بهبود بازاریابی ربایشی با یک استراتژی محتوای سازمان‌یافته

  • نویسنده : امید ابوالحسنی
  • زمان مطالعه : 6 دقیقه
  • تاریخ انتشار : 1398/02/19
بهبود بازاریابی ربایشی با یک استراتژی محتوای سازمان‌یافته

من می دانم بازاریابی ربایشی در مورد جذب افراد به وب سایت شما با محتوای ارزشمند است … اما من چه نوعی محتوایی نیاز دارم و این محتوا از کجا می آید ؟

این یکی از رایج‌ترین سؤالاتی است که ما دربارۀ بازاریابی ربایشی با آن مواجه هستیم. پاسخ این است: “شما به یک استراتژی محتوا نیاز دارید.”

استراتژی محتوا یک نقشه راه است که ایجاد و نشر محتوا را آسان می‌کند. این یکی از اولین قدم‌ها در بازاریابی ربایشی است. اما این بیشتر از یک سند است که زمان و مکان نشر را مشخص می‌کند. همچنین به‌منزله یک تعهد است که اجازه نمی‌دهد که برنامه خاک بخورد – نه‌تنها محتوا را ایجاد می‌کند، بلکه بر آن نظارت نیز می‌کند تا کارآمد بوده و برای ایجاد تغییرات به‌منظور هدف‌گذاری مؤثرتر مشتری‌های شما آماده باشد.

ما چندین جلسه در مورد عناصر یک استراتژی محتوا صحبت کرده‌ایم، اما بیایید اصول را مرور کنیم. یک استراتژی محتوای خوب به موارد زیر می‌پردازد:

اهداف بازاریابی ربایشی شما

آنچه را که درباره آن می‌نویسید و کسی که برای او حرف می‌زنید را مشخص کنید پیام اصلی شما چیست، مزیت رقابتی شما چیست؟ آیا شما برای مدیران سایت، مادران یا بهداشت‌کاران دهان و دندان دارید می‌نویسید؟ این‌ها گام‌های مهمی هستند که به ارتباطات شما هدف می‌بخشد.

منابع شما

دقیقاً مشخص کنید که محتوای شما از کجا می‌آید شما مجبور نیستید هر بار که می‌نویسید، چیز جدیدی برای بازاریابی ربایشی خلق کنید. احتمالاً شما بر روی گنجینه‌ای از نظرسنجی‌های مشتری، فیلم‌های مقایسه‌ی نزدیک به هم، مصاحبه با مدیران خود و دیگر مطالب نشسته‌اید که فقط لازم است برای وبلاگ شما دوباره بر روی آن‌ها کار شود قطعا در هر گوشه‌ای از کار محتوای قبلی شما یکسری ایده وجود دارد که اجرایی نشده است و این قسمت‌ها قسمت‌های طلایی کار شما هستند.

خالقان مطالب شما

مشخص کردن کسی که می‌نویسد، داخلی، خارجی، مهمان‌ها. مشارکت‌کنندگان می‌توانند داخلی، خارجی (با استفاده از آژانس ربایشی خود) و یا مقاله نویسان مهمان. ما اخیراً یک مقاله‌نویس مهمان داشتیم که تجربیات بازاریابی ربایشی خود را در سایت‌های اروپایی به اشتراک گذاشت.

خدمات‌رسانی شما

انتخاب یک رسانه اجتماعی جهت استفاده برای تبلیغ محتوای خود.

زمان‌بندی بازاریابی ربایشی شما

یک برنامه زمانی ایجاد کنید و به آن پایبند باشید اینکه آیا هرروز یا یک‌بار در هفته می‌نویسید (حداقل باید برای ایجاد محتوای تازه و تکان دادن موتورهای جستجوگر)، آن را برای بازاریابی ربایشی تعریف کنید و به آن پایبند باشید.

یک استراتژی محتوای خوب، به تمام این نکات و موارد دیگر نیز می‌پردازد. این کار در آغاز، زمان و تلاش می‌خواهد، اما در بلندمدت باعث صرفه‌جویی در پول و کاهش سختی کار شما می‌شود. همچنین ترس مکرر از اینکه نمی‌دانیم در مورد چه چیزی بنویسیم، یا چه کسی می‌خواهد این کار را انجام دهد و یا اینکه شما با یک مشتری علاقمند چه‌کار خواهید کرد را از بین می‌برد، درحالی‌که یک‌زمانی شما درگیر این ترس‌ها بودید. حالا برای اینکه این برنامه را داشته باشید باید کلمه کلیدی مورد نظر را داشته باشید که می‌توانید از سرویس‌های الومحتوا در این زمینه استفاده کنید.

اما برنامه بازاریابی ربایشی تنها قدم اول است

همان‌طور که قبلاً ذکر شد، داشتن برنامه کافی نیست. شما نمی‌توانید اجازه دهید برنامه بر روی طاقچه بماند و خاک بخورد و بگویید که شما استراتژی محتوا دارید. شما باید نظم و انضباط داشته باشید تا برنامه محتوایی تان را اجرا کنید، نتایج خود را بسنجید و تغییرات را آن‌چنان که تعیین می‌شود، انجام بدهید.

همچنان که منتشر می‌کنید، ممکن است متوجه شوید آنچه که شما به‌عنوان نقطه رنجش مشتری تشخیص داده‌اید، شاید دیگر آن‌قدر که در ابتدا فکر می‌کردید، مهم نیست. همان‌طور که مشتری جمع می‌کنید، ممکن است متوجه شوید که شما به اهداف مطلوب خود نمی‌رسید.

بازاریابی ربایشی

این زمانی است که برای بازاریابی ربایشی لازم است شما به امر ارزیابی مجدد استراتژی محتوا ورود کنید. این کار همیشه آسان نیست، اما چیزی است که می‌دانیم باید انجام دهیم. از آنجا که ما اولین استراتژی محتوایمان را اتخاذ کردیم، چند مورد را آموخته‌ایم:

  • مطالب ما می‌تواند ترافیک فوق‌العاده‌ای را جذب کند، اما در حال حاضر همیشه ترافیکی را که ما می‌خواهیم، جذب می‌کند.
  • ما با بینش و ابتکار خود پیش می‌رویم.
  • ما نمی‌توانیم به صرف انرژی برای مشتری‌هایی که واقعاً اهداف ما نیستند، ادامه بدهیم.

اولین استراتژی محتوای ما خوب بود. اما از آن زمان، ما در مورد خود و اهدافمان چیزهای بسیاری آموخته‌ایم. ما اکنون باید محتوای خود را طوری تنظیم کنیم تا با شخصیت‌های بازاریابی ایده‌آل‌مان بهتر صحبت کنیم به‌طوری‌که تلاش‌هایمان بیش از ظرفیت نباشد. ما می‌خواهیم ارباب‌رجوع‌هایی را جذب کنیم که بیشترین احتمال را دارند که به مشتریان ما تبدیل شوند.

این به معنای تغییرات کوچک یا عمده بود تا استراتژی محتوایمان را دوباره بنویسیم. این چیز خوبی است. این نشان می‌دهد که ما از آنچه که انجام می‌دهیم، درس می‌گیریم و آن دانش را بکار می‌گیرم تا در آنچه که انجام می‌دهیم، بهتر عمل کنیم.

برای موفقیت در بازاریابی ربایشی اولین گام در ایجاد یک استراتژی محتوا می‌تواند یک تجربه آموزنده باشد. مهم است که به خاطر داشته باشیم که این تنها آغاز آنچه است که یک فرآیند اصلاح در مسیر پیشرفت خواهد بود.

با خود عهد بکنید، آنگاه همیشه محتوای مناسبی خواهید داشت که مشتری‌های مناسب را به سایت شما می‌آورد. این چیزی است که دقیقا بازاریابی ربایشی می‌نامیم و همه ما دنبال آن هستیم، مگر نه؟ برای شروع این فرآیند قطعا نیاز به برنامه‌ای دقیق خواهید داشت که الومحتوا کمک شما خواهد کرد تا برنامه ریزی محتوایی خود را تنظیم کنید.

خدمات تولید محتوا

دریافت خدمات تولید محتوا و دیگر خدمات سایت شما

برای دریافت خدمات تولید محتوا با گارانتی تضمین بالاترین کیفیت کاری فرم را پر کرده و ارسال کنید. تضمین می‌کنیم در ساعات کاری کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت.

پرسش و پاسخ تکمیلی

Illellato

February 7, 2018 furosemide On my first day I d been baffled by the number of people in Armed Forces uniforms; it turned out there is a large naval base nearby and military medics spend half of their time at the hospital

پاسخ دادن

سفارش فوری تولید محتوا

تعداد کلمه و مقاله را وارد کنید تا سفارش شما محاسبه شود

درصد تخفیف : 0%
قیمت هر مقاله0 تومان
قیمت کل0 تومان
قیمت با تخفیف0 تومان
پرداخت

با ما گفتگو کنید