8 ابزار تولیدکننده نام برند در سال 2021

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 9 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1400/02/28
8 ابزار تولیدکننده نام برند در سال 2021

برای ایجاد یک نام جذاب و موثر در مورد کسب و کار یا وب سایت خود ، به دنبال ابزار تولیدکننده نام برند میگردید تا در این راه کمک‌تان کند؟ نامگذاری مشاغل امری است که بسیاری از کارآفرینان می توانند با آن دست و پنجه نرم کنند. هنگام انتخاب نام تجاری ، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید ، از جمله اینکه آیا نام دامنه برای کسب و کار شما موجود است ، چقدر نام تجاری جذابی است و…

در نظر گرفتن همه چیز به یکباره آسان نیست. این دقیقاً همان مکانی است که تولیدکنندگان نام تجاری وارد عمل می شوند. تمام کاری که شما باید انجام دهید تایپ کردن کلمه کلیدی یا اسمی برای دامنه کسب و کار خود است و ابزارهای تولید نام مجموعه ای از پیشنهادات مربوطه را به شما نشان می دهد.

در این مقاله ، ما هشت ابزار مورد علاقه خود را به اشتراک خواهیم گذاشت ، استفاده از همه آنها رایگان است.

بهترین تولیدکنندگان نام تجاری در سال 2021

اکنون که ما در مورد چالش های انتخاب نام تجاری بحث کردیم ، بیایید هشت تولید کننده نام تجاری عالی را بررسی کنیم. گرفتن بهترین نتایج حداقل تا حدی به کلمات کلیدی که توسط شما ارائه می شود بستگی دارد ، اما هر یک از آنها ویژگی تا حدودی مشابهی دارند.

1. NameSnack

NameSnack یک تولید کننده محبوب نام تجاری است که به شما امکان می دهد یک نام دامنه با اسم برند تجاری را به صورت رایگان انتخاب کنید. برای شروع ، این ابزار با هوش مصنوعی قدرتمندی پشتیبانی می شود که نام های منحصر به فردی را برای صنعت انتخاب شده کشف می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کلمه کلیدی را وارد کنید که به بهترین وجه نام مورد نظر شما را نشان دهد.

تولیدکننده نام برند

پس از دنبال کردن مرحله اول ، می توانید لیستی از نام های تجاری را مشاهده کنید. فیلترهای زیادی (مانند نام های خاص حوزه کاری خود) دریافت نخواهید کرد اما همچنان گزینه های قابل توجهی خواهید داشت.

همچنین می توانید بدانید .comنام دامنه در دسترس است یا خیر. NameSnack در نسخه های انگلیسی ، اسپانیایی و ایتالیایی در دسترس است.

2. تولید کننده نام برند تجاری Wix

دومین در لیست بهترین تولیدکنندگان نام تجاری ، ابزاری رایگان از Wix ، سازنده وب سایت است . Wix در حال حاضر به دلیل فناوری ADI محبوب همگان است که به شما کمک می کند یک وب سایت تجاری ایجاد کنید. Wix ، نام های بسیار جذاب را به شما نشان می دهد. نگران نباشید ، یک یا دو کلمه ای را که می خواهید در نام تجاری شما باشد وارد کنید تا بهترین نام برند را ایجاد کند.

تولیدکننده نام برند ویکس

علاوه بر نام های مبتنی بر کلمات کلیدی ، با وارد کردن نام حوزه کاری خود در ابزار می توانید نام های خاص صنعت را نیز بدست آورید. همچنین می توانید نام های مورد علاقه خود را از بین 100 گزینه علامت گذاری کنید و از سه نام اصلی که ممکن است مناسب باشد ، انتخابی داشته باشید.

3. Zyro

سومین انتخاب در لیست ما Zyro است ، یکی از ارزان ترین وب سایت سازان برای مشاغل کوچک و متوسط. هوش مصنوعی آنها کمی متفاوت از اکثر تولیدکنندگان نام تجاری کار می کند. می توانید چندین کلمه کلیدی را در مولد نام تجاری Zyro وارد کنید ، آنها را با کاما جدا کنید و دکمه “ایجاد” را بزنید.

تولیدکننده نام برند زیرو

لیست اسامی Zyro شامل گزینه هایی است که بسیار برند دار و همچنین منحصر به فرد هستند. یکی دیگر از ویژگی های کوچکی که در مورد Zyro دوست دارم این است که شما می توانید هر اسمی را که دوست دارید فقط با یک کلیک کپی کنید.

4. برندروت ( Brandroot )

همانطور که از نامش پیداست ، Brandroot همه چیز در مورد ساختن یک برند است. ارائه دهنده نام تجاری Brandroot برای کسانی که می خواهند دامنه ای با کیفیت و درجه یک را خریداری کنند خوب است. پس از وارد کردن کلمه کلیدی ، لیستی از نام های تجاری که می توانید خریداری کنید نمایش داده می شود. اگرچه نام های تجاری بیشتر از نام های معمولی برای شما هزینه خواهد داشت ، اما احتمال موفقیت شما بسیار افزایش می یابد (از آنجا که این نام ها به یاد ماندنی تر و گیراتر هستند).

تولید نام برند برندروت

همچنین می توانید نام هایی را که دوست دارید و دوست ندارید علامت گذاری کنید. سپس ، در پایان اگر دکمه “ایجاد نام های جدید” را بزنید ، Brandroot پیشنهادها را بداهه می نویسد و مرتبط ترین نام ها را برای شما ارائه می دهد. می توانید با هزینه ای در حدود 2000 دلار یک اسم زیبا بدست آورید یا برای نام تجاری مبتنی بر کلمات کلیدی اقدام کنید.

5. فرش بوکز ( freshbooks )

FreshBooks ابزاری برای حسابداری ابری برای مشاغل کوچک است که همچنین یک ابزار رایگان در خصوص اسم برند را ارائه می دهد. تولید کننده نام تجاری FreshBooks با درخواست از شما برای انتخاب حوزه کاری ، روند کار را شروع می کند. می توانید از لیست صنایع زیر گزینه ای را انتخاب کنید:

  • خلاقیت و بازاریابی
  • خدمات حقوقی و مشاوره بازرگانی
  • تجارت و خدمات خانگی
  • فناوری اطلاعات
تولیدکننده نام برند

پس از آن ، می توانید کلمه کلیدی یک کلمه ای را برای کسب و کار خود انتخاب کنید و یک دسته پیشنهادات نام تجاری دو تا سه کلمه ای را مشاهده خواهید کرد.

6. سازنده نام سایت ThemeIsle

در حالی که ما این ابزار را یک تولید کننده نام می نامیم ، شما همچنین می توانید از آن برای وب سایت های تجاری یا هر چیز دیگری استفاده کنید.

Themeisle

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که کلمه کلیدی مورد نیاز خود را وارد کنید و جالب ترین نام های تجاری را که برای ثبت نام در دسترس هستند مشاهده خواهید کرد. پس از آن ، دکمه “مشاهده جزئیات” را وارد کنید و به یک سرویس میزبانی با نام دامنه رایگان هدایت می شوید.

7. هیپستر

سیستم هوش مصنوعی این ابزار نیز نام هایی را پیشنهاد می کند که بسیار جذاب است و باید حتما ان را امتحان کنید، همچنین در این ابزار می توانید با حداقل 300 دلار نام دامنه معتبر و تک کلمه ای دریافت کنید.

نام برند هپیستر

8- تولیدکننده نام تجاری شاپیفای

Shopify دومین پلت فرم معروف تجارت الکترونیکی است که کمی عقب تر از WooCommerce است . این مجموعه ابزارهای خاص ویژه تجارت الکترونیکی را ارائه می دهد که یکی از آنها تولید کننده نام تجاری Shopify است.

تولیدکننده نام برند شاپیفای

این شرکت ادعا می کند در ده ثانیه نام تجاری تجاری تولید می کند. بنابراین ، پس از وارد کردن درخواست در جعبه جستجو ، لازم نیست چند دقیقه صبر کنید. این ابزار در چندین صفحه به شما مجموعه ای از نام های تجاری (بیشتر دو کلمه ای) را نشان می دهد.

پس از یافتن نامی که دوست دارید ، می توانید فقط با چند کلیک شروع به ساخت فروشگاه تجارت الکترونیک با این نام کنید.

پس از یافتن نام تجاری چه باید کرد؟

ابزارهای تولیدکننده نام تجاری یافتن نام های با کیفیت بالا را که می توانند به عنوان یک برند موفق رشد کنند ، واقعاً آسان می کند. می توانید نام دامنه مبتنی بر کلمات کلیدی یا نام تجاری خود را انتخاب کنید که هر دو مزایای خاص خود را دارند.

هنگامی که به یک نام تجاری خوب رسیدید ، آماده معرفی وب برای رونق کسب و کار خود هستید. ما راهنماهای زیادی برای کمک به شما در این کار داریم که می‌توانید با ورود به وبلاگ الومحتوا انها را دیده و مطالعه کنید.

هنوز در مورد یافتن نام برای مشاغل خود سوال دارید؟ از ما در نظرات بپرسید!

پرسش و پاسخ تکمیلی

aliasg

سلام عالی

پاسخ دادن

Namelix.com هم بد نیست

پاسخ دادن

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید