مزایای استفاده از مشاور برند سازی

 • نویسنده : رضوانه ابراهیمی
 • زمان مطالعه : 10 دقیقه
 • تاریخ انتشار : 1400/02/17
مزایای استفاده از مشاور برند سازی

آیا می خواهید به عنوان یک رهبر فکر در زمینه فعالیت خود شناخته شوید؟ یک برند شخصی قوی به شما کمک می کند تا خود را به عنوان یک مقام بالارده درصنعت خود معرفی کنید. با داشتن یک نام تجاری کاملاً شخصی، نسبت به رقبا برتری پیدا کرده وحرفه خود را برای رشد طولانی مدت تثبیت خواهید کرد. توسعه یک برند شخصی قوی می تواند برای بسیاری از بنیانگذاران و مدیران سخت کوش مفید باشد. اگر می خواهید همه چالش ها را پشت سر بگذارید، باید به دنبال یک مشاور برند سازی شخصی باشد.

در اینجا یاد می گیرید که چرا باید در یک مشاوره شخصی، با نام تجاری خود شرکت کنید. کشف کنید که چگونه یک استراتژیست برند شخصی می تواند به شما درایجاد یک برند پیروز کمک کند.

مشاور برند سازی شخصی چیست؟

مشاور برند سازی شخصی، فردی است پر شور که آماده کمک به مردم است. این متخصص با استفاده از تخصص خود دربرند تجاری شخصی به توسعه، حفظ، بهبود، بازآفرینی مجدد و مدیریت برندهای شخصیتان کمک می کند.

4 روشی که یک مشاور برند شخصی به شما کمک کند 

 • اگر در ایجاد نام تجاری شخصی تازه کار باشید، ازاستخدام یک متخصص برند بهره مند خواهید شد.

یک نام تجاری اجرایی موفق با در نظر گرفتن یک هدف شروع می شود. این یک مشاوراست که یک استراتژی متناسب با اهداف تجاری شما ایجاد می کند و روند مشاوره اغلب با ارزیابی نام تجاری شما آغاز می شود.

اگر احساس می کنید اهداف شما غیرقابل تحقق یا بیش ازحد بلند پروازانه هستند، داشتن یک متخصص برای شنیده شدن این اهداف بسیارمهم است. این متخصصان برند می توانند برهدف گذاری شما تأثیر بگذارند تا بدانید که راه درستی را طی خواهید کرد.

 • نقاط قوت و ضعف شما را نشان می دهد.

در مرحله اولیه مشاوره، شما یک شمای کلی از برند تجاری را شرح خواهید داد. دراینجا، متخصص برند تجاری مشخص می کند که چه جنبه هایی نیاز به کاربیشتر دارند و چه نقاطی باید بهبود یابند یا متوقف شوند.

این شامل تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل وب سایت و رقابت پذیری بازار شما است. برای تعیین نقاط قوت و ضعف خود، باید به سوالات مهمی در مورد خود پاسخ دهید، مانند:

 • آیا از سیستم عامل های موجود به درستی استفاده می کنید؟
 • آیا وب سایتی به روز دارید؟
 • آیا برای نشان دادن تخصص خود، محتوای با کیفیت کافی را در وب سایت خود منتشرمی کنید؟
 • آیا دید نسبت به شما در تمام کانال های رسانه های اجتماعی سازگار با مخاطب است؟
 • آیا از استراتژی های بازاریابی که در صنعت شما نقش اساسی دارند استفاده می کنید؟

متخصص به شما کمک می دهد در مورد این نوع سوالات تأمل کنید. بسته به پاسخ شما، او می داند که برای توسعه استراتژی نام تجاری شخصی، باید روی چه چیزهایی کار کنید.

 • شما را در تدوین یک استراتژی جامع راهنمایی می کند.

پس از ارائه ارزیابی، زمان آن رسیده است که استراتژی نام تجاری شخصیتان را تدوین کنید. با کمک های حرفه ای، شما می دانید که چگونه از رسانه های اجتماعی به روش صحیح استفاده کنید.

هنگام ایجاد شهرت، جزئیات مهم هستند. این متخصصان به شما کمک می کنند تا یک برند تجاری صیقلی و سازگار ایجاد کنید که نشان دهنده شخصیت و تخصص شما در تمام شبکه‌های اجتماعی باشند.

بسیاری از مدیران نیزدرفعالیت آنلاین مردد هستند زیرا نمی دانند چه تولید محتوا را باید انجام دهند. در این شرایط، یک مشاور برند شخصی نیز می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

کارشناسان برند بیش از هر چیز مایل اند نحوه یافتن محتوای مناسب شما به صورت آنلاین را کشف کنند. در یک فضای شلوغ مانند شبکه های اجتماعی، محتوای مناسب و استراتژی تبلیغاتی کلید ارتباط با مخاطبان، سرمایه گذاران و مشتریان شما است.

 • شما را از افتادن در دام برند های شخصی نجات می دهد

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم، مسیربرند سازی شخصی با چالش هایی پرشده است که بدون راهنمایی حرفه ای، آسان نیست چون درگیرمشکلات مشترک ایجاد اعتبارآنلاین خود خواهید شد.

به عنوان مثال، بسیاری از برند های اجرایی می توانند سفت و سخت و رسمی شوند، مثل برند های شرکتی. البته بسیاری از این شرکت‌ها شرکت نبوده و برای کسب و کارها بیشتر ادعاهایی می کنند که فراتر از توانایی آنهاست.

مشاوران برند شخصی همه آنها را دیده اند. اگر می خواهید از این تله ها جلوگیری کنید، آن ها بهترین کسانی هستند که می توانید با آن ها تماس بگیرید و از خرد و تجربه آن ها در طولانی مدت استفاده کنید و درهزینه، انرژی و وقتتان صرفه جویی کیند.

نحوه انتخاب مشاور برند شخصی

اکنون که دانستید چگونه می توانید از یک متخصص برندینگ بهره مند شوید، وقت آن رسیده است که به دنبال شخصی بگردید که شما را در مسیر سفر خود یاری کند. برای یافتن استراتژیست مناسب، برخی از مواردی را که باید هنگام انتخاب یک متخصص برند در نظر بگیرید، ذکر کرده ایم.

برند تجاری خوبی دارد

اگر کسی ادعا می کند که در برندسازی تبحر دارد، باید مدرکی برای تأیید آن داشته باشد. چه روشی بهتر از بررسی مهارت شخصی”برند تجاری” خود او؟

نام تجاری خوب دارای یک وب سایت به خوبی طراحی شده، وبلاگ به روز شده و پروفایل های زیاد در شبکه های اجتماعی است. به مشخصات LinkedIn وی که مسلماً مهم ترین بستر رسانه های اجتماعی برای متخصصان است، توجه ویژه ای داشته باشید.

اگراو کتابی تألیف کرده است، مطالعاتی را انجام داده است یا چندین مشاغل گفتاری داشته است، این ها نیز نشانه های خوبی است که با یک شریک بازاریابی مطمئن کار می کنید.

سال ها تجربه را ارائه می دهد

امروزه بسیاری از متخصصان برند، خودآموخته اند. آنها فرایندهای خود را با انجام آزمون و خطا، آزمایش تئوری و تجزیه و تحلیل نتایج توسعه دادند.

با سال ها تجربه، خدمات مشاوره خوب برند شخصی، برنامه ای تعریف شده و قابل تکرار را برای ساخت برند های اجرایی ایجاد کرده اند. یکی دیگر از نشانه‌های آنها این است که آنها به نمونه کار و مطالعات موردی گسترده در مورد چگونگی تاسیس برند های شخصی خود می بالند.

همچنین، به دنبال توصیفات مشتری‌های آنها باشید که اعتبار متخصصی را که با او مشارکت می کنید، را تضمین کند. اگر او اطلاعات تماس با مشتریان گذشته را ارائه دهد، این نیز نشانه خوبی است که شما را به یک فرد مناسب تبدیل می کند.

فرآیند ثبت قانونی نام تجاری را ارائه می دهد

اگر مشاور پرسنال برندینگ شما به طور کامل با فرآیندهای قانونی فعالیت و برندسازی شخصی آشنایی داشت نشانه آن است شما در حال کاربا کسی هستید که دارای بهترین تجربه هاست.

سوالات درست را می پرسد

برای شکوفایی نام تجاری خود، شما به یک استراتژی سفارشی متناسب با نیازهای متمایز خود نیاز دارید.

به همین دلیل بسیارمهم است که یک متخصص درباره شما سوالاتی کند. سوالات مناسب به او این امکان را می دهد تا یک استراتژی شخصی متناسب با اهداف شما بسازد.

اگر متخصص سوالاتی نپرسد، اما امیدوار باشد که “استراتژی های نام تجاری شخصی” را برای نام تجاری شما “توسعه” می دهد، باید با احتیاط با او ادامه دهید.

به شما و کارش علاقه مند است

سرانجام، یک مشاور معتبر برند شخصی کاملاً مشتاق مشتریان خود است. کار با یک استراتژیست، یک تعهد جدی است.

یک مشاور پرشورهمیشه مشتاق گسترش دانش خود است تا بتواند به مشتریان خود در حد کامل خدمات ارائه دهد. اشتیاق او برای دیدن شهرت شما می تواند برموانعی که ممکن است سر راه شما قرار بگیرند غلبه کند.

به زبان ساده، یک استراتژیست برند شخصی پرشور تمام تلاش خود را برای کمک به مشتریان خود انجام می دهد.

اکنون با یک مشاور برند شخصی شریک هستید!

ایجاد یک برند تجاری اجرایی موفق که بتواند مشتریانی جدید را به خود جلب کند کارسختی است اما فقط وقتی این کار را به تنهایی می توانید انجام دهید که خوشبختانه متخصصین برند وجود دارند که مایلند در ایجاد، حفظ و بازاریابی آنلاین به شما کمک کنند.

اگر می خواهید صرفه جویی درهزینه، انرژی و وقت خود داشته باشید تا شهرت خود را در شبکه های اجتماعی و حتی بعد از آن بسازید، هم اکنون با یک مشاور شخصی در زمینه برند تجاری شریک شوید.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید