آژانس تولید محتوا؛ بهترین انتخاب برای محتوا تخصصی

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 9 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1398/12/03
آژانس تولید محتوا؛ بهترین انتخاب برای محتوا تخصصی

برای جذب مخاطب و کاربر، باید فراتر از تولید یک نوشته زمان اختصاص دهید و هنر به خرج دهید. تولید محتوا علم مخصوص به خود را دارد و نیاز به تحقیق، تحلیل و کارهایی به غیر از نوشتن دارد. هم چنین شما با مشاهده یک نوشته، نمی توانید به ارزش آن و تلاش واقعی صرف شده برای تولید آن پی ببرید. همین دلایل، تولید محتوا را به یک معضل بزرگ تبدیل کرده است. با سفارش تولید محتوا، خودتان را از دغدغه های محتوانویسی خلاص می کنید و محتوای با کیفیتی که در انتظار دارید را از آن آژانس تولید محتوا تحویل می گیرید.

چگونه می توانیم محتوای حرفه ای تولید کنیم؟

محتوای شما باید تا حد ممکن جذاب باشد و احساسات کاربر را هدف قرار دهد. شاید اینطور فکر کنید که محتوانویسی کاری ساده است و نیاز به برون سپاری ندارد.

در اینجا سعی داریم شما را با بخشی از هنر محتوانویسی آشنا کنیم و بگوییم که چرا تاکید ما بر این است که کار تولید محتوا را انجام ندهید، و اینکار را به دست یک تیم تولید محتوای حرفه ای بسپارید.

اهداف کاربران از مطالعه یک محتوا

آژانس تولید محتوا ابتدا بررسی می کند که دلایل کاربران از مطالعه مطالب شما چیست؟ کاربران برای حل مشکل، یادگیری بیشتر و یا سرگرمی به سراغ مطالب شما می آیند.

در واقع تیم تولید محتوا دلایل کاربران برای مطالعه مطالب شما را پیدا کرده و جوری تولید محتوا می کنند که پاسخگوی نیاز کاربران باشد. دقت به همین ریزبینی ها، تفاوت بین یک تیم محتوانویسی معمولی و حرفه ای را مشخص می کند، هر چقدر بیشتر مخاطب و اهداف آنها را بشناسید بهتر می توانید از طریق مطالب خود با آنها ارتباط برقرار کنید. حال هر کدام از اهداف کاربران را دقیق تر بررسی می کنیم.

چطور تولید محتوا کنیم؟

محیط اطراف ما دائما در حال تغییر است، مطالعه راهی آسان برای درک محیط و تغییرات آن است، برای اینکه بتوانید دانستنی های خود را به روز نگه دارید و حوزه جغرافیایی وسیعی را مورد مطالعه قرار دهید،

اینترنت یک منبع غنی و ارزان و قابل دسترس برای کمک به شماست، برای سفارش تولید محتوا به این نکته توجه داشته باشید که: یک آژانس تولید محتوا حرفه ای باید قابلیت نوشتن درباره هر مطلبی را داشته باشد.

ما سه روش ساده را برای تولید محتوا به شما معرفی می کنیم:

  • می توانید یک مجموعه از منابع مختلف درباره موضوعات مورد علاقه ایجاد کنید.
  • می توانید مطالب توصیفی از برنامه های کاربردی، برند تجاری و یا محصولات و خدمات خود تولید کنید.
  • می توانید خود محتوانویسی کنید و یا اینکه به یک تیم، سفارش تولید محتوا بدهید.

سفارش تولید محتوا تنها شامل سفارش متن نمی شود، بلکه تصاویر، کلیپ، ویدیو، نمودار و اینفوگرافیک ها را نیز در بر می گیرد، در واقع علاوه بر تولید متن با کیفیت و جذاب، باید تصاویر و سایر رسانه های ارتباطی که کاربر پسندتر است را انتخاب کنید، در این صورت نظر کاربر بیشتر جلب شود تا راحت تر بتواند با مطلب شما ارتباط برقرار کند و فهم متن برای کاربر آسان شود.

حل مشکل

بعد از مسئله آموزش، علت اصلی مطالعه کاربران مشکلات، مسائل و دغدغه های آنان خواهد بود، در تولید محتوا باید از مسائلی بنویسید که کاربران روزانه با آنها دست و پنجه نرم می کنند.

برای اینکه محتوای شما نیاز کاربر را حل کند باید:

  • در ابتدا مشکل و دغدغه را توصیف کنید تا کاربرانی که این مشکل را دارند مطلب شما را بخوانند.
  • راه حل خود را به صورت گام به گام برای کاربران توضیح دهید.
  • مشابه محتوای آموزشی شما می توانید در اینجا از ویدیو، تصاویر و نمودار برای فهم بهتر کاربر استفاده کنید.

ترکیب تولید محتوا با مطالب فان و سرگرمی

هر چند محتواهایی که سرگرم کننده هستند زیاد رایج نیستند، اما کاربرانی که این نوع مطالب را می خوانند به هیچ وجه از مطالعه آن خسته نمی شوند.

و احتمال اینکه آن را با سایر دوستان خود به اشتراک گذارند بالا است، در واقع با استفاده از یک عنوان جذاب، طنز و شوخ طبعی احساسات کاربران را هدف می گیرید، بنابراین تاثیرگذاری مطلب شما افزایش می یابد،‌ تیم تولید محتوا در مطالب خود سوالاتی را از کاربر می پرسد،‌ این نوع سوالات به سوالات موجود در ذهن کاربر بسیار نزدیک است.

به همین دلیل کاربر مشتاق می شود تا ادامه مطلب را بخواند، هم چنین این تیم می تواند احساسات و تجربیات خود را از محتوا به اشتراک گذارد تا کاربر بتواند با آنها همدردی بیشتری کند، هدف قرار دادن احساس مخاطب، یک تجربه به یاد ماندنی از محتوای شما را ذهن کاربر به جا می گذارد، همین امر شبکه اجتماعی کسب و کار شما را بهبود می بخشد، بنابراین هدف اصلی آژانس تولید محتوا در این مرحله هدف گیری احساس و عواطف مخاطب است.

مزایای سفارش تولید محتوا در آژانس تولید محتوا

آژانس تولید محتوا اهداف کاربران را به خوبی شناسایی می کند تا بهتر بتواند با کاربران ارتباط برقرار کند، اما اینکار تنها بخشی از وظایف این تیم است، در ادامه برخی از مزایای سفارش تولید محتوا، به یک آژانس حرفه ای را به شما معرفی می کند:

– تعریف مخاطبان هدف در آژانس تولید محتوا

شکست بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی به خاطر عدم شناخت کافی از مخاطبان هدف است، چیزی که یک تیم حرفه ای تولید محتوا آن‌ را در الویت کارهای خود قرار می دهد، تا بتواند بیشترین تاثیرگذاری را بر روی مخاطبان ایجاد کند،‌ این تیم بررسی می کند که میانگین سنی، جنسیت، میزان تحصیلات و.. مخاطبان چقدر است،‌ بر اساس این اطلاعات چیدمان، نوع (متنی، صوتی، تصویری و..) و موضوع محتوا مشخص می گردد.

– بکارگیری یک استراتژی مطمئن

برای موفقیت در محتوانویسی، تیم تولید محتوا از یک استراتژی مطمئن و معتبر برای بالا بردن افزایش ترافیک و رتبه بندی کسب و کار اینترنتی شما استفاده می کند، محتوای تولید شده باید با هر جنبه از کسب و کار شما مثل مطالب پیشین، ارزش های سازمانی، محصولات و خدمات و … مطابقت داشته باشد، هم چنین تیم تولید محتوا بررسی می کند که کاربران شما چه نوع محتوایی را در چه شبکه اجتماعی بیشتر می پسندند و مطابق با آن محتوا تولید می کند.

– تولید محتوای باکیفیت بطور منظم

تیم تولید محتوا باید یک مطلبی را تولید کند که در عین جذاب بودن خلاصه و مفید باشد، همچنین آموزشی ، سرگرم کننده و حل کننده مشکل باشد و از هر جنبه ای تحسین برانگیز باشد.

(هیچ گونه نقصی نداشته باشد. بطوریکه فرض کنیم هیچ وقت اجازه‌ی اصلاح آن را نداریم)

محتوا اصلی ترین راه برقراری و ارتباط با مخاطب است، لذا سرمایه گذاری برای همکاری با یک آژانس حرفه ای برای سفارش تولید محتوا، بی ارزش نخواهد بود، و در کسب و کار و بیزینس شما بسیار تأثیر گذار خواهد بود و این طریق می توانید کسب و کارتان را نیز به دیگران معرفی کنید، تا افراد بیشتری در نهایت با کسب و کارتان آشنا شوند و از خدمات و محصولاتتان استفاده کنند.

انواع محتوا و شبکه های اجتماعی در آژانس تولید محتوا

از آنجاییکه کاربر پس از چند دقیقه مطالعه خسته می شود و کمتر کاربری پیدا می شود، که یک مطلب مشابه را دوبار بخواند، بکارگیری تنوع در محتوا نویسی زمان خسته شدن کاربر را عقب می اندازد، شما می توانید یک مطلب را از طریق شبکه های اجتماعی مختلف و محتواهای مختلف به گوش کاربران برسانید.

هیچ گاه یک آژانس تولید محتوا یک مطلب مشابه را در دو شبکه اجتماعی مختلف منتشر نمی کند، زیرا هر شبکه اجتماعی کاربران خاص خود را دارد و باید به زبان خود کاربران در آن شبکه اجتماعی با آنان ارتباط برقرار کرد، هم چنین فرمت های بیان مطلب می تواند متفاوت باشد.

– تجزیه و تحلیل دقیق

بدون بررسی محیط کلان و شناخت درست کاربر، محتوانویسی و سفارش تولید محتوا بی فایده خواهد بود، هم چنین بدون رعایت اصول محتوا نویسی کسب و کار شما منجر به شکست خواهد شد.

زیرا رقیبان شما از تیم های حرفه ای برای سفارش تولید محتوا استفاده می کنند و وقتی کاربر، کسب و کار اینترنتی شما را ببیند و انگیزه ای نسبت به مطالعه مطالب آن نداشته باشد، به سادگی کسب و کار شما را رها کرده و به سمت رقیب شما جذب می شود، کیفیت محتواهای شما نشانگر کیفیت کسب و کار شماست.

آژانس تولید محتوا

– بهینه سازی و بهبود مستمر در آژانس تولید محتوا

شاید اینطور برداشت کرده باشید که شاید اوایل راه اندازی کسب و کار خود، با سفارش تولید محتوا از یک تیم درخواست چندین مطلب می کنید و بعد همه چیز تمام می شود، اما اشتباه می کنید، تجارت شما و رقیب های شما دائما در حال تغییر است.

کاربران از شما انتظار تولید محتواهای جدیدتر دارند. کاربران جدیدتری به سایت شما می آیند که لازم است آنها را خوب بشناسید تا محتوای بعدی را متناسب با آنان بنویسید، اینطور نیست که یکبار محیط کلان تجارت خود را تجزیه و تحلیل کنید و آن را رها کنید بلکه لازم است بطور منظم آن‌را بررسی کنید، هم چنین ممکن است که با تغییر و تحول فناوری، مخاطبان شما از یک شبکه اجتماعی به شبکه دیگری مهاجرت کنند و لازم باشد که شما نیز در آن شبکه اجتماعی تولید محتوا کنید.

برای سفارش تولید محتوا از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید، برای تولید محتوا می توانید از متخصصان ما در این حوزه استفاده نمائید که با علم و تجربه ای فراوان و با عشق و علاقه این کار را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد و در جهت رضایت مشتریان کیفیت کار آن ها توسط ما بررسی خواهد شد.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید