بهترین ابزار بازاریابی دیجیتال در سال 2021

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 11 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1400/06/09
بهترین ابزار بازاریابی دیجیتال در سال 2021

ما در الومحتوا همیشه علاقه زیادی به یافتن جدیدترین و بهترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال داریم. ابزارهای بازاریابی دیجیتال علاوه بر اینکه به شما در اجرای یک استراتژی مناسب کمک می‌کنند، فناوری‌های مناسبی به حساب می‌آیند که می‌توانند به شما برتری از رقبا را اعطا کنند. برخی از ابزارهای اساسی از قدیم وجود دارند، مواردی مانند بازاریابی از طریق ایمیل، فرم‌های تماس، تجزیه و تحلیل و CRM، ابزارهای جستجو کلمات کلیدی، ابزارهای طراحی و… ؛ برای اینکه استراتژی بازاریابی خود را هدفمند کرده و به سرانجام برسانید، ما ۱۳ ابزار بازاریابی دیجیتال که می‌تواند برای شما بهترین گزینه باشد، در ادامه معرفی می‌کنیم.

۱- ابزار بازاریابی HubSpot

HubSpot فارغ از اینکه در چه مرحله‌ای هستید، ابزارهای مختلفی برای کمک به شما در رونق کسب و کار خود دارد. با شروع کار در این ابزار، چندین ابزار به صورت رایگان در دسترس شما قرار می‌گیرد. می‌توانید کمپین‌های بازاریابی ایمیلی را انتخاب و ایجاد کنید. تمام داده‌های خود را در CRM رایگان قرار داده و رفتار بازدید کنندگان سایت را تجزیه و تحلیل کنید.

در نهایت، این ابزار به شما امکان می‌دهد:

  • ترافیک خود را افزایش دهید.
  • با ابزارهای تحلیلی ارائه شده چرخه معاملات را کوتاه کرده و کاربران نزدیک را جذب کنید.

۲- ابزار Yoast برای بازاریابی دیجیتال

افزونه Yoast برای وردپرس رایگان است. Yoast یک افزونه بسیار محبوب است که هم با گوتنبرگ و هم با ویرایشگر Classic در وردپرس کار می‌کند Yoast .ابزاری عالی برای کمک به شما در بهینه سازی محتوای خود برای موتورهای جستجو است.

ابزار یوست

Yoast به شما کمک می‌کند محتوای خود را به خوبی بهینه کنید، کلمات کلیدی را پیدا کرده و مقدار آن را شناسایی کند، پیوندهای داخلی و خارجی را کنترل کرده و ده‌ها کار دیگر برای بهبود سئوی محتوای خود انجام دهید. این افزونه همچنین خوانایی صفحه شما را ارزیابی کرده و به آن نمره Flesch Reading Ease می‌دهد.

این افزونه به علت تغییرات الگوریتم‌های گوگل هر دو هفته یکبار به روز می‌شود، بنابراین می‌توانید همیشه در مورد SEO خود به روز باشید.

۳- ترلو؛ ابزاری برای مدیریت بازاریابی

Trello ابزاری برای مدیریت محتوا یا امور تیم مارکتینگ شما است که بسیاری از سازمان‌ها از آن برای ایده پردازی و استراتژی سازی مطالب استفاده می‌کنند. در واقع، می‌توانید از Trello در HubSpot استفاده کنید تا بدانید پست‌های وبلاگ‌تان برای چه زمانی برنامه ریزی شده است.

دلیل جذابیت Trello رایگان بودن آن برای تیم‌های کوچک و مشاغل مختلف است و روشی بصری برای طوفان مغزی و برنامه ریزی آنلاین محتوا را فراهم می‌کند. علاوه بر این اختصاص دادن یک تسک به چند کاربر در ترلو به سادگی امکانپذیر است.

کاربران می‌توانند کارت ایجاد کنند و یادداشت‌هایی در مورد موضوع کارت داشته باشند، همچنین مهلت تعیین کرده و عناوین را به تیم‌های خاصی اختصاص دهند. ترلو همکاری بین اعضای تیم را تسهیل کرده و روند پیشبرد پروژه‌ها را برای همه اعضا شفاف می‌سازد.

۴- Canva؛ طراحی کن و لذت ببر!

Canva یک پلت فرم طراحی، کشیدن و رها کردن در هر جای طرح است که به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از تصاویر، آیکون‌ها، اشکال و فونت‌های سفارشی از فهرست Canva تصاویری را ایجاد کنند. این یک روش زیبا، زیبا و زیبا برای طراحی لوگوها، تصاویر یا نمودارها بر اساس نیاز تیم است. علاوه بر این Canva  نیاز به حضور یک طراح باتجربه در تیم را برطرف کرده و شما را قادر می‌سازد با استفاده از مجموعه تصاویر گسترده، تصویری دقیق را که در ذهن دارید ایجاد کنید.

ابزار کانوا

۵- ابزار گوگل ادوردز

Google AdWords یکی از محبوب‌ترین گزینه‌ها برای تبلیغ تجارت شما در صفحات نتایج موتور  جستجوی Google است. نحوه پرداخت این ابزار پرداخت به ازای هر کلیک یا پرداخت به ازای هر کاربر است.

Google AdWords میزبان Google Keyword Planner است، جایی که می‌توانید تحقیق کنید کدام کلمات کلیدی را می‌خواهید در آگهی و سایر مطالب خود بگنجانید. می‌توانید محدودیت بودجه‌ای را برای میزان هزینه‌ای که می‌خواهید صرف کنید تعیین کنید. در نهایت، این ابزار به شما کمک می‌کند تا افراد بیشتری را به وب سایت خود بیاورید.

۶- گوگل آنالتیکز؛ ابزاری برای تحلیل بازاریابی

Google Analytics طلایی‌ترین ابزار بازاریابی دیجیتال برای تجزیه و تحلیل وب سایت است. امروزه، اگر سطح بالایی از تخصص Google Analytics را نداشته باشید، به عنوان یک بازاریاب دیجیتالی کاری دشوار را در پیش خواهید داشت.

گوگل انالتیکز

Google Analytics در ابتدایی‌ترین سطح خود می‌تواند به شما نشان دهد که چه کسی به وب سایت شما می‌آید، به کجا رفته و در چه صفحاتی بیشتر وقت خود را صرف می‌کند. فراتر از آن، همچنین برای اندازه‌گیری در مورد مشارکت کاربر می‌توانید کمپین‌هایی را تعریف کنید که هر یک تحلیل‌های فراوانی دارد.

۷- MailChimp؛ ابزاری بی‌نظیر برای بازاریابی ایمیلی

MailChimp ابزاری برای بازاریابی از طریق ایمیل و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی است که برای خودکار سازی و تنظیم کمپین‌ها طراحی شده است. می‌توانید میزان ترافیک حاصل از فعالیت‌های خود در زمینه ایمیل را ردیابی کنید. این ابزار به ویژه برای فعالیت‌های کوچک از طریق ایمیل قدرتمند است. در نهایت، گزینه خوبی برای تعامل با مخاطبان شما به شمار می‌رود ولی باید گفت در ایران با محدودیت‌های فراوانی روبرو است که کار با آن را سخت کرده است.

۸- BuzzSumo؛ با بازسومو محتوا را قورت بده!

BuzzSumo ابزاری منحصر به فرد در زمینه تحقیقات محتوایی است که برترین افراد تأثیرگذار در صنعت شما را شناسایی کرده و به شما کمک می‌کند با آنها ارتباط برقرار کنید. بازسومو همچنین به شما موضوعات پرطرفدار را نشان خواهد داد. اطلاعات بیشتر درباره شبکه جستجوی افراد برای تولید محتوای همیشه سبز یا محتوای پرطرفدار با هدف مخاطبان مورد نظر شما، همان چیزی است که می‌توانید در BuzzSumo به دنبال آن باشید.

BuzzSumo

۹- MeetEdgar؛ ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی

MeetEdgar ابزاری عالی برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی است. با استفاده از افزونه مرورگر این ابزار، می‌تواند پستی را نوشته و حداکثر پنج مورد مهم از محتوای ارسال شده شما را استخراج کند تا به راحتی آن را به عنوان محتوا مهم به اشتراک بگذارید. می‌توانید محتوای خود را به دسته‌های مختلفی دسته بندی کرده و در مورد زمان اشتراک مطالب از هر دسته تصمیم بگیرید.

این ابزار به شما امکان می‌دهد پست‌ها را 24/7 برنامه ریزی کنید و اگر لیست شما تمام شود، پست‌های قبلی را استخراج کرده و دوباره به اشتراک می‌گذارد. همچنین می‌توانید از MeetEdgar برای اجرای آزمونهای A / B بر روی محتوای خود استفاده کنید تا بهینه‌ترین زبان و محتوای پست‌های خود را پیدا کنید. نمونه این ابزار را در ایران می‌توان نوین‌هاب معرفی کرد که از امکانات کمتر ولی قابل قبولی برخوردار است.

۱۰- Buffer؛ ابزار مدیریت یکپارچه سوشال

مدیریت تمامی روش‌های بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی خود به صورت واحد می‌تواند نقش مهمی در صرفه جویی زمان شما داشته باشد. به علاوه، بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته برای بسیاری از مشاغل در رسانه‌های اجتماعی که باید انجام دهید، وجود دارد.

Buffer

با استفاده از Bufferشما یک راه حل کامل برای مدیریت رسانه‌های اجتماعی خواهید داشت. پست‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی برنامه ریزی، ایجاد و منتشر کنید. پیگیری عملکرد پست با تجزیه و تحلیل هوشمند، ارتباط با مخاطبین و … بخشی از مواردی است که در صورت انتخاب Buffer  شاهد آن خواهید بود. البته که نوین هاب هم این امکان را دارا است که به صورت یکپارچه شبکه‌های اجتماعی خودتان را مدیریت کنید.

۱۱- Hootsuite؛ مدیریت شبکه‌های اجتماعی سازمانی

Hootsuite بیشتر یک راه حل برای مدیریت رسانه‌های اجتماعی سازمانی است، اما کاملاً قدرتمند و بسیار محبوب است. Hootsuite قادر است محتوای تأیید شده شما را در ابری ذخیره کند که اعضای تیم می‌توانند برای نیازهای ارسال شبکه‌های اجتماعی به صورت شبانه روزی به آن دسترسی داشته باشند. این ابزار اجازه می‌دهد تا چندین پست همزمان با برچسب‌ها و کلمات کلیدی برنامه ریزی شوند.

با استفاده از Hootsuite می‌توانید عملکرد محتوای شبکه‌های اجتماعی خود را بررسی کنید. Hootsuite می‌تواند ROI تبدیل‌ها را محاسبه کرده و مکالمات عمومی درباره برندی تجاری یا موضوع خاص شما را ردیابی کند. این ابزار دارای قیمت گذاری مختلف است و از 29 دلار در ماه شروع شده و برای شرکت‌ها تا 599 دلار در ماه متغیر است.

۱۲- Google Data Studio؛ به راحتی آنالیز کنید

اگر همه داده‌هایی که توانستید در Google Analytics شرکت خود جمع آوری کنید عملی باشند، چه تصمیمی خواهید گرفت؟ Google Data Studio ابزاری است که برای به‌دست آوردن نتیجه است. این پلت فرم برای Business Analytics ساخته شده است و به راحتی با سایر ابزارهای Google که هر روز توسط تجارت شما استفاده می‌شود ادغام می‌شود.

این امر باعث می‌شود تا منبعی عالی برای درک اطلاعات شما در زمینه بازاریابی دیجیتال ایجاد شود. فقط گزارش‌های Google Analytics خود را ارسال کنید و از ابزارهای این پلت فرم برای درک بصری داده‌ها و نمایش آنها به مشتریان خود استفاده کنید.

۱۳- Followerwonk؛ در شبکه‌های اجتماعی رشد کنید

آیا قصد دارید زمان زیادی را صرف بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی کنید؟ اگرچه این یک روش عالی برای جذب مخاطبان و ارسال ترافیک به وب سایت شما است، اما تنها در صورت داشتن یک برنامه ریزی جامع، امکان‌پذیر خواهد بود. ابزارهایی مانند Followerwonk برای کمک به شما در بهبود بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی طراحی شده‌اند. استفاده آسان و کارآمد بودن Followerwonk از جمله مواردی است که می‌توان به آن اشاره کرد.

Followerwonk  خدمات خود را به سه دسته مجزا تقسیم می‌کند:

  • پیدا کردن / استفاده از ابزاری برای جستجوی بیوگرافی توییتر و مقایسه حساب‌های کاربری
  • تجزیه و تحلیل / تجزیه و تحلیل لیست طرفداران بر اساس محل زندگی شما
  • بهینه سازی / برای درک اینکه چه نوع محتوایی بهترین عملکرد را دارد

عضو شدن در این گروه‌ها به معنای داشتن یک استراتژی بازاریابی دیجیتال و عالی است. استراتژی شامل بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بهینه سازی موتور جستجو، بازاریابی از طریق ایمیل و محتوای سازگار و ارزشمندی که به طور واقعی برای مخاطبان شما شرایطی ایده آل را ایجاد می‌کند. برای اطمینان از موفقیت در بازاریابی آنلاین، استفاده از ابزارهای مناسب در زمان مناسب نیز بسیار اهمیت دارد.

پرسش و پاسخ تکمیلی

Illellato

lasix 40 mg tablet metoclopramide global express pharmacy The pelvic tilt is a great exercise for learning to engage and stretch your spinal extensors

پاسخ دادن
Mutarrero

A total of 1, 280 HR positive patients were required to ensure that 218 patients with HER2 positive tumors were enrolled to obtain 173 events with 80 power to detect a hazard ratio HR of 0 ivermectin for chickens I should have stopped sooner, didn t even consider it might not shrink if I ended the drug

پاسخ دادن
LAULLIEDE

doxycycline hyclate and alcohol Danny awVLMbntKkyoZwJptG 6 17 2022

پاسخ دادن
BLERPOX

You have to give enough significent detail but not over describe side effects of clomid in woman Countless developments of beneficial compounds for the purpose of hormonal recovery after testosterone therapy use, alongside the increased scientific and medical knowledge, has enabled testosterone therapy use and its associated endocrine disruptions to become a far safer endeavor than it ever once was

پاسخ دادن

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید