پکیج تولید محتوا چیست؟

 • نویسنده : امید ابوالحسنی
 • زمان مطالعه : 8 دقیقه
 • تاریخ انتشار : 1399/01/24
پکیج تولید محتوا چیست؟

تا همین چند سال پیش، تنها راه به دست‌ آوردن مشتری، اجرای کمپین‌های تبلیغاتی بود. اشکال این نوع بازاریابی، توزیع حجم زیادی از تبلیغ برای انبوهی از افراد برای جلب نظر مشتریان واقعی بود. اما با ظهور مفهوم جدید بازاریابی محتوایی، این روش در حال جایگزین‌شدن است. بازاریابی محتوایی به تولید و توزیع منظم محتوا در پاسخ به نیازهای کاربران اینترنت گفته می‌شود. در این روش، موتورهای جستجو نقش کلیدی در جذب مشتری برای شما دارند. برای سرعت‌بخشیدن و افزایش کیفیت، استفاده از پکیج تولید محتوا برای انواع کسب‌و‌کارها رو به افزایش است.

استفاده از پکیج‌های تولید محتوا روشی کارامد

زمانی که با اطلاعات بخش قبلی جایگاه خود را شناسایی کردید، زمان آغاز فرایند تولید محتوا است. استفاده از بسته تولید محتوا روشی بسیار مطلوب برای انواع کسب‌و‌کارها است. هزینه بر اساس حجم و نوع محتوا تعیین می‌شود. ما در الو محتوا سه نوع بسته محتوا داریم. (پایه، پیشرفته و حرفه‌ای) این سه بسته محتوایی به ترتیب برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ طراحی شده است. تعهد ما نسبت به تحویل به موقع باکیفیت محتوا به مشتریان، تضمینی برای موفقیت شما در دنیای بازاریابی محتوایی خواهد بود.

هم‌چنین می‌توانید با سفارش این بسته‌های محتوایی برای شبکه‌های اجتماعی، موفقیت چشم‌گیری به دست آورید. کافیست با دریافت مشاوره و تشریح شرایط کاری و اهداف خود به ما، بهترین پیشنهادات را دریافت کنید. انواع محتوا برای شبکه‌های اجتماعی و هم‌چنین محتوای فروشگاهی قابل سفارش است.

ضرورت استفاده از پکیج تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا شامل مفاهیم و موارد گوناگونی است. این کار نیاز به تخصص‌های مختلفی نیز دارد. یکی از روش‌های بهینه و کارامد برای تضمین کیفیت و کمیت محتوا استفاده از پکیج تولید محتوا است. این پکیج‌ها شامل پیشنهاداتی بر اساس حجم محتوا با قیمت‌های مختلف هستند.

انواع پکیج تولید محتوا می‌تواند شامل مواردی چون تولید مقالات (بر اساس تعداد کلمات)، تولید پست‌های شبکه‌های اجتماعی و یا سایر انواع محتوایی باشد. شما بر اساس ابعاد و نیازهای سایت یا کسب‌و‌کار اینترنتی خود یکی از این پیشنهادات را قبول خواهید کرد.

ما مطالب مفیدی را طراحی و تولید می‌کنیم که روی مشکلات و نیازهای مشتریان شما متمرکز شده است. شما به راحتی می‌توانید پس از انتشار و توزیع مطالب، میزان اثربخشی آن را بسنجید. این یک مزیت مهم نسبت به روش‌های تبلیغاتی سنتی است. در روش‌‌های سنتی امکان سنجش دقیق میزان تاثیرگزاری تبلیغ وجود نداشت. حتی می‌توان بررسی کرد که هر محتوا، مشتری شما را به چه بخش‌هایی از وب‌سایت‌تان علاقه‌مند کرده است.

محتوای پکیجی

انواع پکیج تولید محتوا

ما در راستای پاسخ به نیازهای مشتریان، سه نوع پکیج مختلف محتوایی را آماده کرده‌ایم. محتوای این بسته‌ها کاملا بر اساس استانداردهای روز سئو و برای افزایش ترافیک سایت شما آماده می‌شود.

1- پلن پایه

این بسته برای مجلات اینترنتی تازه تاسیس، کسب‌و‌کارهای کوچک و نیازهای اولیه محتوایی عالی است. در این بسته 45هزار کلمه‌ای، ما متعهد به تحویل روزانه 2 عدد مقاله هستیم. در واقع شما با خرید این بسته ماهانه تعداد 45 مقاله 1000 کلمه‌ای جدید در وب‌سایت خود منتشر خواهید کرد. این تعداد برای کسب‌و‌کارهای نوپا و کوچک عددی عالی محسوب می‌شود و باعث رشد سریع شما نسبت به رقبا خواهد شد.

2- پلن پیشرفته

مجلات اینترنتی فعال و هم‌چنین کسب‌و‌کارهای متوسط و رو‌به‌رشد از مشتریان این بسته محتوایی هستند. در این پلن ما متعهد به تحویل ماهانه 70 مقاله 1000 کلمه‌ای به صورت روزی 3 عدد هستیم. 70 هزار کلمه در این بسته محتوایی به شما تحویل می‌شود.

3- پلن حرفه‌ای

اگر یک مجله اینترنتی فعال دارید، یا کسب‌و‌کار رده بالا با مخاطبین زیاد هستید، این بسته را انتخاب کنید. تولید محتوای منظم و باکیفیت در حجم گسترده، ضامن موفقیت شما در دنیای اینترنت است. در این بسته پیشنهادی ما روزانه 6 مقاله و در مجموع 120 هزار کلمه برای شما آماده خواهیم کرد. بی‌شک با این حجم محتوای با کیفیت و استاندارد، شما در بین بزرگان عرصه بازاریابی محتوایی قرار خواهید گرفت.

ضرورت استفاده از بسته محتوایی در بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی امروز در حال تبدیل‌شدن به بازاریابی محتوایی است. اگر به لیست 100 وب‌سایت پرترافیک ایران نگاهی بیاندازید، درصد زیادی صرفا به انتشار محتوا می‌پردازند. دلیل این موضوع، رشد زیاد استفاده از اینترنت است. مردم امروزه برای یافتن پاسخ هر سوال و نیازی به اینترنت مراجعه می‌کنند. پس در دنیای وب قرن 21 خوانده‌شدن اتفاقی روزمره است.

با توجه به این نکات، ضرورت تولید محتوا در حجم مشخص، با برنامه و زمان‌بندی دقیق و رعایت استانداردهای سئو (بهینه‌سازی موتورهای جستجو) کاملا احساس می‌شود. شما می‌توانید برای این منظور یک آگهی استخدام کارشناس تولید محتوا در وب‌سایت‌های استخدامی منتشر کنید. اما این کار همیشه به سادگی درج یک آگهی نیست.

پکیج محتوای متنی

بسیاری از نویسندگان و افراد مستعد در زمینه تولید محتوا در حال جذب‌شدن به شرکت‌های تولید محتوا هستند. تولید محتوا در حال تبدیل‌شدن به تخصصی مهم برای دنیای وب است. اگرچه سازمان‌های بزرگی هستند که از کارشناسان تولید محتوا استفاده می‌کنند اما بر این کار ایراداتی وارد است:

 1. کارشناس تولید محتوا ممکن است شغل خود را ترک کند.
 2. استفاده از یک نفر در نویسندگی مداوم باعث فرسایش او می‌شود.
 3. تولید محتوا نیاز به فضایی خلاق و آرام برای انجام دارد.
 4. نظارت بر امر تولید محتوا از جنبه ویراست و سئو ضروری است.
 5. یک نفر به تنهایی همه توانایی‌ها را ندارد.
 6. چالش‌های این کار توسط مدیران غیرمتخصص شناخته‌شده نیست.

دلایل زیادی وجود دارد که استخدام یک فرد برای تولید محتوا توجیه ندارد. به همین منظور، شرکت‌هایی هم‌چون ما با ساختاری مشخص مجموعه‌ای از افراد خلاق و مستعد را گرد هم می‌آورند. علاوه بر این شما مزیت دریافت بهترین مشاوره و راهکارهای دیگر برای تکمیل فرایند بازاریابی محتوایی را به دست می‌آورید.

پکیج بازاریابی با پکیج تولید محتوا چه تفاوتی دارد؟

به طور کلی ارایه خدمات به صورت پکیج در حال رشد است. طبق استانداردهای روز مدیریتی، بسیاری از سازمان‌ها ترجیح می‌دهند فعالیت‌های غیرتخصصی خود را برون‌سپاری کنند. به همین منظور انواع پکیج‌ها از جمله پکیج بازاریابی و پکیج تولید محتوا به وجود آمده است.

برخلاف تولید محتوا، بازاریابی شامل طیف گسترده‌تری از خدمات است. اگرچه منظور ما همان بازاریابی اینترنتی و محتوایی است. اما این تنها به تولید محتوا ختم نمی‌شود. بازاریابی شامل موارد بیشتری نظیر موارد زیر است:

 • طراحی استراتژی بازاریابی
 • زمان‌بندی و برنامه‌ریزی
 • بهینه‌سازی فنی و محتوایی وب‌سایت
 • مدیریت و تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی
 • پایش و نظارت بر روند توزیع محتوا
 • افزایش اعتبار سایت از طریق لینک‌سازی
 • طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، تولید محتوا زیرمجموعه‌ای از مفهوم بازاریابی است. ممکن است یک سازمان برای بخش‌های دیگر خود افراد و متخصص‌هایی در اختیار داشته باشد. اما بحث تولید محتوا به دلیل ظرافت و ماهیت هنری آن، نیازمند تخصص ویژه است. لذا ما استفاده از بسته‌های پیشنهادی این کار به شما توصیه می‌کنیم.

پکیج ارزان محتوا

پکیج برای تولید محتوا چگونه است؟

در این مقاله به اهمیت روزافزون بازاریابی محتوایی و ضرورت تولید محتوا در زمان‌بندی دقیق و کیفیت بالا پرداختیم.  پکیج‌های تولید محتوا طرفداران زیادی دارد. استفاده از این پکیج‌ها باعث افزایش بهره‌وری و تمرکز سازمان‌ها می‌شود. این پکیج‌ها که توسط نویسندگان و مجموعه‌های حرفه‌ای تولید می‌شود، مزیت رقابتی در دنیای پر از محتوای امروز است. با استفاده از این بسته‌ها بر اساس نیاز خود، خیال شما از روند تولید محتوای کسب‌و‌کارتان همیشه جمع است.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید