با خدمات تولید محتوای ویدیویی الو محتوا آشنا شوید

 • نویسنده : امید ابوالحسنی
 • زمان مطالعه : 11 دقیقه
 • تاریخ انتشار : 1398/04/18
با خدمات تولید محتوای ویدیویی الو محتوا آشنا شوید

خدمات تولید محتوا ویدیویی جزء خدمات مهم یک شرکت فعال در زمینه تولید محتوا است. اما چرا تقاضا در این زمینه در حال افزایش است؟ از آن‌ جا که متقاضیان برای اینکه بتوانند با مشتریان خود ارتباط بیشتری برقرار کنند و توضیحات محصول و یا خدمات خود را با شفافیت بهتری منتقل نمایند، از خدمات تولید محتوای ویدیویی استفاده می کنند که در واقع نتایج بسیار ارزنده تر و بهتری دارند. در محتوا ویدیویی به دلیل اینکه از تصویر، صدا و متن هر سه توام با هم برخوردار است در نتیجه بهتر می تواند مفهوم و منظور را برساند. بسیاری از مشتریان معتقدند که 90 درصد افراد با خدمات ویدیویی بیشتر اعتماد می کنند و بهتر راغب به خرید و یا خدمات می شوند. برای همین در این مطلب سعی داریم راجع به خدمات تولید محتوای ویدیویی بیشتر توضیح دهیم تا با یکی دیگر از کار های شرکت الو محتوا آشنایی پیدا کنید. پس در ادامه با ما همراه باشید…

محتوای ویدیویی

خدمات تولید محتوای ویدیویی الو محتوا چیست؟

ایده یابی

خدمات تولید محتوای ویدیویی همان طور که گفته شد برای بهتر دیده شدن و مورد تایید قرار گرفتن مشتری یکی از روش های ایده آل است که البته نیازمند به یک سری استراتژی ویژه و منحصر به فرد است تا بتواند در کنار سایر محتوا هایی که از سوی رقبا تولید می شود، به قول معروف یک سر و گردن بالاتر باشد. برای این کار و تولید محتوای ویدیویی ابتدا ایده است که می تواند به بهترین شکل ممکن خود را نشان دهد.

در شرکت الو محتوا جهت تولید محتوا ابتدا متناسب با کار شرکت مورد نظر چند ایده را به همراه نام شرکت و در کل خدمات و محصولاتی که  را در رزومه خود نیز دارند، ارائه می کنند و برنامه ای که قرار است در ویدیو مورد نظر پیاده شود به فرد متقاضی ابلاغ می شود. در صورتی که یکی از ایده ها مورد تایید متقاضی قرار بگیرد، شرکت بعد از آن برنامه مورد نیاز و پیش روی خود را با تیم مورد نظر در میان می گذارد و مراحل تنظیم و ساخت محتوا ویدیویی با هدف مشخص شده پیش می رود.

انواع تبلیغات برای انواع شرکت‌ ها

شاید یکی از خدمات مهمی که شرکت تولید محتوا ویدیویی انجام می دهد، انتخاب بهترین تبلیغات با بهترین متد ها برای تبلیغ برند یا فعالیت مورد نظر است.

در این مسیر که بسیار مهم و ضروری است، باید بین محتوا مورد نظر و همچنین طراحی و تصویر برداری در قالب های مختلف با بهترین کیفیت و کمیت در نظر گرفته شوند و با مدیریت بهتر آن ها را به سر حد  عالی برسانند تا رضایت مشتری را جلب کنند. برای مشخص کردن هدف مورد نظر ابتدا در  شرکت تولید محتوا الو محتوا یک لیست کامل از تقاضای مشتری که شامل موارد زیر است آماده و فراهم می شود و طبق همین مولفه ها ایده یابی و ادامه مسیر مشخص می گردد.

 • نیاز شرکت
 • نیاز مشتری
 • اسم شرکت
 • محصول شرکت
 • خدمات شرکت
 • المان های شرکت
 • امتیازات شرکت
 • نقاط قوت شرکت
 • مخاطبان شرکت (تحقیق راجع به سن،کار،تقاضا و غیره..)

انتخاب عکس ها و تصاویر مناسب مهم هستند!

در ابتدای هر تیزر تبلیغاتی معمولا با تصاویر و پخش موسیقی بر روی همین تصاویر آغاز می شود. برای همین موضوع باید تصاویی که انتخاب می شوند؛ متناسب با سلیقه مخاطب باشد و در شرکت الو محتوا سعی بر این می باشد که ابتدا بعد از تجزیه و تحلیل بر روی اهداف مشتری که در بخش اول اشاره شد، این تصاویر انتخاب شوند. تصاویر انتخاب شده باید دارای لوگوی شرکت، مرتبط با موضوع کاری شرکت، اهداف شرکت و دیگر موضوعاتی که باید همراه با عکس و موسیقی انتخاب شده همراه باشند تا بتواند بر مشتری تاثیر خوبی بگذارد.

محتوای ویدیویی

دستاورد های شرکت

به دنبال آنچه که بعد از تصاویر اولیه پیش می آید و که هیجان و باید علاقه مخاطب را چند برابر کند تا مابقی محتوا ویدیویی را نیز تماشا کنند، باید به دنبال یک سری راهکار ها و روش های دیگر باشیم تا بتوانیم مخاطب را به برند شرکت علاقه مند کنیم.

برای این کار بهتر است که ابتدا عواملی که باعث این علاقه مندی می شود؛ مشخص و تعیین شوند و سپس از آن ها در تیزر تبلیغاتی استفاده کنیم. از این رو باید بدانیم علاقه مشتری و نیاز مشتری چیست تا او را تا آخر محتوا ویدیویی همراه خود نگه داریم.

معمولا او می خواهد راجع به کار های شرکت و دستاورد های شرکت اطلاعاتی را کسب کند، بداند آیا کار خارق العاد و مفیدی تا به الان انجام شده، چه کار های شاخصی صورت گرفته، چه پروژه های قابل تعریفی از سوی شرکت به مرحله اجرا رسیده است و سوالات دیگر که باید به دستاورد های و آنچه تا کنون شرکت انجام داده در محتوا ویدیو پرداخته شود. این کار را می توان با روش های مختلفی انجام داد که یکی از مهمترین آن‌ها را در زیر لیست کرده‌ایم.

مصاحبه

مصاحبه با پرسنل شرکت مثل رییس و یا مدیر عامل که توضیحاتی راجع به پروژه های مختلف شرکت داده خواهد شد و مخاطب می تواند توضیحات ضروری و لازم را از روی فیلم و تصاویر دریابد. علاوه بر مصاحبه ای که با پرسنل شرکت انجام شده، می توان میزان رضایت افرادی که کار خود را به شرکت منظوره محول کرده اند، سوالاتی پرسید تا اینگونه اعتماد مخاطب جهت تماس بیشتر با شرکت جلب شود.

زمان ویدیو تبلیغاتی

بهتر است زمان انتخابی برای ویدیو را بین 30 ثانیه تا 5 دقیقه انتخاب کنید، همان طور که گفته شد، محتوا متنی باید به اندازه ی باشد که از حوصله خواننده خارج نباشد، همین طور محتوای ویدیویی هم باید در اندازه ای باشد که در حد و حوصله مخاطب باشد و بتواند آن را با حوصله نگاه کند.

برای این منظور سعی بر آن است، انچه که قرار ست گفته شود تا حد امکان 30 ثانیه باشد تا مخاطب بتواند همه آنچه که قرار است گفته شود در 30 ثانیه ارائه شود. اما این محتوا ویدیویی را می توان در عرض 5 دقیقه و طولانی تر هم ارائه داد، به شرطی که از میزان و توان حوصله مخاطب خود مطلع باشیم و بدانیم رنج سنی مخاطبان ما از چه دسته ای است. مثلا اگر شرکت در زمینه تبلیغات بازی های کامپیوتری فعالیت می کند، قعطعا کودکان، نوجوانان و جوانان مخاطب هستند و هرچه تیزر تبلیغاتی طولانی تر باشد، استقبال می کنند و تازه کار شما را با شوق و علاقه بیشتری دنبال می کنند.

خدمات یا محصولات شرکت

این موضوع بسیار مهم است که قرار است چه خدمتی و یا چه محصولی را به مخاطب ارائه بدهیم. وقتی موضوع را به طور کامل روشن می کنیم، او می تواند با فعالیت ها و رزومه شرکت آشنایی پیدا کند و بتواند تصمیم بگیرد که آیا شرکت می تواند این کار را انجام دهد یا خیر؟ پس بهتر است از کاتالوگ ها، نمونه کار هایی که انجام شده، نمونه محصولاتی که شرکت ارائه می دهد و یا خدماتی که می تواند به مخاطب ارائه دهد در ویدیوی تبلیغاتی استفاده کنیم.

همچنین به این موضوع باید تاکید کرد که برند مورد نظر قرار است چه مشکلی را حل کند، این موضوع هم در کنار سایر مسائل دیگر باید آنالیز شود که مخاطب مورد نظر به چه هدف و منظوری نزد ما می آید و قرار است ما چه مشکلی را از او حل کنیم. مثلا اگر قرار است برای یک کلینیک روانشناسی تبلیغات درستی انجام دهیم، باید این موضوع را در نظر بگیریم که بیماران با چه مشکلاتی قرار است به سراغ کلینیک بیایند، مشکلات آن ها بیشتر از چه دسته روانشناسی می باشد، این موضوع بسیار حائز اهمیت است تا مخاطب را راغب به تماس با کلینیک مورد نظر شود.

محتوای ویدیویی

تشریح کار

باید دقت داشت که وقتی کار خود را در ویدیو مورد نظر مشخص کردیم باید نمونه کار های خود را تشریح کنیم و به مخاطب توضیح دهیم که اگر مثلا فلان مشکل را دارد نزد ما با این روش مناسب حل می شود و یا اگر فلان محصول را می خواهد نزد ما با مقداری مشخص از تخفیف و با ارسال رایگان می تواند محصول را دریافت کند.

اگر محصول و خدمات به درستی معرفی شوند، مخاطب کنجکاو می شود سایت مورد نظر را هم نگاه کند و راغب شود که سایر محصولات و خدمات را ببیند و حتی خرید های بیشتری را انجام دهد.

ارائه نکات مربوط به آدرس

در انتهای ویدیو تبلیغاتی باید به درستی و روشنی آدرس سایت، دفتر، شرکت و تلفن یا فکس که مورد نیاز مخاطب است و می تواند با شما در ارتباط باشد، ضروری است. جهت این کار بهتر است علاوه بر هیجان و دقتی که در ابتدا و میانه ویدیو صرف کرده ایم در انتهای آن هم اعمال کنیم تا مخاطب جذب شرکت شده و به زودی تماس خود را انجام دهد.

کات نهایی!

شرکت الو محتوا در زمینه خدمات تولید محتوا ویدیویی علاوه بر موارد بالا که سعی دارد همگی موارد را با کیفیت مناسب به انجام برساند، بعد از اینکه تمامی مراحل را به انتها رساند و قبل از اینکه نسخه نهایی را ارائه دهد، یکبار با تمامی آنچه که انجام شده و صورت گرفته به ارباب رجوع ارئه می دهد و نظر او را در این باره جویا می شود، اگر نکته و یا سوالی مورد ابهام بود به وضوح و با حوصله آن را پاسخ می دهد و در صورت نیاز درصدد رفع و حل مشکل بر می آید.

همچنین قبل از ویرایش نهایی و ارائه نسخه اصلی نکاتی که می تواند در هر یک از مراحل مورد نظر از ویدیو تبلیغاتی مفید واقع شود، اعمال می کند و در نهایت تلاش بر آن است تا نسخه نهایی ویدیو به بهترین شکل ممکن جهت ارائه به مخاطب ارسال گردد.

همراهی کاربر و آنچه که او می خواهد یکی از خدمات شرکت الو محتوا می باشد که با مراجعه به سایت و مطالعه رزومه می توانید نمونه کارهای انجام شده را به راحتی ببینید. علاوه بر این شرکت الو محتوا با ارائه لیستی از خدمات مورد نیاز مخاطب سعی در جهت خدمت و رضایت مشتری دارد.

محتوای ویدیویی

چرا تولید محتوای ویدیویی؟

در ادامه دلایل داشتن تولید محتوای ویدئویی در سایت را با هم بررسی خواهیم کرد.

تولید محتوای ویدیویی محبوبیت زیادی دارد

شاید بین سایر محتوا های دیگر که هر شرکتی تولید می کند، مثل تولید محتوا متنی و صوتی این محتوا ویدیویی باشد که تقاضا زیادی دارد. به دلایل بسیار زیادی این اتفاق افتاده است. اول اینکه محتوا ویدیویی ترکیبی از متن، محتوا صوتی و تصویری است و اینگونه محتوا تعامل بهتری با شرکت مورد نظر خواهد داشت و همچنین دیگر نیازی به تماس برای رفع ابهام و سوالات از سوی مشتری وجود  ندارد.

مشتری دغدغه آینده کاری و پروژه ای که برنامه ریزی کرده، ندارد، زیرا با دیدن کیفیت حاصل از ویدیو متوجه می شود که شرکت به اندازه کافی قوی و حرفه ای می باشد و می تواند تقاضای ان ها را برآورده کند. از همه مهم تر اینکه ویوید منتشر شده به راحتی می تواند در دسترس همگان قرار بگیرد بدون اینکه از سمت و سوی شرکت مورد نظر نیازی به توضیحات اضافه باشد.ویدیو تولید شده با تصاویر و  فیلم مورد نظر، محتوای متنی موجود در فیلم و صدا های به کار گرفته شده تمامی سوالات پاسخ می دهد.

تولید محتوای ویدیویی مختص کاربران امروزه است

متاسفانه در دنیایی امروز جدا از پیشرفت تکنولوژی و خدمات پیشرفته افراد به دلیل دغدغه های شخصی و گرفتاری های امروزی کم تر حوصله خواندن متون طولانی را دارند، متون طولانی را بیشتر نوجوانان و جوانان برای داشتن ذهنی باز تر و آرام تر استقبال می کنند. اما اگر رنج سنی مشتریان شما افراد بالای 35 یا 40 سال است، به دلیل مشغله های کاری و مسئولیت ها خود وقت خواندن و گوش دادن به محتوا های متنی و صوتی را  ندارند.

آن ها یک ویودیو می خواهند که به مدت 5 الی 10 دقیقه توضیحات روشن را ببینند و با تصویر بشنوند که ابهامی برای آن ها باقی نماند و با کمی تامل و تفکر تصمیم بگیرند که به شرکت شما زنگ بزنند یا خیر؟ پس دقت کنید که محتوای ویدیویی می تواند به عنوان یک تیر خلاصی برای رسیدن به هدف عمل کند، هر چه کیفیت ویدیو هم بالا تر باشد، مصمم تر هستند تا یک کار خوب و عالی را سفارش بدهند.

کلام آخر

تولید محتوای ویدیویی تاثیر عمیقی بر کاربران امروزه می‌ گذارد و مطمئن باشید باعث افزایش محبوبیت شرکت شما شود. این کار را نیز می توانید با کمک سفارش تولید محتوا به الو محتوا انجام دهید و محتوا های ویدیویی جذابی خلق نمایید.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید