تولید محتوا

تولید محتوا، تولید محتوای متنی، تولید محتوا سئو شده یا هر آن چیزی که نام آن را محتوا می‌گذارید؛ بسیار پیچیده‌تر از آن است که چند کلمه را کنار هم گذاشته و به اصطلاح اقدام به تولید محتوا کرده باشید. محتوا، همان چیزی است که اگر اصولی تهیه شود با پایه‌ای‌ترین اصول سئو هم می‌تواند جز جایگاه‌های برتر گوگل شده، و سایت شما را به بالاترین ترافیک ورودی برساند. پس فرآیند صفر تا صد تولید و تهیه محتوا باید توسط تیمی خبره و با تجربه در این حوزه باشد تا بتوانید روی پیشرفت سایت خود حساب باز کنید.

ارسال فرم برای تماس
 • محتوای یونیک
 • ویراستاری شده
 • سئوبیس
 • تحویل فوری
 • باکیفیت ترین

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

سفارش تولید محتوا اصولی را به چه کسی بدهیم؟

با ۷ سال سابقه در این حوزه به شما اعلام می‌کنیم که سفارش تولید محتوا که شما را راضی کند را فقط می‌توانید با کسب تجربه بدست بیاورید؛ یعنی اگر به دنبال محتوایی هستید که سایت شما را با ترافیک بالا روبرو کند باید به دنبال تیم یا افرادی باشید که کار محتوا را با تجربه بسیار طولانی از نزدیک دیده باشند و فقط فقط این مسئله است که می‌تواند شما را به سمت سایتی با جایگاه نزد گوگل ببرد.

گفتنی است اولین کاری که باید انجام دهید تا محتوای شما به صورت محتوای سفارشی دیده شود این است که کار تحلیل و آنالیز سرچ را فرا بگیرید، همانطور که پیش‌تر هم گفته شد تولید محتوا امروز دیگر چیدن کلمات پشت سر هم و پر کردن یک تعداد خاص از کلمات نیست؛ پس در این شرایط پیچیده یک محتوا به سایت شما برسد و دارای جایگاه شود باید بسیار روی آن کار شود، اصطلاحا باید گفت یک شبه محتوا نخواهد شد!

پیشنهاد تیم الو محتوا به شما برای سفارش محتوا این است که در درجه اول و قبل از ثبت سفارش به دنبال کسب علمی این موضوع باشید تا بتوانید محتوایی که تحویل می‌گیرید را به خوبی آنالیز کنید؛ تیم الو محتوا رسالت خود را یادگیری اصولی علم محتوا در ایران می‌داند و افتخار ما این است که بتوانیم فرهنگ استفاده از محتوا اصولی، جذاب، کارآمد و مفید برای کاربر ولو یک مقاله و یک پاراگراف را در کشور اشاعه دهیم.

مزایای تولید محتوای خوب

 • 1 اعتبار بخشیدن به برند
 • 2 فروش بیشتر محصولات
 • 3 کسب جایگاه‌های برتر گوگل
 • 4 سیستم بلاگ منظم و پیوسته
 • 5 ایجاد لید فروش در کسب و کار
 • 6 ایجاد وفاوداری فردی به برند
 • 7 پیشرفت روز افزون ترافیک
 • 8 بالا رفتن ترافیک موثر برای سایت
 • 9 بهترین شتابدهنده به سئو
 • 10 و ...

چرا الو محتوا را انتخاب کنیم؟

 • 1 ایجاد هویت برای محتوای برند شما
 • 2 تولید استراتژی محتوایی در آغاز کار
 • 3 ایجاد تقویم محتوایی بر اساس کسب و کار
 • 4 کسب جایگاه‌های برتر گوگل با قدرت محتوا
 • 5 ایجاد سناریو فروش در دل محتوا
 • 6 تولید محتوا اصولی اختصاصی کسب و کار شما
 • 7 تحویل با بروزترین متدهای سرچ انجین
 • 8 تحویل رایگان با گرافیکی بی‌نظیر روی هر سفارش
 • 9 ویرایش معیار و ویراستاری فنی هر مقاله
 • 10 و ده‌ها قابلیت دیگر برای اولین بار در ایران

کدام شرکت تولید محتوا بهتر است؟

اگر به دنبال تهیه محتوا هستید دو حالت بیشتر ندارد، یا تا به الان محتوای خود را از شرکت های تولید محتوا موجود سفارش داده‌اید، یا به دنبال شرکت تولید محتوا جدید هستید. در حالت اول قطعا باید تمامی شرکت‌ها را به خوبی بسنجید و بالا و پایین کنید و فقط در این شرایط است که می‌توان تشخیص داد چه محتوایی از چه شرکتی می‌تواند در گوگل جایگاه بگیرد و چه محتوایی از چه شرکتی نمی‌تواند.

اما حالت دوم که بسیار اهمیت دارد، این است که شما تا به حال از هیچ شرکت محتوایی، محتوا تهیه نکرده‌اید. در این شرایط بهترین کار این است که یک سفارش از هر کدام آنها ثبت کنید تا با کیفیت کاری آنها آشنا شوید. فاکتورهای زیادی را می‌توان برای انتخاب شرکت محتوایی قائل شد از جمله آنها می‌توان به کیفیت متن محتوا، ویرایش فنی و اصولی، استفاده از ترند‌های سرچ در متن، منطبق با اصول سئو، ایجاد گرافیک یونیک در مقالات، کارآمدی متن برای کاربر و … اشاره کرد.

ویژگی های شرکت محتوا

رعایت تمامی نکات مهم محتوایی از سمت یک شرکت تولید محتوا امری ضروری است که باید توسط فردی خبره نظاره شود. دقت کنید که این شرکت نباید شما را با فریلنسر طرف بداند و باید مسئولیت محتوایی که به شما تحویل می‌دهد را به عهده بگیرد. شرکت محتوایی که شما را به سمت فریلنسر پاس می‌دهد بدانید که هیچ مسئولیتی را نپذیرفته و حکم دلال اینترنتی را دارد، دلالی که در صورت نارضایتی شما فریلنسر را مقصر دانسته و فریلنسر هم زیر بار اشتباهات خود نرفته و در نهایت آن فردی که متضرر شده است شما هستید.

شاید بتوان گفت مهم‌ترین نکته‌ای که دنیای سفارش محتوا باید به آن توجه کنید همین نکته است؛ یعنی مسئولیت پذیری!

همکاری با شما افتخار ماست

همکاری با شما افتخار ماست

مجموعه الو محتوا تنها مجموعه محتوایی در ایران است که با کمترین قیمت‌ها اقدام به تحویل محتوایی کم‌نظیر کرده و مرحله به مرحله از انتخاب موضوع، تیترها و نگارش متن توسط کارشناسان خبره داخل مجموعه تهیه می‌شود. در این صورت می‌توان گفت با تحویل به موقع و کیفیتی کم نظیر می‌توان کیفیت محتوا را تضمین کرد.

به دلیل اینکه مجموعه ما از کارشناسان خبره در هر زمینه‌ای استفاده کرده است و این وجه تمایز الو محتوا با دیگر آژانس‌هاس محتوایی است، در نتیجه قیمت محتوا را در عین تعریف کیفیت، پایین آورده‌ایم تا بتوانید خریدی دقیق و بهینه داشته باشید.

با توجه به سفارش مورد نظر شما بین ۶ الی ۲۴ ساعت کار محتوای شما تحویل داده خواهد شد. البته گفتنی است که در حین این ۶ ساعت تمام تیم محتوایی پروژه شما روی محتوای شما در حال انجام کار بوده تا محتوایی کم نظیر را به شما تقدیم کنند.

بله در هر مرحله که به مشکلی بخورید به صورت تعاملی با مدیر محتوا پروژه خود در میان گذاشته تا مشکل شما را حل کنند. در این شرایط اگر علاوه بر KPI مورد نظر شما ایراداتی هم بر محتوا وارد بود می‌توانید با تیم خود در میان بگذارید تا پس از تحویل برای شما ویرایش کنند.

محتوای سایت شما هر چقدر هم پیچیده باشد برای تیم تولید محتوا ما مشکلی پیش نمی‌آید زیرا از هر تخصصی بهترین نویسنده‌ها را در تیم خود جای داده‌ایم تا بتوانیم در عین تخصص‌گرایی متون فاخری را تولید کنیم که برای برند شما ارزش آفرینی کرده و بتواند ترافیک قابل توجهی را به سایت شما بیاورد.

هزینه تولید محتوا چقدر است؟

برای تولید محتوا شما می‌توانید هزینه‌های مختلفی را بدهید، اما به یاد داشته باشید اگر یک بار هزینه کردید و نتیجه نگرفتید آن کار را تکرار نکنید زیرا قطعا نمی‌تواند کمکی به شما کند. اگر محتوایی به شما پیشنهاد شد که رقم آن بسیار پایین بود مطمئن باشید یک جای کار می‌لنگد. زیرا هر چیزی یک قیمت تمام شده دارد که نمی‌توان آن را تغییر داد؛ مگر اینکه از کیفیت آن کاسته شود.

از طرفی اگر کسی به شما پیشنهاد هزینه‌های محتوایی گزاف را هم داد باز نمی‌تواند بهترین گزینه برای کسب و کار شما باشد. بودجه مارکتینگ خود را صرف افراد سودجویی نکنید که به هر بهانه‌ای محتوایی گران را به شما می‌فروشند و در نهایت هیچ چیز به شما اضافه نکرده‌اند. پیشنهاد الو محتوا این است که به دنبال تعادل قیمتی در تولید محتوا باشید. فقط در این صورت است که شما کاری با کیفیت و به صرفه دریافت می‌کنید.

در بازار محتوایی ایران قیمت‌هایی نظیر کلمه‌ای ۲۳ تومان پیشنهاد می‌شود که کافیست یک‌بار یک محتوا از این گونه افراد و شرکت‌ها دریافت کنید تا ببینید که کیفیتی بسیار پایین چقدر راحت لمس شدنی است و هیچ یک از آنها زیر بار محتوای تولیدی خود نخواهند رفت. قیمت‌هایی نظیر کلمه‌ای ۲۰۰ تومان هم دیده می‌شود که کافیست نمونه کارهای این افراد را طلب کنید تا با متن کودکانه آنها روبرو شوید. بهترین گزینه قیمت محتوا که عادلانه و حتی بیشتر به سود مشتریان است قیمتی در بازه ۴۵ تا ۶۰ تومان است که در عین کیفیت محتوایی به صرفه هم دریافت خواهید کرد.

انواع تولید محتوا برای کسب و کارها

تولید محتوا اینفلوئنسرها

خدمات تولید محتوا آشپزی

خدمات تولید محتوا بازیگران

خدمات تولید محتوا تکنولوژی

خدمات تولید محتوا خبری

خدمات تولید محتوا سرگرمی

خدمات تولید محتوا غذایی

خدمات تولید محتوا فروشگاهی

خدمات تولید محتوا فوتبالی

خدمات تولید محتوا فیلم و سریال

خدمات تولید محتوا مذهبی

خدمات تولید محتوا هنری

خدمات تولید محتوا ورزشی

خدمات تولید محتوای آرایشی

تیم الو محتوا با به کارگیری تمامی عناصر پیشتاز در صنعت تولید محتوا توانسته است تیمی فنی و درخور توجه را گرد هم آورد که با توجه به اصولی بودن محتوای تولیدی سبکی جدید را در دنیای محتوا ایجاد کرده است. همکاران ما در تیم الو محتوا همواره به دنبال پیشرفت تک تک مشتریان مجموعه بوده‌اند و از این خرسندیم که توانسته‌ایم طی سالیان طولانی در عرصه محتوایی بالاترین میزان رضایت شما را کسب کنیم و این افتخار و خط مشی مجموعه الو محتوا است.

title
با ما گفتگو کنید