101 موضوع ایمیل جذاب در سال 2021

  • نویسنده : سمیرا فهیمی
  • زمان مطالعه : 19 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1400/05/27
101 موضوع ایمیل جذاب در سال 2021

در این پست‌، من 101 موضوع ایمیل جذاب (تیترهای ایمیل که مردم با مشاهده‌ آن‌ها ترغیب می‌شوند ایمیل را باز کنند) را ارائه میکنم که شما می‌توانید از آنها استفاده کنید و اگر یکی از مشترکان ایمیل ما هستید، حداقل 20٪ احتمال دارد که شما در محتوای این لیست اثرگذار بوده باشید. اگر این مساله در مورد شما صدق می‌کند، لطفاً برای کمی دژاوو آماده شوید (چون نویسنده بر اساس موضوعات ایمیلی که به مشترکان خود ارسال می کرده و مورد توجه آنها واقع می شده، توانسته موضوع نویسی برای ایمیل و لیست خود را به دست آورد، در نتیجه احتمالا موضوعات برای مشترکان آشنا خواهد بود).

بهترین موضوعات ایمیل

اگرچه در حال حاضر یکی از مناسب ترین پست های وبلاگ را می‌خوانید، اما در اینجا، فقط مطالب مربوط به موضوعات ایمیل را مشاهده نخواهید کرد. در اینجا من 8 عنصر از هر موضوع خوب را تجزیه و تحلیل خواهم کرد و شما آنالیز 10 موضوع برتر سال 2021 را دریافت خواهید کرد.

به این ترتیب، هنگامی که خواندن این پست به پایان رسید، می‌توانید: با عملکرد بهتر شروع به تجزیه و بازسازی و تکثیر عناصر موضوعات کنید، یا اگر تاکنون موضوعات ایمیل ما را ندزدیده‌اید، حالا قادر خواهید بود این کار را انجام دهید.

8 آیتم مهم در بررسی بهترین عناوین ایمیل

من در بررسی بهترین عناوین و موضوعات ایمیل، هشت عنصر پیدا کرده‌ام که می‌خواهم آنها را برای شما تجزیه تحلیل کنم:

1. موضوع نیازهای اساسی مردم

اینها موضوعات مربوط به نیازهای اساسی و مصارف روزمره مردم هستند؛ شما باید بیشتر از همه از آنها استفاده کنید. معمولاً مستقیم هستند و در مورد منافع خاصی که مخاطبان شما با باز کردن ایمیل به دست می آورند، توضیح می‌دهند. خطوط موضوعی موجود در متن ایمیل که مربوط به منافع شخصی است با دادن سرنخ به مشترکان، در درک محتوای ایمیل شما، به آنها کمک می‌کند.

2. کنجکاوی

اگر سرخط‌های مربوط به منافع شخصی جواب دهند (زیرا منافع مستقیمی را برای مشترکان به همراه دارند)، مطالب مبتنی بر کنجکاوی دقیقاً در خلاف جهت عمل می‌کنند. آنها علاقه و کنجکاوی مشترکان را بدون دادن اطلاعات بیش از حد، تحریک می‌کنند و منجر می‌شوند مشترکان بیشتری ایمیل را باز کنند. هر چند مراقب باشید، زیرا موضوعات مبتنی بر کنجکاوی می‌توانند به سرعت تکراری شوند و به احتمال زیاد اعتبار خود را از دست می‌دهند.

3. پیشنهاد دهید

اگر سرخط‌های مربوط به منافع شخصی جواب دهند (زیرا منافع مستقیمی را برای مشترکان به همراه دارند)، مطالب مبتنی بر کنجکاوی دقیقاً در خلاف جهت عمل می‌کنند. آنها علاقه و کنجکاوی مشترکان را بدون دادن اطلاعات بیش از حد، تحریک می‌کنند و منجر می‌شوند مشترکان بیشتری ایمیل را باز کنند. هر چند مراقب باشید، زیرا موضوعات مبتنی بر کنجکاوی می‌توانند به سرعت تکراری شوند و به احتمال زیاد اعتبار خود را از دست می‌دهند.

4. اضطرار و کمیابی

این قدرتمندترین نوع موضوعی است، که در اختیار دارید. عناوین موضوعی که فوریت و کمبود را عنوان می‌کنند، به خوانندگان می‌گویند که اکنون باید اقدام کنید. اما بسیاری از این موارد می‌تواند منجر به فرسودگی لیست (در صورت تکرار زیاد این کار، مخاطب میفهمد یک تریک برای بازکردن ایمیل بوده است)شود، بنابراین با کمترین استفاده و البته فقط در مواقعی که زمان محدود یا دیگر محدودیت‌ها را داشته باشید، از آنها استفاده کنید.

5. انسانیت

فراموش نکنید که ایمیل خود را برای یک سری انسان می‌فرستید! بعضی اوقات باید از مشترکین خود تشکر کنید، برای آنها داستانی در مورد خود بگویید یا برای جلب توجه آنها جذابیت انسانی ایجاد کنید.

6. اخبار

آگاهی دادن به مخاطبان خود در مورد تحولات جدید در زمینه خود، در نظر مشترک برای شما اعتبار و اقتدار ایجاد می‌کند و تعداد مشترکان و آمار بازگشایی ایمیل‌های شما را بالا نگه می‌دارد. این خطوط موضوعی اغلب وقتی با عنصر کنجکاوی ترکیب شوند به خوبی نتیجه می‌دهند.

ایمیل مارکتینگ

7. اثبات اجتماعی

یک ویژگی اساسی انسان این است که هنگام تصمیم‌گیری نگاه می‌کنیم که بقیه قصد انجام آن کار را دارند یا خیر. با ذکر داستان‌هایی درباره موفقیت فردی، نام‌های آشنا یا برجسته کردن تعداد زیادی از افراد در حال استفاده از محصول یا خدمات، می‌توانید این مورد را در سرخط ایمیل خود استفاده کنید.

8. داستان

گفتن یک داستان، یا حداقل تحریک‌آمیز عنوان کردن ابتدای داستان در موضوع، راهی منحصر به فرد برای برجسته کردن ایمیل و دریافت نرخ باز کردن بالای ایمیل توسط مشترکان مورد نظر شماست.

ده تیتر برتر ایمیل سال 2021

در ادامه با هم ده مورد از برترین تیترهای ایمیل در سال 2021 را بررسی میکنیم:

10. چگونه با بازاریابی دیجیتال همراه شویم

محتوای : اقساط و تخفیف فوری

بازده بازشدن ایمیل: 15.80٪

تجزیه و تحلیل: ما دیدیم که استفاده از “چگونه” در عناوین موضوعی اعتبار ایجاد کرده و نظر خوانندگان را به خود جلب می‌کند. مشترکان شما می‌خواهند چیزی را بیاموزند که فکر می‌کنند هنوز نمی‌دانند و معتقدند ممکن است برای آنها مفید باشد. دیجیتال موضوعی است که به نظر می‌رسد هر روزه تغییر می‌کند. همگام شدن با تغییرات در بازاریابی می‌تواند بسیار دلهره‌آور باشد، بنابراین ، محتوایی که به شما نشان می‌دهد چطور ادامه دهید و اطلاعات خود را به روز رسانی کنید، فوق العاده ارزشمند است و جلب توجه می‌کند.

9. چرا اولین بیزنس من شکست خورد

محتوا : پیگیری رویداد تونی رابینز(یک فروشنده)

نرخ باز شدن ایمیل: 15.92٪

تجزیه و تحلیل: همراه با حفظ نمودنِِ  حالت تحریک کردنِِ کتجکاوی مخاطب، در موضوع ایمیل، حالت اعتراف به خودم گرفتم. با شناسایی عمده مخاطبان لیست که  “بازاریاب”بودند و توجه به اینکه محتوا چیزی است که امروزه تقریباً همه بازاریابان به آن نیاز دارند (اصطلاح مشهور بیل گیتس، “محتوا پادشاه است“) ضمن مطرح کردن و اعتبار بخشیدن به خودمان به عنوان مرجع، من هم اطلاعات ارزشمندی را به مشترکان خود می‌دهم که در ضمن باعث می‌شود مشترکان ایمیل را باز کنند.

8- اتفاقی بزرگ در راه است

محتوا : فروش شتاب دهنده فلش مارک آوریل

نرخ باز شدن : 16.08٪

تحلیل : همه ما یک تیزر خوب را دوست داریم. این موضوع، یک نمایش کامل است. شما می‌خواهید توجه خواننده را به خود جلب کنید و آنها را وادار کنید که همزمان پیام شما را دنبال کنند. فقط مطمئن شوید که موضوع ایمیل به نحوی به محتوا مربوط باشد چون شما نمی‌خواهید چوپان دروغگو باشید.

7. لعنتی 21601…. میلیون؟!؟!

محتوا : تبلیغ آزمایشگاه با دسترسی آزاد

نرخ بازشدن : 17.35٪

آنالیز : این موضوع یک برد چندجانبه است. یعنی ناسزا (لعنتی- البته اصلش holy crab بود) مانند نمک است؛ کمی فحش بانمک است اما استفاده زیاد آن باعث خراب شدن داستان می‌شود و گرچه ما همواره از “فحاشی” طرفداری نمی‌کنیم، اما در صورت نیاز از آن استفاده خواهیم کرد.

همچنین با استفاده از یک عدد در موضوعات خود، باز شدن ایمیل را افزایش خواهید داد که این قضیه اثبات هم شده است. اگر یک عدد بسیار مشخص باشد، امتیاز هم می‌گیرید و مانند مورد 8، فاکتور کنجکاوی در این مورد بسیار نمود دارد.

6. تکنیکهای بازاریابی در طول یک بحران

محتوا : خبرنامه 21 مارس 2020

نرخ بازشدن : 19.9٪

تجزیه و تحلیل: بیایید با واقعیت مواجه شویم. امسال افتضاح بود. میلیون ها کسب و کار به دلیل بحران کرونا گرفتار رکود شدند و صنعت بازاریابی نیز از این قاعده مستثنی نبود. منطقی است که اصول راهنمایی بازاریابی در این دوره، خوراک محبوبی برای بازاریابان (اکثریت مشترکان ما) باشند. هنر ما در اینجا، خواندن فکر و توجه به دغدغه‌های مشترکان لیست‌مان بود. توجه داشته باشید که این سرخط در ماه مارس، یعنی زمانی که مساله بیماری تازه در ذهن مردم شکل گرفته بود و احتمالاً روی آن کلیک می‌شد، استفاده شد. زمان باید به درستی انتخاب شود و این سرخط شاید در تابستان خیلی جواب ندهد (به دلیل فروکش کردن موضوع کرونا در افکار عمومی).

email marketing

5. آغاز 80% تخفیف در 3..2…1….

محتوا: فروش محتوای بازاریابی

نرخ باز شدن : 22.54٪

آنالیز : کمیابی یا کمبود یک محصول، یکی از اصول اقناع مردم و به نظر من از بهترین ها است. هیچ راهی بهتر از این در جهت تحریک کسی برای اقدام کردن وجود ندارد؛ اینکه به او بگوییم اگر چنین کاری نکند، چیز بزرگی را از دست خواهد داد. (توجه: این نامه یک نامه مرتبط به نامه اصلی است که هفته قبل ارسال شده بود و نامه مورد بحث به منظور جلب نظر افرادی که نامه قبلی را از دست داده بودند، ارسال شد. معمولا در این حالت نامه زیاد باز نمی‌شود، اما در این مورد، از این شکلک مربع ساده استفاده شد که آن را جالب‌تر کرد؛ زیرا برای مشترک اینگونه به نظر می‌رسید که انگار محتوا بارگیری نشده است. فقط مطمئن شوید که خیلی به این تاکتیک تکیه نمی‌کنید تا مثل چوپان دروغگو بی‌اعتبار نشوید.

4. میخری؟

محتوا: فروش اقساطی محتوا

نرخ بازشدن ایمیل : 25.12٪

تجزیه و تحلیل : هدف نهایی یک سرخط، آن است که گیرنده، ایمیل را باز کند و گاهی اوقات موجز و مختصر صحبت کردن، بهتر است. این موضوع با یک سوال ساده و 3 حرفی می‌تواند در صندوق ورودی در میان سایر موضوعات عمومی و طولانی‌تر بیشتر به چشم بیاید

3. مایلید با 195 تومان، مجوز بازاریابی در بخش محتوا بگیرید؟

محتوا : فروش محتوای بازاریابی

نرخ بازکردن نامه : 25.27٪

آنالیز: این علامت سوال تصادفی نیست. دوره صدور گواهینامه تسلط بر بازاریابیِ محتوا یکی از محبوب ترین هاست و وقتی ما آن را مشترکان می‌فروشیم همیشه یک ححراج بزرگ محسوب می‌شود. قیمت عادی 495 تومان است و این قیمت در سرخط 61% تخفیف دارد. افراد زیادی به این تبلیغ علاقه‌مند بودند. برای مخاطبان جدی، این مقدار از تخفیف این سوال را ایجاد می‌کند: “چرا حالا؟” آنها می‌دانند که مجوز را می‌خواهند و به همین‌ دلیل روی ایمیل کلیک می‌کنند. مخاطبان نه چندان جدی برای انجام مقایسه ایمیل را باز می‌کنند. از این رو سوالی که در عنوان موضوع وجود دارد هر دو گروه را جذب می‌کند. ?

2. تعطیل شدن در 3… 2… 1…؟

محتوا : 1 دقیقه نمایش فایل تبلیغاتی ویدیویی فیس بوک

نرخ بازشدن : 28.08٪

تجزیه و تحلیل : مجددا باید بگوییم، کمیابی در اینجا انگیزه قدرتمندی است. کانالی که در این ایمیل قصد تبلیغ آن را داشتیم، یکی از محبوب‌ترین کانال‌های تبلیغاتی ماست و وقتی می‌گوییم فروش را تعطیل می‌کنیم، منظورمان این است که کمی به پایان حراج وقت باقیست.

1.   شانس نهایی برای دسترسی رایگان!

محتوا : آزمایشگاه با دسترسی همگانی

نرخ باز شدن: 34.53٪

تجزیه و تحلیل: عناصر کمیابی، استفاده از ایموجی موثر و وعده دسترسی رایگان به یکی از محصولات اصلی را در این سرخط ترکیب کردیم و شما یک مثال عملی که بالاترین میزان باز شدن نامه را به خود اختصاص داده است را مشاهده می‌کنید.

اکنون که می‌دانید چه عناصری بالاترین کلیک‌ها را سبب شده‌اند، در اینجا 91 سرخط برتر ایمیل ارائه شده‌اند که در مجموع شمار سرخط‌های ارائه‌شده به  101 می‌رسد.

best topic for email marketing

91 سرخط ایمیل مفید

• شماره 26: برگزاری مسابقه در…؟

• یادداشتی برای جامعه ما

• واقعا… واقعا!!

• 10 نکته ای که هر بازاریاب باید بداند

• 60 ثانیه مانده به حراج؟

• چگونه مستقیم پیام دادن، تعداد بازدید را تقریباً سه برابر می‌کند

• [کلید واژه] مارکوس لمونیس!

•  بازاریابی خود را ارتقا دهید

• توله سگ !!

• حراج از کفتان رفت

• آیا از فروش اقساطی فروش 2020 چشم پوشی می‌کنید؟

• □ هوشمندانه ترین سرمایه گذاری تاکنون؟

• بس کنید!

• آزمایشگاه تا پایان ماه مارس رایگان است

• هفت کنفرانس در یک کنفرانس

• نابودکننده در فروش

• 1.4 میلیارد بازدید؟

• [خشونت آمیز] درسهایی از قرنطینه

• غیرممکن!

• مساله 40: مورد3!

• [فیلم] سخنرانی من در مورد بازدید و نرخ تبدیل 2019

• کارگاه جدید لیست ایمیل شما را به یک عابر بانک تبدیل می‌کند

• به زودی بسته می‌شود؟

• [آخرین شانس] 68٪ تخفیف امروز به پایان می‌رسد

• چالش بازاریابی 5 روزه (امروز شروع می‌شود)

هاروارد می گوید: %95 ? از عرضه محصولات ناموفق است (دلیل این است)

• ما “چمدانهای پول ” را در بیزنس شما پیدا کردیم … ?

• دیوانه‌وار ترین آمار بازاریابی که تاکنون شنیده‌ام

• شما یک متخصص بازاریابی دارای مجوز هستید؟ (رایگان؟؟)

• بخوانید: 11 پیشنهاد ما در زمینه نوشتن مطالب تبلیغاتی

• مردم واقعاً از این کار متنفرند

• چرا نرخ باز کردن ایمیل شما در حال سقوط است

• کارگاه آموزشی خبرنامه الکترونیکی امشب بسته میشود؟

• یادآوری: 100000 هزار تومان تخفیف برای فروش قسطی بلیط های نیمه شب

• [بازاریابان ایمیلی] دنباله ای بسازید که مشترکان را به مشتریان تبدیل کند

• [هشدار بلیط ارزان] تمام بلیط های فوری فروش رفته است

• نرخ باز شدن ایمیلتان 2-3 برابر خواهد شد؟

• جمعه 700 هزار تومان گران تر می‌شود

• آیا در فروش اقساطی تجارت خود را 2 برابر خواهید کرد؟

• آخرین فرصت رایگان!

• هیچ بازاریابی نباید این فرصت را از دست بدهد …

• [فرصت محدود] طرح 7 هزار تومانی برای تبلیغات اینستاگرام که تبدیل می شود (تبدیل: تبدیل بازدیدکننده به مشتری)

• آیا در مقابل رقبا شکست می خورید؟

• نرخ باز شدن ایمیل افتضاحه‌؟ (ما هم همینطور بودیم)

• [فیلم]  برای فروش محصول “خسته کننده” خود کمک می‌خواهید؟

•٪ نام٪ – الگوهای تبدیل ایمیل در انتطار شما هستند …

• [حراج استثنایی] تبلیغات ویدیویی 1 دقیقه ای

• نفوذی شماره 51: جذاب ترین ترفند ما

•٪ نام٪ – متشکرم!

•٪ نام٪ – از دست ندهید!

• [بخوانید] نحوه بازگشت ما به “تجارت پر رونق”

• ؟؟؟؟

• 39 تومان داری؟

• اوه!

• آموزش رایگان دریافت کنید (بدون آزمون ، بدون کارت اعتباری ، بدون گرانفروشی)

• بیایید روی بازاریابی با هم کار کنیم!

• [در حال بستن] فرصتی برای نوشتن ایمیل های فروش ندارید؟

• دستمال سفره ای که کثیفی 248 هزار تومانی را تمیز میکند

• 73%  تخفیف 3… 2… 1 رفت

•٪ نام٪ هشدار کمتر از 10 ساعت

• کمترین قیمت تاکنون برای ⚡ تسلط بر نوشتن مطالب تبلیغاتی

• کارگاه آموزشی خبرنامه ایمیل به زودی بسته می‌شود؟

• 55 تومان امروز، 997 هزار تومان فردا

• [به زودی] 7 تومان برای من برای شتاب دهنده حراج

• بیشترین بازدیدهای ما از نوشتن مطالب تبلیغاتی

• تماشای آموزشهای ما تعطیل کنید!

• چگونه می توان استقبال از حراج (محصول خاص) را بیشتر کرد؟

• ICYMI – بازپرداخت شما

• آموزش رایگان: فروش شما در مدت 6 ماه 2 برابرخواهد شد؟

• بخوانید: 100 کتابی که هر بازاریاب باید بخواند

• از نوشتن ایمیل‌های خود متنفرید؟

• ?شما باید این را ببینید ،٪ نام٪

• چیزی به عنوان تبلیغ ویدیویی “ناموفق” وجود ندارد؟

• امشب از 11 دوره آموزشی خود خلاص می شوم

• ? (Ctrl) + C & (Ctrl) + V

• ? ایده های خوب و پرتعداد؟ بس کن.

و تمام. از خواندن این عناوین خسته شدید؟ سال گذشته، این موارد سرخط‌های بسیار محبوبی بودند.

 از 101 موضوع برتر ایمیل در سال 2020، 23 مورد از براکت [] و 15 مورد از نام  استفاده کردند (منظور از نام آن است که مثلا در سرخط ایمیل اسم یک شخص را به صورت رندوم برای جلب توجه می آورند مثلا David).

در حالی که میانگین تعداد کلمات در موضوع ما 6 تا بود، اما سه تای برتر به طور میانگین پنج کلمه داشتند.

بهترین اطلاعات ایمیل مارکتینگ

به یاد داشته باشید که اختصار شوخ‌طبعی به همراه دارد و باید ساختار شکنی کرد.

هرگز “فرمول ساختن سرخط طلایی” وجود نخواهد داشت. این خبر خوبی است، زیرا فرمول‌ها به رکود منجر می‌شوند (تکراری می‌شوند) و ایمیل‌های شما هرزنامه به‌شمارمی‌آیند. در این مورد نباید سرسری پیش رفت، دستورالعملهای دقیق و بهترین روشها وجود دارند. اگر بهترین روش‌های ذکر شده را با هم ترکیب کنید، خلاقیت به کار ببرید، از تجارب سایرین استفاده کنید در نهایت فرمول خوبی برای پمپاژ مداوم سرخط های تاثیرگذار، برای خود ابداع خواهید کرد.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید