آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست و چه کارهایی انجام می‌دهد؟

 • نویسنده : سمیرا فهیمی
 • زمان مطالعه : 20 دقیقه
 • تاریخ انتشار : 1400/06/02
آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست و چه کارهایی انجام می‌دهد؟

دنیای تجارت در طی سال‌های اخیر دستخوش تغییرات زیادی شده است و به همین دلیل تمامی کسب‌و‌کارها اعم از کمپانی‌های بزرگ و شناخته شده و کسب‌و‌کارهای نوپا و کوچک به تغییرات استراتژی در انواع دیجیتال مارکتینگ نیاز پیدا کرده‌اند. یکی از مهم‌ترین عواملی که در این تغییرات دخیل بوده، محبوبیت اینترنت در سال‌های اخیر است. بر اساس تحقیقات انجام شده در این زمینه، هر فرد آمریکایی به طور متوسط در روز دو ساعت زمان در اینترنت صرف می‌کند؛ به این ترتیب واضح است که استفاده از اینترنت در حوزه مارکتینگ و بازاریابی آنلاین اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است، در این میان آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب می‌تواند کمک خوبی برای کسب و کارها باشد.

امروزه آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ بسیار توسعه پیدا کرده‌اند. این مراکز بخش بزرگی از خدمات مربوط به رسانه و فضای مجازی را ارائه می‌دهند. آنچه که باعث توسعۀ آژانس‌های بازاریابی دیجیتال و همچنین افزایش شرکت‌های بازاریابی دیجیتال شده است، نیاز گستردۀ تولید محتوا و برندسازی در فضای مجازی همچون وب‌سایت‌ها و سایر شبکه‌های اجتماعی است. تعداد کسب و کارها در حوزه‌های مختلف رو به افزایش است. به دلیل اینکه رقابت بین این کسب و کار‌ها و برند‌ها بسیار زیاد است، تمام آنها باید برای رشد و کسب درآمد بیشتر، از استراتژی‌های خاصی استفاده کنند. آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در واقع همین کار را انجام می‌دهند و با برنامه و پلن خود می‌توانند زمینۀ رشد کسب و کار شما را فراهم کنند. در این مطلب از مجموعه الو محتوا قصد داریم به طور کامل  شما را با آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ آشنا کرده و درصد موفقیت همکاری با آنها را بررسی کنیم.

مشاوره در آژانس دیجیتال مارکتینگ

به همین دلیل در این مطلب قصد داریم به طور مفصل به جزئیات امور در آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ بپردازیم و نقش آنها را بررسی کنیم. اگر مشتاق کسب اطلاعات در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

شما برای مارکتینگ آنلاین کسب و کار خود دو راه پیش رو دارید، می‌توانید شخصا امور بازاریابی دیجیتال را با صرف ساعت‌ها زمان و از طریق آزمون و خطا انجام دهید و یا این که این وظیفه را به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ بسپارید تا از طریق افراد متخصص به کسب‌و‌کار شما رونق ببخشد. هدف آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ معرفی برند و کسب و کار شما با استفاده از روش‌های خلاقانه است. این آژانس‌ها جامعه هدف را مشخص می‌کنند،  از طریق ایجاد ارتباط توجه مشتریان دائمی را جلب کرده و در مدت زمان کوتاهی سود زیادی را برای کسب و کار شما به ارمغان خواهند آورد.

امور اجرایی در آژانس‌ دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ در آژانس‌ها از طریق روش‌های مختلفی انجام می‌شود که تمام آنها سازماندهی شده هستند. اغلب مواردی که بازاریابی دیجیتال از طریق آنها انجام می‌شود عبارتند از سئو، شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC)‌، طراحی وبسایت، محتوا، دیتا ریپورت و لید جنریشن. البته دیجیتال مارکتینگ تنها به این موارد محدود نمی‌شود و در ادامه با موارد بیشتری آشنا خواهید شد.

شما از طریق همکاری با یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، می‌توانید یک یا چند مورد از این راهکارهای متنوع و کارآمد را بر اساس شرایط کسب و کار خود انتخاب کنید و از مزایای آنها بهره‌مند شوید. حتی در صورتی که در شرکت خود کارمندانی دارید که در یک یا دو مورد از این موارد تخصص دارند، می‌توانید برای برخورداری از بقیه این متدها با آژانس‌های بازاریابی دیجیتال وارد همکاری شوید.

امور اجرایی در آژانس‌های بازاریابی دیجیتال با برنامه ریزی و استراتژی انجام می‌شود. تقریباً می‌توان گفت امور اجرایی در آژانس‎‌های بازاریابی دیجیتال شامل تمام روش‌های بازاریابی دیجیتال و تمام روش‌های تبلیغات و فروش دیجیتالی می‌شود. یکی از امور اجرایی در آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ تبلیغات و بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی است. به طور کل این آژانس‌ها نه تنها در زمینۀ بازاریابی و تبلیغات، بلکه در هر زمینه‌ای می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنند و آن را تحت پوشش خود قرار دهند.

یکی دیگر از فرآیند‌هایی که در آژانس بازاریابی دیجیتال انجام می‌شود، خدمات مربوط به سئو و طراحی وب‌سایت است. این نوع فعالیت یکی از امور اجرایی بسیار پر درآمد است که آژانس‌های بازاریابی دیجیتال زیادی تا کنون توانسته‌اند از آن کسب درآمد کند. تمام خدمات مربوط به تبلیغات از جمله تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی یا pcc، گزارش داده‌ها و همچنین مدیریت پروژه می‌تواند توسط آژانس بازاریابی دیجیتال انجام شود.

وظایف آژانس دیجیتال مارکتینگ

وظایف آژانس‌های مارکتینگ یا بازاریابی

همانطور که در قسمت قبل گفته شد، یک آژانس بازاریابی دیجیتال می‌تواند دامنۀ وظایف بسیار زیادی داشته باشد و به حوزۀ خاصی محدود نمی‌شود. تمامی خدمات مربوط به فضای مجازی گوگل، سئو و انواع تولید محتوا می‌تواند جزئی از وظایف آژانس‌های بازاریابی دیجیتال باشد. اما تمامی آژانس‌ها، همۀ این فعالیت‌ها را به طور همزمان ارائه نمی‌دهند. ممکن است برخی آژانس‌ها تعدادی از این خدمات را از دامنۀ فعالیت‌های خود حذف کنند. به همین دلیل، شما با توجه به نیازی که دارید، بهتر است آژانس دیجیتال مارکتینگ مرتبط با کار خود را پیدا کنید.

همچنین وظایف یک آژانس بازاریابی دیجیتال در مقابل مشتریان خود به تعداد و تخصص‌های افراد آن تیم نیز بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر تیم بازاریابی دیجیتال شرکتی، نیروهای طراحی وب‌سایت نداشته باشد و صرفاً در زمینۀ تولید محتوای وب‌سایت کار کند، قطعاً پروژه‌های مربوط به طراحی وب‌سایت را نیز قبول نخواهد کرد.

برای انتخاب شرکت‌های بازاریابی دیجیتالی باید به سابقه و انواع فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند توجه کنید؛ چرا که برخی از این شرکت‌ها خدمات متنوع‌تری را در سابقه خود دارند در حالی که برخی از آنها تنها در چند زمینه محدود فعالیت می‌کنند. با این حال پس از طی کردن پروسه تحقیقات و انتخاب، لازم است بدانید که پس از انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ باید به چه مواردی توجه داشته باشید. این آژانس‌ها برای شروع همکاری موظف هستند طی یک جلسه مشاوره، اطلاعاتی از شما بگیرند و سپس نوع خدمات مناسب را به شما پیشنهاد دهند.

پس از‌‌ آن شما می‌توانید با توجه به راهنمایی‌های انجام شده، یک یا چند نوع از خدمات آنها را انتخاب کرده و با سرعت بیشتری مسیر موفقیت را طی کنید.

موارد زیر از جمله اطلاعاتی هستند که درباره آنها باید با آژانس صحبت کنید:

 • نوع کسب و کار شما و محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید
 • برند شرکت
 • اهداف تجاری شرکت و اهمیت آنها
 • قوانین شرکت
 • پلن بازاریابی که در حال حاضر از آن استفاده می‌کنید
 • جامعه هدف محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید
 • توقعات، نگرانی‌ها و اهدافی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ دارید

 در ادامه برخی وظایف یک مجموعه بازاریابی دیجیتال را به طور کامل بیان می‌کنیم:

• انجام پروژه‌های تولید محتوا در هر زمینه‌ای همچون محتوای متنی، تصویری، فیلم یا انیمیشن
• خدمات مربوط به سئو سایت
• طراحی وب‌سایت
• انجام تمامی زمینه‌های تبلیغات (همچون تبلیغات فضای مجازی یا تبلیغات در بیلبورد‌ها)
• ارتقاء وب‌سایت با توجه به الگوریتم‌های گوگل
• تجزیه و تحلیل بیزینس پلن و بیزینس مدل

دیجیتال مارکتینگdigital marketing agency

پس از اینکه شرکت بازاریابی دیجیتالی مورد نظر، اطلاعات لازم را از شما کسب کرد، پلن بازاریابی مناسب را به شما ارائه می‌دهد که در صورت موافقت می‌توانید بقیه مراحل همکاری را طی کنید.

مزایای استفاده از آژانس بازاریابی دیجیتال

در دنیای دیجیتال امروز، مزایای همکاری با آژانس بازاریابی دیجیتال برای هیچ برندی پنهان نیست. زیرا هنگامی که یک برند یا یک کسب و کار شروع به فعالیت می‌کند، باید از طریق روش‌های مختلفی مثل بازاریابی دیجیتال، تبلیغات آنلاین و آفلاین، برند خود را ارتقاء داده و به عموم معرفی کند. همکاری با یک آژانس بازاریابی دیجیتال می‌تواند دقیقاً همین کار را برای یک برند یا کسب و کار انجام دهد. در شرایط همکاری با یک آژانس بازاریابی دیجیتال می‌توانید از مزایایی که در ادامه بیان می‌شود بهره‌مند شوید.

• ارتقاء سریع و پیشرفته در صفحات گوگل
• تبلیغات هدفمند به جای تبلیغات افراطی و بی‌نتیجه
• بررسی دقیق فعالیت‌های رقیبان و استفاده از یک استراتژی متفاوت با آنها
• حفظ سرمایه یا کاهش مخارج با استفاده از استراتژی آژانس دیجیتال مارکتینگ
• پیدا کردن علاقه‌مندی‌های مشتری و ارتقاء محصولات بر اساس خواستۀ مخاطبان

همانطور که پیش‌تر به آن اشاره شد، کسب‌و‌کارها با آژانس‌های بازاریابی دیجیتال کار می‌کنند تا از تجربه و تخصص آنها در تجارت خود بهره ببرند. این آژانس‌ها از آخرین ترندها، بهترین امور تخصصی و بهترین ابزارها بهره می‌برند تا با سرعت بیشتری به موفقیت برسید. در ادامه به صورت مفصل‌تر به چند مورد از مزایای استفاده از این آژانس‌ها می پردازیم.

هدایت ترافیک واقعی به سمت وبسایت شما

یکی از مواردی که تمام آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ برای آن تلاش می‌کنند، هدایت ترافیک بیشتر به سمت وبسایت بیزینس‌ها است. این آژانس‌ها به صورت حرفه‌ای مشتریان بالقوه را شناسایی می‌کنند و با استفاده از الگوریتم‌های به کار رفته در موتورهای جستجو آنها را به سمت وبسایت شما هدایت می‌کنند. منظور از ترافیک واقعی در این قسمت کاربرانی هستند که با استفاده از موتورهای جستجو مانند گوگل، وبسایت شما را پیدا می کنند.

این موضوع فرصت را در اختیار مشتریان بیشتری قرار می‌دهد تا از وبسایت شما بازدید یا خرید کنند و از این طریق، فروش شما افزایش خواهد یافت.با استفاده از متدهایی که ذکر شد و تکنیک‌های بازاریابی جدید، همکاری با این آژانس‌ها مزایای زیر را برای شما به دنبال خواهد داشت:

 • کمک به معروف‌تر شدن برند شما
 • شناسایی و هدایت مشتریان بالقوه به سمت تجارت شما
 • استفاده از طراحی‌های کاربر پسند برای وبسایت شما
 • استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای جذب مخاطب

البته مزایای بازاریابی دیجیتال به این موارد محدود نمی‌شود؛ اما تمام این موارد اهداف یکسانی دارند و در نهایت منجر به افزایش مشتریان و کسب سود بیشتر برای بیزینس شما خواهند شد.

درصد موفقیت کار با شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ

به طور کلی همکاری با شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ به طور چشمگیری سود کسب‌و‌کارها را افزایش می‌دهد، به گونه‌ای که هم کمپانی‌های بزرگ و هم بیزینس‌های کوچک می‌توانند با استفاده از متدهای مختلف بازاریابی به موفقیت برسند. در دنیای دیجیتالی امروز که همه امور از طریق آنلاین انجام می‌شود، عدم توجه شما به اینترنت می‌تواند باعث شود که برند شما به مرور از صحنه رقابت حذف شود و یا اینکه به کندی به سود برسید. معمولا شرکت‌های بازاریابی، با استفاده از شناسایی رفتارهای مخاطب و به کارگیری ابزارهای مناسب، به فرآیند خرید از شرکت شما سرعت می‌بخشند.

درصد موفقیت کار با شرکت ‌های دیجیتال مارکتینگ

با وجود اینکه تمام کسب و کارها می‌توانند بدون همکاری و کمک گرفتن از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ فعالیت کنند و کسب و کار خود را ارتقاء دهند، اما همکاری با یک شرکت بازاریابی دیجیتال به این معناست که شما می‌توانید سرعت فعالیت خود را چندین برابر کنید. به عنوان مثال، شما برای اینکه بتوانید برای کسب و کار خود یک صفحه در گوگل ایجاد کنید، نیاز به متخصصین طراحی وب‌سایت دارید. برای اینکه بتوانید محتوای آن صفحه را کامل کنید و محتوای مناسب با الگوریتم گوگل در آن درج کنید، باز هم نیاز به متخصصین سئو و تولید محتوای وب‌سایت دارید.‌

البته شما می‌توانید با آموزش و یادگیری، این کارها را برای کسب و کار خود انجام دهید. اما در نظر بگیرید که همکاری با شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ معتبر تا چه میزان می‌تواند بر نتیجۀ نهایی تأثیر گذار باشد. همچنین شما بدون بررسی بازار هدف و رقبا ممکن است سرمایۀ بسیار زیادی را صرف تبلیغات آنلاین و آفلاین مثل تبلیغات برای بیلبوردها، استندها، کارت ویزیت یا همچنین تبلیغات در فضای مجازی کنید و نتیجۀ دلخواه را از این فعالیت‌ها دریافت نکنید. علت این موضوع این است که شما برای رشد و پیشرفت کسب و کار خود استراتژی لازم و برنامه ریزی برای تبلیغات هدفمند ندارید.

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین شرکت‌های بازاریابی دیجیتال به شما کمک می‌کنند که در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید. این موضوع به این معنا است که این شرکت‌ها با برنامه‌ریزی دقیق برای مخاطبان شما و همچنین استفاده از تکنیک‌های جدید به کسب‌و‌کار شما رونق می‌بخشند. شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ خوب، تمام متدهای متداول را به شما معرفی کرده و مناسب‌ترین آنها را برای کسب‌و‌کار شما شناسایی می‌کنند. سپس از طریق مشاوره، شما را راهنمایی می‌کنند که چطور با صرف کمترین هزینه، در مدت زمانی کوتاه، به نتیجه دلخواه دست یابید.

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ می‌تواند به شکل‌های مختلفی فعالیت داشته باشد. اما اگر بخواهد به بهترین شرکت بازاریابی دیجیتال تبدیل شود، به گونه‌ای که علاوه بر شهرت مناسب، بتواند انتخاب بسیاری از برندها و کسب و کارها باشد،  باید چند عامل را درون خود ایجاد کند. در این قسمت تمامی ویژگی‌هایی که یک آژانس بازاریابی دیجیتال عالی می‌تواند دارا باشد را بیان می‌کنیم.

• باید تجارب کافی و موفق در زمینۀ بازاریابی دیجیتال داشته باشد.
• تیم آنها از افراد حرفه‌ای و متخصص تشکیل شده باشد‌.
• تنها هدف آن کسب سرمایه و درآمد نباشد.
• ابزارهای لازم برای چیدمان استراتژی را دارا باشد.
• همکاری‌های خوبی با سایر آژانس‌ها داشته باشد‌.
• نمونه کارهای موفق و شناخته شده داشته باشد‌.
• قدرت تجزیه و تحلیل رقیب و شناسایی بازار هدف را دارا باشد.
• هزینه مناسب با کیفیت بالا ارائه دهد.
• علم و دانش لازم برای ارتقای کسب و کار را دارا باشد.

مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی

مشاور یک شرکت دیجیتال مارکتینگ چه وظایفی دارد؟

مشاور دیجیتال مارکتینگ در درجه اول موظف است که خدمات شرکت خود را به شما معرفی کند و در مورد سابقه و موفقیت‌های آن صحبت کند. در صورت تمایل، شما می‌توانید از او بپرسید که در حال حاضر کدام شرکت‌ها یا برندها در حال همکاری با این شرکت هستند. در مرحله بعد لازم است که اطلاعاتی را در اختیار او قرار دهید. این اطلاعات در مورد زمینه فعالیت شرکت شما و محصولات یا خدماتی که ارائه می‌دهید، خواهد بود؛ همچنین شما باید اهداف خود از همکاری با یک شرکت بازاریابی را عنوان کنید.

سپس مشاور با توجه به تخصص و تجربه‌ای که در این زمینه دارد، مناسب‌ترین روش‌های بازاریابی دیجیتال را به شما معرفی کرده و در صورت موافقت می‌توانید همکاری را آغاز کنید.

قطب اصلی شرکت بازاریابی دیجیتال مشاوره آن است. زیرا بسیاری از افراد و کسب و کار و برندها هنگامی که قصد همکاری با یک شرکت بازاریابی دیجیتال را داشته باشند، ابتدا با مشاوران شرکت صحبت می‌کنند. تمامی مشاوران شرکت دیجیتال مارکتینگ باید این توانایی را دارا باشند که بتوانند برند و کسب و کاری که فرد برای رشد آن مراجعه کرده است را شناسایی کنند و توضیحات کامل و جامعی دربارۀ خدمات شرکت ارائه دهند. مشاور شرکت دیجیتال مارکتینگ باید علم و دانش کافی دربارۀ سوشال مدیا و رسانه‌ها فضای مجازی را دارا باشد و همچنین راه‌هایی را برای هموار کردن مسیر کسب و کار به اشخاص و برندها ارائه دهد. بنابراین:

• شناسایی سوشال مدیا
• ارتباط عمیق با مشتری
• آشنایی با بازاریابی دیجیتال و تولید محتوا
• مهارت پیدا کردن بازار هدف و کمک به مشتری

از مهم‌ترین وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ است.

هزینه خدمات مارکتینگ در آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ

هزینه‌ای که برای همکاری با این شرکت‌ها پرداخت می‌کنید، مستقیما متأثر از نوع خدماتی است که دریافت خواهید کرد. مثلا ممکن است ترجیح دهید تنها از یک یا دو مورد از لیست خدمات شرکت مورد نظر استفاده کنید، در این صورت روشن است که هزینه شما کاهش خواهد یافت. برخی از شرکت‌ها نیز برای همکاری‌های بلند‌مدت یا با حجم بالا، تخفیف‌هایی را برای مشتریان در نظر می‌گیرند.

هزینۀ خدماتی که در آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌شود، بسته به هر آژانس و فعالیتی که مشتری قصد انجام آن را داشته باشد، متفاوت است. معمولاً آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ سعی می‌کنند قیمت‌های مشابه یکدیگر و نزدیک به هم را در نظر بگیرند تا اختلاف میان هزینه‌های مربوط به رقبا زیاد نشود. اما با این حال، به عنوان مثال در صورتی که شما قصد سفارش ۱۰۰ عدد کارت ویزیت را داشته باشید،  قیمت این ۱۰۰ عدد درهرآژانس تقریباً متفاوت خواهد بود. شرکت‌های بازاریابی دیجیتال معمولاً ابتدای کار بابت هر خدماتی که انجام می‌دهند، مبلغ خاصی را در نظر می‌گیرند. همچنین نوع خدماتی که دریافت می‌کنید با توجه سختی کار و عوامل دیگر همچون حجم پروژه، در شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ متفاوت خواهد بود.

هزینه-خدمات-در-آژانس-دیجیتال-مارکتینگ

مراحل بازاریابی در شرکت دیجیتال مارکتینگ

می‌توانید صفر تا صد برنامه‌ای که برای رشد و ارتقای کسب و کار شما تدوین شده است را مشاهده کنید. به همین دلیل مراحل بازاریابی در یک شرکت دیجیتال مارکتینگ، به این صورت است که ابتدا مشتری یا کسب و کار و برند برای ارتقاء و پیشرفت خود به شرکت مراجعه می‌کند و نوع فعالیت خود را بازگو می‌کند، شرکت هم با توجه به خواسته‌های مشتری یک پلن و برنامه‌ریزی خاصی برای مشتری ایجاد می‌کند. طی این کار به طور کامل بازار هدف و رقبا را مورد بررسی قرار می‌دهد و در مرحلۀ بعد زمان لازم و همچنین کل هزینه‌های مربوط به خدمات را به مشتری اعلام می‌کند. مرحلۀ بعدی نیز اجرای کامل پروژه است.

فرآیند بازاریابی در شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ، پس از بسته شدن قرار داد و احتمالا ارائه پیش پرداخت از طرف شما، آغاز خواهد شد. این شرکت‌ها پس از مشخص شدن جامعه هدف، بسته به تمایل شما و نوع خدماتی که ارائه می‌دهید از تکنیک‌های بازاریابی برای جذب مخاطب استفاده می‌کنند. عموما موارد زیر به ترتیب اولویت، در انجام فرآیند بازاریابی این شرکت‌ها نقش دارند.

–          بازاریابی محتوایی

–          بهینه‌سازی موتورهای جستجو (سئو)

–          بازاریابی ویدئویی

–          موبایل مارکتینگ

–          تبلیغات آنلاین

–          ایمیل مارکتینگ

–          بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی

دیجیتال مارکتینگ و سئو

کلام آخر

در دنیای دیجیتالی امروز که اکثر فعالیت‌های روزانه ما از طریق آنلاین قابل انجام است، بازاریابی و جذب مشتری نیز شکل جدیدی به خود گرفته است و از طریق دیجیتالی انجام می‌شود. در حال حاضر شرکت‌های بسیاری در این زمینه فعالیت می‌کنند که به آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ موسوم هستند. در این مقاله به جزئیات فعالیت‌های این شرکت‌ها و اهداف آنها پرداختیم تا برای شناسایی و انتخاب یک آژانس بازاریابی دیجیتال به شما کمک کرده باشیم. امیدواریم مطالب این صفحه برای شما مفید واقع شده باشد.

در این مطلب از مجموعه الو محتوا به طور کامل دربارۀ آژانس دیجیتال مارکتینگ و فعالیت‌های آن صحبت کردیم. امروزه تعداد زیادی آژانس مارکتینگ در کشور ما وجود دارند که یا به صورت ویژه در یک حوزۀ خاص فعالیت می‌کنند یا بسیاری از زمینه‌های فضای دیجیتالی را پوشش می‌دهند. قطعاً همکاری با آژانس‌های بازاریابی دیجیتال می‌تواند در بلند مدت شما را به یک برند شناخته شده تبدیل کند. بنابراین اگر اهداف بلند مدت دارید، سعی کنید بدون مشاوره برای اینگونه امور اقدام نکنید.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید