خرید بک لینک PBN

خدمات خرید بک لینک PBN

آیا آماده‌اید که به بالای صفحه‌ی نتایج جستجوی گوگل برسید؟ امروز با امن‌ترین و قدرتمندترین شبکه‌ی وبلاگی خصوصی در صنعت سئو آشنا شوید. با 8 سال تجربه در این عرصه، ما به علم انتقال وبسایت ها از پایین‌ترین جایگاه‌ها به برترین جایگاه‌ها تسلط کامل یافته‌ایم. از اینکه به روشی کاملاً ساختاریافته و همه جانبه این هدف را به اجرا می‌رسانیم به خود می‌بالیم ، در واقع مشتریان ما به صورت پیوسته در صدر نتایج جستجوها قرار می‌گیرند.

خرید بک لینک‌های PBN مخصوص دامنه و با کیفیت بالا

ما برای PBN قدرتمندمان، فقط از دامنه‌هایی با درجه اعتبار بالا استفاده می‌کنیم . این دامنه‌ها بوسیله ی شرکت‌های معتبری مورد میزبانی قرار می‌گیرند (برای مثال آمازون، رک اسپیس، OVH و غیره) در ساختار آن‌ها از آدرس‌های IP منحصر به فرد کلاس C استفاده شده است.

مراحل تولید محتوا

نمونه کار محتوا ۱- دامنه‌های با کیفیت : تمامی دامنه‌های خرید PBN دارای دامین آتوریتی 25 به بالا ، 100 % خالی از انکرتکست‌ها ، گذشته 100 % خالص هستند.

فرم مشاوره محتوا ۲- مقالات دستی با کیفیت بالا : مقالات دستی که از نظر سئو بهینه سازی شده و با طول حداقل 500 کلمه برای شما در دسترس هستند. تصاویر، ویدئو، فرمت HTML صحیح، تیترهای فرعی به آن‌ها افزوده می‌شوند.

تحقیقات محتوایی ۳- طراحی سایت با کیفیت : هر وبلاگ با محتویات تخصصی، لوگوهای منحصر به فرد، صفحات درباره‌ی ما، TOS، حریم خصوصی، صفحه‌ی تماس با ما ، پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی و غیره همراه می‌شود. ظاهر بگونه ای طراحی شده است که در واقع سایت‌های تجاری در این زمینه فعال هستند.

خدمات تولید محتوا ۴- هاستینگ برتر : در خرید PBN ما صرفاً شرکت‌های معتبری همچون OVH، خدمات وب آمازون، رک اسپیس و غیره بکار رفته‌اند.

بارگذاری مقاله در سایت ۵- گزینه‌ی فید دائمی و قابل تنظیم : می‌توانید فید دائمی را بین 1 تا 30 روز تنظیم کنید

بازاریابی محتوا ۶- ردپای 100 % رایگان : سیستم‌های حفظ اطلاعات خصوصی مالک دامنه ، مسدودسازی بُت / خزنده ، هاستینگ برتر با نام سرورهای مختلف برای عدم ورود ردپا به PBN کاربرد دارند

ایندکس 100 % ، دنبال کردن ، دائمی بودن : تمامی بک لینک‌ها از قابلیت دنبال کردن برخوردار بوده ، دائمی هستند و بوسیله ی گوگل ایندکس شده‌اند.

نمونه تولید محتوا

خرید بک لینک PBN

ما متوجهی این موضوع هستیم که مرتبط بودن موضوعی تا چه اندازه در بازار خدمات سئوی امروزی حائز اهمیت است. از همین رو 59 حوزه‌ی تخصصی (نیچ) را پوشش داده که 9 صنعت مختلف را شامل شده و درجه‌ی حضور آن‌ها در جهان آنلاین در بالاترین سطح قرار دارد. شما می‌توانید در فرم سفارش خرید PBN زمینه‌ی مدنظر خود را انتخاب کنید. از نظر بنیادی  ، قادر هستیم تبلیغات و پیشنهادات خود را برای هر کسب و کار یا حوزه‌ی تخصصی ارائه دهیم، مهم نیست حوزه‌ی مدنظر تا چه اندازه بزرگ یا تخصصی باشد، سیستم خرید PBN ما از جامعیت بسیار بالایی برخوردار است.

نمونه دامنه‌های خرید بک لینک PBN با کیفیت بالا و TF 25 به بالا

دامنه TF CF RDmaj RD ahrefs سن شرایط خاص بک لینک از
*************************.org 26 22 24 26 10 سال breitbart.com
******************.org 29 3 14 15 16 سال اشتراک فیسبوک : 430 ، لینک edu :1 asburyseminary.edu
***********-*************.net 27 17 10 11 7 سال اشتراک فیسبوک : 5 dmoztools.net
********-********************.org 28 23 9 10 15 سال لینک edu : 7 ulb.ac.be
******************.com 29 18 9 17 8 سال اشتراک فیسبوک : 237 dmoztools.net
تماس مستقیم با ما

✔️ ۱۰۰ لینک فالو لایه‌ای وبسایت‌های خارجی با دامین آتوریتی بالای ۳۰:

۵۰ هزار تومان

نحوه ثبت سفارش

۱-تعیین جزئیات سفارش

۲- تماس کارشناسان ما

۳- پرداخت مبلغ پروژه

۴- تولید محتوا (72 ساعت)

۵- انتشار مقالات

۶- انتظار برای افزایش رتبه

برای دریافت خدمات فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید. طی ساعات کاری کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

همکاری با شما مایع افتخار ما است