ارزش هر لینک در تولید محتوا برای ریپورتاژ

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 10 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1398/10/05
ارزش هر لینک در تولید محتوا برای ریپورتاژ

بعد از این دو h2 اضافه می کنم برای هر کدام دو پاراگراف و بعد لینک سازی را برای کلمات دوم و سوم در این پاراگراف ها می کنم .خیلی سخت گیر نیستم که خط سوم پاراگراف دوم باشد. مهم این است که در آن فضا آن اتفاق بیفتد، هر جا که شما مناسب تر می دانید. ممکن است من 3 خطی گذاشتم شما ۴ خط بنویسید یا ۳ پاراگراف بگذارید. خیلی درگیر این مسئله نباشید بستگی به فضای که در آن می نویسید می توانید مانور بدهید. ما برای هر صفحه لندینگ سه کیورد داشتیم اصلی، مرتبط اول و مرتبط دوم.

خیلی از این نوفالو ها عملاً چرخه سازی است که انجام می‌شود رپورتاژها را به هم وصل میکنیم ما از خرید ریپورتاژ استفاده میکنیم برای بک لینک ریپورتاژ خودمان بین دو سایتی‌ که ریپورتاژ می‌دهیم یک تونل باز می کنیم که خرید ریپورتاژ ما همدیگر را تقویت کنند و این نوفالو ها عملاً تا حدی طبیعی بودن این ریپورتاژ را به گوگل نشان می دهد درست است که بخشی از ارزش را می‌برند و برای همین من آنها را در لینک چهارم و پنجم می آورم چون که کمترین تأثیر را داشته باشد درست است که بخشی را می برند اولاً باعث می شود که ما پراکندگی لینک فالو و نوفالو ما حفظ شود و در همان صفحه، خیلی صفحه مشکوکی از نظر گوگل نباشد چون چند ماه است که حتی خرید ریپورتاژ جزو گاید لاین گوگل آمده زیر بک لینک نوشته است خرید صفحه در سایت دیگر جزو گایدلاین پنگوئن هست و ما دوست نداریم که بفهمد ما اینکار را انجام می دهیم. باز هم با اینکه نوفالو نشتی دارند سوراخ نیستند به طور کامل یک بخشی از ارزش کوچکی را حداقل به آن صفحه منتقل می کنند.

جایگاه انکرتکست

و در نهایت h2 آخری که در مطلب خود دارید به شما اجازه می دهد که فضایی برای نوفالو داشته باشید. حالا ما باید تصمیم بگیریم که انکر تکست انتخابی ما در هرکدام از این ریپورتاژ ها چه چیزی باشد؟ و به چه صفحه ای لینک داده شود؟

جایگاه انکرتکست در ریپورتاژ

خلاقیت در اجرا و خرید ریپورتاژ

ما سعی می‌کنیم تنوع را در این فرایند داشته باشیم سه مدل خرید ریپورتاژ داشتیم قوی، متوسط و معمولی. یک قوی سه متوسط و دو معمولی. شما حتماً باید در ادامه کار خلاقیت، چاشنی قضیه بکنید ولی اولین بار که خواستید این فرایند را انجام بدهید سعی کنید خیلی از روی چیزی که به شما گفتم کپی کنید چون من این را بارها تست کردم و جوابگو هست ولی حالا اینکه این صفحه به کدام لینک بدهم در دومی یا جای اینها را بخواهید عوض کنید یک مقدار انعطاف پذیرخواهد بود. بهترین سناریو را دادم ولی ممکن است برای پروژه شما سناریوی بهتری هم باشد ‌این دیگر به شناخت شما از پروژه برمی‌گردد.

مکان قرارگیری هر لینک در ریپورتاژ

این اولین ریپورتاژی است که ما می دهیم. اولین خرید ریپورتاژ ما قویترین ریپورتاژ است. در سایت قوی اوّلین ریپورتاژ را می‌دهیم. لینک یک، دو و سه فالو است ولی لینک ۴ و ۵ نوفالو است. سطح یک ما کیورد ندارد اصلاً جذاب نیست در همه این سیکل یک لینک سطح ۲ خیلی مهم را جایگزین سطح یک کنید. اگر سطح ۱ شما و صفحه اصلی شما کیورد مهمی ندارد. من یکی را می دهم به سطح ۱، دومی و سومی را میدهم به دو سطح ۲، چهارمین نوفالو را به یک سطح ۲ می دهم پنجمی را به یک سطح ۳ می دهم.

این‌ها همه باید در یک حوزه محتوایی نزدیک به هم باشند. یعنی سه زیر مجموعه ای از یکی از این دو ها است. برای همه آنها هم در ریپورتاژ اصلی چون مهم ترین و قوی ترین ریپورتاژ ما است کلمه کلیدی اصلی را استفاده می کنیم. این‌جا مهم ترین کلمه که می‌خواهیم در آن جایگاه بگیریم در ریپورتاژ قوی میگذاریم.

ریپورتاژ قوی

فرقی نمی کند در هر سکشنی (قسمتی) که به آن ربط دارد. دومین ریپورتاژی که می دهیم اولین خرید ریپورتاژ سطح متوسط ما است در این ریپورتاژ ما به سه تا از سطح دو خود لینک مستقیم فالو می دهیم و به سطح یک ما لینک نوفالو می‌دهیم و به یک سطح سه که لزوماً آن سطح سه قبلی نیست یک لینک نوفالو می دهیم. کلمه کلیدی مرتبط اول برای سطح ۲ ما است دیگر تکرار انکرتکست اتفاق نمی افتد ولی همان مفهوم را ارائه می دهد.

روی برند نیم به هوم پیج میدهیم این کار هم پراکندگی انکرتکست را خیلی خوب می کند و هم فالو و نوفالو بودن انکرتکست را خیلی خوب میکند. چون ما همه سولوشنی (راه حل) که در لینک سازی دستی در سوشال نتورک داریم اکثراً روی صفحات سطح ۳ است که نوفالو ایجاد می کنیم اینجا فرصتی است که روی صفحات سطح یک و دو ما نوفالو داشته باشیم و کلمات کلیدی مرتبط اول را روی سطح ۳ می توانیم بدهیم.

خرید ریپورتاژ متوسط

نحوه لینک دادن در خرید ریپورتاژ آگهی

فاصله ها دو هفته به دو هفته است. این دفعه یک ریپورتاژ معمولی، اولین ریپورتاژ معمولی را روی سایت معمولی می رویم. اینکه معمولی یا متوسط یا قوی است را عین همان جدول مقاله بک لینک سازی کلاه سفید بر اساس بالای ۵۰، ،۳۰، ۲۰، ۴۰ و ۲۵ محاسبه می‌کنیم دوباره ۲ و ۲ و اینجا یکی از سه ها را آورده ام بالا، یکی از ۳ ها نوفالو شده به ریپورتاژ اولیه که از همه قوی تر بود یک لینک داده ام با کلمه کلیدی سطح یک که یک لینک خوب داشت.

یعنی از اینجا یک ذره از آب را در آن ظرف می ریزم که از آن ظرف در سایت من ریخته شود عملاً شما باید ریپورتاژ های خود را تقویت کنید این یکی از روش‌های تقویت ریپورتاژ است. خوبی ریپورتاژ این است که میدانید همیشه آن صفحه آنجا هست. یک ارزش کمی را منتقل می‌کند و آن هویت آن صفحه را معتبر می کند اینکه یک صفحه ای ریپورتاژ است یا یک صفحه واقعی از آن سایت است که بقیه هم به آن لینک می دهند این خیلی نکته مهمی است.

ریپورتاژ معمولی

گام بعدی متوسط ۲ است فکر می کنم سولوشن (راه حل) اینها مشخص است دوباره من به دو، دو، دو می دهم. این دفعه مرتبط دوم را میدهم. به یکی مرتبط اول را می دهم و به سه هم مرتبط اول این یک سه دیگر است.

خرید ریپورتاژ متوسط دوم

بعد یکی دیگر معمولی دارم. اینجا دوباره روی ریپورتاژ دومی که ریپورتاژ متوسط بود یک لینک سازی برای آن انجام می دهم. یعنی عملاً از معمولی ها برای تقویت متوسط و قوی ها استفاده می کنم.

ریپورتاژ معمولی دوم

در نهایت متوسط سومم را دارم که با آن هم صفحات سطح دو را تقویت می کنم و هم صفحه ریپورتاژ های قبلی خود را، برای اینکه این فرایند خیلی پیچیده است من به این نقطه که رسیدم یک مقدار همه تصاویر را گرافیکی کرده‌ام تا متوجه شوید. این ۵ شکل پایین ۵ صفحه ای هستند که ما در نظر گرفته ایم در این سایکل روی آنها کار بکنیم و این اولین ریپورتاژ است که می دهیم صفحه اصلی و دو سطح ۲ را مستقیماً لینک فالو داده ایم. کلمات کلیدی مرتبط اول و دوم و اصلی را در جداول داریم. در اینجا اگر می خواستم بگذارم شلوغ می شد. ولی در اولی همه کلمات کلیدی اصلی را استفاده می کنیم.

ریپورتاژ متوسط سوم

این را کنار می گذارید دو هفته بعد یکی دیگر می دهید. این دفعه یک ریپورتاژ متوسط که روی آن سه تا کار می کند و به این اول و آخری یک نوفالو می‌دهد که عملاً آنها را نیز تقویت می کند.

مرحله دوم ارزشمند کردن ریپورتاژ

این ۵ عدد ثابت هستند. درسته؟ این ۵ عدد ثابت هستند. این صفحه ها را ما انتخاب کردیم که در این سایکل روی این ها کار بکنیم جایگاه بگیرند. سومی که یک ریپورتاژ معمولی است ریپورتاژ یک ما را تقویت می کند. اینجا ما در یک صفحه معمولی خیلی روی سطح یک لینک سازی مستقیم نمی کنیم.

مرحله سوم ارزشمند کردن ریپورتاژ

دوباره متوسط بعدی

مرحله چهارم ارزشمند کردن ریپورتاژ

اینجا به اولین متوسط که داده بودیم لینک می دهیم که آن را ارزشمند بکنیم.

مرحله اول ارزشمند کردن ریپورتاژ

انجام یک چرخه کامل خرید ریپورتاژ

من اینجا بین دو متوسط رابطه ایجاد میکنم. یعنی ما همه قبلی ها را این‌گونه تقویت می‌کنیم. این یک سایکل ما می شود. یک سایکل که وقتی شش عدد است سه ماه طول میکشد تا تمام شود. در این سه ما عملاً ۵ صفحه خاص از سایت خود را تقویت کرده ایم. بعد از هر سایکل خرید ریپورتاژ شما یک ماه زمان آرامش دارید از آخری که دادید دو هفته بعد دوباره یکی دیگر نمی دهید. یک ماه بعد سایکل بعدی را اگر خواستید شروع کنید. در این یک ماه تأثیر همه اتفاقات را آنالیز می کنید. همه استراتژی ها را یک بازبینی میکنید. اشتباهات خود را شناسایی می کنید. سایت های جدید و ارزشمند برای سایکل خود پیدا می کنید.

کلمات کلیدی مناسب برای سایکل جدید و صفحات لندینگ مناسب برای سایکل جدید. می‌تواند دو سایکل صفحات لندینگ مشترک داشته باشد ولی ترجیحاً همان سایکل را عیناً تکرار نکنید مثلاً ممکن است در آن دو تا یک سطح دو مشترک باشد یا هوم پیج در جفت سایکل ها داشته باشید. ولی اینکه بخواهید همان سایکل راه دائم تکرار کنید منطقی نیست یا حداقل یک سایکل بین آن ها وقفه بندازید در سایکل سوم دوباره سایکل یک را تکرار بکنید. پس ما به این شکل می توانیم از نظر زمانی یک بازه سه ماهه یک ماه آرامش یک سه ماهه روی یک حوزه دیگر دوباره یک ماه آرامش یک سه ماهه دیگر شروع کنیم. شروع اولین خرید ریپورتاژ های ما هم بعد از شش ماه از فعالیت سایت انجام می شود.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید