تیتر در تولید محتوا چگونه انتخاب می شود؟

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 19 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1398/10/12
تیتر در تولید محتوا چگونه انتخاب می شود؟

آنچه را که در این مقاله خواهید خواند:

چیزی که امروز اهمیت دارد تولید محتوا صحیح است. در مورد تولید متحوا یک سری نکات خواهم گفت تا به طور اصولی کار را پیش ببریم. چیزی که در تولید محتوا به آن نیاز داریم سایت گوگل است. گوگل مهمترین ابزاری است که ما از آن استفاده و با آن کار می‌کنیم و خیلی مهم است که گوگل را درست بشناسیم و مواردی که از نظر گوگل دارای اهمیت است و پیشنهاد‌هایی که گوگل به ما می‌دهد اهمیت بسزایی دارند. در ادامه با نحوه رتبه بندی و انتخاب تیتر در تولید محتوا به صورت گسترده صحبت می کنیم.

تیتر در تولید محتوا چیست؟

بگذارید با یک مثال ساده آغاز کنیم. مثلا کلمه ترشیجات را در گوگل می نویسم. وقتی این کلمه را می‌نویسیم گوگل مجموعه پیشنهاداتی به ما می دهد که یکی از آنها ترشیجات عمه لیلا است. ما در تولید محتوا قرار نیست هرچه که به ما پیشنهاد داد را استفاده بکنیم. به طور مثال قرار نیست از برند خاصی استفاده شود.

[alert-success]خوب پس تولید محتوا چیست؟ در یک کلام ساده، مجموعه ای از مطالب به همراه عکس ها و رعایت یکسری اصول. سایت کجارو یک سایت گردشگری است که در آن درباره صحبت می‌کند، بحث هواپیمایی می‌کند و تورهای مسافرتی را معرفی می کند. درسایت در مورد موضوعات مختلفی می‌نویسد، درباره هتل‌ها، رستوران‌ها و کافه‌ها می‌نویسد، درباره بلیط هواپیما می‌نویسد و این قبیل مسائل. در حال حاضر دارم بایدها و نبایدها را بیان می‌کنم.[/alert-success]

سایت‌هایی که ما قرار است برای آنها تولید محتوا بکنیم از این جنس سایت‌ها نیستند، پس نباید شبیه این نمونه از سایت‌ها محتوا تولید نماییم. ما به شیوه دیگری تولید محتوا می‌کنیم. در ‌آموزش امروز به شما نکاتی خواهم گفت و به راحتی یاد خواهید گرفت که برای تولید محتوا به چه عبارت و کلماتی نیاز داریم.

اگر‌می‌‌خواهید خودتان تولید محتوا داشته باشید، قبل از ‌هر ‌چیز پیشنهاد من این است‌، بهتر است عنوان‌ها را خودتان نسازید و حتما از واحد فنی ما درخواست نمایید که عنوانی که مربوط به کسب وکار شما می‌شود را برایتان ارسال کنند، مثلا کلمه ی ترشیجات را که در سایت گوگل جستجو کنیم دنیایی از کلمات به صورت آبشاری برای شما به نمایش در خواهد آمد.

اگر به درستی بلد نباشید که کدام کلمات به کارشما می‌خورند ‌و ‌از کلماتی غیر‌مرتبط بر‌ روی سایت خود استفاده کنید شاید سایت شما دچار مشکل شود. پس حتما درخواست کنید که واحد فنی ما عنوان‌هایی که مرتبط با کسب و کار شما است را به شما بدهند و شروع به تولید محتوا‌ با عنوان‌هایی که دارید را بکنید.

عنوان محتوا چیست؟

کلمات 4 کلمه‌ای ، 5 کلمه‌ای ، 6 کلمه‌ای ،7 و حتی 8 کلمه‌‌ای هستند که در رابطه با محصولی که می‌خواهیم برای آن تولید محتوا بکنیم ساخته می‌شوند. به عنوان مثال اگر بخواهم بر روی حوزه ترشیجات کار بکنم باید بدانم مشتری ها در اینترنت در رابطه با ترشیجات چه کلیدواژه هایی را جستجو می‌کنند.

مثال با کلمه کلیدی ترشی!
مثلا مشتری جستجو کند ترشیجات شیراز یا ترشیجات بهاران شیراز و یا کلمات دیگری را جستجو نماید. اگر من حرف س را بنویسم گوگل به من پیشنهاد می‌دهد ترشی سالاد شیرازی، به خاطر اینکه حرف س را نوشتم و اگر پ را بنویسم به من پخش ترشیجات را پیشنهاد می‌دهد. بعضا مشتری‌ها کلمه‌ی ترشیجات را سرچ نمی‌کنند و ترشی را می‌نویسند، مثلا ترشی پیاز شیرازی، کلمه‌ی ترشی و ترشیجات به دو مدل مختلف توسط مشتری‌ها جستجو می‌شود و پس از‌این موضوع می‌توانیم بفهمیم برای موضوعی خاص دنیایی از کلمه‌ وجود دارد که می‌توان برای آن محتوا تولید کرد.

یک سری سایت‌ها وجود دارد که ایده‌هایی برای تولید محتوا می‌دهند. سایتی به شما معرفی می‌کنم به نام  Keywordtool.io  و پسوند io که مربوط به هندوستان است. این سایت یکی از سایت‌های قدرتمند در زمینه ایده یابی است که به ما نشان می‌دهد چگونه و در رابطه با چه موضوعاتی تولید محتوا داشته باشیم.

در این بخش یکسری سایت های معتبر مثل گوگل، یوتیوب، آمازون و تعدادی دیگر را به شما معرفی می‌کنم که ما  Tab را روی سایت گوگل می‌زنیم و کلمه‌ای که می‌خواهیم درباره آن تولید محتوا بکنیم را می‌نویسیم مثلا کلمه ی ترشیجات را استفاده می‌کنم و در سمت راست گزینه‌ای داریم که زبان را انتخاب میکنم

سمت چپ هر چیزی بنویسید گوگل متناسب با آن کلمه یک‌سری کلیدواژه‌ پیشنهاد می‌دهد. در‌قسمت ‌زبان گزینه‌ی فارسی را انتخاب می‌کنم.

و سپس بر روی کلمه‌ی سرچ کلیک می‌کنیم.

و چند لحظه بعد سایت برای شما عبارت‌هایی که در اینترنت درباره آن صحبت می‌شود را پیدا کرده و به شما نشان می‌دهد و اطلاعاتی را به ما می‌دهد که  مثلا روزانه این عبارت چقدر در اینترنت سرچ می‌شود‌. مثلا ترشیجات شیراز، ترشیجات سنتی، ترشیجات بدر، ترشیجات دربارداری، ترشیجات صالحی، وقتی می‌بینید ترشیجات صالحی این یعنی چی؟ یعنی یک برند را معرفی می‌کند.

وقتی می‌گوید در بارداری یعنی چی؟ یعنی این عبارت توسط یک‌سری از خانم ها مورد جستجو قرار می‌گیرد که  الزاما آنها قصد خرید ترشی ندارند یا کسی که سرچ می‌کند ترشیجات صالحی، مطمئنا این ترشی را جایی دیده یا با این برند آشنا شده و قصد خرید ترشیجات را دارد.

[alert-success]کسی که ترشیجات شیراز را جستجو می‌کند دو حالت دارد: یا قصد دارد نحوه درست کردن ترشی شیرازی یاد بگیرد و در شهر خود درست کند یا اینکه قصد خرید ترشی از آن شهر را دارد.[/alert-success]

کسی که ترشیجات در بارداری را سرچ می‌کند هیچگاه قصد خرید ندارد. پس کلمات ساده و مشخص است و راحت می‌شود فهمید. مثلا نوشته ترشیجات برای فشار خون، ما متوجه می‌شویم کسی که دنبال این کلمه است و در اینترنت این عبارت را سرچ می‌کند می‌خواهد بداند اگر ترشی بخورد فشار خون زیاد می‌شود یا کم، چه اتفاقی می‌افتد و نمی‌خواهد ترشی بخرد. پس کلمات را باید بشناسیم و با آنها آشنا شویم.

مثلا ترشیجات در ‌لاغری، به نظر شما کسی که این عبارت را سرچ می‌کند به دنبال چه چیزی است؟ یعنی می‌خواهد بداند خوردن ترشی در لاغری تاثیری دارد یا خیر. یا ترشیجات در بدن سازی. اینها کلیدواژه‌های غیرتجاری هستند. کلیدواژه‌هایی که فرد جستجو کننده قصد خرید ندارد و تنها می‌خواهد کمی اطلاعات به دست بیاورد.

خوب، کلمات بسیار زیادی وجود دارد که ما می‌توانیم برای تولید محتوا از آنها ایده بگیریم. مثلا ترشیجات اهواز را اگر انتخاب کرده و روی آن راست کلیک کنیم گزینه‌ای با عنوان search google for… ظاهر می شود و اگر بر روی آن کلیک کنم ترشیجات اهواز در گوگل سرچ می شود. یعنی کلی ایده برای ما ایجاد شده است.

درک عنوان برای محتوا

 فرض کنید چنین عنوانی:  فروش ترشیجات محلی با ظروف حلب، به ما داده شده است. اگر بخواهم با چنین عنوانی شروع کنم به تولید محتوا، از همین عبارت‌های کوتاهی که داده می‌شود می‌توانم استفاده کنم و آیا  در متن‌ها  هم از برند‌ها استفاده کنیم؟ هم می شود استفاده کرد و هم نمی شود نگاه کنید عنوانی که به شما داده می‌شود به چه موضوعی اشاره می‌کند که اینجا در رابطه با فروش ترشیجات محلی صحبت می‌کند آن هم در رابطه با ظروف حلبی.

پس صحبتی که شما خواهید داشت برای یک محتوا باید در رابطه با همین موضوع باشد. اما اگر خواستم از برند هایی استفاده کنم تو همین مقاله می‌توانم در رابطه‌ی آن صحبت بکنم و هیچ مانعی ندارد. به فرض موضوعی را می‌خواهیم بنویسیم، همیشه برای هر عنوانی که به شما داده می‌شود باید با دو خط یا نهایتا  با سه خط جمله‌ای بنویسید که این کلمات درون آن به کار برود.

جمله سازی در عنوان محتوا

 در جمله سازی ها به دو شیوه می‌شود عمل کرد  یکی که عنوان را  ادامه بدهیم مثلا : فروش ترشیجات محلی با ظروف حلب در وزن 17 کیلویی ارائه می گردد که شما می توانید با ارزانترین قیمت ممکن این ترشیجات محلی را از طریق سایت ما دریافت نمایید. در نتیجه جمله‌ای ساخته شد و ما می توانیم به شیوه های مختلف جمله سازی کنیم و امروز می خواهم این را به شما یاد بدهم که قرار نیست تنها جمله ی ممکنی که می‌شود ساخت همین یک نمونه باشد.

می‌توانیم از کلمات زیادی در جمله‌سازی‌های خود استفاده کنیم و برای تولید محتوا تنها به یکسری کلمات نیاز داریم و باید دایره لغات خود را با مطالعه بیشتر کنیم و چیزی که اهمیت دارد این است که کلمه یاد بگیرید و سعی کنید با کلمات جمله سازی کنید.

[alert-success]نکته‌ای که باید به آن توجه کنیم این است که برای ساخت جمله ها و تولید محتوا الزامی نیست که کلمات  دقیقا کنار یکدیگر قرار بگیرند چرا که گاهی پشت سر هم قرار دادن کلمات و جمله سازی به این روش برای شما سخت می شود. اگر بتوانید به این روش جمله سازی کنید که راحت‌تر است ولی اگر نتوانستید کلمات را از هم جدا کنید و در حد دو یا سه خط جمله ی مورد نظر خود را بنویسید و کار به این حالت تمام می شود.[/alert-success]

خلاصه نویسی در محتوا

ما به  این دو یا سه خط اولی که می نویسیم ،خلاصه نویسی می‌گوییم که آن را نوشتیم و درباره آن نیز صحبت کردیم و قانونی داشت که این است: کلماتی که در عنوان استفاده شده، باید در جمله هم استفاده بشود و می‌توانیم کلمات بیشتری هم داشته باشیم.

پس با کلمات ‌می‌توانید جملات بسیار زیادی بسازید. اما کار تمام نمی شود و بعد از این باید درباره مسائل دیگری صحبت کنیم که یعنی عنوان ما باید به سه یا پنچ عنوان دیگر تقیسم شود و برای هر عنوان تیتر در تولید محتوا بسازیم که برای ساخت سرتیترها باید از کلماتی که در لیست وجود دارد استفاده کنیم یا حتی از قسمت کلمات کلیدی پیشنهادی  keyword suggestions  استفاده کنیم.

و گزینه دیگری وجود دارد به نام questions روی گزینه questions کلیک می‌کنم.

در صفحه تعدادی سوال نمایش داده می‌شود.

سوال اول: آیا ترشیجات برای زن باردار ضرر دارد؟ آیا می‌دانستید که این سوال در اینترنت جستجو می‌شود؟ پس تصور کنید چند زن باردار در حال جستجوی این سوال هستند.

عده ای جستجو می‌کنند آیا ترشیجات باعث لاغری می شود؟

عده‌ای هم سوال‌های مختلف دیگری می‌پرسند که این نشان می‌دهد دنیایی از سوال وجود دارد که می‌توانیم برای تولید محتوا از‌ آنها ایده بگیریم.

ساخت تیتر در تولید محتوا

برای تولید محتوا علاوه براینکه باید کلمات‌، جملات و سوالات را یاد بگیریم، این نکته را‌ هم باید در نظر داشته باشیم که عنوان چیست و سر تیترها را متناسب با عنوان بسازیم و از‌ سوالات هم استفاده کنیم  مثلا ترشیجات چه طعمی دارند؟ 

مثال: ادامه مثال ترشی!
مثالی برای شما می‌زنم تا بهتر متوجه بشوید. برای ساخت سر تیترها باید به عناوین توجه کنیم و ببینیم تمرکز عناوین بیشتر بر کدام کلمه است مثلا ترشیجات محلی با ظروف حلب را بخوانیم و ببینیم آیا بر فروش ترشیجات تمرکز می‌کند یا ترشیجات محلی و یا ظروف حلب. باید بتوانید تشخیص دهید مشتری دنبال کدام کلمه است و افرادی که این کلمه را سرچ می‌کنند دنبال چه چیزی هستند. دو گزینه وجود دارد که یکی از آنها ترشیجات محلی است به شرطی که ظرف آن هم حلبی باشد. مشتری که نوشته ما را می‌بیند دو انتظار از ما دارد: این که ترشیجات محلی و ظرف آن حلبی باشد و ترشیجات محلی و ظرف حلب را به او معرفی بکنیم. البته باید اول بتوانم تفاوت را بگویم و توجه داشته باشید که سرتیترها انواع مختلفی دارند.

مثلا برای اولین سر تیتر به جای فروش ترشیجات محلی بنویسیم انواع ترشیجات محلی و مدل دیگری هم می‌شود گفت مانندِ آشنایی با ترشیجات محلی، شناخت و معرفی ترشیجات محلی، بنابراین متوجه می‌شوید که با کلمات می‌شود تولید محتوا زیادی کرد و هرچقدر بیشتر یاد بگیرید، ذهن شما آماده شده و یک نویسنده قدرتمند می شوید و به راحتی می توانید ایده پردازی و تولید محتوا کنید.

مراحل ساخت تیتر در محتوا

این را بگویم که من نمی خواهم استارت کار را با معروف‌ترین شروع کنم. اول می خواهم انواع ترشیجات را معرفی کنم، تاریخچه بیان کنم، مخاطب را آشنا کنم ، مقدمه چینی کنم و بعد از اینکه مقدمه چینی ها انجام شد می‌توانم بگویم بله معروف‌ترین ترشی محلی مال کجا است و در مراحل بعد به صورت حرفه‌ای‌تر توضیح بدهم.

[alert-announce]پس در ابتداء‌ یاد بگیرید که مشتری در این عنوان به دنبال چیست. ما همیشه در خرید کردن می‌توانیم مشتری ها را وادار کنیم از خرید چیزی که برای آن شرط گذاشته‌اند منصرف بشوند. دقت کنید شما می روید تلویزیون ال جی بخرید، آن فروشنده باید آن قدر قدرت داشته باشید که بتواند شما را از خریدن تلویزیون 21 اینچ ال جی منصرف کند و به شما 48 اینچ بفروشد ولی ممکن است آن فروشنده توانمند باشد و بگوید کسی الان ال جی نمی‌خرد بلکه سامسونگ  یا سونی می‌خرند، این دیگر قدرت فروش است.[/alert-announce]

ما قصد نداریم در محتوای که تولید می‌کنیم رای مخاطب را عوض کنیم و از آن گزینه دیگری سفارش بگیریم که مثلا ظروف حلب نخرید و ظروف پلاستیکی بخرید. ما چنین قصدی نداریم اما به قول یکی از دوستان می‌توانیم برای آن تعریف کنیم که فرق ظروف حلب با پلاستیکی در چیست. فرق ترشی محلی با صنعتی در چیست که این را می توانیم در محتوا خود به مخاطب بفهمانیم و باید متوجه باشیم که خواننده همیشه عاشق این است که بعد از اینکه مشتری را با ترشی محلی آشنا کردید به او بگویید که ترشی غیر محلی هم در بازار وجود دارد به نام ترشی صنعتی.

پس باید در ابتدا با یکی از چهار گزینه بالا مقدمه چینی کنیم، که از گزینه دوم استفاده می‌کنیم و سر تیتر اولمان می‌شود آشنایی با ترشیجات محلی و برای نوشتن سر تیتر دوم باید مقدمه را ادامه بدهیم و برای تولید محتوا به صورت یک داستان یا سناریو پیش برویم.

اینگونه نیست که ابتدا بگویم ترشی محلی چیست و بعد از انواع ظروف بسته بندی ترشیجات سخن به میان بیاورم، اگر به این صورت سرتیترسازی کنم زیاد خوب نیست نه اینکه اشتباه باشد اما به طور حرفه‌ای عمل نکرده‌ام. حرفه‌ای یعنی چه؟

سرتیتر دوم باید ادامه دهنده سرتیتر اول باشد یعنی باز هم درباره ترشیجات محلی صحبت بکنید و تفاوت دیگری را بیان نمایید مثلا تفاوت ترشی محلی با صنعتی. توجه داشته باشید که در این قسمت از ترشیجات استفاده نکردم و گفتم ترشی محلی. دقت کنید که این موضوع در تولید محتوا دارای اهمیت زیادی است. ما می‌توانیم از کلمات مترادف و هم معنا هم استفاده کنیم.

بیایید به صورت حرفه‌ای تر کار کنیم. سایت دیگری را به نام  LSIGraph.com  معرفی میکنم.

این سایت به ما کلمات LSI می‌دهد،‌ کلمات مترادف. در قسمت سرچ می‌نویسم ترشیجات و در زیر این قسمت گزینه‌ای دارد که باید تیک زده شود تا سایت متوجه بشود که شما ربات نیستید.

سپس روی گزینه  generate  کلیک کنید.

این سایت نیز کلمات بسیاری به شما خواهد داد.

باید از این کلمات استفاده کنیم تا ذهنمان آماده باشد و در لحظه بتواند برای تولید محتوا به چند نکته توجه داشته باشد.

برای تولید محتوا باید سلسله مراتب را رعایت کنیم دقیقا مانند سناریو یک فیلم.

برای سرتیتر سوم می‌خواهیم روی ظروف بحث کنیم.

برای سر تیتر چهارم باید تفاوت را بنویسیم مثلا فرق ترشیجات یا فرق ظروف

بدانید هر تعداد سر تیتری که می‌خواهیم می‌توانیم بنویسیم و‌ هر‌چه بیشتر باشد هم بهتر است چرا که مشتری دوست دارد تیتر در تولید محتوا بخواند. می‌توان از سر تیترهای گوگل هم استفاده کرد؟ بله می‌شود.

مثال: آیا ترشیجات باعث سقط جنین می‌شود؟!
مثال دیگری از صفحه کلمات برای شما بزنم: آیا ترشیجات باعث سقط جنین می‌شود؟ اگر این مثال را برای سر تیتر در تولید محتوا که برای فروش ترشیجات لازم داریم استفاده کنیم بی‌ربط است چرا که قصد ما معرفی ترشیجات محلی با حلب است.

البته می‌توانیم این مطلب را درقالب متن استفاده کنیم. قالب متن چیه؟ فرض کنید چند خطی نوشتیم و بعد از آن بنویسیم آیا ترشیجات باعث سقط جنین می‌شود؟ و یا بگوییم آیا ترشیجات محلی باعث سقط جنین می‌شود و بعد در مورد این موضوع صحبت کنیم. این روش هم درست است.

سناریو نویسی برای جذب مخاطب

باید متوجه این موضوع باشیم که منافع سایت‌های ما در این است که کاری بکنیم مخاطب در صفحات سایت ما بماند و باید این کار را با تهیه یک سناریو انجام دهیم. باید سایت‌های مختلف را مطالعه کرده و بفهمیم چگونه سناریو نویسی می‌کنند تا مشتری‌ها را در صفحات خود نگه دارند.

مثلا آیا مصرف ترشی باعث لاغری می‌شود یا چاقی؟

در سایت سلامت نیوز در این باره توضیحاتی نوشته شده که در ابتدا درباره سرکه و بعد درباره دغدغه تناسب اندام در این روزگار نوشته شده است.

و این توضیحات به صورت طولانی ادامه پیدا می‌کند تا جایی که موضوع را عوض کرده و ما را به قدیم می‌برد که آیا یخچال وجود داشت یا نداشت.

اینجاست که می‌گویم نویسنده این متن سناریو را در نظر دارد که باید تا حد ممکن تغییراتی بوجود بیاورد و این در حالی ‌است که می‌توان جواب سوال را با یک بله یا خیر داد. سناریویی نوشته می شود تا شما برای به دست آوردن جواب سوال خود زمان بیشتری بگذارید و به این صورت بیشتر در سایت باقی بمانید.

پس امروز فهمیدیم یک‌سری تیتر در تولید محتوا مهم هستند، اینکه ‌داستان خودمان را از کجا شروع کنیم و کجا تمام کنیم. می‌توانیم برای هر کدام از سرتیترهایی که نوشتیم می‌توانیم در اینترنت گزینه‌هایی وجود دارد مثلا آشنایی با ترشیجات محلی که به فرض من این تیتر در تولید محتوا را ساختم ولی نمیدانم چیست که می‌توانم آن را در گوگل سرچ کنم.

سایتی شرکتی پیدا می‌شود که انواع ترشی محلی را توضیح می‌دهد. این را در نظر داشته باشید به مدل‌های مختلف سرچ‌هایی که انجام می‌دهید نتایج مختلفی به دست می‌آورید.

این مطلب را بدانید که شما می‌توانید کلی اطلاعات در اینترنت به دست بیاورید. به طور مثال، در صورتی که ظروف بسته بندی را جستجو کنید خواهید دید که کلی اطلاعات در زمینه ظروف بسته بندی برای شما به نمایش در خواهد آمد. البته نباید مطلبی را که می خوانیم کپی کنیم بلکه باید کلمات را بخوانیم و از آنها استفاده نماییم و برای مطلبی که می‌خواهیم متن بنویسیم مثلا سرتیتر  انواع ظروف بسته‌بندی ترشیجات ، برای این عنوان می‌نویسیم:

ترشیجات به دلیل اهمیت بهداشتی و سلامتی و همچنین حجم مورد تقاضا برای بسته بندی به مدل‌های متنوعی بسته بندی می‌گردد که مهمترین آنها به شرح هستند:

1-ترشی در ظروف حلبی

2-بسته بندی ترشیجات در ظروف پلاستیکی و به همین حالت می‌توانیم ادامه بدهیم.

یک مثال تکمیل کننده تیتر در تولید محتوا

کلمه قند خون را در سایتی می‌خوانیم و می‌توانیم آن را در محتوا خود استفاده کنیم که مثلا ترشی محلی به دلیل اضافه نکردن مواد افزودنی سلامت بالاتری دارد ولی صنعتی ها اینگونه نیستند. یک جواب کلی بدهید و تمام. که به این حالت نباید نوشت ، ببینید ما یک نکته آیا باعث لاغری میشود یا چاقی ، زمان زیادی را از ما گرفت بنابر این نباید در یک جمله تمام کنید و بگویید تفاوت در این است و تمام.

باید از مقدمه ای شروع کنید به حرف زدن و این تیکه جمله را در وسط متن قرار بدهید و جواب مشتری خود را بدهید.  مثلا یکی از مهمترین معیارهای استفاده از ترشی تنظیم قند خون است از این رو ترشی محلی خوب است . نگاه کنید خیلی این نکته مهم است که قرار نیست ما هر کلمه و تیتر در تولید محتوا را استفاده می‌کنیم در یک کلمه جواب را بدهیم. خیر اصلا اینگونه نیست، مشتری را آماده می‌کنیم و اطلاعات مختلف به او می‌دهیم تا با حوزه کاری ما آشنا بشود.

پس دنیایی از اطلاعات وجود دارد. مثلا ترشی لیته بندری را می‌توانم در قسمت سرتیتر تفاوت ترشی محلی با صنعتی قرار بدهم، مثلا  ترشی لیته بندری یکی از بهترین نوع ترشیجاتی است که فروش و طرفدار بالایی دارد و همچنینی یکی از معیارهای استفاده از ترشی، تنظیم قند خون می باشد .

جمع‌بندی: تیتر محتوا چیست؟
پس ما با هر کلمه و دیتا و اطلاعاتی که دریافت کنیم می‌توانیم جملات بسیاری را در کنار هم قرار بدهیم که به طریقی با هم ارتباط دارند. پس تنها چیزی که برای تولید محتوا نیاز دارید این است که به شما کلمه داده شود و اطلاع داشته باشید که چند مدل ترشی وجود دارد و حتی به کدام کشورها صادر می‌شود و در اینترنت جستجو کنید و بنویسید صادرات ترشی و نتایج را ملاحظه فرمایید. همیشه در متن‌هایی که می‌خوانید این نکته را در نظر بگیرید که متنی را کپی نکنید، به طور مثال، اعداد و ارقامی را خواندید و خواستید آن را انتشار بدهید ایرادی ندارد فقط نباید جمله شما با جمله‌ای که در سایت نوشته شده یکی باشد. نکته این است که شما باید خودتان متن را بنویسید و تولید محتوا بکنید.

در انتها مقاله تیتر در تولید محتوا از شما می‌خوام که نظراتتون رو برام ارسال کنید اگر هم تمایل دارید که این مقاله رو ادامه بدم و براتون جذاب بوده حتما به من خبر بدید، منتظرتونم! راستی یادتون نره تا دیر نشده از خدمات تولید محتوا ما کمال استفاده رو بکنید!

پرسش و پاسخ تکمیلی

جواهر

سلام ممنون مطالبتان بسیار عالی بود حتما ادامه دهید منتظرمطالب بعدیتان هستم

پاسخ دادن

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید