محتوا عالی؛‌ 10 راه رسیدن به محتوا فاخر

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 6 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1398/12/01
محتوا عالی؛‌ 10 راه رسیدن به محتوا فاخر

در این مطلب روش های متداول و واقعی برای توسعه محتوا عالی و تحریک آمیز، جذاب و همچنین عناصر ضروری وب سایت موفق را معرفی خواهیم کرد که شما به کمک این روش‌ها می‌توانید تا ۸۰٪ محتوا عالی و اثربخش تری را به مخاطبین خود ارائه کنید.

وبسایت شما تنها چند ثانیه برای جذب علاقه وقت دارد. در مورد مقالاتی که خواندید، سخنرانی هایی که شنیده اید، کتاب هایی را که شروع کرده اید فکر کنید. ارائه اولیه شما کمک می کند تا مردم تعیین کنند که آیا آنها تمایل بیشتری به خواندن، گوش دادن یا مشاهده مطالب شما دارند یا خیر. رقابت های بسیار زیادی است تا پیش‌بینی کند که مردم در تلاش برای غلبه بر یک معرفی قابل قبول، مقدار بسیار زیادی از سرمایه خود را سرمایه گذاری کنند.

ویژگی‌های یک محتوا عالی

شما باید در یک محتوا عالی تمایل به چالش کشیدن و سرگرم کردن داشته باشید، اما لاف نزنید و به خود نبالید. سایت شما و به ویژه صفحه اصلی شما باید به اندازه کافی تحریک آمیز باشد تا به یاد ماندنی شود و دیگران به همکاران خود بگویید “شما باید از این سایت بازدید کنید” و در واقع تبدیل به یک نمونه موفق شود که در ذهن کاربران شنا نقش می‌بندد و این روی برندسازی شما هم تاثیر به سزایی خواهد داشت.

ویژگی محتوای عالی

بیایید برخی از بهترین راه ها برای دریافت ایده های تحریک آمیز را بیان کنیم:

بهترین راه‌ها برای ارائه یک محتوا عالی و جذاب

۱- کتاب ها و نشریات مربوطه را بخوانید و آنچه که خواندین را خلاصه کنید و ایده های خود را ثبت کنید.

۲- با دیگران گروهی ایده هایتان بررسی کنید. یک تیم از دوستان منطقی شما می‌توانند بهترین مشاوران مورد اعتماد شما باشند. بخشی از یک گروه قدرتمند و متخصص و مشاوران مورد اعتماد بودن یک راه عالی برای بهبود ایده ها و خلاقیت شماست.

۳- در پیشرفت خود سرمایه گذاری کنید. یک ضرب المثل ژاپنی می گوید: “من در چیزی استاد خواهم شد، سپس خلاقیت می آید.”

۴- فرضیه های اساسی را زیر سوال ببرید. این امر نه تنها به فرضیه های خود، بلکه همچنین به نظرات مشاوران و مشتریان شما نیز مربوط می شود. شما می توانید بینش های جدیدی برای رسیدن به راه حل مناسب به دست آورید.

۵- از زاویه دید یک مخالف ایده ها را بررسی کنید. در مورد مزایا و معایب ایده ها بحث و گفتگو کنید. مشتریان ما را به این دلیل که لزوما با آنها موافقت کنیم استخدام نمی کنند، بلکه به این دلیل که دیدگاه ها و موقعیت های اساسی آنها را جهت بهبود کسب و کارشان  زیر سوال ببرید.

۶- داستانی بسازید. استفاده از یک داستان برای انتقال یک مفهوم خاص، ما را وادار می کند تا ایده های خود را موثرتر کنیم.

۷- با دیگران محاصبه کنید. این یک روش فوق العاده برای یادگیری، به دست آوردن ایده های جدید و بهره برداری از بازاریابی محتوایی مؤثر است. زمانی که درحال ایجاد محتوا عالی صوتی و تصویری جدید برای وب سایت خود و شخصی که با آن مصاحبه می کنید هستید، به شما کمک می کند.

۸- شبکه اجتماعی. هنگام پیوستن به جوامع موثر و هوشمند آنلاین، شما به سرعت می توانید بدانید که چه چیزی مورد سوال و بحث قرار گرفته است و چگونه ممکن است از دیگران کمک بگیرید.

۹- در میان محتویات خود، “بایدها” برای وب سایت شما یک صفحه اصلی است که حاوی نتایج مشتری معمولی است که شامل یک توصیف ویدئویی همراه با توصیف متنی چرخشی (در فاصله زمانی حدود 7 ثانیه) و یک ارزش دراماتیک و جذاب است. منوها باید شامل موارد مطالعات موردی، لیست مشتری، مقالات موضعی، بیوگرافی، اطلاعات تماس، ارائه محصولات و خدمات و توضیحات ویدئویی از ارائه های مختلف باشد. به هر صفحه ظاهری متفاوت بدهید.

محتوای عالی

۱۰- پس از بازبینی احتمالا هزاران وب سایت در طول سال، ما به این نتیجه رسیدیم که برای اینکه استارتاپ شما در اینترنت موفقیت آمیز باشد، باید سه عنصر کلیدی باید رعایت کند:

طرح سایت

سایت شما باید حرفه ای طراحی شده و جذاب و زیبا باشد و به راحتی هدایت کند تا بتواند به سرعت توجه و علاقه بازدیدکنندگان را به دست آورد. استفاده درست از تصاویر مهم است و همچنین استفاده از عکس های شما درحال کمک به مشتریان نیز سومند است.

محتوا سایت

سایت شما باید بر روی منافع بازدیدکنندگان تمرکز کند و در مورد اینکه چه چیزی در آن برای آنها جالب است و نحوه بهبود کسب و کار و زندگی آنها مطرح شود. برای رسیدن به این هدف، محتوا عالی در حالی که به طور مداوم در حال توسعه است باید در قالب محصولات، خدمات و مالکیت معنوی توسعه یابد.

استراتژی و تاکتیک های سایت

تعیین کنید که کسب و کار چگونه باید باشد، چگونه باید آن را به صورت آنلاین تنظیم کرد و چه مولفه های اینترنت برای موفقیت کسب و کار حیاتی هستند. تصمیم بگیرید که چگونه باید به مشتریان دست یابید و با آنها ارتباط برقرار کنید: آیا آنها محصولات را می خرند، مقالات را می خوانند، خبرنامه ها اشتراک دارند، ارتباط از طریق وبلاگ ها و جوامع آنلاین ارتباط برقرار می کنند؟

بدون  این سه مورد، کارایی سایت شما تا حد زیادی کاهش می یابد. به عنوان مثال، یک سایت که با محتوا عالی طراحی شده است، اما استراتژی تولید محتوا و تاکتیک مشخصی ندارد، مانند رانندگی یک ماشین بزرگ بدون سیستم GPS یا نقشه موثر است. شما متوجه خواهید شد که چرا به مقصد نمی رسید. اگر محتوا عالی و استراتژی ها و تاکتیک های مؤثر داشته باشید، اما طراحی ضعیف، بازدیدکنندگان مرورگرهای خود را می بندند و یا دکمه بازگشت را برای رفتن به سایت قبلی خود فشار می دهند.

پس دقت کنید که بهترین راه برای جذب مخاطبین جدید به سایت خودتون در درجه اول طراحی بهینه و صد البته چشم نواز است که کاملا در خاطر مشتریان شما باقی بماند و در درجه دوم کیفیت محتوا و استراتژی‌های فروش ما مطرح می‌شود که نهایت امر است و کاربرانی که شما به سایت وارد کرده‌اید را وادار به خرید از خودتان می‌کنید، دقت کنید که این مکان یک ویترین بی‌نظیر در بازار شهرتان است که باید دکوری بی‌نظیر برای خرید یک جنس خوب داشته باشد.

استراتژی محتوا

خدمات تولید محتوا

دریافت خدمات تولید محتوا و دیگر خدمات سایت شما

برای دریافت خدمات تولید محتوا با گارانتی تضمین بالاترین کیفیت کاری فرم را پر کرده و ارسال کنید. تضمین می‌کنیم در ساعات کاری کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید