوریتم جستجوی Google است تا بدانید که محتوای خود راچگونه رتبه بندی می‌شود. سپس محتوای خود را بهینه کنید تا به خوبی تحت KPI ترافیک ارگانی قرار گیرد. دانش بیشتری از KPI های موجود برای سازندگان محتوا در حال حاضر، درصد موفقیت شما را به عنوان یک تولید کننده محتوا بالا می‌برد.

۳. تولید کنندگان محتوا موفق می‌دانند که موفقیت آن‌ها نه تنها به اشتیاق‌شان، بلکه به کسانی که این تخصص را از آن‌ها آموخته‌اند، الهام گرفته و از ایده‌های آن‌ها استفاده کرده اند تا به روش‌های مختلف فکر کنند بستگی دارد. این کار یکی از راه‌های تولید محتوا موفق است. آن‌ها این حقیقت را قبول کرده‌اند که هرچقدر در تخصص خود موفق باشند یادگیری بیشتر از آنچه که از قبل می دانند وجود دارد در نتیجه آنها برای درک  شیوه های جدید تفکر اشتیاق دارند. شبکه اینترنت شما را مجبور می‌کند که این کار را انجام دهید. این زمان را می‌توانید برای یاد گرفتن از ایده‌های دیگران استفاده کنید و آن‌ها را در کنار هم قرار دهید. با استفاده از فرصت‌های بی‌شماری که برای انجام آن دارید، عادت به یادگیری از شبکه را ایجاد کنید. شبکه اجتماعی هیچ شباهتی به همدیگر ندارند! برخی از زمان خود را در توییتر، فیس بوک و LinkedIn صرف کنید تا ببینید که رهبران فکری در صنعت شما از چه ایده هایی استفاده می‌کنند و آنها را دنبال کنید. هنگامی که شما این کار را انجام می‌دهید، می‌توانید به مهارت‌های شخصی خود کمک کنید.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید