بازاریابی محتوا در لینکدین؛ جذب ترافیک از این شبکه اجتماعی

 • نویسنده : امید ابوالحسنی
 • زمان مطالعه : 14 دقیقه
 • تاریخ انتشار : 1398/12/03
بازاریابی محتوا در لینکدین؛ جذب ترافیک از این شبکه اجتماعی

همیشه سعی نکنید به فروش بپردازید، در عوض با به اشتراک گذاشتن بخشی از دانش منحصر به فرد خود و به وسیله تولید محتوا برای مخاطب هدف خود مفید باشید. امروزه بازاریابی لینکدین یکی از موثر ترین راه های رسیدن به مخاطبان هدف و یکی از بهترین مکان ها برای ملاقات با متخصصان و ارتباط برقرار کردن با آنها است. هر چه شبکه گسترده تر باشد، چشم انداز شما برای رسیدن به مخاطبان هدف بهتر است. با رشد روند بازاریابی محتوا در لینکدین مردم آن را به عنوان بهترین مکان برای استخراج محتوای حرفه ای مرتبط می‌دانند. بدون شک، با چنین قالب بندی محتوای هدفمند، لینکدین از توییتر برای بازاریابی محتوا پیشی گرفت؛ و تبدیل به یک مرکز برای ترویج هر نوع محتوای مرتبط با کسب و کار شد.

لینکدین به عنوان یک پلتفرم اساسی برای بازاریابان برای ارتقای محصولات خود عمل می کند، اما سوال این است که آیا هر نوع محتوا دید مطلوب می گیرد یا خیر.

باید صادقانه بگوییم همیشه امکان قرار گرفتن در معرض دید آنطور که میخواهید با محتوای شما امکام پذیر نیست، اما اگر شما در لینکدین به اندازه کافی فعال هستید، می توانید مخاطبین انتخابی خود را هدف قرار دهید و سریعا به آنها دسترسی پیدا کنید.

برنامه ریزی بازاریابی محتوا برای لینکدین

در حالی که بازاریابی محتوا به طور عمده بر روی ستون های تولید محتوا استوار است که ممکن است برای مخاطبان فراتر از مخاطبان مورد نظر تازگی داشته باشد، بازاریابی محتوا در لینکدین به شدت بر اساس ساخت محتوای کار می کند که به شما در جذب ذینفعان صنعت مربوطه کمک می نماید. لینکدین به عنوان قوی ترین و مطلوب ترین پلت فرم ظهور کرده است که برای شما نتایج مرتبط ترین کسب و کار را به ارمغان می آورد.

به این ترتیب، دینامیک و ویژگی های لینکدین مستقل از عملکرد سایر شبکه های اجتماعی دیگر است. در حالی که بیشتر در سایر رسانه های اجتماعی لایک و به اشتراک گذاری وجود دارد، به معنای واقعی کلمه، این مسئله نشان دهنده میزان استفاده از برند شما در اکوسیستم اجتماعی دیجیتال است.

علاوه بر این، برندها در حال حاضر آمارهایی را در مورد شاخص های کلیدی که به طور مستقیم با نتایج کسب و کار متناسب هستند را به عنوان یک تمایز کلیدی بین دیگر لینکدین ها و دیگر رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. از این رو، یک پلت فرم بازاریابی محتوایی برای هر کسب و کار، B2C یا B2C باید یک استراتژی بازاریابی محتوای ارگانیک و مستقل برای لینکدین داشته باشند.

ابزارهای مختلف تاکتیکی و بازاریابی محتوا برای استراتژی و پیاده سازی بازاریابی محتوا در لینکدین وجود دارند. با ویژگی هایی مانند InMail، برندها می توانند بر روی ایجاد آگاهی و علاقه در اطراف محصولات خود تمرکز کنند، و این در حالی است که ویژگی هایی مانند صفحات شرکت و نمایشگاه باید با هدف ایجاد رهبری تفکر / خدمات با مخاطبان مورد نظر ارتباط برقرار کنند.

از سوی دیگر، پست های حمایت شده می توانند به برندها کمک کنند تا حوادث / وبینارها / کتاب های الکترونیکی خود را با هدف تقویت بیشتر دامنه خود ارتقا دهند.

با استفاده از چنین شیوه هایی، یک برند می تواند بهترین بازاریابی محتوا در لینکدین را ایجاد کند و مخاطبان هدف مورد نظر خود را با رضایت بخش ترین نتایج به دست آورد.

برنامه ریزی بازاریابی محتوا برای لینکداین

سازمان‌هایی که به دنبال دریافت بیشترین میزان از بازاریابی محتوا در لینکدین هستند باید مراحل زیر را در نظر بگیرند:

شبکه خود را رشد دهید

لینکدین کاملا از سایر شبکه های اجتماعی متفاوت است و از این رو نیازمند یک رویکرد متفاوت می باشد. در حالی که دعوت از افرادی که تفکر مشابه دارند برای برقراری ارتباط با شما در لینکدین ممکن است پایه ای ترین شکل رشد شبکه شما باشد، چیزهایی بیشتری وجود دارند که می توانید انجام دهید.

۴ عمل موثر در گسترش شبکه خود

۱- اطمینان حاصل کنید که صفحه پروفایل شما کامل است.

۲- پیامهای شخصی ارسال کنید تا ارتباط ایجاد گردد.

۳- یک امضای ایمیل به نشانی اینترنتی لینکدین خود اضافه کنید.

۴- در نهایت به گروه ها متفاوت بپیوندید تا شبکه خود را رشد دهید.

لینکدین با بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر از ماه ژانویه ۲۰۱۶ و تقریبا دویست عضو که در هر دقیقه افزوده می شود، مکانی است که دارای فرصت های بسیار زیاد برای بازاریابی محتوا در لینکدین است. پس از آنکه مایکروسافت لینکدین را خرید، این سایت رشد بیشتری نمود و برای رشد بهتر هم آماده است. واضح است که یک شبکه وسیع اجازه می دهد که محتوای شما مورد توجه تعداد بیشتری از افراد قرار گیرد پس نباید این شبکه بزرگ ار مخاطبان را نادیده گرفت. حتی مختصصان حوزه های مختلف علل خصوص در حوزه دیجیتال تمامی شرکت های بزرگ ایران که ممکن است برای شما آینده شغلی خوبی را رقم بزنند حضوری موثر دارند.

صفحه شرکت خود را تنظیم کنید

اگر هنوز صفحه کسب و کارتان را تنظیم نکرده اید، وقت آن رسیده که این کار را بکنید. صفحه شرکت یک گام اولیه برای ایجاد بازاریابی محتوا در لینکدین برای سازمان شما است.

صفحه کسب و کار شما یک هویت را برای سازمان شما ارائه می دهد و جایی است که باید جزئیات مربوط به ماهیت کسب و کار خود را در آن قرار دهید. لوگو شرکت خود را با یک تصویر برای ارائه آن به طرفداران خود اضافه کنید.

همانطور که آرم هسته توزیع محتوا است، به همین خاطر باید آن را در بهترین حالت ممکن ارائه دهید. آرم همچنین به برند شما کمک می کند تا در موتورهای جستجو مثل گوگل و همچنین در جستجوی خود لینکدین قابل مشاهده باشد.

از طریق یک صفحه شرکت، ارائه اخبار به دنبال کنندگان آسان تر می شود. یک برنامه ایجاد کنید و مطمئن شوید که به روز رسانی های هفتگی را در مورد موضوعات زیر انجام می دهید که عبارتند از:

 • مشاوره مربوط به کسب و کار
 • خبرنامه شرکت
 • روند صنعت

به اشتراک گذاری و به روز رسانی منظم، علاقمندی طرفداران را حفظ می کند و به آنها کمک می کند که به روز شوند.

تنظیم صفحه در لینکداین

بازاریابی محتوایی هدایت شده بر اساس هدف

برای رسیدن به مخاطبان به طور موثر، شما باید یک استراتژی محتوا را ایجاد کنید که باید براساس هدفی باشد.

اطلاعات اصلی را به خوانندگان ارائه دهید

همیشه سعی نکنید به فروش بپردازید، در عوض با به اشتراک گذاشتن بخش منحصر به فرد دانش خود برای آنها مفید باشید. همیشه سعی کنید با به اشتراک گذاری به روز رسانی ها و ایده هایی که ممکن است آنها استفاده خوبی از این اطلاعات کنند ، به آنها کمک کنید، این کمک یکی از شاخه های اصلی بازاریابی محتوا در لینکدین است.

در رویکرد خود جالب باشید

همه ما می دانیم که هیچ کس دوست ندارد چیزهای خسته کننده را بخواند. چرا برخی از گرافیک های روشن و سرگرم کننده را اضافه نکنید تا خواندن مطالب برای دنبال کنندگان شما لذت بخش باشد.

همچنین، خودخواهی نکنید

سعی کنید در گروه ها و انجمن های دیگر فعال باشید تا محتوای شما توسط همسالان شما مورد توجه قرار گیرد. فقط، اگر وقت خود را برای خواندن و اظهار نظر در مورد محتوای آنها اختصاص دهید، آنها هم با سرعت شما همراه خواهند شد و مطمئنا به محتوای شما توجه خواهند کرد.

یکی از چیزهایی که باید در نظر داشت این است که نوشتن باید به اندازه کافی ارزشمند باشد تا جرقه بحث را ایجاد کند. محتوای جذاب همیشه به جذب بیشتر افراد کمک می کند.

یک طرح مرتبط برای خبرخوان خود را ایجاد کنید

 • شما می دانید که بازار پر از کسانی است که بدنبال شغلی هستند؛ چرا راهنمایی شغلی را با آنها به اشتراک نمی گذارید، یا آنها را برای شرکت در مصاحبه های همراه با پیاده روی در شرکت خود دعوت نکنید؟
 • در مورد اطلاع رسانی راجع به دیگر فرصت های شغلی مربوط به بازار چطور؟ آیا فکر نمی کنید این یک طرح مناسب برای اجرا باشد؟
 • اگر چیزی را ارسال کنید که در مورد ارتقاء مهارت های آنها اطلاعاتی بدهد عالی خواهد بود.
 • اجازه دهید آنها در مورد چشم انداز شرکت شما و آنچه در فروشگاههای شما برای مشاغل دیگر وجود دارد اطلاعات کسب کنند.
 • به اشتراک گذاری لینک وبسایت شما و ویدیو با آنها مانند خامه روی کیک کار خواهد کرد، زیرا آنها را تشویق می کند تا لینک را بررسی کنند.

از این رو، دانستن اینکه چه نوع بازاریابی محتوا در لینکدین برای استراتژی بازاریابی مفید خواهد بود، طرح شما را به سمت درستی هدایت می کند.

گروه‌های درستی را انتخاب و به آن بپیوندید

آیا شرکت شما برای ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال اختصاص داده شده است؟ اگر جواب بله است، پس شرکت کردن در یک گروه مربوط به طبقه شما باید هدف اصلی شما باشد. بسیاری از این گروه ها در لینکدین وجود دارند که همیشه می توانید با رقبای دیگر ارتباط برقرار کنید و این یکی از اصلی ترین راه های بازاریابی محتوا در لینکدین است.

این امر با افزایش ترافیک شرکت و سایت شما، به کسب و کار شما کمک خواهد کرد و در عین حال، کسب و کار شما را بهتر می کند. ایده های خود را با آنها به اشتراک بگذارید تا اطلاعات مربوطه را در مقابل به دست آورید.

برای پیدا کردن یک گروه درست، تعداد اعضای موجود در گروه و حجم تعاملاتی را که در گروه اتفاق می افتد نگاه کنید. شما می توانید اطلاعات مربوط به تعاملات را با چک کردن باکس آمار که در سمت راست صفحه نمایش داده شده دریافت کنید. به دنبال تعداد مقاله هایی که در ماه گذشته ارسال شده اند و تعداد نظراتی که هر یک از آنها دریافت کرده اند باشید. این کار دیدگاهی را نسبت به اعضای فعال و تعامل آنها ارائه می دهد.

پیام ها یا افکار شخصی ارسال نکنید

فراموش نکنید که لینکدین یک شبکه حرفه ای است و ارسال هرچیز شخصی و غیر حرفه ای عجیب و بی معنی به نظر می رسد. حتی اگر با یک نوزاد تازه به دنیا آمده در خانواده تان احساس خوشبختی می کنید، آن را به عنوان به روز رسانی خود در اینجا به اشتراک نگذارید، مانند آنچه که در سایر سایت‌های شبکه اجتماعی انجام میدهید. به یاد داشته باشید، هیچ کس به خاطر پیشرفت اخیر در زندگی شخصی شما به شما تبریک نمی گوید، اما ممکن است شما را از لیست ارتباطات خود بلاک کند.

راهنمای بازاریابی در لینکداین

محتویات پست خود را دست نخورده نگه دارید

صبوری کلید موفقیت در جهان بازاریابی محتوا در لینکدین است. اگر پاسخ مورد انتظار را دریافت نکردید، نگران نباشید. فعال باشید، به نظر دادن در مورد به روزرسانی های رقیب ادامه دهید، و در آینده نزدیک یک روند سریع را در دیده شدن محتوا خود متوجه خواهید شد. به یاد داشته باشید که الگوی دیدگاه ها و به اشتراک گذاری به دلیل تفاوت های منطقه زمانی از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.

به شکل خاص از بروزرسانی را ادامه دهید

بسیاری از افراد در لینکدین چندین به روز رسانی را در یک روز در نظر می گیرند. همچنین بسیاری از آنها برایشان مهم نیست که یک پست را بارها به اشتراک بگذارند. لینکدین یک سایت شبکه اجتماعی مانند فیس بوک یا توییتر نیست. لینکدین هیچ وقت برای برچسب زدن به عنوان یک اسپمر وقت ندارد. در هنگام برخورد با لینکدین خوب است که برعکس دیگر شبکه های اجتماعی عمل کنیم. برای ایمن بودن، فقط روزی یک یا دو به روز رسانی داشته باشیم که در آن موارد بسیار مرتبط وجود داشته باشد. دیدگاه های که مرتبط با یک موضوع بوده و در عین حال متفاوت باشد.

محتوا کوتاه باشد

محتوای کوتاه و واضح همیشه خوانندگان بیشتری را جذب می کند. هیچ کس زمان خواندن داستان های طولانی را ندارد! از یک لیست نقطه دار برای همین کار استفاده کنید. این کار قابلیت خوانایی را افزایش می دهد. از سرفصلهای فرعی واضح استفاده نمایید. این ترفندی است برای بازاریابی محتوا در لینکدین که همیشه موثر است.

سرفصل جالب

یک عنوان جذاب و دقیق، نیاز بازی برای رسیدن به مخاطبان شما است.

منظم باشید

فقط تصور می کنید که بیش از یک ماه سکوت کرده اید و سپس با چندین به روز رسانی در یک روز می خواهید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. واضح است که با این کار اشتباه بزرگی انجام می دهید. به روز رسانی خود را بطور منظم انجام دهید و بر همین اساس پست های خود را مدیریت کنید.

استفاده از پلتفرم انتشار ( نبض بازاریابی محتوا در لینکدین )

بودن در فضای وب بیش از یک دهه، همیشه ما را متوجه این مسئله کرده است که مولد پیشرو از پلت فرم انتشار در لینکدین در مقایسه با سایر استراتژی ها آسان تر است. این کار به مخاطبان مناسب می رسد و شما همیشه می توانید اشتراک ها و دیدگاه های بیشتری را برای پست خود دریافت کنید. اگر شما بتوانید به محتوای خود ارزش دهید و از طریق نوشتار علاقه دنبال کنندگان خود را جلب کنید، به طرفداران خود اضافه می کنید. فقط روی «انتشار یک پست» از داشبورد «صفحه اصلی» کلیک کنید و شروع به نوشتن نمایید.

خدمات تولید محتوا

دریافت خدمات تولید محتوا و دیگر خدمات سایت شما

برای دریافت خدمات تولید محتوا با گارانتی تضمین بالاترین کیفیت کاری فرم را پر کرده و ارسال کنید. تضمین می‌کنیم در ساعات کاری کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

پرسش و پاسخ تکمیلی

ناظم

با سلام برای تولید محتوا در لینکدین میخواستم ازتون کمک بگیرم.

پاسخ دادن

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید