خرید بک لینک PBN برای مقالات

آیا آماده‌اید که به بالای صفحه‌ی نتایج جستجوی گوگل برسید؟ امروز با امن‌ترین و قدرتمندترین شبکه‌ی وبلاگی خصوصی در صنعت سئو آشنا شوید. با 8 سال تجربه در این عرصه، ما به علم انتقال وبسایت ها از پایین‌ترین جایگاه‌ها به برترین جایگاه‌ها تسلط کامل یافته‌ایم. از اینکه به روشی کاملاً ساختاریافته و همه جانبه این هدف را به اجرا می‌رسانیم به خود می‌بالیم ، در واقع مشتریان ما به صورت پیوسته در صدر نتایج جستجوها قرار می‌گیرند.

خرید بک لینک‌های PBN مخصوص دامنه و با کیفیت بالا

ما برای PBN قدرتمندمان، فقط از دامنه‌هایی با درجه اعتبار بالا استفاده می‌کنیم . این دامنه‌ها بوسیله ی شرکت‌های معتبری مورد میزبانی قرار می‌گیرند (برای مثال آمازون، رک اسپیس، OVH و غیره) در ساختار آن‌ها از آدرس‌های IP منحصر به فرد کلاس C استفاده شده است.

۱- دامنه‌های با کیفیت : تمامی دامنه‌های خرید PBN دارای دامین آتوریتی 25 به بالا ، 100 % خالی از انکرتکست‌ها ، گذشته 100 % خالص هستند.

۲- مقالات دستی با کیفیت بالا : مقالات دستی که از نظر سئو بهینه سازی شده و با طول حداقل 500 کلمه برای شما در دسترس هستند. تصاویر، ویدئو، فرمت HTML صحیح، تیترهای فرعی به آن‌ها افزوده می‌شوند.

۳- طراحی سایت با کیفیت : هر وبلاگ با محتویات تخصصی، لوگوهای منحصر به فرد، صفحات درباره‌ی ما، TOS، حریم خصوصی، صفحه‌ی تماس با ما ، پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی و غیره همراه می‌شود. ظاهر بگونه ای طراحی شده است که در واقع سایت‌های تجاری در این زمینه فعال هستند.

۴- هاستینگ برتر : در خرید PBN ما صرفاً شرکت‌های معتبری همچون OVH، خدمات وب آمازون، رک اسپیس و غیره بکار رفته‌اند.

۵- گزینه‌ی فید دائمی و قابل تنظیم : می‌توانید فید دائمی را بین 1 تا 30 روز تنظیم کنید

۶- ردپای 100 % رایگان : سیستم‌های حفظ اطلاعات خصوصی مالک دامنه ، مسدودسازی بُت / خزنده ، هاستینگ برتر با نام سرورهای مختلف برای عدم ورود ردپا به PBN کاربرد دارند

ایندکس 100 % ، دنبال کردن ، دائمی بودن : تمامی بک لینک‌ها از قابلیت دنبال کردن برخوردار بوده ، دائمی هستند و بوسیله ی گوگل ایندکس شده‌اند.

ما متوجهی این موضوع هستیم که مرتبط بودن موضوعی تا چه اندازه در بازار خدمات سئوی امروزی حائز اهمیت است. از همین رو 59 حوزه‌ی تخصصی (نیچ) را پوشش داده که 9 صنعت مختلف را شامل شده و درجه‌ی حضور آن‌ها در جهان آنلاین در بالاترین سطح قرار دارد. شما می‌توانید در فرم سفارش خرید PBN زمینه‌ی مدنظر خود را انتخاب کنید. از نظر بنیادی  ، قادر هستیم تبلیغات و پیشنهادات خود را برای هر کسب و کار یا حوزه‌ی تخصصی ارائه دهیم، مهم نیست حوزه‌ی مدنظر تا چه اندازه بزرگ یا تخصصی باشد، سیستم خرید PBN ما از جامعیت بسیار بالایی برخوردار است.

نمونه دامنه‌های خرید بک لینک PBN با کیفیت بالا و TF 25 به بالا

دامنهTFCFRDmajRD ahrefsسنشرایط خاصبک لینک از
*************************.org2622242610 سالbreitbart.com
******************.org293141516 سالاشتراک فیسبوک : 430 ، لینک edu :1asburyseminary.edu
***********-*************.net271710117 سالاشتراک فیسبوک : 5dmoztools.net
********-********************.org282391015 ساللینک edu : 7ulb.ac.be
******************.com29189178 سالاشتراک فیسبوک : 237dmoztools.net

✔️ ۱۰۰ لینک فالو لایه‌ای وبسایت‌های خارجی با دامین آتوریتی بالای ۳۰:

۵۰ هزار تومان

۱-تعیین جزئیات سفارش

۲- تماس کارشناسان ما

۳- پرداخت مبلغ پروژه

۴- تولید محتوا (72 ساعت)

۵- انتشار مقالات

۶- انتظار برای افزایش رتبه

برای دریافت خدمات فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید. طی ساعات کاری کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

همکاری با شما مایع افتخار ما است

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید