هزینه تولید محتوا

شاید برای شما هم سوال شده باشد که قیمت محتوا بر چه اساسی تعیین می‌شود. برای این امر شما می‌توانید تعرفه تولید محتوا شرکت‌های مختلف محتوایی را بررسی کرده قیمت نهایی را بدست آورید. البته منظور ما از قیمت هر محتوا ارزش واقعی آن است و این چیزی است که الومحتوا را از دیگران جدا می‌سازد: قیمت تولید محتوا مناسب در قبال تحویل محتوایی با کیفیت و اصولی.

ارسال فرم برای تماس
 • محتوای کاملا یونیک
 • نحویل در کمتر از 24 ساعت
 • منطبق بر اصول سئو
 • برترین گروه محتوا
 • با کیفیت و ارزان ترین قیمت

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

هزینه تولید محتوای متنی فارسی

تعیین قیمت تولید محتوای متنی فاکتورهای زیادی را به همراه دارد که از اصلی‌ترین این فاکتورها می‌توان به کیفیت کار محتوانویس اشاره کرد، همچنین عناصر مثل طول محتوای متن، تجربه نویسنده محتوا و برندی که در زمینه محتوا از خود ساخته است دخیل است. البته ناگفته نماند که تخصصی بودن متن محتوا هم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پس مبلغ تولید محتوای نوشتاری را این فاکتورها تعیین کرده که اهمیت بالایی دارند.

هزینه محتوا، هزینه‌ای است که در ازای دریافت خدمات تولید محتوا پرداخت می‌شود. در دنیای دیجیتال امروزی شرکت‌ها و مجموعه‌های صاحب کسب و کار، بدون فعالیت در فضای آنلاین نمی‌توانند به موفقیت برسند. به همین دلیل ضروری است که تولید محتوای سایت‌ها و صفحات مجازی خود را به افراد خبره و حرفه‌ای این حوزه با اهداف مالی و قیمتی مورد نظر خود بسپارند. در همین راستا برای تولید محتوا دو راه دارند؛ یا باید یک نویسنده و تولیدکننده محتوا با هزینه‌های ثابت استخدام کنند و یا تولید محتوای خود را با قیمتی معقول برون‌سپاری کنند.

تولید محتوا امر حساس و بسیار مهمی است. اگر یک سایت محتوای مناسبی نداشته باشد به راحتی مخاطبان خود را از دست می‌دهد و علاوه بر از دست دادن مخاطبان هزینه‌های محتوایی بی دلیلی کرده است، در مقابل اگر محتوای سایت غنی و با کیفیت باشد با هزینه‌ای معقول برای محتوا، در ذهن کاربران و بازدیدکنندگان ماندگار می‌شود.

فاکتورهای تعیین کننده قیمت محتوا

 • 1 کیفیت متن محتوا
 • 2 رعایت اصول مفید بودن محتوا
 • 3 رعایت استانداردهای سئو متنی
 • 4 تجربه و برند محتوانویس
 • 5 کارآمدی محتوا در سایت

هزینه محتوای الومحتوا

 • 1 تمامی محتواها با کلمه‌ای ۴۵ تومان
 • 2 بدون مبلغ اضافی بابت تخصصی بودن
 • 3 حفظ کیفیت بالا در عین قیمت مناسب
 • 4 اثر بخشی بالا در سایت هدف
 • 5 تیمی با تجربه و سابقه بالا

تولید محتوا و هزینه های آن چگونه است؟

تولید محتوا ممکن است به صورت تالیفی، ترجمه و یا بازنویسی باشد که هر کدام تعرفه محتوایی خود را دارند. اینکه نوع محتوای تولیدشده در کدام یک از این دسته‌ها قرار می‌گیرد تعیین‌کننده هزینه محتوا خواهد بود. به عبارت دیگر قیمت تولید انواع محتوا متفاوت است. برای مثال تعرفه تولید محتوا با تعرفه نوشتن یک محتوای ترجمه‌ای تفاوت دارد. البته هزینه های محتوا به مسائل مختلف دیگری هم بستگی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. اما پیش از آن بهتر است با مزایای برون‌سپاری تولید محتوا و تفاوت آن با استخدام نویسنده و تولید کننده محتوا آشنا شویم.

هزینه نوشتن برای سایت؛ مزایای برون‌سپاری تولید محتوا

استخدام کپی‌رایتر یا نویسنده محتوا همیشه بهترین گزینه برای صاحبان کسب و کارها نیست. در برخی موارد شرکت‌ها و مجموعه‌های تجاری با هدف تولید محتوا برای سایت و یا شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام یا لینکداین فردی را استخدام می‌کنند که هزینه‌های تولید محتوایی مختلفی هم برای آنها دارد. از این رو می‌تواند برای شرکت مساله‌ای پرهزینه باشد، چرا که باید برای فرد استخدام شده حقوق و مزایا و فضای اداری مناسب درنظر گرفته شود به علاوه اینکه ممکن است با افزایش حجم محتوای مورد نیاز یک نفر نتواند به خوبی و با کیفیت بالا همه مطالب را تولید و آماده کند به اضافه اینکه همه نویسنده‌های محتوا در تمام حوزه‌های محتوا تسلط و مهارت ندارند. در نتیجه در راستای تمام این مشکلات این هزینه برای محتوا هزینه‌ای بی‌دلیل خواهد بود و بهترین راه‌حل برون‌سپاری تولید محتوا است. به عبارت دیگر بهتر است به جای استخدام یک کارشناس تولید محتوا، به راحتی و بدون اینکه درگیر مشکلات و حواشی استخدامی شوید،‌ کار خود را به یک مجموعه تولید محتوا که از نویسنده‌های خبره و توانا تشکیل شده است، بسپارید. با این کار هزینه تولید محتوا شما کاهش یافته و به طور همزمان محتوای با کیفیت که مطابق اصول سئو بهینه شده است دریافت می‌کنید.

برای استعلام قیمت هر محتوا شما می‌توانید از باکس سفارش فوری اقدام کنید و بعد از استعلام قیمت تعیین شده برای محتوای خود را دریافت نمایید. اما قیمت پایه هر کلمه ۴۵ تومان تعیین شده است.

در حال حاضر بهترین روش برای صعود سایت تولید محتوای اصولی است و زمانی که شما با قیمت مناسب تولید محتوا خود را پیش می‌برید ناخودآگاه در کوتاه مدت طعم شیرین رشد سایت خود را تجربه خواهید کرد؛ نتیجتا هزینه‌های تولید محتوا بسیار به صرفه خواهد بود زیرا بیشترین بازدهی را در زمینه دیجیتال مارکتینگ دارد.

بله با توجه به اینکه سفارش مورد نظر شما در هر فیلدی که باشد با قیمت پایه محاسبه می‌شود در نتیجه قیمت هر محتوا طبق همان پایه محتوایی محاسبه شده است که برای تمامی محتواها محاسبه می‌شود.

با توجه به این امر که فقط سوددهی در مجموعه الومحتوا دنبال نمی‌شود نتیجه امر قیمت‌ها و نرخ تولید محتوای ما در جایگاهی قرار می‌گیرد که بیشترین بازدهی را برای مشتری داشته باشد.

تمامی پرداخت‌های سایت الومحتوا از طریق درگاه این سایت انجام شده و این امکان برای تمامی مشتریان فعال است.

عوامل تعیین‌کننده قیمت محتوا

تعرفه تولید محتوا با توجه به نوع محتوا، تعداد کلمات، زمان تحویل و بسیاری از فاکتورهای دیگر متغیر است. به طور کلی برخی از ملاک‌های تعیین تعرفه تولید محتوا به شرح زیر است:

تاثیر کیفیت محتوا بر روی قیمت

طبیعتا اگر به دنبال محتوای با کیفیت هستید باید هزینه بیشتری بپردازید اما این به معنی هدر دادن سرمایه نیست چرا که محتوای باکیفیت در طول زمان می‌تواند موجب افزایش مشتریان شما و بازگشت سرمایه شود.

متغیر بودن قیمت انواع محتوا

بر اساس نوع محتوا قیمت آن متفاوت خواهد بود. هزینه تولید محتوای تالیفی با هزینه تولید محتوای ترجمه‌ شده یکسان نیست.

تاثیر تعداد کلمات محتوا بر روی هزینه کل

معمولا هزینه تولید محتوا بر اساس هر کلمه محاسبه می‌شود و درنتیجه هرچه تعداد کلمات بیشتر باشد قیمت تولید محتوا هم بیشتر خواهد بود.

میزان تعرفه برای حجم محتوا

بسته به حجم محتوا قیمت آن هم متفاوت است.

زمان تحویل محتوا و تاثیر قیمتی آن

بسیار مهم است که هر پروژه‌ای در زمان مناسب و مورد توافق طرفین آماده و تحویل داده شود. بعضی از مطالب ومحتواها باید حتما در یک زمان خاص منتشر شوند به همین دلیل اگر به موقع آماده نشوند و تولیدکننده در این مورد بدقولی کند ممکن است به سفارش‌دهنده محتوا خسارت وارد شود. بعضی از محتواها باید فوری و به صورت فشرده آماده شوند که این مساله می‌تواند در تعرفه قیمت تولید محتوا تاثیرگذار باشد.

قیمت تخصصی بودن محتوا

برای تولید مقاله و محتوای تخصصی بهتر است از کسانی استفاده شود که در آن زمینه متخصص باشند وتبحر کافی داشته باشند. هزینه تولید متون تخصصی به دلیل زمان‌بر و دشوار بودن آن، بیشتر از متون عمومی است. هرچه مقاله تخصصی‌تر باشد به مهارت و دانش بیشتری نیاز دارد به همین بهتر است تولید چنین محتواهایی را به شرکت‌های معتبری بسپارید که از نیروهای ماهر و متخصص تشکیل شده باشد.

تعرفه تعداد نویسندگان محتوا

بعضی از محتواها به دلیل حجم، نوع و کیفیتشان ممکن است چند نویسنده داشته باشند، افزایش تعداد نویسنده‌ها و گسترده بودن پروژه می‌تواند روی هزینه‌های آن تاثیرگذار باشد.

مطابقت محتوا با اصول سئو؛ تاثیر گذارترین فاکتور قیمت یک محتوا

رعایت اصول سئو مهم‌ترین بخش محتوای شماست. اما مساله مهم در این است که هر نویسنده‌ای با اصول سئو آشنایی ندارد. در نتیجه حتما تولید محتوای خود را به افرادی بسپارید که با سئو و نحوه رتبه‌بندی در موتورهای جستجو آشنا باشند. البته همیشه به یاد داشته باشید که هرچه یک محتوا باکیفیت‌تر باشد طبیعتا هزینه تولید آن بیشتر خواهد بود.

بازه قیمت تولید محتوا

امروزه قیمت تولید محتوا بر اساس معیارهای ذکر شده در بالا، از حداقل هرکلمه ۱۰ تومان تا حداکثر ۲۰۰ تومان است که این قیمت را کیفیت بالای هر کدام از موارد ذکر شده تعیین می‌کند ولی گفتنی است که در کنار این فاکتورها عنصر برند هم بی‌تاثیر نخواهد بود. در نتیجه هزینه‌های جاری برای تولید محتوا توسط برندها کمی اختلاف داشته که این اختلاف تضمینی است برای کیفیت بالایی که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند؛ الومحتوا مفتخر است در کنار قیمتی رقابتی کیفیتی مثال‌زدنی و رقابتی را به مشتریان خود ارائه دهد.

رعایت اصول سئو در تولید محتوا و تاثیر آن در محاسبه هزینه محتوا چقدر است؟

یکی از مسائل مهم که به ارتقای رتبه سایت شما کمک می‌کند، رعایت اصول سئو است و می‌توان گفت هر هزینه‌ای برای آن بکنید کم است. اما لازم است بدانید که الزاما هر نویسنده یا تولیدکننده محتوایی با اصول سئو آشنایی ندارد، به همین دلیل بسیار مهم است که باید تولید محتوای سایت خود را به مجموعه‌ای بسپارید که ویراستار سئو و کارشناس سئو داشته باشد و از نویسنده‌هایی که با این اصول به خوبی آشنا هستند برای تولید محتوا استفاده کند، در نتیجه این هزینه برای محتوا هزینه‌ای معقول و زودبازگشت است. برای مثال یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، کپی نبودن محتوای سایت‌تان است. این امر می‌تواند ضربه بدی به سئو سایت شما وارد کند. در ادامه به برخی از نکات مهم سئو که در محتواهای بهینه و با کیفیت رعایت می‌شوند اشاره شده است که بدانید قیمت هر محتوا چرا متفاوت است:

 • استفاده صحیح از کلمات کلیدی در عنوان و تیر محتوا، داخل متن و در توضیحات متا
 • تعداد و چگالی کلمات کلیدی در متن
 • خوانا بودن محتوا
 • لینک‌سازی و لینک‌دهی
 • نوشتن صحیح عناوین و پاراگراف‌بندی مناسب که با اصول سئو مطابقت داشته باشد.
 • انتخاب عکس مناسب برای محتوا و استفاده از تگ ALT برای تصاویر

هزینه‌های برون‌سپاری به شرکت تولید محتوای الو محتوا

همانطور که پیش از این گفتیم با توجه به نوع هر محتوا، میزان تخصصی بودن آن، کیفیت آن، رعایت اصول سئو، میزان تخصص نویسنده و بسیاری از موارد دیگر می‌تواند روی هزینه و تعرفه تولید محتوا تاثیرگذار باشد. با این حال خوب است بدانید که اگر تولید محتوای خود را به یک شرکت توانمند و متخصص در این زمینه بسپارید، علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، مطالب باکیفیت و بهینه‌ای تحویل می‌گیرید که با گذشت زمان و به مرور می‌تواند به طرز قابل توجهی رتبه سایت شما را بهبود ببخشد. علاوه بر بهبود رتبه سایت، محتوای باکیفیت موجب افزایش اعتبار کسب و کارتان شده و شما را بر سر زبان‌ها می‌اندازد.

شرکت الو محتوا دارای مجموعه‌ی کاملی از نویسنده‌های با تجربه و تواناست که می‌تواند با ارائه محتوای تخصصی و حرفه‌ای با کیفیت به افزایش رتبه و بازدید سایت شما کمک کند. تولید محتوای بهینه‌سازی شده امر مهمی است که منجر به موفقیت سایت شما در نتایج جستجو می‌شود. رعایت ساختار درست محتوا که مطابق موتورهای جستجو باشد و در آن به شکل صحیح از کلمات کلیدی استفاده شده باشد و علاوه بر غنی بودن مطلب، با اصول سئو هم سازگار باشد امر بسیار حساس و دشواری است که در شرکت الو محتوا به راحتی برای شما محقق می‌شود.

تعرفه تولید محتوا شبکه‌های اجتماعی

تعرفه و هزینه تولیدمحتوا شبکه‌های اجتماعی بسته به تعداد پست‌ها، کیفیت آن‌ها و سایر موارد متفاوت است. تولید محتوای باکیفیت در شبکه‌های اجتماعی مساله بسیار مهمی است که اگر به درستی به آن توجه شود، موجب جذب مخاطب بیشتر و افزایش اعتبار شما می‌شود.

هزینه تولید محتوای ویدیویی

محتوای تصویری شاخه‌های مختلفی دارد، نتیجتا محتوای نمایشی می‌تواند طیف وسیعی از کاربران را به سمت خود بکشاند. قیمت تولید محتوای ویدئویی با توجه به فاکتورهای بسیاری دسته‌بندی می‌شود و این بسیار اهمیت دارد که خواسته مشتری به صورت کامل درک شده و بعد به سمت ایجاد و تولید محتوای ویدیویی رفت. در نتیجه در این نوع تولید محتوا تجربه کاری و رزومه فرد تولیدکننده محتوا از اهمیت بالایی برخوردار است. قیمت تولید محتوای فیلم و ویدئو چیزی است که بعد از استعلام توسط مشتریان انجام می‌شود و برای این امر می‌توانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی الومحتوا در ارتباط باشید.

اهمیت صرف هزینه برای تولید محتوا

برخی از صاحبان کسب و کار از میزان اهمیت تولیدمحتوای باکیفیت آگاه نیستند و تولید محتوای خود را به افراد نابلد با هزینه‌های محتوایی به مراتب پایین‌تر می‌سپارند که تجربه کافی ندارند، نتیجه این مساله کاهش کیفیت سئو و رتبه سایت و سلب اعتماد مشتریان و کاربران است. در بعضی موارد ضربه‌ای که با محتوای بی‌کیفیت به سایت شما وارد می‌شود قابل جبران نیست و شما ممکن است در آینده ناچار شوید که برای بازنویسی و ویرایش مطالب، هزینه‌های قابل توجهی بپردازید.

چرا تولید محتوای خود را به الو محتوا بسپاریم

الومحتوا با نویسندگان حرفه‌ای و مجرب خود، محتوای سفارشی شما را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت آماده می‌کند. مزیت سفارش تولید محتوا به شرکت الومحتوا در این است که شما علاوه بر محتوای ارزان برای سایت خود، مطالب با کیفیتی دریافت می‌کنید که مطابق اصول سئو هستند و به بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو و افزایش اعتبارتان کمک می‌کند. در نتیجه با افزایش کاربران و مشتریان سایت و با بازگشت سرمایه می‌توانید مجددا برای تولیدمحتوای بیشتر سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی کنید و در نهایت کسب و کار خود را توسعه دهید.

دریافت مشاوره تولید محتوا از مجموعه الو محتوا

اگر در زمینه تولید محتوا برای سایت و یا شبکه‌های اجتماعی خود و یا بازه قیمت تولید محتوا سوالی دارید و به دنبال تولید محتوای باکیفیت هستید می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان الومحتوا مشاوره دریافت کنید و تولید محتوای ارزشمند خود را به ما بسپارید.

title
با ما گفتگو کنید