5 راه برای افزایش بودجه تولید محتوا

  • نویسنده : رضوانه ابراهیمی
  • زمان مطالعه : 6 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1400/01/03
5 راه برای افزایش بودجه تولید محتوا

در شرایط فعلی به علت مشکلات اقتصادی ناشی از COVID-19، بسیاری از مشاغل درحال کاهش بودجه تولید محتوا هستند. کاهش مجدد بودجه تولید محتوا شما لزوماً به معنای کاهش (یا متوقف کردن) تولید محتوای شما نیست و این چیز خوبی است زیرا محتوا می تواند برای برقراری ارتباط با مشتری ومخاطب شما در شرایط بحرانی بسیارمهم باشد. این پنج نکته را برای افزایش بیشتر هزینه تولید محتوا خود بدون از بین بردن کیفیت، بررسی کنید.

1. محتوا را با توجه به ارزش تجاری اولویت بندی کنید

اگربودجه تولید محتوا شما محدود یا درحال کاهش است، مطمئن شوید که چه محتوایی برای کسب و کار شما دارای ارزش بیشتری است وبه دنبال روش هایی برای استفاده از بودجه تولید محتوای خود برای ارزش طولانی مدت در صورت امکان باشید.

به عنوان مثال، در طول بحران COVID-19، شرکت هایی که جعبه‌های مختلف را ارائه می دهند ممکن است تبلیغات روی باکس خود را راهی ارزشمند برای ارتباط با افرادی که به صورت آنلاین با کمبود اقلام محلی روبرو هستند، بدانند. برای این شرکت ها، ارزش تجاری محتوای تبلیغات دو برابر است. اول، می تواند منجر به تبدیل فوری شود و دوم، اگر مشترک با این تجارت باقی بماند، می تواند به ارزش طولانی مدت منجر شود.

اما برای بسیاری از شرکت ها، تبلیغات دراین نوع شرایط، طولانی ترین ارزش را ارائه نمی دهند. در عوض محتوای سئو محور که عملکرد در نتایج جستجو را در آینده افزایش می دهد، ممکن است ارزش طولانی مدت بیشتری داشته باشد.

2. نوشتن مطالب خود را به نیروهای دورکار بسپارید

استر مایر، مدیر بازاریابی درGrooms Shop، می گوید: “اگر واقعاً می خواهید به مخاطبان زیادی دسترسی پیدا کنید، تولید محتوای شما باید زیاد باشد.” “به پست های رسانه های اجتماعی، پست های وبلاگ، محتوای بازاریابی از طریق ایمیل وب سایت و صفحات فرود فکر کنید. مشکلی نیست که بازاریابی محتوای خود را به افراد دورکار واگذار کنید اما درهنگام برون سپاری باید کیفیت را حفظ کنید. مهمترین نکته ای که باید در هنگام برون سپاری محتوا به خاطر بسپارید، داشتن لحن و سبک راهنمای بازاریابی محتوا است، همچنین شما باید نیازها و خواسته های خود را به صورت واضح و روشن بیان کنید. “

برون سپاری محتوا می تواند راهی برای حفظ مقیاس بدون ضربه زدن به بودجه شما باشد، اما شما باید در مورد چگونگی انجام این کارهوشمند باشید. برای دستیابی به بهترین نتیجه، باید نویسندگان دورکار با کیفیت بالا را با نرخ مناسب استخدام کنید. کار مستقیم با فریلنسرها نیزمی تواند گرانتر از آن باشد که شما در نظر دارید. اگر قصد دارید برای جذب بودجه و صرفه جویی در وقت خود برون سپاری محتوا را انجام دهید، یک شرکت تولید محتوا را در حالت آماده به کار نگه دارید، برای این کار می‌توانید از تیم الومحتوا هم استفاده کنید که به دقت محتوای مورد نظر شما را پیاده‌سازی می‌کنند.

3. استفاده مجدد از محتوای موجود و صرفه جویی در بودجه تولید محتوا

کتی از Digitally Enhanced می گوید: “روش دیگر برای افزایش بودجه بهینه سازی، استفاده مجدد از مطالب است. راه هایی که من برای ایجاد محتوای چند منظوره استفاده می کنم شامل گرفتن یک مصاحبه و ایجاد یک سریال آشکار یا مینی سریال، یک پرسش و پاسخ، یک لیست چگونگی یا چک لیست و یک ویدیو است. “

کتی می گوید: “یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید ایجاد سیستم ردیابی محتوا است.” “من حدس می زنم که برنامه محتوای هربرند به موضوعات کلی تقسیم شود. از این رو، من یک بررسی سالانه و تازه سازی محتوا را توصیه می کنم تا هیچ محتوایی بیش از دو سال قدمت نداشته باشد و همه منابع به روز و هنوز در وضعیت خوبی باشند. “

4. با محتوای تیم خود شروع کنید

لازم نیست همه مطالب به صورت محتوای متنی باشد. در حقیقت، 88٪ از بازاریابان جهانی خاطرنشان می کنند که بازاریابی ویدئویی، بازگشت سرمایه یا (ROI) مثبتی را فراهم می کند. با انواع مختلفی از محتوا که تیم شما می تواند مانند ویدیوها، پادکست ها یا مصاحبه ها جمع آوری کند، شروع کنید.

ایجاد محتوا با استفاده از تخصص و دانش تیم تولید محتوا موجود می تواند هزینه را کاهش دهد، سپس می توانید آن فیلم ها یا مصاحبه ها را در اختیار نویسندگان تیم خود یا نویسندگان دورکار قرار دهید و ازآنها بخواهید بدون نیاز به تحقیق اضافی مقالات، پست های وبلاگ و سایر مطالب مبتنی بر متن را از آنها تولید کنند که این به شما کمک می کند تا هزینه محتوا نوشتاری را کاهش دهید.

5. به دنبال ارسال پست مهمان باشید

سرانجام با شرکای تجاری یا سایر افراد که ممکن است مایل به ارسال پست مهمان برای وبلاگ شما باشند تماس بگیرید. در بسیاری از موارد، کارشناسان یا شرکای تجاری مایل به ارائه پست رایگان هستند زیرا این امر باعث می شود برند تجاری بیشتری برای آنها فراهم شود، همچنین ممکن است موارد دلخواه ارسال مهمان را عوض کرده و چیزی برای وبلاگ آنها تهیه کنید، در این شرایط است که بودجه تولید محتوای شما ذخیره خواهد شد.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید