پلتفرم تولید محتوا چه کار می‌کند؟

 • نویسنده : امید ابوالحسنی
 • زمان مطالعه : 6 دقیقه
 • تاریخ انتشار : 1400/11/14
پلتفرم تولید محتوا چه کار می‌کند؟

تولید محتوا  در دنیای امروز کلید بقای کسب و کارها در بستر اینترنت است. اهمیت بالای این موضوع سبب می‌شود که برای تولید محتوا از نیروهای متخصص استفاده شود و پلتفرم‌های تولید محتوا یکی از بهترین گزینه‌ها برای دریافت خدمات  در این زمینه هستند. در این مقاله به معرفی پلتفرم تولید محتوا و عملکرد آن در زمینه تولید محتوا می‌پردازیم.

کار پلتفرم های تولید محتوا

برای این که با کار پلتفرم‌های تولید محتوا آشنا شوید ابتدا باید مفهوم این عبارت را درک کنید. منظور از پلتفرم تولید محتوا بستری است که در آن می‌توان صفر تا صد خدمات تولید محتوا را دریافت کرد. این پلتفرم‌ها عموما به صورت آنلاین و در قالب سایت یا اپلیکیشن به کاربران خدمات رسانی می‌کنند.

منظور از تولید محتوا در پلتفرم ها تولید تمامی محتواهای مورد نیاز برای کسب و کارها از جمله وبلاگ نویسی، شبکه‌های اجتماعی، سایت و … است. معمولا یک پلتفرم تولید محتوا امکان تهیه همه انواع محتوا را با تجهیزات وامکانات لازم در اختیار دارد.

معمولا پلتفرم های تولید محتوا کار تولید انواع محتوای ( متنی، ویدئویی، صوتی و اینفوگرافی ) را طبق اصول و استانداردهای تولید محتوا انجام می‌دهند.

پلتفرم تولید محتوا

محتوای متنی رایج‌ترین شکل محتوا و البته مهمترین آن است. یک پلتفرم تولید محتوا با در اختیار داشتن منابع کافی و معتبر در زمینه های تخصصی و  عمومی می تواند محتواهای با کیفیت بالا و بهینه شده از نظر سئو تولید کند، چنین محتوایی روان، دقیق و بدون اشکالات نگارشی و غلط املایی است و توجه به همین مسائل است که باعث می‌شود محتوای متنی اثرگذار بوده و بتواند هدف از تولید محتوا که بهبود رتبه سایت و رضایت مخاطب است را به خوبی عملی سازد.

مزایای استفاده از پلتفرم برای تولید محتوا

همانطور که بیان کردیم کار تولید محتوا یک کار کاملا تخصصی است که باید با مهارت و تجربه بالا انجام گیرد تا بتوان به نتایج آن امیدوار بود. بنابراین نیاز است که برای تولید محتوا از نیروی متخصص در این زمینه استفاده شود، استخدام کردن نیروی تولید محتوا هزینه بالاتری نسبت به برون سپاری این کار خواهد داشت بنابراین توصیه این است که برای تولید محتوا از خدمات پلتفرم ها در این زمینه استفاده شود. در ادامه با مزایای استفاده از پلتفرم تولید محتوا آشنا می‌شوید:

 • استفاده از تجربه، مهارت بالا و تخصص نیروی تولید محتوا در زمینه های مختلف
 • امکان ویراستاری محتوا بعد از نگارش، توسط ویراستاران رسمی و با تجربه
 • در اختیار داشتن یک محتوای کاملا سئو و تولید شده بر اساس اصول و استانداردهای موجود در این زمینه
 • کاهش خطر پنالتی شدن سایت به دلیل اشتباهات رایج و ناخواسته
 • افزایش رضایت کاربر از مطالعه و تماشای محتوای با کیفیت
 • تولید محتواهای صوتی و تصویری با ابزار و تجهیزات به روز توسط نیروی متخصص
 • رعایت دستور زبان و نگارش تولید محتوای متنی
 • امکان بهره مندی از تقویم محتوایی و انتشار محتوای به‌روز

نحوه سفارش و تحویل محتوا در پلتفرم‌های محتوایی

اکثر پلتفرم‌های محتوایی امکانی را فراهم کرده‌اند که کاربر بتواند هزینه احتمالی تولید محتوا بر اساس تعداد کلمات و یا مدت زمان نمایش محتوای تصویری یا صوتی بدست آورد. معمولا برای ثبت سفارش تولید محتوا با مراجعه به پلتفرم مورد نظر در قسمت ثبت سفارش می‌توانید محتوای خود را ثبت کنید. معمولا اطلاعاتی مثل موضوع محتوا، تیترهای مورد نظر، تعداد کلمات، کلمات کلیدی اصلی و فرعی و توضیحات لازم به وسیله تیکت‌های ثبت سفارش از مشتری گرفته شده و مدت زمان لازم برای تولید محتوا به او ابلاغ می‌شود.

استراتژی‌های پادشاهانه برای بازاریابی محتوا

هزینه ثبت سفارش محتوای متنی اصولا بر اساس تعداد کلمات محسابه می‌شود اما ممکن است در کارهایی که به صورت پروژه‌ای انجام می‌گیرند و یا سفارش تعداد بالای مقالات با تخفیفاتی همراه باشد.

بهترین پلتفرم محتوای ایران؛ الومحتوا

یکی از مهمترین نکاتی که در تولید محتوا باید به آن توجه شود انتخاب پلتفرم مناسب برای تولید محتوا است. این روزها تعداد پلتفرم هایی که کار تولید محتوا انجام می‌دهند روز به روز بیشتر می شود اما سوال اینجا است که کیفیت کار آنها قابل قبول است؟

برای سپردن کار تولید محتوا به یک پلتفرم آنلاین باید به مسائلی مثل نمونه کارها، اعتبار، تجربه و عملکرد آن توجه شود. بهترین کار این است که ابتدا نمونه کار پلتفرم محتوا را مشاهده کرده و به صورت آزمایشی عنوانی را برای سفارش ثبت کنید.

در انتخاب پلتفرم تولید محتوا نباید اسیر نام‌ها، تبلیغات و شعارها بود، آنچه می‌تواند کیفیت محتوای تولید شده را تضمین نماید عملکرد و تخصص یک پلتفرم است که باید بیش از هرچیز به آن دقت شود.

الو محتوا یکی از معتبرترین پلتفرم های آنلاین سفارش تولید محتوا است که با در اختیار داشتن نیروی متخصص نگارش و تولید انواع محتوا و همچنین نمونه همکاری با برندها و شرکت های مشهور و شناخته شده آماده ارائه خدمات در زمینه تولید انواع محتوا به کسب و کارهای کوچک و بزرگ است.

الو محتوا با در اختیار داشتن به روزترین تجهیزات تولید انواع محتوا، نویسندگان متخصص در زمینه‌های مختلف، ویراستاران با تجربه و فیلترهای سختگیرانه تولید محتوا بهترین انتخاب برای کسانی است که می‌خواهند هرچه سریع‌تر به نتیجه برسند.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید