بهترین کال تو اکشن های ایرانی

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 8 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1400/10/28
بهترین کال تو اکشن های ایرانی

ساختن وب سایت عالی کار سختی است. از رنگ بندی مناسب، انتخاب فونتی که مخاطبان را درگیر می‌کند، تا اطمینان از بی نقص بودن عناصر فنی سئو، موارد مختلفی وجود دارد که برای درست شدن سایت نیاز به تفکر و تلاش زیادی دارد. با این حال، برای هر وب سایتی که تلاش می‌کند کاربر را به انجام کاری وادار کند، یک عنصر واقعاً بیش از همه چیز اهمیت دارد؛ می‌خواهد خرید یک محصول، درخواست قیمت برای یک سرویس، یا یادگیری چیزهای جدید در مورد ارزش یک کسب و کار باشد، فرقی نمی‌کند. این آیتم ضروری وب سایت به عنوان انتخاب بهترین دکمه برای کال تو اکشن شناخته می‌شود و درست کردن آن می‌تواند به طرز باورنکردنی دشوار باشد.

از انتخاب شکل مناسب گرفته تا قرار دادن آن در وب‌سایت‌تان، هنگام تلاش برای ایجاد بهترین دکمه‌های فراخوان برای وب‌سایت خود، باید به عناصر مختلفی توجه کنید. دکمه کال تو اکشن خوب و مناسب می‌تواند به معنای تفاوت بین صدها یا حتی هزاران تبدیل در طول عمر یک وب سایت باشد. یک از بهترین راه‌ها برای پیدا کردن بهترین نوع کال تو اکشن برای وبسایت‌های فارسی نگاه کردن نمونه‌های ایرانی و خارجی کال تو اکشن است.

در ادامه ۵ مورد از بهترین آنها را برای شما در الومحتوا لیست کرده‌ایم:

دکمه کال تو اکشن وب سایت دیجی کالا

این دکمه کال تو اکشن کاربران را وادار می‌کند تا کلیک کرده و ببینند که در فرآیند قیف تبدیل یک وب‌سایت چه اتفاقی می‌افتد. در واقع این دکمه می‌خواهد بگوید اگر روی من کلیک کنید نتیجه‌ای میگیرید که فقط مخصوص شخص شماست و این یک امکان ویژه است که در کمتر سایتی می‌توانید ببینید.

کال تو اکشن یا دکمه دیجی کالا

دکمه اقدام برای خرید سایت بانی مد

دکمه‌های فراخوان در شکل‌ها و اندازه‌های زیادی وجود دارند – اما همه بهترین‌ها در حالی که در تضاد کامل با بقیه صفحه‌هایی هستند که در آنها نمایش داده می‌شوند، یک محرک احساسی ارائه می‌دهند. در حالی که CTA‌ها مهم هستند، گاهی اوقات محرک احساسی واقعی که یک CTA برای موثر بودن استفاده می‌کند در دکمه نیست، بلکه در اطراف دکمه کال تو اکشن است که آن را احاطه کرده است.

دکمه اقدام برای خرید سایت بانی مد

یکی از بهترین دکمه های کال تو اکشن؛ سایت دکتر کرمانی

یک نمونه عالی از ایده را می‌توان در وب سایت دکتر کرمانی یافت. این صفحه دارای تصاویر پس‌زمینه پیمایشی است، متنی که هر تصویر همراهی می‌کند تغییر می‌کند اما یک دکمه قرمز رنگ ثابت «دریافت برنامه غذایی» همیشه وجود دارد. به این ترتیب، صفحه و CTA آن فقط به یک محرک احساسی احتمالی که می‌تواند کاربر را وادار به کلیک کردن روی آن کند، نمی‌پردازد؛ بلکه به موارد مختلفی در حول رژیم غذایی اشاره دارد. به این ترتیب صفحه قادر به جذب کاربران مختلف با نیازهای مختلف است و این همان چیزی است که دکمه کال تو اکشن در صفحه را به یکی از بهترین‌ها تبدیل می‌کند.

بهترین کال تو اکشن ؛ سایت دکتر کرمانی

کال تو اکشن وبسایت Crazyegg

در حالی که یک دکمه ساده برای کاربران برای «کلیک کردن برای کسب اطلاعات بیشتر» یا «خرید محصول» می‌تواند بسیار مؤثر باشد، برخی از بهترین دکمه‌های فراخوان بسیار تعاملی‌تر هستند و به عنوان راهی برای فشار دادن افراد به پایین قیف تبدیل عمل می‌کنند.

کال تو اکشن وبسایت Crazyegg

یک مثال عالی از CTA تعاملی که منجر به نتایج عالی برای یک تجارت می‌شود، وب سایت Crazyegg است. صفحه اصلی بسیار ساده است – دارای لوگوی شرکت است و یک سوال بسیار ساده را مطرح می‌کند که بسیاری از کاربران می‌خواهند پاسخ آن را بدانند: “چه چیزی باعث می‌شود بازدیدکنندگان شما را ترک کنند؟” سپس یک قدم فراتر می‌رود و با پیشنهاد به مخاطبان با ورود به وب سایت خود و سپس کلیک بر روی یک CTA بسیار جذاب – “Show Me My Heatmap” راه حلی مناسب برای سایت شما ارائه می‌دهد.

 این کال تو اکشن برای اقدام بسیار مؤثر است، زیرا با ارائه راه حل ساده برای یک مشکل، کاربران را در ابتدا به سمت خود می‌کشاند. زمانی که در صفحه بعدی قرار می‌گیرند، واقعاً می‌خواهند به سؤالی که Crazyegg در صفحه اصلی خود پست کرده است پاسخ دهند و در نتیجه احتمال ثبت نام در این سرویس بسیار بیشتر است.

کال تو اکشن سایت زرین پال؛ اقدام به توضیح قبل از خرید

گاهی اوقات بهترین دکمه‌های کال تو اکشن شکل متفاوتی دارند. در حالی که به نظر می‌رسد این برخلاف منطق است، اما گاهی اوقات مهم است که کال تو اکشن خود را نگه دارید، اما در درجه دوم ارائه اطلاعات به مخاطبان در مورد اینکه چرا آنها باید چیزی را که ارائه می‌دهید خریداری کنند، مهم است.

کال تو اکشن سایت زرین پال

در این قسمت از سایت زرین پال مطمئناً این مورد بوده است. یک راه‌حل هوشمندانه، این است که در کنار دکمه فراخوان مشتری برای ساخت درگاه پرداخت به او بگوید که چرا اصلا باید درگاه بسازد، در نتیجه دکمه بیشتر بدانید را اضافه می‌کند. کسی که از قبل با سرویس زرین پال آشنا نباشد قطعا به اطلاعات بیشتری نیاز دارند. در نتیجه اکثر کاربران قرار نیست مرحله تبدیل‌شان، هنگام ورود اولیه به سایت باشد، آنها ابتدا باید درباره محصول اطلاعات بیشتری کسب کنند.

بهترین کال تو اکشن وبسایت اسپاتیفای

هنگامی‌که یک وب سایت دارای دو هدف منحصر به فرد است، انتخاب اینکه کدام یک به طور برجسته نمایش داده شود، دشوار است. آنها به وضوح از نظر نرخ کلیک مشکلی ایجاد می‌کنند زیرا تماس‌های شما برای اقدامات در تصاویر پیمایش دوم و سوم کمتر می‌شود. در نتیجه زمان مواجهه و فرصت کمتری برای کلیک کردن دارید. اگر کسب‌وکار شما با این مشکل مواجه است، گاهی اوقات بهتر است با استفاده از طرح‌های رنگی و انتخاب فونت‌های مختلف، دو کال تو اکشن در کنار هم ایجاد کنید.

بهترین دکمه کال تو اکشن وبسایت اسپاتیفای

یکی از بهترین کال تو اکشن‌هایی که این مفهوم را در عمل نشان می‌دهد را می‌توان در سرویس پخش موسیقی Spotify یافت. Spotify در مورد کاری که می‌خواهند با حضور آنلاین خود انجام دهند، دو هدف واضح دارد: استفاده از پلتفرم خود را تا حد امکان افزایش دهید، در حالی که به طور همزمان سعی می‌کند کاربران فعلی و جدید را متقاعد کند که خرید سرویس ویژه آنها یک سرمایه‌گذاری ارزشمند است. به منظور اطمینان از اینکه هر دو عملکرد را می‌توان به طور عملی از صفحه اصلی آنها برداشت، آنها دارای دو دکمه کال تو اکشن در کنار یکدیگر هستند که کاملاً متفاوت طراحی شده اند. CTA “Go Premium” آنها دارای متن سفید پررنگ در پس زمینه سبز است، در حالی که دکمه “Play Free” آنها دارای متن مشکی است که به طور شفاف روی تصویر پس زمینه آنها پوشانده شده است.

پرسش و پاسخ تکمیلی

شاهان

عالی عالی عالی

پاسخ دادن

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید